Afrika Selatan »Premier Soccer League 2019/2020» Jadual

Jadual Liga Sepak Bola Premier 2019/2020: Di sini anda akan mendapat semua perlawanan dalam gambaran keseluruhan



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005
1. Bulat
08/03/2019 14:00 Mamelodi Sundowns - SuperSport United 2: 0 (1: 0)
14:00 Baroque FC - Cape Town City FC 2: 2 (2: 2)
14:00 Chippa United - Stellenbosch FC 0: 0 (0: 0)
pukul lima petang Lanun Orlando - Bloemfontein Celtic 3: 1 (1: 1)
19:15 AmaZulu FC - Kecerdasan BidVest 0: 3 (0: 2)
04/08/2019 14:00 Taman Highlands - Ketua Kaizer 2: 3 (1: 1)
14:00 Leopard Hitam - Polokwane City FC 0: 1 (0: 1)
14:00 Anak Panah Emas - Maritzburg United 1: 0 (0: 0)
08/06/2019 18:30 Kecerdasan BidVest - Baroque FC 0: 1 (0: 1)
08/09/2019 19:00 Maritzburg United - Taman Highlands 1: 1 (0: 0)
08/10/2019 14:00 Polokwane City FC - AmaZulu FC 1: 0 (0: 0)
pukul lima petang Cape Town City FC - Stellenbosch FC 1: 0 (1: 0)
19:15 Ketua Kaizer - Leopard Hitam 1: 0 (1: 0)
08/11/2019 14:00 Bloemfontein Celtic - Anak Panah Emas 5: 0 (3: 0)
08/14/2019 18:30 SuperSport United - Lanun Orlando 3: 0 (1: 0)
18:30 Chippa United - Mamelodi Sundowns 1: 1 (0: 1)
18:30 Polokwane City FC - Kecerdasan BidVest 0: 1 (0: 1)
08/20/2019 18:30 AmaZulu FC - Lanun Orlando 0: 0 (0: 0)
18:30 Mamelodi Sundowns - Cape Town City FC 1: 1 (1: 1)
08/24/2019 14:00 Leopard Hitam - Taman Highlands 1: 1 (0: 1)
14:00 Anak Panah Emas - Chippa United 2: 1 (1: 0)
pukul lima petang Ketua Kaizer - SuperSport United 1: 1 (1: 0)
08/25/2019 14:00 Baroque FC - Bloemfontein Celtic 0: 0 (0: 0)
14:00 Stellenbosch FC - Maritzburg United 0: 0 (0: 0)
08/27/2019 18:30 Cape Town City FC - Ketua Kaizer 1: 2 (1: 0)
18:30 Taman Highlands - AmaZulu FC 2: 1 (1: 1)
08/28/2019 18:30 Lanun Orlando - Anak Panah Emas 0: 0 (0: 0)
18:30 Kecerdasan BidVest - Stellenbosch FC 2: 1 (0: 0)
18:30 Bloemfontein Celtic - Mamelodi Sundowns 1: 2 (0: 1)
18:30 Chippa United - Polokwane City FC 0: 0 (0: 0)
18:30 Baroque FC - SuperSport United 0: 2 (0: 0)
18:30 Maritzburg United - Leopard Hitam 0: 1 (0: 1)
2. Bulat
09/14/2019 14:00 Anak Panah Emas - AmaZulu FC 1: 1 (1: 0)
14:00 Lanun Orlando - Chippa United 2: 1 (0: 0)
pukul lima petang Ketua Kaizer - Polokwane City FC 0: 1 (0: 1)
19:15 SuperSport United - Cape Town City FC 3: 3 (2: 2)
09/15/2019 14:00 Bloemfontein Celtic - Stellenbosch FC 2: 1 (0: 1)
14:00 Leopard Hitam - Baroque FC 0: 2 (0: 1)
09/21/2019 14:00 Chippa United - Bloemfontein Celtic 0: 0 (0: 0)
14:00 Polokwane City FC - SuperSport United 3: 1 (1: 0)
14:00 Stellenbosch FC - Leopard Hitam 2: 2 (1: 0)
pukul lima petang Mamelodi Sundowns - Maritzburg United 2: 1 (1: 0)
19:15 Kecerdasan BidVest - Lanun Orlando 4: 3 (1: 1)
09/22/2019 14:00 Cape Town City FC - Anak Panah Emas 1: 1 (0: 0)
14:00 Baroque FC - Taman Highlands 1: 2 (0: 0)
