Jepun »Liga J1 2020» Jadual



Jadual J1 Liga 2020: Di sini anda akan mendapat semua perlawanan dalam gambaran keseluruhan



2021 2020 2019 2018 2017 2016 Kejuaraan 2016 fasa 2 2016 fasa 1 2015 Playoff 2015 fasa 2 2015 2015 fasa pertama 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2008 2006 2006 2005 2004 Playoff 2004 2003 tahap 2 2003 tahap 1 2002 tahap 2 2002 tahap 1 2001 Playoff 2001 ke-2 tahap 2001 peringkat pertama 2000 playoff 2000 tahap 2 2000 tahap 1 1999 playoff 1999 tahap 2 1999 tahap 1 1998 playoff 1998 tahap 2 1998 tahap 1 1997 playoff 1997 tahap 2 1997 tahap 1 1996 1995 playoff 1995 tahap 2 1995 tahap 1 1994 playoff 1994 tahap 2 1994 Peringkat 1 1993 Playoff 1993 Peringkat kedua 1993 Peringkat 1


1. Bulat
02/21/2020 10:00 Shonan Bellmare - Berlian Merah Urawa 2: 3 (1: 2)
02/22/2020 05:00 Vegalta Sendai - Nagoya Grampus 1: 1 (1: 1)
06:00 Cherry Osaka - Oita Trinita 1: 0 (1: 0)
06:00 Kawasaki Frontale - Sagan Tosu 0: 0 (0: 0)
06:00 Kashiwa Reysol - Consadole Sapporo 4: 2 (2: 0)
02/23/2020 04:00 Shimizu S-Pulse - FC Tokyo 1: 3 (0: 0)
05:00 Sanfrecce Hiroshima - Tanduk Kashima 3: 0 (2: 0)
05:00 Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka 1: 2 (0: 2)
07:00 Vissel Kobe - Yokohama FC 1: 1 (0: 1)
2. Bulat
07/04/2020 10:00 Yokohama FC - Consadole Sapporo 1: 2 (1: 1)
10:00 Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus 1: 2 (1: 2)
10:00 Gamba Osaka - Cherry Osaka 1: 2 (0: 1)
10:30 Oita Trinita - Sagan Tosu 2: 0 (0: 0)
11:00 Berlian Merah Urawa - Yokohama F. Marinos 0: 0 (0: 0)
11:00 Kashiwa Reysol - FC Tokyo 0: 1 (0: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Tanduk Kashima 2: 1 (2: 1)
11:00 Shonan Bellmare - Vegalta Sendai 0: 1 (0: 1)
11:30 Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima 0: 3 (0: 1)
3. Bulat
07/08/2020 10:00 Vegalta Sendai - Berlian Merah Urawa 1: 2 (0: 1)
10:00 Cherry Osaka - Shimizu S-Pulse 2: 0 (0: 0)
10:30 Kashiwa Reysol - Yokohama FC 1: 3 (1: 1)
11:00 Tanduk Kashima - Consadole Sapporo 0: 2 (0: 1)
11:00 Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare 3: 2 (0: 0)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita 1: 2 (1: 0)
11:00 Sagan Tosu - Vissel Kobe 0: 1 (0: 0)
11:30 FC Tokyo - Kawasaki Frontale 0: 4 (0: 4)
11:30 Nagoya Grampus - Gamba Osaka 2: 2 (2: 1)
4. Bulat
07/11/2020 11:00 Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol 3: 1 (2: 0)
11:00 Oita Trinita - Vissel Kobe 1: 1 (1: 1)
07/12/2020 10:00 Yokohama FC - Vegalta Sendai 1: 1 (1: 0)
10:00 Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka 1: 2 (0: 1)
10:00 Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima 0: 0 (0: 0)
