FIFA> Persahabatan 2017> Ogos | Persahabatan 2017> Ogos' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | Uganda | - | Rwanda | 3: 0 (2: 0) | |
14:05 | Afrika Selatan | - | Zambia | 2: 2 (1: 0) | |
16:00 | Sao Tome dan Principe | - | Kamerun | 0: 2 (0: 1) | |
pukul lima petang | Burkina Faso | - | Ghana | 2: 2 (0: 1) | |
18:00 | Mauritania | - | Mali | 2: 2 (2: 2) | |
20:45 | Algeria | - | Libya | 1: 2 (1: 1) | |
FIFA> Kelab Persahabatan 2017> Minggu | Kelab Persahabatan 2017> Minggu' sempadan = '0' /> | ||||
19:30 | Antara | - | Betis sebenar | 1: 0 (1: 0) | |
Armenia> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Alashkert | - | FC Ararat | 3: 0 (1: 0) | |
Australia> NPL Victoria 2017 | NPL Victoria 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Geelong Utara Warriors SC | - | Kesatria Melbourne | 1: 4 (0: 3) | |
06:00 | Avondale FC | - | FC Bulleen Lions | 0: 0 (0: 0) | |
08:00 | Green Gully SC | - | Hume City FC | 1: 0 (1: 0) | |
Australia> NPL Queensland 2017 | NPL Queensland 2017>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Guntur SWQ | - | Moreton Bay United | 1: 2 (0: 0) | |
09:00 | Penyerang Brisbane | - | Brisbane Roar (Y) | 4: 1 (1: 1) | |
09:30 | Gold Coast City FC | - | Kebanggaan Barat | 0: 1 (0: 1) | |
10:00 | Fury Utara | - | Olimpik FC | 0: 0 (0: 0) | |
Australia> NPL Northern NSW 2017 | NPL Northern NSW 2017>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Newcastle United Jets (Y) | - | Lambton jaffas | 2: 4 (2: 2) | |
09:00 | Olimpik Hamilton | - | Sihir Broadmeadow | 1: 2 (0: 1) | |
Australia> NPL Australia Barat 2017 | NPL Australia Barat 2017>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Bayswater City SC | - | Armadale SC | 4: 1 (2: 0) | |
08:00 | Inglewood United | - | Cockburn City SC | 2: 0 (1: 0) | |
08:00 | Sorrento FC | - | Floreat Athena | 2: 0 (1: 0) | |
08:00 | Bandar Mandurah SC | - | ECU Joondalup | 0: 2 (0: 1) | |
08:00 | Kemuliaan Perth (Y) | - | Subiaco AFC | 1: 2 (0: 1) | |
08:00 | Perth SC | - | Joondalup United | 0: 0 (0: 0) | |
08:00 | Balcatta FC | - | Stirling Lions SC | 1: 3 (0: 1) | |
Australia> NPL Australia Selatan 2017 | NPL Australia Selatan 2017>' border = '0' /> | ||||
06:30 | Adelaide United (Y) | - | Cumberland United | 1: 1 (1: 1) | |
06:30 | Helang Biru Adelaide | - | Torrens Birkalla Barat | 6: 1 (1: 0) | |
06:30 | MetroStars SC | - | Croydon Kings SC | 3: 1 (1: 1) | |
06:30 | Campbelltown City SC | - | Komet Adelaide | 0: 1 (0: 0) | |
06:30 | Para Hills Knights SC | - | Olimpik Adelaide | 1: 0 (1: 0) | |
06:30 | Adelaide City FC | - | Adelaide Hellas Barat | 6: 0 (4: 0) | |
Australia> NPL Capital Football 2017 | NPL Capital Football 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Woden Weston FC | - | Panorama Monaro | 2: 2 (1: 2) | |
06:00 | Badak Sungaiina | - | Gungahlin United | 0: 3 (0: 1) | |
08:30 | Belconnen United | - | Cooma FC | 1: 0 (0: 0) | |
Australia> NPL Tasmania 2017 | NPL Tasmania 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Clarence United | - | Bandar Devonport | 2: 1 (1: 0) | |
07:30 | Launceston City FC | - | Warriors Olympia FC | 0: 2 (0: 2) | |
Austria> Bundesliga 2017/2018 | Bundesliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SCR Altach | - | RB Salzburg | 0: 1 (0: 0) | |
17:30 | Austria Vienna | - | KERANA | 2: 0 (0: 0) | |
17:30 | Ribut Graz | - | Wolfsberger AC | 2: 1 (1: 0) | |
17:30 | SKN St. Pölten | - | SV Mattersburg | 0: 0 (0: 0) | |
Austria> Regionalliga Ost 2017/2018 | Regionalliga Ost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FC Karabakh Wien | - | SKN St. Pölten (A) | 4: 0 (2: 0) | |
18:00 | FC Admira Wacker (A) | - | FC Stadlau | 2: 0 (2: 0) | |
Austria> Regionalliga Barat (-2019) 2017/2018 | Regionalliga Barat (-2019) 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | FC Kitzbuhel | - | SCR Altach (A) | 1: 2 (1: 1) | |
16:00 | TSV St. Johann | - | FC Alberschwende | 4: 0 (0: 0) | |
16:00 | SV Grödig | - | SV Wörgl | 4: 0 (0: 0) | |
16:00 | VfB Hohenems | - | FC Pinzgau Saalfelden | 3: 1 (1: 0) | |
16:00 | FC Wacker Innsbruck (A) | - | FC Dornbirn | 0: 1 (0: 0) | |
pukul lima petang | SV Seekirchen | - | FC Keras | 1: 1 (1: 1) | |
Azerbaijan> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Inter Baku | - | Gabala FK | 1: 2 (0: 2) | |
Belarus> Kejuaraan 2017 | Cempionat 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Slutsk | - | Neman grodno | 1: 2 (0: 2) | |
pukul lima petang | FK Vitebsk | - | Naftan Novopolotsk | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | FK Krumkachy Minsk | - | Dnepr Mogilev | 0: 0 (0: 0) | |
Belgium> Kelas pertama A 2017/2018 | Kelas pertama A 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | KV Mechelen | - | KAA Gent | 1: 1 (0: 1) | |
19:00 | SEBAGAI Eupen | - | KV Kortrijk | 1: 2 (0: 1) | |
19:00 | Sporting Lokeren | - | Mouscron Royal Excel | 0: 2 (0: 1) | |
19:30 | KV Ostend | - | Waasland-Beveren | 0: 3 (0: 3) | |
Belgium> Bahagian pertama B 2017/2018 Tempoh 1 | Kelas pertama B 2017/2018 Tempoh 1>' border = '0' /> | ||||
16:00 | KSV Roeselare | - | Oud-Heverlee Leuven | 3: 1 (1: 0) | |
19:30 | KVC Westerlo | - | Tubi AFC | 1: 1 (0: 0) | |
Bolivia> Liga Profesional 2017 Clausura | Liga Profesional 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:00 | CD Guabirá | - | Sport Boys Warnes | 0: 2 (0: 2) | |
Bosnia-Herzegovina> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | NK Vitez | - | Sloboda Tuzla | 0: 1 (0: 0) | |
19:00 | Zrinjski Mostar | - | FK Krupa | 1: 0 (0: 0) | |
19:30 | Željezničar Sarajevo | - | Pejuang Banja Luka | 2: 1 (0: 1) | |
Brazil> Serie A 2017 | Série A 2017>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Atlético Goianiense | - | Coritiba FC | 1: 0 (0: 0) | |
23:00 | Victoria - BA | - | Avaí - SC | 0: 1 (0: 0) | |