09/24/2019 14:00 AmaZulu FC - Ketua Kaizer 0: 2 (0: 0)
09/27/2019 19:00 Maritzburg United - Chippa United 1: 0 (1: 0)
09/28/2019 14:00 Anak Panah Emas - Stellenbosch FC 2: 2 (2: 0)
14:00 Lanun Orlando - Cape Town City FC 3: 3 (2: 2)
pukul lima petang Ketua Kaizer - Baroque FC 1: 0 (1: 0)
19:15 SuperSport United - AmaZulu FC 1: 0 (1: 0)
09/29/2019 14:00 Leopard Hitam - Bloemfontein Celtic 1: 0 (1: 0)
14:00 Taman Highlands - Polokwane City FC 2: 0 (1: 0)
3. Bulat
10/01/2019 18:30 AmaZulu FC - Cape Town City FC 2: 1 (1: 0)
18:30 Ketua Kaizer - Anak Panah Emas 2: 0 (1: 0)
18:30 Chippa United - Kecerdasan BidVest 0: 1 (0: 0)
02/10/2019 18:30 Polokwane City FC - Stellenbosch FC 0: 2 (0: 2)
18:30 Leopard Hitam - Mamelodi Sundowns 1: 2 (0: 2)
18:30 Maritzburg United - Baroque FC 1: 0 (0: 0)
10/23/2019 18:30 Mamelodi Sundowns - Taman Highlands 1: 0 (0: 0)
10/25/2019 19:00 SuperSport United - Leopard Hitam 2: 2 (1: 1)
19:00 Cape Town City FC - Maritzburg United 0: 1 (0: 1)
10/26/2019 14:30 Anak Panah Emas - Polokwane City FC 2: 1 (1: 0)
14:30 Stellenbosch FC - Lanun Orlando 1: 0 (1: 0)
19:15 Taman Highlands - Chippa United 2: 0 (1: 0)
10/27/2019 13:30 Mamelodi Sundowns - Ketua Kaizer 0: 2 (0: 1)
13:30 Baroque FC - AmaZulu FC 0: 1 (0: 0)
10/29/2019 17:30 Taman Highlands - Lanun Orlando 0: 1 (0: 0)
10/30/2019 17:30 Bloemfontein Celtic - SuperSport United 1: 1 (0: 1)
4. Bulat
11/05/2019 17:30 Lanun Orlando - Maritzburg United 0: 0 (0: 0)
17:30 SuperSport United - Anak Panah Emas 0: 0 (0: 0)
17:30 Bloemfontein Celtic - Taman Highlands 3: 1 (1: 1)
11/06/2019 17:30 Chippa United - Ketua Kaizer 0: 2 (0: 0)
17:30 AmaZulu FC - Stellenbosch FC 2: 0 (1: 0)
17:30 Cape Town City FC - Polokwane City FC 5: 3 (3: 1)
17:30 Baroque FC - Mamelodi Sundowns 0: 0 (0: 0)
11/08/2019 18:00 Kecerdasan BidVest - SuperSport United 0: 1 (0: 0)
18:00 Maritzburg United - Bloemfontein Celtic 2: 2 (0: 0)
11/09/2019 13:30 Polokwane City FC - Baroque FC 0: 1 (0: 1)
13:30 Ketua Kaizer - Lanun Orlando 3: 2 (2: 1)
13:30 Stellenbosch FC - Taman Highlands 0: 0 (0: 0)
18:15 AmaZulu FC - Chippa United 0: 2 (0: 0)
11/10/2019 13:30 Leopard Hitam - Cape Town City FC 2: 1 (1: 0)
13:30 Anak Panah Emas - Mamelodi Sundowns 3: 2 (0: 1)
11/26/2019 17:30 Mamelodi Sundowns - AmaZulu FC 1: 0 (1: 0)
17:30 Lanun Orlando - Polokwane City FC 3: 2 (1: 1)
17:30 Taman Highlands - Kecerdasan BidVest 1: 1 (1: 0)
11/27/2019 17:30 Bloemfontein Celtic - Cape Town City FC 0: 0 (0: 0)
17:30 Chippa United - Leopard Hitam 3: 0 (2: 0)
17:30 Baroque FC - Anak Panah Emas 0: 1 (0: 0)
17:30 Maritzburg United - SuperSport United 0: 2 (0: 1)
17:30 Stellenbosch FC - Ketua Kaizer 0: 4 (0: 2)
11/30/2019 13:30 Polokwane City FC - Bloemfontein Celtic 0: 1 (0: 0)
16:00 Cape Town City FC - Taman Highlands 0: 0 (0: 0)
16:00 Leopard Hitam - Anak Panah Emas 2: 1 (0: 1)
18:15 SuperSport United - Stellenbosch FC 1: 1 (0: 0)