11:00 Berlian Merah Urawa - Tanduk Kashima 1: 0 (0: 0)
11:00 Shonan Bellmare - Consadole Sapporo 0: 0 (0: 0)
11:00 Cherry Osaka - Nagoya Grampus 0: 2 (0: 1)
11:30 Yokohama F. Marinos - FC Tokyo 1: 3 (1: 2)
5. Bulat
07/18/2020 10:00 Vegalta Sendai - Consadole Sapporo 2: 2 (1: 0)
10:00 Tanduk Kashima - Yokohama F. Marinos 4: 2 (1: 1)
10:00 Yokohama FC - Kawasaki Frontale 1: 5 (0: 1)
10:00 Nagoya Grampus - Sagan Tosu 1: 0 (0: 0)
11:00 Kashiwa Reysol - Shonan Bellmare 3: 2 (2: 0)
11:00 FC Tokyo - Berlian Merah Urawa 2: 0 (1: 0)
11:00 Gamba Osaka - Oita Trinita 2: 1 (1: 1)
11:00 Vissel Kobe - Shimizu S-Pulse 3: 1 (1: 0)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Cherry Osaka 1: 2 (0: 1)
6. Bulat
07/22/2020 11:00 Yokohama F. Marinos - Yokohama FC 4: 0 (1: 0)
11:00 Shonan Bellmare - Tanduk Kashima 1: 0 (0: 0)
11:00 Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 1: 0 (1: 0)
11:00 Sagan Tosu - Shimizu S-Pulse 1: 1 (1: 1)
11:05 Consadole Sapporo - FC Tokyo 1: 1 (1: 0)
11:30 Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale 2: 3 (2: 0)
11:30 Berlian Merah Urawa - Kashiwa Reysol 0: 4 (0: 1)
11:30 Cherry Osaka - Vissel Kobe 0: 0 (0: 0)
11:30 Oita Trinita - Nagoya Grampus 0: 3 (0: 1)
7. Bulat
07/26/2020 05:05 Consadole Sapporo - Yokohama F. Marinos 3: 1 (2: 1)
10:00 Yokohama FC - Berlian Merah Urawa 0: 2 (0: 0)
10:00 Shimizu S-Pulse - Oita Trinita 4: 2 (1: 0)
10:30 Tanduk Kashima - FC Tokyo 2: 2 (1: 2)
11:00 Kashiwa Reysol - Vegalta Sendai 5: 1 (2: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare 3: 1 (0: 0)
11:00 Vissel Kobe - Gamba Osaka 0: 2 (0: 0)
11:00 Sagan Tosu - Cherry Osaka 1: 1 (0: 0)
11/11/2020 10:00 Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus 2: 0 (1: 0)
8. Bulat
08/01/2020 10:00 Vegalta Sendai - Yokohama F. Marinos 0: 1 (0: 0)
10:00 Yokohama FC - Sanfrecce Hiroshima 0: 2 (0: 2)
10:00 Nagoya Grampus - Kashiwa Reysol 0: 1 (0: 0)
11:00 Berlian Merah Urawa - Shimizu S-Pulse 1: 1 (0: 0)
11:00 FC Tokyo - Sagan Tosu 2: 3 (1: 2)
11:00 Shonan Bellmare - Cherry Osaka 0: 1 (0: 0)
11:00 Gamba Osaka - Kawasaki Frontale 0: 1 (0: 0)
11:00 Oita Trinita - Tanduk Kashima 1: 4 (1: 2)
08/02/2020 06:00 Consadole Sapporo - Vissel Kobe 2: 3 (1: 2)
9. Bulat
08/08/2020 10:00 Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo 3: 1 (1: 0)
10:00 Nagoya Grampus - Berlian Merah Urawa 6: 2 (5: 0)
10:30 Tanduk Kashima - Sagan Tosu 2: 0 (0: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Oita Trinita 2: 0 (2: 0)
11:00 Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol 1: 1 (0: 0)
11:00 Gamba Osaka - Yokohama FC 2: 1 (1: 0)
11:00 Vissel Kobe - Vegalta Sendai 1: 2 (0: 1)
