FIFA> Persahabatan 2016> Jun | Persahabatan 2016> Jun' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | Malawi | - | Angola | 3: 0 (1: 0) | |
17:30 | Lesotho | - | Mauritius | 3: 0 (2: 0) | |
FIFA> Persahabatan U16 2016> Jun | U16 Persahabatan 2016> Jun' border = '0' /> | ||||
16:30 | Serbia | - | Croatia | 1: 3 | |
16:30 | Slovenia | - | Montenegro | 1: 1 | |
UEFA> EURO 2016 di Perancis> Kumpulan C | EURO 2016 di Perancis> Kumpulan C' sempadan = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Poland | - | Ireland Utara | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Jerman | - | Ukraine | 2: 0 (1: 0) | |
UEFA> EURO 2016 di Perancis> Kumpulan D | EURO 2016 di Perancis> Kumpulan D' sempadan = '0' /> | ||||
14:00 | Turki | - | Croatia | 0: 1 (0: 1) | |
CONMEBOL> Copa América 2016 Amerika Syarikat> Kumpulan A | Copa América 2016 USA> Kumpulan A' border = '0' /> | ||||
00:00 | PENGGUNAAN | - | Paraguay | 1: 0 (1: 0) | |
02:00 | Colombia | - | Costa rica | 2: 3 (1: 2) | |
CONMEBOL> Copa América 2016 Amerika Syarikat> Kumpulan B | Copa America 2016 AS> Kumpulan B' sempadan = '0' /> | ||||
23:30 | Ecuador | - | Haiti | 4: 0 (2: 0) | |
CAF> Kelayakan Piala Afrika. 2015/2016> Kumpulan C | Piala Afrika. 2015/2016> Kumpulan C 'sempadan =' 0 '/> | ||||
16:00 | Benin | - | Guinea Khatulistiwa | 2: 1 (1: 0) | |
Argentina> B Nasional Pertama 2016 | Nasional Pertama B 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Ramon Santamarina | - | Junior Chacarita | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | Semua lelaki | - | Boca Unidos | 3: 0 (2: 0) | |
19:00 | Rivadavia bebas | - | Guillermo Brown dari Puerto Madryn | 2: 1 (1: 0) | |
19:00 | Pelajar San Luis | - | Pemuda Bersatu Gualeguaychú | 2: 1 (2: 0) | |
19:00 | Parana Atletik | - | Belia Universiti Bersatu | 2: 1 (1: 0) | |
19:00 | Gimnastik Jujuy | - | Central Córdoba SdE | 2: 0 (0: 0) | |
19:30 | Douglas Haig | - | Villa Dalmine | 0: 4 (0: 2) | |
19:30 | Almagro | - | Ferro Carril Oeste | 1: 3 (1: 1) | |
Australia> NPL New South Wales 2016 | NPL New South Wales 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Parramatta FC | - | Manly United | 2: 5 (1: 1) | |
08:00 | Serigala Wollongong | - | Rockdale City Suns | 0: 3 (0: 1) | |
10:00 | Olimpik Sydney | - | Blacktown City FC | 0: 0 (0: 0) | |
Australia> NPL Queensland 2016 | NPL Queensland 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Brisbane Roar (Y) | - | Redlands United | 3: 1 (2: 0) | |
07:00 | Brisbane City FC | - | Guntur SWQ | 4: 2 (4: 2) | |
Australia> NPL Northern NSW 2016 | NPL Northern NSW 2016>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Sihir Broadmeadow | - | Adamstown Rosebud | 3: 3 (1: 2) | |
05:30 | Olimpik Hamilton | - | Maitland FC | 1: 1 (0: 0) | |
05:45 | Edgeworth FC | - | Lambton jaffas | 5: 0 (1: 0) | |
Australia> NPL Australia Selatan 2016 | NPL Australia Selatan 2016>' border = '0' /> | ||||
06:30 | Adelaide Raiders | - | Croydon Kings SC | 1: 4 (1: 0) | |
Australia> NPL Capital Football 2016 | NPL Capital Football 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Olimpik Canberra | - | Canberra FC | 0: 1 (0: 1) | |