5. Bulat
12/01/2019 13:30 AmaZulu FC - Maritzburg United 0: 0 (0: 0)
13:30 Chippa United - Baroque FC 0: 0 (0: 0)
06/12/2019 18:00 SuperSport United - Taman Highlands 2: 0 (1: 0)
12/07/2019 13:30 Leopard Hitam - AmaZulu FC 0: 0 (0: 0)
13:30 Baroque FC - Lanun Orlando 2: 2 (0: 1)
16:00 Cape Town City FC - Chippa United 0: 1 (0: 1)
18:15 Ketua Kaizer - Bloemfontein Celtic 5: 3 (2: 3)
12/08/2019 13:30 Polokwane City FC - Maritzburg United 0: 1 (0: 0)
12/11/2019 17:30 Mamelodi Sundowns - Stellenbosch FC 3: 1 (0: 1)
12/12/2019 16:00 Anak Panah Emas - Kecerdasan BidVest 0: 1 (0: 1)
12/17/2019 17:30 Kecerdasan BidVest - Mamelodi Sundowns 1: 1 (1: 1)
12/20/2019 18:00 Kecerdasan BidVest - Cape Town City FC 2: 0 (1: 0)
12/21/2019 13:30 Lanun Orlando - Leopard Hitam 3: 1 (1: 0)
13:30 Taman Highlands - Anak Panah Emas 2: 0 (1: 0)
13:30 Baroque FC - Stellenbosch FC 0: 1 (0: 0)
16:00 Mamelodi Sundowns - Polokwane City FC 1: 0 (0: 0)
18:15 Chippa United - SuperSport United 1: 0 (1: 0)
12/22/2019 13:30 Maritzburg United - Ketua Kaizer 1: 1 (1: 1)
13:30 Bloemfontein Celtic - AmaZulu FC 1: 2 (1: 1)
6. Bulat
01/03/2020 18:00 Maritzburg United - Anak Panah Emas 2: 1 (0: 1)
01/04/2020 13:30 Stellenbosch FC - Kecerdasan BidVest 0: 2 (0: 1)
13:30 Bloemfontein Celtic - Lanun Orlando 1: 1 (0: 1)
13:30 Polokwane City FC - Chippa United 2: 0 (0: 0)
16:00 SuperSport United - Ketua Kaizer 2: 1 (1: 0)
18:15 AmaZulu FC - Mamelodi Sundowns 0: 3 (0: 2)
01/05/2020 13:30 Taman Highlands - Leopard Hitam 2: 1 (2: 0)
13:30 Cape Town City FC - Baroque FC 1: 0 (0: 0)
01/07/2020 17:30 Mamelodi Sundowns - Kecerdasan BidVest 0: 0 (0: 0)
17:30 Polokwane City FC - Lanun Orlando 1: 4 (0: 4)
17:30 Stellenbosch FC - Bloemfontein Celtic 1: 2 (1: 0)
01/08/2020 17:30 Cape Town City FC - AmaZulu FC 2: 2 (2: 2)
17:30 SuperSport United - Maritzburg United 2: 2 (1: 0)
17:30 Ketua Kaizer - Taman Highlands 3: 0 (1: 0)
17:30 Leopard Hitam - Chippa United 1: 2 (0: 1)
17:30 Anak Panah Emas - Baroque FC 1: 0 (0: 0)
01/11/2020 13:30 Taman Highlands - Stellenbosch FC 1: 4 (1: 2)
13:30 Baroque FC - Polokwane City FC 1: 0 (1: 0)
18:15 Chippa United - Maritzburg United 0: 0 (0: 0)
01/12/2020 13:30 AmaZulu FC - SuperSport United 0: 2 (0: 2)
13:30 Ketua Kaizer - Cape Town City FC 3: 0 (1: 0)
13:30 Bloemfontein Celtic - Leopard Hitam 4: 2 (3: 1)
01/15/2020 17:30 Lanun Orlando - Mamelodi Sundowns 1: 0 (1: 0)
17:30 Kecerdasan BidVest - Bloemfontein Celtic 3: 2 (1: 0)
01/17/2020 18:00 Maritzburg United - AmaZulu FC 1: 0 (1: 0)
18:00 Stellenbosch FC - Baroque FC 1: 0 (0: 0)
01/18/2020 13:30 Leopard Hitam - Ketua Kaizer 1: 1 (1: 1)
16:00 Lanun Orlando - Taman Highlands 3: 1 (3: 0)
18:15 Cape Town City FC - Kecerdasan BidVest 2: 0 (0: 0)
01/19/2020 13:30 SuperSport United - Mamelodi Sundowns 1: 2 (0: 1)
13:30 Polokwane City FC - Anak Panah Emas 1: 1 (0: 1)
