Korea Selatan »K League 1 2020» Jadual

Jadual K League 1 2020: Di sini anda akan mendapat semua perlawanan dalam gambaran keseluruhan



2021 2020 Relegation 2020 Championship 2020 2019 Relegation 2019 Championship 2019 2018 Relegation 2018 Championship 2018 2017 Relegation 2017 Championship 2017 2016 Relegation 2016 Championship 2016 2015 Relegation 2015 Championship 2015 2014 Relegation 2014 Championship 2014 2013 Relegation 2013 Championship 2013 2012 Relegation 2012 Championship 2012 2011 Final 2011 2010 Final 2010 2009 Final 2009 2008 Final 2008 2007 Final 2007 2006 2005 Playoff 2005 2004 Playoff 2004
1. Bulat
05/08/2020 11:00 Jeonbuk FC - Suwon Bluewings 1: 0 (0: 0)
05/09/2020 06:00 Ulsan hyundai - Sangju Sangmu 4: 0 (2: 0)
08:30 Incheon United - Daegu FC 0: 0 (0: 0)
11:00 Gwangju FC - Seongnam FC 0: 2 (0: 2)
05/10/2020 06:00 Pohang Steelers - Busan IPark 2: 0 (1: 0)
08:30 Gangwon FC - FC Seoul 3: 1 (0: 1)
2. Bulat
05/16/2020 06:00 Sangju Sangmu - Gangwon FC 2: 0 (1: 0)
08:30 Daegu FC - Pohang Steelers 1: 1 (0: 1)
11:00 Busan IPark - Jeonbuk FC 1: 2 (0: 1)
05/17/2020 08:30 Suwon Bluewings - Ulsan hyundai 2: 3 (1: 0)
11:00 FC Seoul - Gwangju FC 1: 0 (0: 0)
11:00 Seongnam FC - Incheon United 0: 0 (0: 0)
3. Bulat
05/22/2020 11:30 Pohang Steelers - FC Seoul 1: 2 (1: 1)
05/23/2020 08:30 Gangwon FC - Seongnam FC 1: 1 (1: 0)
08:30 Suwon Bluewings - Incheon United 1: 0 (0: 0)
11:00 Sangju Sangmu - Gwangju FC 1: 0 (1: 0)
05/24/2020 08:30 Jeonbuk FC - Daegu FC 2: 0 (0: 0)
11:00 Ulsan hyundai - Busan IPark 1: 1 (0: 0)
4. Bulat
05/29/2020 11:30 Daegu FC - Sangju Sangmu 1: 1 (0: 0)
05/30/2020 08:30 Gangwon FC - Jeonbuk FC 1: 0 (1: 0)
11:00 Gwangju FC - Ulsan hyundai 1: 1 (1: 1)
11:00 Busan IPark - Suwon Bluewings 0: 0 (0: 0)
05/31/2020 08:30 FC Seoul - Seongnam FC 0: 1 (0: 0)
11:00 Incheon United - Pohang Steelers 1: 4 (1: 2)
5. Bulat
06/05/2020 11:30 Incheon United - Gangwon FC 1: 2 (1: 1)
06/06/2020 08:30 FC Seoul - Jeonbuk FC 1: 4 (1: 1)
11:00 Pohang Steelers - Ulsan hyundai 0: 4 (0: 2)
11:00 Busan IPark - Sangju Sangmu 1: 1 (1: 0)
06/07/2020 11:00 Suwon Bluewings - Gwangju FC 0: 1 (0: 0)
11:00 Seongnam FC - Daegu FC 1: 2 (0: 0)
6. Bulat
06/13/2020 08:30 Ulsan hyundai - Seongnam FC 1: 0 (0: 0)
11:00 Jeonbuk FC - Incheon United 1: 0 (0: 0)
11:00 Sangju Sangmu - Pohang Steelers 2: 4 (1: 2)
11:00 Suwon Bluewings - Gangwon FC 2: 2 (1: 1)
06/14/2020 11:00 Daegu FC - FC Seoul 6: 0 (3: 0)
11:00 Gwangju FC - Busan IPark 3: 1 (0: 1)