06:00 | Cooma FC | - | Gungahlin United | 1: 1 (0: 0) | |
06:00 | Canberra United (Y) | - | Tuggeranong United | 2: 3 (1: 1) | |
Austria> Bundesliga Wanita 2015/2016 | Wanita Bundesliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | USC Landhaus / Austria | - | FC Wacker Innsbruck | 4: 1 (3: 0) | |
14:00 | FC Südburgenland | - | Union Kleinmünchen | 1: 2 (1: 1) | |
Belarus> Kubok 2016/2017> 1. Pusingan | Kubok 2016/2017> 1. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
12:00 | FK Pripyat | - | Torpedo mogilev | 0: 1 | |
Brazil> Serie A 2016 | Série A 2016>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Sao Paulo FC | - | Athletico Paranaense | 1: 2 (1: 0) | |
15:00 | Botafogo - RJ | - | Victoria - BA | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Coritiba FC | - | Sukan - PE | 3: 2 (1: 1) | |
20:00 | Pokok Kelapa Sawit | - | Korintus SP | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Atlético Mineiro | - | pelayaran | 2: 3 (1: 1) | |
20:00 | Figueirense - SC | - | Flamengo RJ | 1: 0 (1: 0) | |
23:00 | Santa Cruz - PE | - | Santos FC | 0: 2 (0: 1) | |
Brazil> Série B 2016 | Série B 2016>' border = '0' /> | ||||
01:00 | CA Bragantino | - | Paysandu - PA | 0: 0 (0: 0) | |
01:00 | Luverdense - MT | - | Ceará - CE | 2: 0 (1: 0) | |
Kanada> Liga Bola Sepak 2016 | Liga Bola Sepak 2016>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Galaxy Brantford | - | SC Scarborough | 4: 3 | |
00:30 | Pemilihan Atom | - | Milton SC | 3: 2 | |
23:30 | FC Ukraine United | - | Bandaraya London | 3: 2 | |
China> Liga Super 2016 | Liga Super 2016>' border = '0' /> | ||||
12:35 | Beijing Guoan | - | Changchun Yatai | 2: 0 (0: 0) | |
12:35 | Hebei China Fortune FC | - | Shandong Luneng | 2: 1 (1: 1) | |
China> Liga Satu 2016 | Liga Satu 2016>' border = '0' /> | ||||
09:30 | Meizhou Hakka | - | Beijing Renhe FC | 2: 1 (1: 0) | |
12:00 | Transendensi Dalian | - | Nei Mongol Zhongyou | 2: 0 (1: 0) | |
12:30 | Qingdao Huanghai | - | Wuhan Zall FC | 0: 0 (0: 0) | |
12:35 | Tianjin Quanjian FC | - | Xinjiang Tianshan Leopard FC | 1: 0 (0: 0) | |
Colombia> Playera Apertura Primera A 2016> Separuh akhir | Primera A 2016 Apertura Playoffs> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
22:30 | Medellin Bebas | - | Cortuluá | 8: 7 (0: 1, 1: 2) pso | |
Estonia> Piala Estonia 2016/2017> Pusingan 1 | Piala Estonia 2016/2017> Pusingan 1' sempadan = '0' /> | ||||
11:00 | Tallinna FC Forza | - | JK Nõmme Kalju | 0: 8 | |
Kepulauan Faroe> Effodeildin 2016 | Effodeildin 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | HB Tórshavn | - | B36 Tórshavn | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | KÍ Klaksvík | - | Viking | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | ÍF Fuglafjørður | - | B68 Toftir | 4: 0 (1: 0) | |
15:00 | TB Tvøroyri | - | NSÍ Runavík | 3: 1 (2: 0) | |
pukul lima petang | Skala JIKA | - | AB Argir | 1: 0 (0: 0) | |
Finland> Veikkausliiga 2016 | Veikkausliiga 2016>' border = '0' /> | ||||
11:30 | IFK Mariehamn | - | SJK Seinäjoki | 1: 0 (0: 0) | |
11:30 | PS Kemi | - | FC Lahti | 2: 1 (1: 0) | |