Brazil> Série B 2017 | Série B 2017>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Villa Nova - PERGI | - | Boa Esporte - MG | 1: 0 (0: 0) | |
01:30 | Amerika - MG | - | Nautikal - PE | 1: 0 (1: 0) | |
20:30 | Ceará - CE | - | CR Brazil - AL | 1: 0 (0: 0) | |
20:30 | Kelab Parana | - | ABC - RN | 1: 0 (1: 0) | |
20:30 | Antarabangsa | - | Londrina - PR | 3: 1 (0: 0) | |
23:00 | Figueirense - SC | - | Goias | 1: 1 (0: 0) | |
23:00 | Barat - SP | - | Paysandu - PA | 1: 3 (0: 2) | |
Bulgaria> Liga Parva 2017/2018 | Parva Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:15 | Etar Veliko Tarnovo | - | Pirin Blagoevgrad | 2: 1 (1: 0) | |
19:00 | PFC Ludogorets Razgrad | - | FK Vereya | 3: 1 (2: 1) | |
Kanada> Liga Bola Sepak 2017 | Liga Bola Sepak 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Helang Putih Serbia | - | Penembak Wilayah York | 0: 0 (0: 0) | |
Chile> Kejohanan Peralihan Divisyen Pertama 2017 | Kejohanan Peralihan Bahagian Pertama 2017>' border = '0' /> | ||||
01:00 | O'Higgins | - | Kesatuan Sepanyol | 0: 2 (0: 1) | |
pukul lima petang | Kerajaan Curico | - | Pengembara Santiago | 1: 1 (0: 1) | |
20:30 | Sukan Temuco | - | Huachipato | 0: 0 (0: 0) | |
23:00 | Universiti Katolik | - | Everton | 1: 1 (1: 1) | |
China> Liga Super 2017 | Liga Super 2017>' border = '0' /> | ||||
12:35 | Shandong Luneng | - | Shanghai Shenhua | 5: 0 (3: 0) | |
China> Liga Satu 2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
12:30 | Wuhan Zall FC | - | Dalian Yifang FC | 1: 1 (1: 1) | |
12:35 | Beijing Renhe FC | - | Beijing BG | 2: 0 (2: 0) | |
12:35 | Nei Mongol Zhongyou | - | Meizhou Hakka | 2: 0 (1: 0) | |
12:35 | Shenzhen FC | - | Zhèjiāng Yìténg | 3: 1 (2: 1) | |
12:35 | Shijiazhuang Pernah Cerah | - | Qingdao Huanghai | 1: 0 (0: 0) | |
12:45 | Shanghai Shenxin | - | Yunnan Lijiang FC | 3: 0 (0: 0) | |
Colombia> Penutupan Pertama 2017 | Penutup Pertama 2017>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Sukan Tolima | - | Atletik Huila | 1: 0 (0: 0) | |
21:15 | Atletik Bucaramanga | - | Cortuluá | 0: 1 (0: 1) | |
Croatia> 1. HNL 2017/2018 | 1. HNL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Lokomotiva Zagreb | - | NK Osijek | 2: 3 (2: 1) | |
20:00 | NK Inter Zapresic | - | NK Istra 1961 | 2: 2 (1: 2) | |
Republik Czech> liga bola sepak pertama 2017/2018 | Liga bola sepak pertama 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Zbrojovka Brno | - | Bohemia 1905 | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Viktoria Plzeň | - | Sigma Olomouc | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | 1. FC Slovácko | - | Baník Ostrava | 5: 2 (4: 2) | |
Republik Czech> liga bola sepak ke-2 2017/2018 | Liga bolasepak ke-2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
09:15 | FK Olympia Prague | - | Viktoria Zizkov | 2: 2 (2: 1) | |
16:00 | FK Frýdek-Místek | - | FK Fotbal Třinec | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | 1. FK Příbram | - | FC Sellier & Bellot Vlašim | 2: 3 (1: 0) | |
Denmark> Superliga 2017/2018 | Superliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Lyngby BK | - | SønderjyskE | 1: 1 (0: 0) | |
17:30 | FC Copenhagen | - | AC Horsens | 1: 1 (0: 1) | |
Denmark> Kolam Divisyen 2 1 2017/2018 | Kolam Divisyen 2 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | B.93 Kopenhagen | - | AB Gladsaxe | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | Hillerød GI | - | Brønshøj BK | 0: 2 (0: 1) | |
14:00 | Skovshoved JIKA | - | BK Frem Copenhagen | 1: 1 (0: 0) | |
Denmark> Kolam Divisyen 2 2 2017/2018 | 2. Bahagian Kolam 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Middelfart Boldklub | - | Hellerup I. | 3: 0 (0: 0) | |
14:00 | Membengkak JIKA | - | Kira Bola Sepak | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | Næsby BK | - | BK Marienlyst | 1: 3 (0: 2) | |
Denmark> Kolam Divisyen 2 3 2017/2018 | 2. Bahagian Kolam 3 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Aarhus Fremad | - | Kjellerup JIKA | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Jammerbugt FC | - | FC Sydvest 05 | 1: 1 (1: 0) | |
Denmark> Liga Remaja U19 Remaja 2017/2018 | Youth U19 Drenge Ligaen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Aarhus GF | - | Vejle BK | 1: 0 (0: 0) | |
12:00 | Silkeborg JIKA | - | FC Copenhagen | 3: 4 (1: 0) | |
12:00 | Brøndby JIKA | - | FC Midtjylland | 2: 2 (1: 1) | |
12:00 | Randers SK Freja | - | Lyngby BK | 6: 1 (3: 1) | |
Denmark> Bahagian Remaja U19 Remaja 2017/2018 | Youth U19 Boys Division 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | FC Roskilde | - | B.93 Kopenhagen | 1: 1 (0: 0) | |
12:45 | FK Viborg | - | SønderjyskE | 1: 2 (1: 0) | |
14:00 | Thisted FC | - | HB Køge | 4: 2 (1: 0) | |
14:00 | Næstved BK | - | Holbæk B&I | 2: 2 (2: 2) | |
14:15 | Hvidovre JIKA | - | Hellerup I. | 4: 0 (2: 0) | |
Denmark> Belia B U17 Drenge Ligaen 2017/2018 | Youth B U17 Drenge Ligaen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Haderslev FK | - | HB Køge | 4: 2 (4: 2) | |
13:45 | Aarhus GF | - | Vejle BK | 3: 2 (3: 2) | |
14:15 | Randers SK Freja | - | Lyngby BK | 1: 3 (1: 2) | |
Denmark> Bahagian Belia B U17 Remaja 2017/2018 | Bahagian Belia B U17 Remaja 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Hvidovre JIKA | - | Hellerup I. | 2: 5 (1: 4) | |
12:00 | Næstved BK | - | Holbæk B&I | 4: 0 (1: 0) | |
14:00 | FC Roskilde | - | B.93 Kopenhagen | 1: 4 (0: 1) | |
14:00 | Thisted FC | - | Slagelse B&I | 1: 3 (0: 1) | |
15:00 | FK Viborg | - | Nykøbing FC | 4: 0 (3: 0) | |
Ecuador> Peringkat Kedua Serie A 2017 | Peringkat Kedua Serie A 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Universiti Katolik | - | Macara | 0: 1 (0: 0) | |
22:00 | Bandaraya Guayaquil | - | Nasional | 2: 2 (1: 0) | |
England> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Watford FC | - | Liverpool FC | 3: 3 (2: 1) | |
15:00 | Chelsea FC | - | Burnley FC | 2: 3 (0: 3) | |