08/09/2020 10:00 Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare 1: 0 (1: 0)
11:00 Cherry Osaka - FC Tokyo 0: 0 (0: 0)
10. Bulat
08/15/2020 06:00 Consadole Sapporo - Kawasaki Frontale 1: 6 (0: 1)
10:00 Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse 0: 0 (0: 0)
10:00 Yokohama FC - Shonan Bellmare 4: 2 (4: 0)
10:30 Oita Trinita - Yokohama F. Marinos 1: 0 (0: 0)
11:00 Berlian Merah Urawa - Sanfrecce Hiroshima 1: 0 (1: 0)
11:00 Kashiwa Reysol - Cherry Osaka 1: 3 (0: 1)
11:00 FC Tokyo - Nagoya Grampus 1: 0 (1: 0)
08/16/2020 10:30 Tanduk Kashima - Vissel Kobe 2: 2 (1: 1)
10/07/2020 11:00 Sagan Tosu - Gamba Osaka 1: 2 (0: 2)
11. Bulat
08/19/2020 11:00 Kawasaki Frontale - Cherry Osaka 5: 2 (2: 1)
11:00 Yokohama FC - Tanduk Kashima 1: 0 (1: 0)
11:00 Shonan Bellmare - Nagoya Grampus 0: 1 (0: 0)
11:00 Shimizu S-Pulse - Yokohama F. Marinos 3: 4 (2: 2)
11:00 Gamba Osaka - Berlian Merah Urawa 1: 3 (0: 2)
11:00 Vissel Kobe - Kashiwa Reysol 2: 3 (1: 0)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo 3: 3 (2: 3)
11:30 Consadole Sapporo - Oita Trinita 1: 1 (0: 1)
11/08/2020 04:00 Vegalta Sendai - Sagan Tosu 0: 3 (0: 1)
12. Bulat
08/22/2020 10:00 Shimizu S-Pulse - Yokohama FC 2: 3 (1: 2)
08/23/2020 10:00 Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale 1: 0 (1: 0)
11:00 Tanduk Kashima - Gamba Osaka 1: 1 (0: 1)
11:00 Berlian Merah Urawa - Vissel Kobe 1: 2 (1: 1)
11:00 FC Tokyo - Shonan Bellmare 3: 0 (1: 0)
11:00 Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima 3: 1 (1: 0)
11:00 Cherry Osaka - Vegalta Sendai 2: 1 (1: 1)
11:00 Oita Trinita - Kashiwa Reysol 0: 0 (0: 0)
09/16/2020 11:30 Sagan Tosu - Consadole Sapporo 0: 2 (0: 0)
13. Bulat
08/29/2020 10:00 Vissel Kobe - Yokohama F. Marinos 3: 3 (1: 2)
11:00 Consadole Sapporo - Nagoya Grampus 0: 0 (0: 0)
11:00 Berlian Merah Urawa - Oita Trinita 2: 1 (2: 1)
11:00 Kashiwa Reysol - Tanduk Kashima 2: 3 (0: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse 5: 0 (1: 0)
11:00 Gamba Osaka - FC Tokyo 1: 3 (1: 1)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Vegalta Sendai 1: 1 (1: 0)
08/30/2020 10:00 Yokohama FC - Cherry Osaka 1: 2 (0: 1)
10/21/2020 11:30 Shonan Bellmare - Sagan Tosu 0: 0 (0: 0)
14. Bulat
09/05/2020 06:00 Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima 0: 2 (0: 0)
10:00 Yokohama F. Marinos - Kawasaki Frontale 1: 3 (1: 1)
10:00 Shimizu S-Pulse - Kashiwa Reysol 1: 2 (0: 2)
10:00 Nagoya Grampus - Tanduk Kashima 1: 3 (0: 2)
10:30 Vegalta Sendai - Gamba Osaka 1: 4 (1: 2)
10:30 Shonan Bellmare - Vissel Kobe 1: 1 (0: 0)
10:30 Oita Trinita - FC Tokyo 0: 1 (0: 1)
10:45 Sagan Tosu - Yokohama FC 3: 0 (1: 0)