7. Bulat
06/16/2020 11:00 Gangwon FC - Ulsan hyundai 0: 3 (0: 0)
11:30 Pohang Steelers - Jeonbuk FC 1: 2 (1: 0)
11:30 Seongnam FC - Suwon Bluewings 0: 2 (0: 2)
06/17/2020 10:00 Gwangju FC - Incheon United 2: 1 (1: 0)
11:00 Sangju Sangmu - FC Seoul 1: 0 (0: 0)
12:00 Busan IPark - Daegu FC 2: 2 (1: 1)
8. Bulat
06/20/2020 11:00 FC Seoul - Ulsan hyundai 0: 2 (0: 0)
11:00 Pohang Steelers - Gangwon FC 2: 0 (0: 0)
11:00 Seongnam FC - Sangju Sangmu 0: 1 (0: 0)
06/21/2020 10:00 Jeonbuk FC - Gwangju FC 1: 0 (0: 0)
10:00 Incheon United - Busan IPark 0: 1 (0: 0)
12:00 Daegu FC - Suwon Bluewings 3: 1 (0: 1)
9. Bulat
06/26/2020 11:00 Gwangju FC - Pohang Steelers 0: 2 (0: 1)
06/27/2020 11:00 FC Seoul - Incheon United 1: 0 (0: 0)
11:00 Busan IPark - Seongnam FC 1: 1 (0: 1)
12:00 Daegu FC - Gangwon FC 2: 1 (0: 0)
06/28/2020 10:00 Ulsan hyundai - Jeonbuk FC 0: 2 (0: 1)
11:00 Suwon Bluewings - Sangju Sangmu 0: 1 (0: 0)
10. Bulat
07/04/2020 10:00 Ulsan hyundai - Incheon United 4: 1 (3: 1)
11:00 Gangwon FC - Busan IPark 2: 4 (1: 1)
12:00 Suwon Bluewings - FC Seoul 3: 3 (3: 1)
07/05/2020 11:00 Sangju Sangmu - Jeonbuk FC 1: 0 (0: 0)
11:00 Seongnam FC - Pohang Steelers 0: 4 (0: 2)
11:00 Gwangju FC - Daegu FC 2: 4 (1: 0)
11. Bulat
07/10/2020 11:30 Busan IPark - FC Seoul 2: 0 (0: 0)
07/11/2020 11:00 Jeonbuk FC - Seongnam FC 2: 2 (0: 2)
11:00 Pohang Steelers - Suwon Bluewings 1: 1 (0: 1)
11:00 Incheon United - Sangju Sangmu 1: 1 (0: 0)
07/12/2020 11:00 Daegu FC - Ulsan hyundai 1: 3 (0: 1)
11:00 Gangwon FC - Gwangju FC 4: 1 (2: 1)
12. Bulat
07/18/2020 10:00 Busan IPark - Gwangju FC 0: 0 (0: 0)
11:00 Sangju Sangmu - Daegu FC 2: 0 (0: 0)
12:00 FC Seoul - Pohang Steelers 1: 3 (1: 0)
07/19/2020 11:00 Ulsan hyundai - Gangwon FC 1: 0 (1: 0)
11:00 Suwon Bluewings - Seongnam FC 0: 1 (0: 0)
11:00 Incheon United - Jeonbuk FC 1: 1 (1: 0)
13. Bulat
07/25/2020 11:00 Sangju Sangmu - Ulsan hyundai 1: 5 (1: 3)
11:00 Seongnam FC - Gangwon FC 0: 0 (0: 0)
12:00 Gwangju FC - Suwon Bluewings 0: 1 (0: 0)
07/26/2020 11:00 Jeonbuk FC - FC Seoul 3: 0 (2: 0)
11:00 Pohang Steelers - Incheon United 1: 1 (1: 1)
11:00 Daegu FC - Busan IPark 3: 0 (2: 0)
14. Bulat
08/01/2020 11:00 Jeonbuk FC - Pohang Steelers 2: 1 (0: 0)
11:00 Seongnam FC - FC Seoul 1: 2 (1: 1)
12:00 Incheon United - Gwangju FC 1: 3 (1: 0)
08/02/2020 11:00 Gangwon FC - Sangju Sangmu 2: 2 (1: 1)
11:00 Suwon Bluewings - Daegu FC 0: 1 (0: 0)
11:00 Busan IPark - Ulsan hyundai 1: 2 (0: 1)