15:00 | Istana Kristal | - | Bandar Huddersfield | 0: 3 (0: 2) | |
15:00 | Everton FC | - | Bandar Stoke | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Southampton FC | - | Bandar Swansea | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | West Bromwich Albion | - | AFC Bournemouth | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Brighton & Hove Albion | - | Manchester City | 0: 2 (0: 0) | |
England> Kejuaraan 2017/2018 | Kejuaraan 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Barnsley FC | - | Bandar Ipswich | 1: 2 (1: 0) | |
15:00 | Bandar Birmingham | - | Bandar Bristol | 2: 1 (1: 1) | |
15:00 | Brentford FC | - | Hutan Nottingham | 3: 4 (1: 2) | |
15:00 | Bandar Cardiff | - | Vila Aston | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Derby County | - | Wolverhampton Wanderers | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Bandar Hull | - | Burton Albion | 4: 1 (1: 1) | |
15:00 | Leeds United | - | Preston North End | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Millwall FC | - | Pengembara Bolton | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Membaca FC | - | Fulham FC | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Sheffield Rabu | - | Queens Park Rangers | 1: 1 (0: 1) | |
17:30 | Middlesbrough FC | - | Sheffield United | 1: 0 (1: 0) | |
England> Liga Satu 2017/2018 | Liga Satu 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | AFC Wimbledon | - | Bandar Shrewsbury | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Blackburn Rovers | - | Doncaster Rovers | 1: 3 (0: 0) | |
15:00 | Blackpool FC | - | Milton Keynes Dons | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Bristol Rovers | - | Peterborough United | 1: 4 (0: 1) | |
15:00 | Gillingham FC | - | Bandar Bradford | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Bandar Northampton | - | Bandar Fleetwood | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Oxford United | - | Portsmouth FC | 3: 0 (0: 0) | |
15:00 | Plymouth Argyle | - | Charlton Athletic | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Rochdale AFC | - | Scunthorpe United | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Rotherham United | - | Southend United | 5: 0 (4: 0) | |
15:00 | Walsall FC | - | Atletik Oldham | 2: 1 (0: 1) | |
England> Liga Dua 2017/2018 | Liga Dua 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Barnet FC | - | Bandar Luton | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Cambridge United | - | Carlisle United | 1: 2 (1: 2) | |
15:00 | Bandar Cheltenham | - | Bandar Crawley | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Colchester United | - | Stevenage FC | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Bandar Grimsby | - | Bandar Coventry | 0: 2 (0: 0) | |
15:00 | Bandar Lincoln | - | Morecambe FC | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Bandar Mansfield | - | Hutan Hijau Hutan | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Crewe Alexandra | - | Daerah Newport | 1: 1 (1: 1) | |
15:00 | Daerah Notts | - | Chesterfield FC | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Port Vale FC | - | Wycombe Wanderers | 2: 3 (0: 3) | |
15:00 | Bandar Swindon | - | Bandar Exeter | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Bandar Yeovil | - | Accrington Stanley | 3: 2 (3: 1) | |
England> Liga Kebangsaan 2017/2018 | Liga Kebangsaan 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Maidenhead United | - | Hartlepool United | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Bandar Aldershot | - | Guiseley AFC | 6: 0 (4: 0) | |
15:00 | Barrow AFC | - | Woking FC | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Kayu Boreham | - | Solihull Moors | 4: 1 (3: 1) | |
15:00 | Chester FC | - | Bandar Halifax | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Dover Athletic | - | Wrexham AFC | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Eastleigh FC | - | Dagenham & Redbridge | 2: 2 (2: 1) | |
15:00 | Ebbsfleet United | - | AFC Fylde | 3: 3 (2: 3) | |
15:00 | Gateshead FC | - | Torquay United | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Leyton Orient | - | Maidstone United | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Bandar Macclesfield | - | Bromley FC | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Tranmere Rovers | - | Sutton United | 0: 1 (0: 1) | |
Estonia> Liga Juara-Juara 2017 | Liga Juara-Juara 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | JK Sillamäe Kalev | - | Pärnu JK Bravery | 9: 0 (5: 0) | |
pukul lima petang | JK Nõmme Kalju | - | JK Tammeka | 1: 0 (1: 0) | |
Kepulauan Faroe> Effodeildin 2017 | Effodeildin 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | TB Tvøroyri / FC Suðuroy / Royn | - | B36 Tórshavn | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | ÍF Fuglafjørður | - | Skala JIKA | 0: 1 (0: 0) | |
pukul lima petang | HB Tórshavn | - | NSÍ Runavík | 4: 1 (1: 1) | |
pukul lima petang | 07 Barat | - | EB / Strim | 2: 2 (0: 1) | |
Finland> Ykkönen 2017 | Nombor Satu 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Eken JIKA | - | AC Oulu | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Tahun FF | - | JIKA Gnistan | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Haka Valkeakoski | - | Grankulla IFK | 3: 1 (1: 0) | |
Perancis> Ligue 1 2017/2018 | Ligue 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FC Nantes | - | Olympique Marseille | 0: 1 (0: 0) | |
19:00 | Toulouse FC | - | Montpellier HSC | 1: 0 (1: 0) | |
19:00 | Girondins Bordeaux | - | FC Metz | 2: 0 (1: 0) | |
19:00 | Amiens SC | - | Angers SCO | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | SM Caen | - | SEBAGAI Saint-Etienne | 0: 1 (0: 0) | |
Perancis> Ligue 2 2017/2018 | Ligue 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Sochaux | - | Lensa RC | 3: 2 (1: 0) | |