11:30 Cherry Osaka - Berlian Merah Urawa 3: 0 (0: 0)
15. Bulat
09/09/2020 10:30 Kawasaki Frontale - Vissel Kobe 3: 2 (1: 1)
11:00 Tanduk Kashima - Vegalta Sendai 2: 1 (1: 0)
11:00 Kashiwa Reysol - Gamba Osaka 3: 0 (2: 0)
11:00 FC Tokyo - Yokohama FC 2: 1 (1: 1)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse 4: 1 (1: 0)
11:00 Oita Trinita - Shonan Bellmare 2: 2 (0: 2)
11:30 Berlian Merah Urawa - Sagan Tosu 2: 2 (0: 1)
11:30 Nagoya Grampus - Yokohama F. Marinos 2: 1 (1: 1)
11:30 Cherry Osaka - Consadole Sapporo 2: 0 (1: 0)
16. Bulat
09/12/2020 10:00 Shimizu S-Pulse - Tanduk Kashima 1: 2 (0: 2)
11:00 Vissel Kobe - FC Tokyo 2: 2 (1: 0)
09/13/2020 05:05 Consadole Sapporo - Berlian Merah Urawa 3: 4 (2: 2)
10:00 Vegalta Sendai - Oita Trinita 0: 3 (0: 1)
10:00 Yokohama FC - Nagoya Grampus 3: 2 (2: 1)
10:30 Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 5: 1 (1: 0)
10:45 Sagan Tosu - Kashiwa Reysol 2: 1 (1: 1)
11:00 Yokohama F. Marinos - Cherry Osaka 1: 2 (0: 0)
11:00 Gamba Osaka - Shonan Bellmare 0: 1 (0: 0)
17. Bulat
09/19/2020 06:00 Consadole Sapporo - Gamba Osaka 0: 1 (0: 0)
08:00 Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos 1: 3 (1: 3)
09:00 Nagoya Grampus - Vissel Kobe 2: 1 (1: 1)
10:00 Cherry Osaka - Tanduk Kashima 1: 2 (1: 1)
10:30 Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse 0: 3 (0: 0)
11:00 Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima 1: 1 (1: 1)
09/20/2020 10:00 Oita Trinita - Yokohama FC 1: 0 (1: 0)
11:00 Berlian Merah Urawa - Kawasaki Frontale 0: 3 (0: 1)
11:00 FC Tokyo - Vegalta Sendai 1: 0 (1: 0)
18. Bulat
09/23/2020 10:30 Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol 0: 1 (0: 0)
11:00 Tanduk Kashima - Shonan Bellmare 1: 0 (0: 0)
11:00 FC Tokyo - Cherry Osaka 2: 0 (0: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Yokohama FC 3: 2 (1: 0)
11:00 Gamba Osaka - Nagoya Grampus 2: 1 (0: 1)
11:00 Vissel Kobe - Sagan Tosu 4: 3 (2: 1)
11:00 Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima 0: 2 (0: 0)
11:30 Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai 3: 1 (1: 1)
11:30 Shimizu S-Pulse - Berlian Merah Urawa 1: 2 (0: 1)
19. Bulat
09/26/2020 06:00 Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse 3: 1 (2: 0)
10:00 Berlian Merah Urawa - Yokohama FC 0: 2 (0: 2)
11:00 Vissel Kobe - Consadole Sapporo 4: 0 (2: 0)
09/27/2020 05:00 Vegalta Sendai - Cherry Osaka 2: 3 (0: 1)
08:00 Sagan Tosu - FC Tokyo 3: 0 (1: 0)
09:00 Tanduk Kashima - Oita Trinita 0: 2 (0: 0)
10:00 Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 1: 2 (0: 2)
11:00 Kashiwa Reysol - Yokohama F. Marinos 1: 3 (1: 0)