15. Bulat
08/07/2020 12:00 FC Seoul - Gangwon FC 2: 0 (1: 0)
08/08/2020 11:00 Ulsan hyundai - Suwon Bluewings 0: 0 (0: 0)
11:00 Pohang Steelers - Gwangju FC 1: 1 (0: 0)
12:00 Daegu FC - Jeonbuk FC 0: 2 (0: 2)
08/09/2020 11:00 Sangju Sangmu - Busan IPark 2: 0 (0: 0)
11:00 Incheon United - Seongnam FC 0: 2 (0: 0)
16. Bulat
08/14/2020 11:30 Seongnam FC - Busan IPark 1: 1 (0: 0)
08/15/2020 11:00 Ulsan hyundai - Pohang Steelers 2: 0 (0: 0)
11:00 FC Seoul - Sangju Sangmu 2: 1 (1: 1)
11:00 Suwon Bluewings - Jeonbuk FC 1: 3 (0: 2)
08/16/2020 11:00 Daegu FC - Incheon United 0: 1 (0: 1)
11:00 Gwangju FC - Gangwon FC 2: 2 (1: 1)
17. Bulat
08/22/2020 09:30 Incheon United - Suwon Bluewings 1: 0 (0: 0)
11:00 Gwangju FC - FC Seoul 0: 0 (0: 0)
11:00 Busan IPark - Pohang Steelers 2: 1 (2: 0)
12:00 Gangwon FC - Daegu FC 0: 0 (0: 0)
08/23/2020 10:00 Jeonbuk FC - Sangju Sangmu 2: 1 (1: 1)
12:00 Seongnam FC - Ulsan hyundai 1: 2 (0: 2)
18. Bulat
08/29/2020 10:00 Sangju Sangmu - Incheon United 3: 1 (2: 1)
12:00 Suwon Bluewings - Busan IPark 3: 1 (0: 1)
08/30/2020 09:30 Ulsan hyundai - FC Seoul 3: 0 (2: 0)
11:00 Pohang Steelers - Seongnam FC 2: 1 (0: 1)
11:00 Jeonbuk FC - Gangwon FC 1: 2 (0: 0)
12:00 Daegu FC - Gwangju FC 4: 6 (1: 2)
19. Bulat
09/04/2020 11:00 Sangju Sangmu - Suwon Bluewings 1: 0 (0: 0)
09/05/2020 09:30 Seongnam FC - Jeonbuk FC 2: 0 (1: 0)
11:00 FC Seoul - Busan IPark 1: 1 (1: 0)
12:00 Pohang Steelers - Daegu FC 3: 2 (1: 2)
09/06/2020 09:30 Gangwon FC - Incheon United 2: 3 (0: 0)
11:00 Ulsan hyundai - Gwangju FC 1: 1 (0: 1)
20. Bulat
09/12/2020 08:00 Gwangju FC - Jeonbuk FC 3: 3 (2: 2)
11:00 Ulsan hyundai - Daegu FC 1: 1 (0: 0)
11:00 Sangju Sangmu - Seongnam FC 0: 0 (0: 0)
09/13/2020 09:30 FC Seoul - Suwon Bluewings 2: 1 (1: 1)
11:00 Gangwon FC - Pohang Steelers 0: 3 (0: 2)
11:00 Busan IPark - Incheon United 0: 0 (0: 0)
21. Bulat
09/15/2020 11:00 Jeonbuk FC - Ulsan hyundai 2: 1 (1: 0)
12:00 Gwangju FC - Sangju Sangmu 0: 1 (0: 0)
09/16/2020 10:00 Busan IPark - Gangwon FC 1: 2 (0: 0)
11:00 Suwon Bluewings - Pohang Steelers 0: 0 (0: 0)
11:00 Incheon United - FC Seoul 1: 0 (0: 0)
12:00 Daegu FC - Seongnam FC 3: 2 (2: 1)
22. Bulat
09/20/2020 07:00 Seongnam FC - Gwangju FC 0: 2 (0: 1)
07:00 Gangwon FC - Suwon Bluewings 1: 2 (0: 0)
07:00 Jeonbuk FC - Busan IPark 2: 0 (2: 0)
07:00 Pohang Steelers - Sangju Sangmu 4: 3 (2: 0)
07:00 FC Seoul - Daegu FC 0: 0 (0: 0)
07:00 Incheon United - Ulsan hyundai 0: 1 (0: 1)