Georgia> Liga Erovnuli 2017 | Liga Erovnuli 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Samtredia | - | Dinamo Tbilisi | 1: 1 (0: 0) | |
Jerman> DFB-Pokal 2017/2018> 1. Pusingan | DFB-Pokal 2017/2018> 1. Round' border = '0' /> | ||||
14:30 | Germania Halberstadt | - | Sc freiburg | 1: 2 (0: 2) | |
14:30 | Chemnitzer FC | - | Bayern Munich | 0: 5 (0: 1) | |
14:30 | Lueneburg SK Hansa | - | 1. FSV Mainz 05 | 1: 3 (1: 2) | |
14:30 | LTS Bremerhaven | - | 1. FC Cologne | 0: 5 (0: 2) | |
14:30 | SpVgg Tidak Bercakap | - | 1. FC Heidenheim 1846 | 0: 4 (0: 1) | |
14:30 | TuS Erndtebrück | - | Eintracht Frankfurt | 0: 3 (0: 1) | |
14:30 | 1. FC Rielasingen-Arlen | - | Borussia Dortmund | 0: 4 (0: 2) | |
14:30 | SV Eichede | - | 1. FC Kaiserslautern | 0: 4 (0: 2) | |
17:30 | Erfurt merah dan putih | - | 1899 Hoffenheim | 0: 1 (0: 0) | |
17:30 | Jahn Regensburg | - | SV Darmstadt 98 | 3: 1 (1: 1) | |
17:30 | Arminia Bielefeld | - | Fortuna Dusseldorf | 1: 3 (0: 0, 1: 1) aet | |
19:45 | Wurzburger Kickers | - | Werder Bremen | 0: 3 (0: 0) | |
Jerman> Regionalliga Nord 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Perhubungan Flensburg 08 | - | TSV Havelse | 2: 1 (0: 1) | |
15:00 | SSV Jeddeloh | - | SV Eutin 08 | 4: 1 (2: 0) | |
Jerman> Regionalliga Barat 2017/2018 | Regionalliga Barat 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SC Wiedenbrück | - | Viktoria Cologne | 1: 3 (1: 2) | |
13:00 | Wuppertal SV | - | FC Wegberg-Beeck | 3: 0 (2: 0) | |
13:00 | Borussia Dortmund II | - | SG Wattenscheid 09 | 2: 1 (1: 1) | |
13:00 | Fortuna Düsseldorf II | - | Westfalia Rhynern | 2: 1 (2: 0) | |
13:00 | Rot-Weiß Oberhausen | - | SC Verl | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | Alemannia Aachen | - | SV Rödinghausen | 3: 1 (1: 0) | |
Jerman> Regionalliga Südwest 2017/2018 | Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SC Freiburg II | - | Eintracht Stadtallendorf | 0: 2 (0: 1) | |
13:00 | FSV Frankfurt | - | Cacing Wormatia | 1: 2 (1: 0) | |
13:00 | Hessen Kassel | - | VfB Stuttgart II | 2: 2 (0: 1) | |
13:00 | 1. FSV Mainz 05 II | - | FC-Astoria Walldorf | 1: 2 (0: 2) | |
13:00 | SSV Ulm 1846 | - | Kickers Offenbach | 1: 2 (1: 1) | |
Jerman> Regionalliga Bayern 2017/2018 | Regionalliga Bayern 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SV Seligenporten | - | TSV 1860 Rosenheim | 0: 1 (0: 1) | |
13:00 | SpVgg Greuther Fürth II | - | FC Memmingen | 1: 0 (1: 0) | |
13:00 | VfR Garching | - | Wacker Burghausen | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | FV Illertissen | - | SV Schalding-Heining | 7: 1 (5: 0) | |
15:00 | FC Pipinsried | - | FC Augsburg II | 0: 4 (0: 2) | |
Jerman> Bayernliga Nord 2017/2018 | Bayernliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FSV Erlangen-Bruck | - | Viktoria Aschaffenburg | 3: 1 (1: 1) | |
14:00 | DJK Bamberg | - | FC Amberg | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | 1. FC Schweinfurt 05 II | - | TSV Aubstadt | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | SpVgg Weiden | - | SpVgg Ansbach | 3: 1 (2: 0) | |
15:00 | DJK Gebenbach | - | DJK Ammerthal | 3: 3 (0: 3) | |
15:00 | SV Erlenbach | - | SpVgg Jahn Forchheim | 0: 3 (0: 0) | |
Jerman> Bayernliga Süd 2017/2018 | Bayernliga Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | BCF Wolfratshausen | - | ASV Neumarkt | 2: 2 (0: 0) | |
14:00 | TSV Schwaben Augsburg | - | SpVgg Hankofen-Menyapa | 2: 2 (1: 1) | |
14:00 | SV Pullach | - | TSV Schwabmünchen | 2: 0 (0: 0) | |
14:00 | DJK Vilzing | - | SV Heimstetten | 2: 2 (1: 1) | |
14:00 | TuS Holzkirchen | - | TSV Landsberg | 4: 2 (2: 2) | |
15:00 | SV Kirchanschöring | - | TSV 1896 Rain am Lech | 2: 5 (2: 2) | |
Jerman> Liga Bremen 2017/2018 | Liga Bremen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Werder Bremen III | - | TuS Schwachhausen | 0: 1 (0: 1) | |
14:00 | Blumenthaler SV | - | BSC Hastedt | 2: 2 (1: 0) | |
14:00 | Habenhauser FV | - | Bremer SV | 0: 5 (0: 1) | |
Jerman> Hessenliga 2017/2018 | Hessenliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SV Buchonia Flieden | - | SC Teutonia Watzenborn-Steinburg | 0: 3 (0: 0) | |
14:00 | SV Rot-Weiss Hadamar | - | Bavaria Alzenau | 5: 0 (2: 0) | |
14:00 | Hessen Dreieich | - | TSV Lehnerz | 1: 2 (0: 1) | |
14:00 | SV Steinbach | - | Borussia Fulda | 0: 6 (0: 3) | |
14:00 | Viktoria Griesheim | - | Rot-Weiss Frankfurt | 2: 1 (0: 1) | |
14:00 | SC Waldgirmes | - | OSC Vellmar | 2: 0 (0: 0) | |
Jerman> Oberliga Niedersachsen 2017/2018 | Oberliga Niedersachsen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | 1. FC Wunstorf | - | SC Spelle-Venhaus | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | TuS Sulingen | - | Atlas Delmenhorst | 3: 2 (0: 1) | |
16:00 | MTV Eintracht Celle | - | Arminia Hanover | 2: 5 (1: 2) | |
pukul lima petang | Eintracht Northeim | - | U.S.I. Lupo-Martini | 3: 2 (0: 1) | |
Jerman> Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018 | Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Goeppinger SV | - | SV Spielberg | 2: 0 (1: 0) | |
14:00 | TSG 62/09 Weinheim | - | Bahlinger SC | 1: 4 (0: 3) | |
14:30 | TSG Balingen | - | TSG Backnang | 1: 1 (0: 0) | |
14:30 | FC 08 Villingen | - | 1. CfR Pforzheim | 3: 1 (1: 1) | |
14:30 | SGV Freiberg | - | SV Sandhausen II | 2: 3 (2: 1) | |
14:30 | Karlsruher SC II | - | FSV 08 Bissingen | 0: 3 (0: 0) | |
Jerman> Oberliga Hamburg 2017/2018 | Oberliga Hamburg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Turki | - | HSV Barmbek-Uhlenhorst | 0: 2 (0: 0) | |
14:00 | SV Curslack-Neuengamme | - | Victoria Hamburg | 2: 1 (0: 1) | |
Jerman> Oberliga Niederrhein 2017/2018 | Oberliga Niederrhein 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | 1. FC Monheim | - | Germania Ratingen 04/19 | 3: 1 (3: 0) | |
16:30 | TuRU Düsseldorf | - | Düsseldorf SC 99 | 4: 3 (3: 0) | |
Jerman> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Saar 05 Saarbrücken | - | FC Karbach | 2: 2 (1: 2) | |