11:00 Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale 0: 1 (0: 1)
20. Bulat
10/03/2020 06:00 Consadole Sapporo - Vegalta Sendai 3: 3 (1: 0)
07:00 Cherry Osaka - Kawasaki Frontale 1: 3 (0: 1)
08:00 Yokohama FC - Kashiwa Reysol 0: 3 (0: 1)
09:00 Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu 3: 0 (2: 0)
11:00 Gamba Osaka - Tanduk Kashima 2: 0 (0: 0)
11:00 Oita Trinita - Shimizu S-Pulse 2: 1 (1: 1)
10/04/2020 07:00 Shonan Bellmare - FC Tokyo 0: 1 (0: 0)
08:00 Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe 2: 3 (1: 2)
09:00 Berlian Merah Urawa - Nagoya Grampus 0: 1 (0: 0)
21. Bulat
10/10/2020 06:00 Consadole Sapporo - Shonan Bellmare 2: 1 (1: 1)
06:00 FC Tokyo - Gamba Osaka 0: 1 (0: 1)
06:00 Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima 2: 3 (0: 1)
06:00 Nagoya Grampus - Cherry Osaka 1: 0 (0: 0)
07:00 Kashiwa Reysol - Vissel Kobe 4: 3 (3: 0)
08:00 Tanduk Kashima - Yokohama FC 3: 2 (0: 2)
08:00 Yokohama F. Marinos - Oita Trinita 4: 0 (0: 0)
10:00 Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai 1: 0 (1: 0)
10:00 Sagan Tosu - Berlian Merah Urawa 0: 1 (0: 0)
22. Bulat
10/14/2020 10:45 Sagan Tosu - Tanduk Kashima 0: 2 (0: 1)
11:00 Vegalta Sendai - Yokohama FC 0: 0 (0: 0)
11:00 Kashiwa Reysol - Berlian Merah Urawa 1: 1 (1: 0)
11:00 FC Tokyo - Shimizu S-Pulse 3: 1 (1: 0)
11:00 Gamba Osaka - Yokohama F. Marinos 1: 1 (1: 1)
11:00 Vissel Kobe - Oita Trinita 1: 1 (1: 0)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale 0: 2 (0: 0)
11:30 Nagoya Grampus - Consadole Sapporo 3: 0 (2: 0)
11:30 Cherry Osaka - Shonan Bellmare 1: 0 (0: 0)
23. Bulat
10/17/2020 07:00 Cherry Osaka - Yokohama F. Marinos 4: 1 (1: 0)
10/18/2020 05:00 Consadole Sapporo - Tanduk Kashima 1: 0 (1: 0)
06:00 Yokohama FC - FC Tokyo 1: 0 (0: 0)
06:00 Shimizu S-Pulse - Sagan Tosu 1: 1 (0: 0)
06:00 Oita Trinita - Gamba Osaka 0: 1 (0: 0)
07:00 Shonan Bellmare - Kashiwa Reysol 3: 2 (1: 1)
08:00 Berlian Merah Urawa - Vegalta Sendai 6: 0 (3: 0)
09:00 Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe 2: 1 (2: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus 3: 0 (1: 0)
24. Bulat
08/26/2020 11:00 Vissel Kobe - Kawasaki Frontale 2: 2 (2: 1)
09/16/2020 11:00 FC Tokyo - Oita Trinita 2: 3 (0: 0)
11:30 Yokohama F. Marinos - Shimizu S-Pulse 3: 0 (3: 0)
10/24/2020 06:00 Consadole Sapporo - Yokohama FC 3: 0 (1: 0)
06:00 Tanduk Kashima - Sanfrecce Hiroshima 1: 0 (0: 0)
06:00 Nagoya Grampus - Vegalta Sendai 1: 0 (0: 0)
08:00 Gamba Osaka - Kashiwa Reysol 2: 1 (0: 0)
09:00 Berlian Merah Urawa - Cherry Osaka 3: 1 (2: 1)
10/25/2020 05:00 Sagan Tosu - Shonan Bellmare 2: 2 (1: 2)
25. Bulat
09/16/2020 11:00 Vissel Kobe - Cherry Osaka 0: 1 (0: 0)