13:30 Bloemfontein Celtic - Chippa United 1: 1 (0: 0)
01/24/2020 18:00 SuperSport United - Chippa United 3: 0 (1: 0)
18:00 Cape Town City FC - Leopard Hitam 1: 0 (0: 0)
01/25/2020 13:30 Stellenbosch FC - Polokwane City FC 1: 0 (1: 0)
13:30 Anak Panah Emas - Ketua Kaizer 0: 1 (0: 0)
16:00 Lanun Orlando - AmaZulu FC 1: 0 (0: 0)
01/26/2020 13:30 Baroque FC - Maritzburg United 2: 1 (1: 0)
01/31/2020 18:00 Maritzburg United - Cape Town City FC 1: 1 (0: 0)
7. Bulat
02/01/2020 13:30 Anak Panah Emas - SuperSport United 1: 0 (0: 0)
16:00 Chippa United - Lanun Orlando 1: 2 (1: 2)
18:15 Taman Highlands - Baroque FC 1: 0 (0: 0)
02/02/2020 13:30 Leopard Hitam - Stellenbosch FC 2: 1 (1: 0)
13:30 AmaZulu FC - Polokwane City FC 1: 0 (0: 0)
02/12/2020 17:30 Kecerdasan BidVest - Maritzburg United 0: 1 (0: 1)
02/14/2020 18:00 Stellenbosch FC - SuperSport United 1: 0 (0: 0)
02/15/2020 13:30 Mamelodi Sundowns - Chippa United 3: 0 (1: 0)
13:30 Baroque FC - Kecerdasan BidVest 0: 1 (0: 0)
13:30 Taman Highlands - Bloemfontein Celtic 2: 0 (1: 0)
16:00 Ketua Kaizer - Maritzburg United 1: 2 (0: 0)
18:15 AmaZulu FC - Anak Panah Emas 1: 2 (0: 0)
02/16/2020 13:30 Leopard Hitam - Lanun Orlando 0: 1 (0: 0)
13:30 Polokwane City FC - Cape Town City FC 3: 2 (2: 1)
02/19/2020 17:30 Kecerdasan BidVest - Taman Highlands 2: 2 (1: 1)
17:30 Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic 2: 1 (1: 1)
02/28/2020 18:00 Maritzburg United - Stellenbosch FC 3: 0 (1: 0)
02/29/2020 13:30 Lanun Orlando - Ketua Kaizer 0: 1 (0: 1)
13:30 Anak Panah Emas - Taman Highlands 1: 1 (1: 0)
16:00 Chippa United - AmaZulu FC 1: 0 (0: 0)
18:15 SuperSport United - Kecerdasan BidVest 2: 0 (1: 0)
8. Bulat
03/01/2020 13:30 Bloemfontein Celtic - Baroque FC 2: 1 (1: 0)
13:30 Polokwane City FC - Leopard Hitam 2: 1 (0: 0)
03/06/2020 18:00 Maritzburg United - Polokwane City FC 1: 0 (0: 0)
03/07/2020 13:30 Baroque FC - Leopard Hitam 2: 0 (1: 0)
16:00 Anak Panah Emas - Lanun Orlando 0: 0 (0: 0)
18:15 Ketua Kaizer - AmaZulu FC 0: 1 (0: 1)
18:15 Kecerdasan BidVest - Chippa United 0: 0 (0: 0)
03/08/2020 13:30 Cape Town City FC - Bloemfontein Celtic 2: 0 (2: 0)
13:30 Taman Highlands - SuperSport United 0: 2 (0: 2)
03/10/2020 17:30 Kecerdasan BidVest - Leopard Hitam 1: 0 (1: 0)
03/11/2020 17:30 Stellenbosch FC - Mamelodi Sundowns 0: 1 (0: 1)
9. Bulat
08/11/2020 pukul lima petang Mamelodi Sundowns - Lanun Orlando 0: 0 (0: 0)
08/12/2020 pukul lima petang Ketua Kaizer - Kecerdasan BidVest 1: 1 (1: 0)
08/14/2020 14:30 Chippa United - Cape Town City FC 0: 1 (0: 1)
pukul lima petang Taman Highlands - Mamelodi Sundowns 1: 1 (1: 1)
08/15/2020 12:30 AmaZulu FC - Baroque FC 0: 0 (0: 0)
12:30 Stellenbosch FC - Anak Panah Emas 1: 0 (0: 0)
14:30 Polokwane City FC - Ketua Kaizer 2: 3 (1: 0)
pukul lima petang Lanun Orlando - Kecerdasan BidVest 0: 0 (0: 0)