14:30 | FV 07 Diefflen | - | TSG Pfeddersheim | 3: 2 (2: 0) | |
14:30 | FV Eppelborn | - | SV Gonsenheim | 2: 1 (1: 1) | |
14:30 | SC 07 Idar-Oberstein | - | FV Engers 07 | 2: 0 (0: 0) | |
14:30 | FSV Jägersburg | - | TuS Mechtersheim | 5: 1 (2: 0) | |
14:30 | 1. FC Kaiserslautern II | - | FK Pirmasens | 0: 2 (0: 1) | |
14:30 | FSV Salmrohr | - | Eintracht Trier | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | FV Dudenhofen | - | FC Hertha Wiesbach | 2: 2 (0: 0) | |
Jerman> Oberliga Westfalen 2017/2018 | Oberliga Westfalen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | SC Hassel | - | FC Schalke 04 II | dibatalkan. | |
pukul lima petang | FC Brünninghausen | - | ASC 09 Dortmund | 4: 1 (2: 1) | |
Jerman> Liga Schleswig-Holstein 2017/2018 | Liga Schleswig-Holstein 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | VfR Neumünster | - | Perhubungan Flensburg 08 II | 2: 1 (1: 1) | |
13:00 | TSV Friedrichsberg-Busdorf | - | TSB Flensburg | 0: 1 (0: 1) | |
13:00 | Heider SV | - | TSV Lägerdorf | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | FC Dornbreite Lübeck | - | Medan kematian SV | 0: 1 (0: 1) | |
14:00 | Antara Türkspor Kiel | - | TSV Schilksee | 2: 2 (2: 0) | |
Jerman> Youth Bundesliga Utara / Timur Laut 2017/2018 | Youth Bundesliga Nord / Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Eintracht Braunschweig | - | Dynamo Dresden | 0: 2 (0: 0) | |
12:00 | FC St. Pauli | - | Hannover 96 | 1: 2 (0: 2) | |
12:00 | RB Leipzig | - | 1. FC Union Berlin | 4: 1 (4: 0) | |
12:00 | VfL Wolfsburg | - | Hertha BSC | 0: 3 (0: 3) | |
Jerman> Pemuda Bundesliga West 2017/2018 | Youth Bundesliga West 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Bor. Mönchengladbach | - | 1. FC Cologne | 2: 2 (1: 1) | |
Jerman> Bundesliga Belia Selatan / Barat Daya 2017/2018 | Youth Bundesliga South / Southwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Sc freiburg | - | Bayern Munich | 3: 3 (0: 1) | |
10:00 | SV Wehen Wiesbaden | - | VfB Stuttgart | 1: 5 (1: 1) | |
12:00 | FC Augsburg | - | 1. FC Nürnberg | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | SpVgg Greuther Fürth | - | 1. FC Kaiserslautern | 2: 2 (1: 1) | |
Jerman> Belia B Bundesliga Nord / Nordost 2017/2018 | Youth B Bundesliga Nord / Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Hamburger SV | - | Dynamo Dresden | 3: 0 (1: 0) | |
10:00 | Hertha BSC | - | 1. FC Union Berlin | 5: 1 (3: 0) | |
10:00 | VfL Wolfsburg | - | RB Leipzig | 1: 2 (0: 2) | |
11:00 | Holstein Kiel | - | Eintracht Braunschweig | 0: 0 (0: 0) | |
12:00 | Tenaga Cottbus | - | 1. FC Magdeburg | 1: 1 (1: 0) | |
Jerman> Belia B Bundesliga West 2017/2018 | Youth B Bundesliga West 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Bayer Leverkusen | - | Arminia Bielefeld | 2: 0 (1: 0) | |
13:00 | 1. FC Cologne | - | Alemannia Aachen | 4: 0 (3: 0) | |
Jerman> Belia B Bundesliga Selatan / Barat Daya 2017/2018 | Pemuda B Bundesliga Selatan / Barat Daya 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
09:30 | Eintracht Frankfurt | - | 1. FC Heidenheim 1846 | 3: 1 (1: 0) | |
10:00 | Bayern Munich | - | Sc freiburg | 4: 1 (2: 0) | |
10:00 | 1. FC Kaiserslautern | - | SpVgg Tidak Bercakap | 1: 3 (0: 1) | |
12:00 | 1. FSV Mainz 05 | - | Karlsruher SC | 1: 2 (1: 0) | |
12:30 | 1. FC Nürnberg | - | FC Augsburg | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | SV 07 Elversberg | - | 1899 Hoffenheim | 0: 3 (0: 2) | |
Honduras> Liga Nasional 2017/2018 Apertura | Liga Kebangsaan 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Maraton | - | Platense | 1: 0 (0: 0) | |
23:00 | Serigala UPNFM | - | Sepanyol sebenar | 2: 1 (2: 0) | |
Hungary> NB I 2017/2018 | NB I 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Diósgyőr VTK | - | Puskás FC | 2: 2 (1: 1) | |
pukul lima petang | Ferencváros TC | - | Paks SE | 1: 1 (1: 0) | |
pukul lima petang | Kemajuan di Szombathely | - | Balmazújváros FC | 3: 1 (1: 0) | |
pukul lima petang | Budapest Honvéd | - | Újpest FC | 2: 1 (0: 1) | |
pukul lima petang | Budapest Vasas | - | Mezõkövesd-Zsóry | 1: 1 (0: 0) | |
19:30 | Videoton FC | - | Debrecen VSC | 1: 0 (0: 0) | |
Iceland> Bikar 2017> Akhir | Bikar 2017> Final' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | FH Hafnarfjörður | - | ÍB Vestmannaeyja | 0: 1 (0: 1) | |
Indonesia> Liga 1 2017 | Liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Persija Jakarta | - | Persiba Balikpapan | 2: 0 (1: 0) | |
12:30 | Arema Cronus FC | - | Persib Bandung | 0: 0 (0: 0) | |
12:30 | Persela Lamongan | - | PSM Makassar | 0: 1 (0: 0) | |
Ireland> Piala FAI 2017> 1. Pusingan | Piala FAI 2017> 1. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
16:00 | Pengembara Cobh | - | Killarney Celtic | 3: 0 (3: 0) | |
pukul lima petang | Ballincollig AFC | - | Bandar Athlone | 0: 5 (0: 2) | |
18:30 | Bangor Celtic | - | Everton AFC | 3: 2 (0: 2) | |
19:00 | Pengembara Bray | - | Bandar Cork | 0: 1 (0: 0) | |
19:30 | Bandar Longford | - | Sligo Rovers | 4: 2 (1: 2, 2: 2) aet | |
19:45 | Cobh Ramblers | - | Limerick FC | 0: 3 (0: 3) | |
Israel> Piala Toto Al 2017/2018> Kumpulan B | Piala Toto Al 2017/2018> Kumpulan B' sempadan = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Hapoel Ra'anana | - | Maccabi Tel Aviv | 1: 2 (0: 1) | |
Israel> Piala Toto Al 2017/2018> Kumpulan C | Piala Toto Al 2017/2018> Kumpulan C' sempadan = '0' /> | ||||
19:00 | Beitar Jerusalem | - | Hapoel Ashkelon | 1: 2 (0: 1) | |
Itali> Coppa Italia 2017/2018> 3. Pusingan | Coppa Italia 2017/2018> 3. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
19:00 | Bologna FC | - | SEBAGAI Benteng | 0: 3 (0: 3) | |
19:30 | Brescia Calcio | - | Pescara Calcio | 1: 3 (1: 1) | |
19:30 | Bola Sepak Benevento | - | AC Perugia Calcio | 0: 4 (0: 1) | |
19:30 | Carpi FC | - | Salernitana AS 1919 | 7: 6 (0: 2, 2: 2, 3: 3) pso | |