09/30/2020 11:00 Yokohama F. Marinos - Sagan Tosu 1: 1 (0: 0)
10/31/2020 04:00 Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima 0: 0 (0: 0)
05:00 Oita Trinita - Berlian Merah Urawa 0: 0 (0: 0)
06:00 Shonan Bellmare - Yokohama FC 1: 0 (0: 0)
07:00 Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse 0: 0 (0: 0)
08:00 Tanduk Kashima - Nagoya Grampus 0: 2 (0: 1)
09:00 Kawasaki Frontale - FC Tokyo 2: 1 (1: 0)
10:00 Gamba Osaka - Consadole Sapporo 2: 1 (1: 1)
26. Bulat
08/26/2020 11:00 FC Tokyo - Tanduk Kashima 1: 2 (1: 0)
11/03/2020 04:00 Sagan Tosu - Nagoya Grampus 0: 0 (0: 0)
05:00 Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo 0: 2 (0: 0)
05:00 Cherry Osaka - Gamba Osaka 1: 1 (1: 1)
06:00 Shimizu S-Pulse - Vissel Kobe 3: 1 (0: 1)
07:00 Yokohama FC - Oita Trinita 2: 3 (2: 1)
08:00 Sanfrecce Hiroshima - Berlian Merah Urawa 1: 1 (0: 1)
11/11/2020 10:30 Shonan Bellmare - Yokohama F. Marinos 1: 0 (0: 0)
12/01/2020 10:00 Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol 0: 2 (0: 1)
27. Bulat
11/14/2020 05:00 Consadole Sapporo - Sagan Tosu 1: 1 (0: 0)
05:00 Shimizu S-Pulse - Cherry Osaka 3: 1 (0: 0)
05:00 Sanfrecce Hiroshima - Yokohama FC 1: 1 (1: 1)
06:00 Gamba Osaka - Vegalta Sendai 0: 4 (0: 2)
07:00 Yokohama F. Marinos - Berlian Merah Urawa 6: 2 (4: 1)
08:00 Tanduk Kashima - Kawasaki Frontale 1: 1 (0: 1)
11/15/2020 05:00 Vissel Kobe - Shonan Bellmare 0: 2 (0: 0)
10:00 Nagoya Grampus - FC Tokyo 1: 0 (0: 0)
12/09/2020 10:00 Kashiwa Reysol - Oita Trinita 1: 1 (0: 0)
28. Bulat
10/24/2020 07:00 FC Tokyo - Yokohama F. Marinos 0: 4 (0: 0)
11/08/2020 05:00 Yokohama FC - Vissel Kobe 2: 1 (1: 1)
11/21/2020 05:00 Consadole Sapporo - Shimizu S-Pulse 5: 1 (3: 1)
05:00 Oita Trinita - Kawasaki Frontale 1: 0 (1: 0)
06:00 Vegalta Sendai - Tanduk Kashima 1: 3 (0: 0)
06:00 Kashiwa Reysol - Sagan Tosu 1: 2 (0: 0)
07:00 Cherry Osaka - Sanfrecce Hiroshima 0: 1 (0: 1)
08:00 Nagoya Grampus - Shonan Bellmare 3: 1 (1: 1)
11/22/2020 07:00 Berlian Merah Urawa - Gamba Osaka 1: 2 (0: 0)
29. Bulat
08/26/2020 11:30 Yokohama F. Marinos - Consadole Sapporo 4: 1 (2: 0)
09/30/2020 11:00 Vissel Kobe - Nagoya Grampus 1: 0 (0: 0)
11:30 Berlian Merah Urawa - FC Tokyo 0: 1 (0: 1)
11/25/2020 09:30 Kawasaki Frontale - Gamba Osaka 5: 0 (2: 0)
10:00 Tanduk Kashima - Kashiwa Reysol 1: 4 (0: 1)
10:00 Yokohama FC - Shimizu S-Pulse 1: 3 (0: 3)
10:00 Oita Trinita - Cherry Osaka 0: 1 (0: 1)
10:30 Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima 1: 1 (1: 0)
10:30 Sagan Tosu - Vegalta Sendai 0: 1 (0: 0)
30. Bulat
10/28/2020 10:00 Vegalta Sendai - Vissel Kobe 2: 3 (0: 0)