08/16/2020 14:30 Leopard Hitam - Maritzburg United 3: 2 (2: 2)
pukul lima petang SuperSport United - Bloemfontein Celtic 1: 1 (0: 1)
08/17/2020 pukul lima petang Cape Town City FC - Mamelodi Sundowns 3: 2 (2: 1)
08/18/2020 14:30 Kecerdasan BidVest - Anak Panah Emas 0: 0 (0: 0)
14:30 Chippa United - Taman Highlands 0: 0 (0: 0)
pukul lima petang Lanun Orlando - Baroque FC 1: 1 (1: 1)
08/19/2020 14:30 SuperSport United - Polokwane City FC 2: 0 (1: 0)
pukul lima petang Bloemfontein Celtic - Ketua Kaizer 3: 1 (1: 1)
08/20/2020 pukul lima petang Stellenbosch FC - Cape Town City FC 1: 0 (0: 0)
08/21/2020 12:30 Anak Panah Emas - Leopard Hitam 1: 2 (1: 1)
14:30 Kecerdasan BidVest - AmaZulu FC 2: 1 (0: 0)
pukul lima petang Maritzburg United - Mamelodi Sundowns 2: 2 (1: 1)
08/22/2020 14:30 Polokwane City FC - Taman Highlands 1: 1 (0: 0)
pukul lima petang Baroque FC - Chippa United 0: 1 (0: 1)
08/23/2020 14:30 Cape Town City FC - Lanun Orlando 1: 0 (1: 0)
pukul lima petang Ketua Kaizer - Stellenbosch FC 1: 1 (0: 1)
08/24/2020 14:30 Maritzburg United - Kecerdasan BidVest 0: 0 (0: 0)
14:30 AmaZulu FC - Bloemfontein Celtic 2: 2 (1: 1)
pukul lima petang Mamelodi Sundowns - Anak Panah Emas 1: 0 (0: 0)
08/25/2020 pukul lima petang Leopard Hitam - SuperSport United 0: 1 (0: 0)
08/27/2020 14:30 Bloemfontein Celtic - Kecerdasan BidVest 1: 1 (1: 1)
pukul lima petang Ketua Kaizer - Mamelodi Sundowns 0: 1 (0: 1)
08/28/2020 pukul lima petang Stellenbosch FC - Chippa United 1: 1 (1: 0)
08/29/2020 12:30 Lanun Orlando - SuperSport United 2: 1 (1: 1)
12:30 Taman Highlands - Maritzburg United 1: 1 (0: 1)
14:30 AmaZulu FC - Leopard Hitam 1: 0 (1: 0)
pukul lima petang Anak Panah Emas - Cape Town City FC 1: 4 (0: 2)
08/30/2020 12:30 Bloemfontein Celtic - Polokwane City FC 0: 0 (0: 0)
14:30 Kecerdasan BidVest - Ketua Kaizer 1: 0 (0: 0)
pukul lima petang Mamelodi Sundowns - Baroque FC 0: 1 (0: 1)
10. Bulat
09/02/2020 pukul lima petang Polokwane City FC - Mamelodi Sundowns 0: 3 (0: 2)
pukul lima petang SuperSport United - Baroque FC 4: 1 (1: 1)
pukul lima petang Taman Highlands - Cape Town City FC 1: 0 (1: 0)
pukul lima petang Ketua Kaizer - Chippa United 1: 0 (1: 0)
pukul lima petang Leopard Hitam - Kecerdasan BidVest 1: 0 (0: 0)
pukul lima petang Maritzburg United - Lanun Orlando 0: 1 (0: 0)
pukul lima petang Stellenbosch FC - AmaZulu FC 1: 1 (0: 1)
pukul lima petang Anak Panah Emas - Bloemfontein Celtic 0: 0 (0: 0)
09/05/2020 14:30 AmaZulu FC - Taman Highlands 1: 1 (1: 0)
14:30 Mamelodi Sundowns - Leopard Hitam 3: 0 (1: 0)
14:30 Lanun Orlando - Stellenbosch FC 1: 0 (1: 0)
14:30 Kecerdasan BidVest - Polokwane City FC 3: 1 (1: 0)
14:30 Cape Town City FC - SuperSport United 1: 0 (0: 0)
14:30 Bloemfontein Celtic - Maritzburg United 3: 1 (1: 1)
14:30 Chippa United - Anak Panah Emas 1: 0 (1: 0)
14:30 Baroque FC - Ketua Kaizer 1: 1 (0: 1)