19:30 | Pordenone Calcio | - | AS Lecce | 3: 2 (0: 1) | |
19:30 | SPAL 2013 Ferrara | - | AC Ubahsuai | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | FC Crotone | - | Bola Sepak Piacenza | 2: 1 (1: 0) | |
19:45 | Sassuolo Calcio | - | Bola Sepak Rempah | 2: 0 (2: 0) | |
19:45 | Udinese Calcio | - | Bola Sepak Frosinone | 3: 2 (1: 1) | |
19:45 | Chievo Verona | - | Ascoli Picchio FC | 2: 1 (1: 0) | |
19:45 | Sampdoria | - | Bola Sepak Foggia | 3: 0 (1: 0) | |
20:00 | FC Bari 1908 | - | Cremonese AS | 2: 1 (2: 1) | |
20:15 | Bola Sepak Cagliari | - | Palermo AS | 4: 2 (1: 0, 1: 1, 1: 1) pso | |
Jepun> Liga J2 2017 | Liga J2 2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Nagoya Grampus | - | Matsumoto Yamaga | 5: 2 (2: 0) | |
Kazakhstan> Liga Perdana 2017 | Liga Perdana 2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Caesar Kyzylorda | - | Tobyl kostanay | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | Shakter Karaganda | - | FK Ordabasy | 2: 1 (0: 0) | |
Latvia> Virsliga 2017 | Virsliga 2017>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | FK Liepāja | - | Sekolah Bola Sepak FK Riga | 2: 0 (1: 0) | |
Lithuania> Lyga 2017 | Lyga 2017>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | FK Trakai | - | FK Žalgiris | 2: 2 (1: 1) | |
Luxembourg> Nationaldivision 2017/2018 | Nationaldivision 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | AS Hostert | - | RFCU Luxembourg | 2: 1 (2: 1) | |
Mexico> Pembukaan Bahagian Pertama 2017/2018 | Bahagian Pertama 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Puebla FC | - | Kelab Tijuana | 1: 1 (0: 0) | |
03:00 | Atlas Guadalajara | - | CF Amerika | 0: 1 (0: 0) | |
23:00 | Ayam Putih | - | Monarcas Morelia | 2: 1 (0: 0) | |
23:00 | Palang Biru | - | Deportivo Toluca | 0: 0 (0: 0) | |
Mexico> Premier de Ascenso 2017/2018 Pembukaan | Premier de Ascenso 2017/2018 Pembukaan>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Dorados UACH | - | CF Monterrey II | 3: 1 | |
02:30 | Durango kala jengking | - | Athletic Reynosa | 3: 2 | |
16:00 | Monarcas Morelia II | - | UANL Tigres II | 2: 1 | |
17:30 | Atlas Guadalajara II | - | Deportivo Tepic | 0: 0 | |
21:30 | Tuxtla FC | - | Pantai Inter | 0: 2 | |
22:00 | Burung Nuri UCOL | - | Kelab Bola Sepak Tecos | 3: 0 | |
22:00 | Zamora sebenar | - | Pumas UNAM II | 2: 3 | |
22:00 | Morelos Falcons | - | Ayam Putih II | 1: 0 | |
23:00 | Pelopor Cancun | - | Puebla FC II | 3: 1 | |
Mexico> Liga Promosi (2004-2020) 2017/2018 Apertura | Liga Promosi (2004-2020) 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Pelombong Zacatecas | - | Alebrijes dari Oaxaca | 0: 0 (0: 0) | |
02:00 | Atletik San Luis | - | Atlante | 2: 0 (0: 0) | |
02:00 | UAT Roadrunner | - | Kelab Bola Sepak TM | 2: 0 (0: 0) | |
03:00 | Penanam kopi Tapachula | - | Venados FC | 1: 1 (1: 0) | |
23:00 | Atletik Zacatepec | - | Murcielagos FC | 1: 0 (0: 0) | |
Mexico> Pembukaan Pasukan Asas U20 2017/2018 | Pasukan Asas U20 2017/2018 Pembukaan>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Ayam Putih | - | Monarcas Morelia | 0: 1 | |
15:00 | CF Monterrey | - | Deportivo Guadalajara | 2: 0 | |
16:00 | Palang Biru | - | Deportivo Toluca | 1: 0 | |
17:30 | Kelab Necaxa | - | Kelab Leon | 2: 2 | |
18:00 | CF Pachuca | - | UANL Tigres | 0: 1 | |
Mexico> Pembukaan Pasukan Asas U17 2017/2018 | Pembukaan Pasukan Asas U17 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Palang Biru | - | Deportivo Toluca | 1: 3 | |
15:00 | Kelab Necaxa | - | Kelab Leon | 1: 0 | |
15:30 | CF Pachuca | - | UANL Tigres | 1: 1 | |
17:30 | Ayam Putih | - | Monarcas Morelia | 2: 0 | |
17:30 | CF Monterrey | - | Deportivo Guadalajara | 3: 1 | |
Mexico> Pembukaan Pasukan Asas U15 2017/2018 | Pasukan Dasar U15 2017/2018 Pembukaan>' border = '0' /> | ||||
15:00 | CD Veracruz | - | Serigala BUAP | 9: 1 | |
15:00 | Ayam Putih | - | Deportivo Guadalajara | 4: 3 | |
15:00 | Kelab Leon | - | Monarcas Morelia | 2: 0 | |
15:00 | Atlas Guadalajara | - | Santos Laguna | 2: 1 | |
15:00 | UANL Tigres | - | Kelab Necaxa | 1: 0 | |
18:00 | Kelab Tijuana | - | Deportivo Toluca | 1: 0 | |
18:00 | CF Amerika | - | Puebla FC | 5: 0 | |
22:00 | CF Pachuca | - | Palang Biru | 3: 1 | |
Moldova> Bahagian Nasional 2017 | Bahagian Nasional 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | CS Petrocub | - | Harap Nisporeni | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | Dynamo Auto | - | FC Milsami | 1: 4 (1: 1) | |
16:00 | FC Sfîntul Gheorghe | - | Sheriff FC | 0: 3 (0: 1) | |
Montenegro> 1. CFL 2017/2018 | 1. CFL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FK Grbalj Radanovići | - | FK Rudar Pljevlja | 1: 0 (0: 0) | |
16:30 | Iskra Danilovgrad | - | FK KOM Podgorica | 1: 1 (0: 1) | |
16:30 | Mladost Podgorica | - | FK Decic Tuzi | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | OFK Petrovac | - | FK Sutjeska | 0: 1 (0: 0) | |
16:30 | FK Zeta | - | FK Budućnost Podgorica | 1: 0 (0: 0) | |
Belanda> Eredivisie 2017/2018 | Eredivisie 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | VVV Venlo | - | Sparta Rotterdam | 3: 0 (1: 0) | |
17:30 | PSV Eindhoven | - | AZ Alkmaar | 3: 2 (1: 1) | |
19:45 | Heracles Almelo | - | AFC Ajax | 2: 1 (0: 0) | |
19:45 | Kepantasan | - | NAC Breda | 4: 1 (3: 0) | |
Macedonia Utara> 1. MFL 2017/2018 | 1. MFL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | KF Shkëndija 79 | - | Vardar Skopje | 2: 0 (0: 0) | |
16:00 | FK Rabotnicki | - | FK Renova | 0: 0 (0: 0) | |
Ireland Utara> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Ballinamallard United FC | - | Glentoran Belfast | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Cliftonville FC | - | Ards FC | 6: 3 (3: 2) | |
15:00 | Dungannon Swift | - | Coleraine FC | 1: 3 (0: 0) | |
15:00 | Linfield FC | - | Carrick Rangers | 2: 0 (2: 0) | |