10:00 FC Tokyo - Kashiwa Reysol 1: 3 (0: 1)
11/18/2020 10:00 Kawasaki Frontale - Yokohama F. Marinos 3: 1 (0: 0)
11/28/2020 05:00 Nagoya Grampus - Oita Trinita 0: 0 (0: 0)
05:00 Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo 2: 2 (0: 1)
11/29/2020 05:00 Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare 1: 1 (0: 0)
06:00 Tanduk Kashima - Berlian Merah Urawa 4: 0 (1: 0)
06:00 Cherry Osaka - Yokohama FC 1: 0 (0: 0)
08:00 Gamba Osaka - Sagan Tosu 1: 1 (0: 1)
31. Pusingan
11/03/2020 04:00 Yokohama F. Marinos - Tanduk Kashima 2: 3 (2: 1)
11/18/2020 09:00 Vissel Kobe - Berlian Merah Urawa 0: 1 (0: 0)
12/05/2020 05:00 Consadole Sapporo - Cherry Osaka 1: 3 (0: 1)
05:00 Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus 0: 1 (0: 0)
05:00 Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale 2: 2 (2: 1)
07:00 Yokohama FC - Sagan Tosu 1: 1 (1: 0)
06/12/2020 05:00 Oita Trinita - Vegalta Sendai 0: 2 (0: 1)
06:00 Shonan Bellmare - Gamba Osaka 1: 2 (1: 1)
12/12/2020 05:00 FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima 1: 0 (0: 0)
32. Bulat
10/28/2020 10:00 Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos 3: 1 (1: 0)
11/11/2020 10:00 Gamba Osaka - Vissel Kobe 1: 0 (1: 0)
11/18/2020 10:00 Vegalta Sendai - FC Tokyo 2: 2 (0: 1)
12/12/2020 05:00 Nagoya Grampus - Yokohama FC 0: 0 (0: 0)
05:00 Cherry Osaka - Kashiwa Reysol 0: 0 (0: 0)
05:00 Sagan Tosu - Kawasaki Frontale 1: 1 (0: 0)
06:00 Oita Trinita - Consadole Sapporo 1: 1 (1: 0)
07:00 Tanduk Kashima - Shimizu S-Pulse 2: 0 (2: 0)
08:00 Berlian Merah Urawa - Shonan Bellmare 0: 0 (0: 0)
33. Bulat
10/21/2020 10:00 Vissel Kobe - Tanduk Kashima 1: 3 (0: 2)
11:30 Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus 2: 1 (1: 0)
11/11/2020 10:00 FC Tokyo - Consadole Sapporo 1: 0 (1: 0)
12/16/2020 10:00 Kawasaki Frontale - Berlian Merah Urawa 3: 1 (0: 1)
10:00 Yokohama FC - Gamba Osaka 0: 2 (0: 1)
10:00 Shonan Bellmare - Oita Trinita 1: 2 (1: 1)
10:00 Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai 2: 3 (1: 2)
10:00 Cherry Osaka - Sagan Tosu 1: 2 (1: 1)
10:00 Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa Reysol 0: 1 (0: 1)
34. Bulat
12/19/2020 05:00 Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 0: 0 (0: 0)
05:00 Tanduk Kashima - Cherry Osaka 1: 1 (0: 0)
05:00 Berlian Merah Urawa - Consadole Sapporo 0: 2 (0: 0)
05:00 Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale 2: 3 (1: 0)
05:00 FC Tokyo - Vissel Kobe 1: 0 (0: 0)
05:00 Yokohama FC - Yokohama F. Marinos 3: 1 (2: 1)
05:00 Nagoya Grampus - Sanfrecce Hiroshima 1: 0 (0: 0)
05:00 Gamba Osaka - Shimizu S-Pulse 0: 2 (0: 0)
05:00 Sagan Tosu - Oita Trinita 2: 2 (0: 1)