17:30 | Bandar Warrenpoint | - | Glenavon FC | 2: 3 (1: 2) | |
Norway> Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Molde FK | - | Rosenborg BK | 1: 2 (1: 0) | |
Norway> Jabatan Bahagian 2 1 2017 | 2. Bahagian Avdeling 1 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Bola Sepak Kjels | - | Grorud IL | 2: 2 (1: 2) | |
15:00 | Bærum SK | - | Nybergsund IL-Trysil | 2: 2 (2: 1) | |
15:00 | JIKA tinggi | - | KFUM Oslo | 3: 0 (1: 0) | |
Norway> Jabatan Bahagian 2 2 2017 | 2. Bahagian Avdeling 2 2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FK Vidar | - | Egersunds IK | 1: 2 (1: 2) | |
15:00 | Vindbjart FK | - | Hønefoss BK | 4: 2 (2: 0) | |
15:00 | Nest-Sotra | - | Fram Larvik | 3: 1 (2: 0) | |
15:00 | Byåsen Toppfotball | - | Nardo FK | 0: 1 (0: 1) | |
Norway> Toppserien Wanita 2017 | Siri Teratas Wanita 2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Kolbotn IL | - | Arna-Bjørnar | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | Vålerenga JIKA | - | Klepp IL | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | Stabæk FK | - | Røa IL | 2: 0 (2: 0) | |
Paraguay> Divisyen Pertama 2017 Clausura | Bahagian Pertama 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:10 | Wildebeest Berambut perang | - | Kelab Nasional | 0: 1 (0: 1) | |
22:10 | Sportivo Trinidense | - | Matahari amerika | 0: 0 (0: 0) | |
Peru> Bahagian Pertama 2017 Apertura | Bahagian Pertama 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Juan Aurich | - | Sukan Rosario | 1: 1 (0: 1) | |
18:30 | Sukan Huancayo | - | FBC Melgar | 2: 0 (0: 0) | |
9:00 Malam | Sukan Perbandaran | - | Ayacucho FC | 2: 0 (1: 0) | |
Poland> Ekstraklasa 2017/2018 | Ekstraklasa 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Sandecja Nowy Sącz | - | Wisła Płock | 0: 1 (0: 1) | |
pukul lima petang | Lech Poznan | - | Zagłębie Lubin | 1: 1 (0: 0) | |
19:30 | Wisla Krakow | - | KS Cracovia | 2: 1 (0: 1) | |
Poland> I Liga 2017/2018 | I Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Odra Opole | - | Tembaga Legnica | 2: 4 (1: 1) | |
16:30 | Rakow Częstochowa | - | Chojniczanka Chojnice | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | Bytovia Bytów | - | Pergerakan Chorzow | 2: 1 (0: 1) | |
Portugal> Liga Pertama 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Moreirense FC | - | CD Feirense | 0: 0 (0: 0) | |
18:15 | The Belenenses | - | CS Maritim | 1: 0 (0: 0) | |
20:30 | Pandangan yang baik | - | Rio Ave FC | 1: 2 (0: 1) | |
Portugal> Liga Kedua 2017/2018 | Liga Kedua 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:15 | Akademik Coimbra | - | Sukan Braga B | 2: 0 (2: 0) | |
16:00 | CP Sukan | - | Akademik Viseu | 1: 2 (0: 0) | |
Romania> Liga 1 2017/2018 | Liga 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Concordia Chiajna | - | Juventus Bucharest | 1: 1 (1: 1) | |
19:00 | FCSB | - | Astra Giurgiu | 1: 1 (0: 1) | |
Rusia> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FK Ufa | - | FK Rostov | 1: 4 (0: 0) | |
15:30 | CSKA Moscow | - | Spartak Moskva | 2: 1 (0: 0) | |
18:00 | Anzhi Makhachkala | - | Dynamo Moscow | 1: 3 (1: 2) | |
Arab Saudi> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:10 | Al Shabab | - | Kelab Ohod | 1: 2 (0: 1) | |
18:55 | Al Faisaly | - | Al Nassr | 1: 3 (0: 3) | |
Scotland> Liga Perdana 2017/2018 | Premiership 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Hamilton Akademik | - | Dundee FC | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | Kilmarnock FC | - | Jantung Midlothian | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Rangers FC | - | Hibernian FC | 2: 3 (1: 2) | |
15:00 | Ross County FC | - | Aberdeen FC | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | St. Johnstone FC | - | Motherwell FC | 4: 1 (2: 1) | |
Scotland> Kejuaraan 2017/2018 | Kejuaraan 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Brechin City FC | - | Livingston FC | 2: 2 (0: 2) | |
15:00 | Dundee United | - | Permaisuri Selatan | 2: 1 (1: 1) | |
15:00 | Dunfermline Athletic | - | Inverness CT | 5: 1 (3: 1) | |
15:00 | Falkirk FC | - | Dumbarton FC | 1: 1 (1: 1) | |
15:00 | Greenock Morton FC | - | St. Mirren FC | 4: 1 (1: 1) | |
Scotland> Liga Satu 2017/2018 | Liga Satu 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Airdrieonians FC | - | Arbroath FC | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Ayr United | - | Atletik Forfar | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | East Fife FC | - | Alloa Athletic | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Queen's Park FC | - | Albion Rovers | 2: 5 (1: 2) | |
15:00 | Raith Rovers | - | Stranraer FC | 3: 0 (1: 0) | |
Scotland> Liga Dua 2017/2018 | Liga Dua 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Clyde FC | - | Atletik Annan | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Cowdenbeath FC | - | Edinburgh City FC | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Montrose FC | - | Stenhousemuir FC | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Peterhead FC | - | Bandar Elgin | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | Stirling Albion FC | - | Berwick Rangers | 4: 0 (2: 0) | |
Slovakia> Liga Super 2017/2018 | Liga Super 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | MFK Zemplin Michalovce | - | Tatran Presov | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | MŠK Žilina | - | FK Senica | 7: 1 (4: 0) | |
18:00 | MFK Ružomberok | - | Spartak Trnava | 0: 2 (0: 2) | |
18:00 | FK SEBAGAI Trenčín | - | Železiarne Podbrezová | 1: 1 (1: 0) | |
Slovenia> PrvaLiga 2017/2018 | PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | ND Gorica | - | NK Aluminij | 1: 0 (0: 0) | |
19:20 | Olimpija Ljubljana | - | Rudar Velenje | 4: 0 (2: 0) | |
Korea Selatan> Liga K 1 2017 | Liga K 1 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Naga Jeonnam | - | Jeonbuk FC | 1: 1 (0: 1) | |
11:00 | Sangju Sangmu | - | Incheon United | 1: 2 (0: 1) | |
11:00 | Suwon Bluewings | - | FC Seoul | 0: 1 (0: 0) | |
Korea Selatan> Liga K 2 2017 | Liga K 2 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Seoul E-Land FC | - | Bucheon FC 1995 | 4: 1 (0: 0) | |
Sweden> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Halmstads BK | - | Saya Sirius | 0: 3 (0: 1) | |
Sweden> Superettan 2017 | Superettan 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | ÖÖ JIKA | - | Gefle JIKA | 1: 1 (1: 1) | |
pukul lima petang | GAIS Gothenburg | - | Syrianska FC | 2: 1 (1: 0) | |
Switzerland> Liga Promosi 2017/2018 | Liga Promosi 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | FC Basel II | - | FC La Chaux-de-Fonds | 1: 1 (0: 0) | |
Switzerland> Piala 2017/2018> 1. Pusingan | Piala 2017/2018> 1. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | Montfaucon AS | - | Neuchâtel Xamax FCS | 0:21 (0:10) | |
15:00 | FC Bassersdorf | - | Kedai AC | 2: 1 (0: 0, 1: 1) aet | |
15:30 | Stadium Payerne | - | FC Thun | 1: 2 (1: 2) | |
15:30 | SC Brühl | - | FC Chiasso | 0: 1 (0: 0, 0: 0) aet | |
15:30 | FC Biel / Bienne | - | FC Bavois | 3: 1 (1: 0) | |
16:00 | FC Kesembilan 04 | - | FC Wohlen | 4: 0 (2: 0) | |
16:00 | FC Altdorf | - | Servette Geneva | 0: 6 (0: 2) | |
16:00 | FC Breitenrain Bern | - | Budak Muda BSC | 0: 3 (0: 1) | |
16:00 | FC Vernier | - | Stadium Nyonnais | 0: 3 (0: 1) | |
16:45 | SC Kriens | - | FC Luzern | 0: 1 (0: 0) | |
pukul lima petang | FC Arbon | - | FC Wil 1900 | 0: 7 (0: 2) | |
pukul lima petang | FC Concordia Basel | - | Budak Tua BSC | 2: 7 (0: 3) | |
pukul lima petang | FC Wängi | - | SR Delémont | 0: 1 (0: 0) | |
pukul lima petang | FC Hausen | - | FC Hergiswil | 1: 5 (1: 3) | |
pukul lima petang | FC Malley | - | Stadium Lausanne-Ouchy | 0:14 (0: 9) | |
pukul lima petang | FC Nawr | - | FC Köniz | 0: 4 (0: 4) | |
17:30 | FC Bassecourt | - | FC Lugano | 0: 6 (0: 0) | |
18:00 | CS Interstar | - | FC Schötz | 4: 5 (2: 0, 2: 2, 2: 2) pso | |
18:30 | NK Pajde | - | FC Lausanne-Sukan | 1: 3 (1: 1) | |
Switzerland> Swiss 1.Liga Kumpulan 1 2017/2018 | Swiss 1.Liga Group 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Pasukan Vaud | - | FC Meyrin | 2: 2 (1: 1) | |
16:00 | FC Azzurri 90 LS | - | FC Fribourg | 3: 0 (0: 0) | |
16:15 | Anak Muda BSC II | - | FC Lancy | 2: 2 (1: 0) | |
18:30 | Etoile Carouge FC | - | FC Naters | 4: 2 (2: 2) | |
Switzerland> Swiss 1. Liga Kumpulan 2 2017/2018 | Swiss 1. Liga Kumpulan 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Solothurn | - | SC Buochs | 3: 1 | |
Switzerland> Swiss 1.Liga Kumpulan 3 2017/2018 | Swiss 1.Liga Group 3 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | UPS Eschen / Mauren | - | FC Winterthur II | 1: 3 | |
15:00 | FC Thalwil | - | FC Balzers | 2: 0 | |
15:00 | SV Höngg | - | Bintang Merah FC Zürich | 3: 3 | |
16:00 | FC Seuzach | - | FC Mendrisio | 1: 1 | |
17:30 | AC Bellinzona | - | FC Gossau | 1: 1 | |
Switzerland> Liga U18 U18 2017/2018 1. Fasa | Liga U18 U18 2017/2018 1. Fasa>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FCO St. Gallen / Wil | - | FC Winterthur | 3: 3 (1: 2) | |
12:00 | FC Biel / Bienne | - | Pasukan FC Luzern / SC Kriens | 3: 5 (1: 2) | |
13:00 | Pasukan Aargau | - | Servette Geneva | 1: 2 (0: 2) | |
13:00 | Pasukan Ticino | - | Budak Muda BSC | 2: 1 (1: 0) | |
13:00 | Pasukan Vaud | - | FC Thun | 1: 0 (1: 0) | |
16:30 | FC Basel | - | FC Sion | 1: 1 (1: 0) | |
Turki> SüperLig 2017/2018 | SuperLig 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Akhisar Belediyespor | - | Sivasspor | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Genclerbirligi | - | Karabukspor | 1: 1 (1: 1) | |
19:45 | Alanyaspor | - | SK Kasimpasa | 1: 3 (1: 2) | |
19:45 | Goztepe | - | Fenerbahce | 2: 2 (1: 1) | |
Turki> 1. Lig 2017/2018 | 1. Lig 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Caykur Rizespor | - | Manisaspor | 4: 1 (3: 1) | |
19:00 | İstanbulspor AŞ | - | Eskisehirspor | 2: 2 (0: 1) | |
19:45 | Adanaspor | - | Denizlispor | 3: 0 (2: 0) | |
Ukraine> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FK Stal Kamjanske | - | Vorskla Poltava | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | NK Veres | - | Zorya Lugansk | 0: 1 (0: 0) | |
17:30 | FC Alexandria | - | Shakhtar Donetsk | 1: 2 (1: 1) | |
Amerika Syarikat> Major League Soccer 2017 | Major League Soccer 2017>' border = '0' /> | ||||
9:00 Malam | Seattle Sounders | - | Bandar Sukan Kansas | 1: 0 (1: 0) | |
23:00 | Toronto FC | - | Portland Timbers | 4: 1 (0: 0) | |
Amerika Syarikat> Musim Bola Sepak Amerika Utara 2017 | |||||
02:00 | FC Edmonton | - | Cosmos New York | 1: 1 (1: 0) | |
Amerika Syarikat> Liga Bola Sepak Wanita Kebangsaan 2017 | |||||
20:30 | Semangat Washington | - | Boston Breakers | 2: 2 (1: 1) | |
Uzbekistan> Liga Super 2017 | Liga Super 2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Metallurg Bekobod | - | PFK Mashal | 0: 1 (0: 1) | |
13:30 | FC Kokand 1912 | - | Obod Tashkent | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Sho'rtan G'uzor | - | Dynamo Samarkand | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Pakakor Tashkent | - | Neftchi Farg'ona | 6: 0 (0: 0) | |
15:00 | Navbahor Namangan | - | Kyzylkum Zarafshan | 3: 2 (2: 1) | |
15:00 | Buxoro FK | - | Nasaf Karshi | 1: 0 (0: 0) | |
15:30 | Sogdiana Jizzakh | - | Lokomotiv Tashkent | 0: 4 (0: 2) | |
Venezuela> Divisyen Pertama 2017 Clausura | Bahagian Pertama 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Deportivo Zulia | - | Portugis FC | 3: 1 (1: 1) | |
22:00 | Carabobo FC | - | Deportivo Anzoátegui | 2: 0 (1: 0) | |
22:00 | Aragua FC | - | Metropolitanos FC | 2: 1 (0: 0) | |
Wales> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Cefn Druids | - | Metropolitan Cardiff | 0: 3 (0: 2) | |
14:30 | Llandudno FC | - | Bandar Carmarthen | 3: 0 (0: 0) |