11:30 | Inter Turku | - | Helsinki IFK | 1: 0 (0: 0) | |
11:30 | PK-35 Vantaa | - | Kuopio PS | 1: 1 (0: 0) | |
11:30 | Ilves Tampere | - | Vaasan PS | 1: 0 (1: 0) | |
11:30 | HJK Helsinki | - | Rovaniemi PS | 1: 1 (0: 0) | |
Finland> Ykkönen 2016 | Nombor satu 2016>' border = '0' /> | ||||
11:30 | JJK Jyväskylä | - | AC Oulu | 0: 3 (0: 1) | |
11:30 | KTP | - | Haka Valkeakoski | 3: 3 (2: 1) | |
11:30 | Eken JIKA | - | TPS Turku | 0: 2 (0: 0) | |
11:30 | Tahun FF | - | Grankulla IFK | 2: 2 (1: 0) | |
Jerman> Oberliga NOFV-Nord 2015/2016 | Oberliga NOFV-Nord 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Strausberg | - | Hansa Rostock II | 2: 2 (0: 0) | |
13:00 | TeBe Berlin | - | Germania Schöneiche | 1: 3 (0: 0) | |
13:00 | Malchower SV 90 | - | BSV Hürtürkel | 7: 0 (1: 0) | |
13:00 | FC Anker Wismar | - | 1. FC Frankfurt (Oder) | 6: 1 (4: 0) | |
13:00 | Union Fürstenwalde | - | CFC Hertha 06 | 5: 0 (1: 0) | |
13:00 | Brandenburger SC Süd | - | 1. FC Neubrandenburg 04 | 0: 4 (0: 2) | |
13:00 | SV Altlüdersdorf | - | Hertha Zehlendorf | 4: 3 (1: 2) | |
13:00 | SV Lichtenberg 47 | - | Victoria Seelow | 2: 0 (2: 0) | |
Jerman> Oberliga NOFV-Süd 2015/2016 | Oberliga NOFV-Süd 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Inter Leipzig | - | SSV Markranstädt | 4: 2 (1: 1) | |
13:00 | BSG Wismut Gera | - | Tenaga Cottbus II | 3: 1 (1: 1) | |
13:00 | Unit FC Rudolstadt | - | Dewan VfL 96 | 2: 3 (1: 2) | |
13:00 | FC Eisenach | - | FC Carl Zeiss Jena II | 0: 7 (0: 5) | |
13:00 | SEKOLAH SV Jena | - | Union Sandersdorf | 5: 3 (1: 1) | |
13:00 | Askania Bernburg | - | VFC Plauen | 1: 3 (1: 2) | |
13:00 | Bischofswerdaer FV | - | Erfurt Merah-Putih II | 6: 1 (4: 1) | |
13:00 | 1. FC Lok Leipzig | - | FSV Barleben | 5: 2 (2: 1) | |
Jerman> Kejuaraan B Remaja 2015/2016> Separuh akhir | Youth B Championship 2015/2016> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
10:00 | Borussia Dortmund | - | VfB Stuttgart | 5: 1 (2: 1) | |
10:00 | VfL Wolfsburg | - | Bayer Leverkusen | 2: 3 (1: 1) | |
Iceland> divisyen 1 2016 | 1. deild 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Akór Akureyri | - | Minda | 2: 1 | |
15:00 | Leiknir Fáskrúðsfjörður | - | Haukar Hafnarfjörður | 4: 0 | |
15:00 | HK Kópavogur | - | UMF Grindavík | 2: 1 | |
15:00 | Leiknir Reykjavík | - | KA Akureyri | 0: 2 | |
pukul lima petang | UMF Selfoss | - | KF Fjarðabyggðar | 2: 1 | |
pukul lima petang | Keflavík ÍF | - | Sehingga Reykjavík | 2: 2 | |
Indonesia> Liga 1 2016 | Liga 1 2016>' border = '0' /> | ||||
13:30 | PSM Makassar | - | Arema Cronus FC | 0: 1 (0: 0) | |
15:30 | Gresik United | - | Sriwijaya FC | 2: 1 (0: 1) | |
Itali> Serie C Playoff 2015/2016> Akhir | Serie C Playoff 2015/2016> Final' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Bola Sepak Foggia | - | AC Pisa | 1: 1 (0: 0) | |
Jepun> Liga J2 2016 | Liga J2 2016>' border = '0' /> | ||||
05:00 | FC Gifu | - | Cherry Osaka | 0: 1 (0: 1) | |
05:00 | Mitos HollyHock | - | Machida Zelvia | 2: 2 (0: 1) | |
05:00 | Shimizu S-Pulse | - | Yokohama FC | 3: 0 (1: 0) | |
06:00 | Giravanz Kitakyushu | - | Cawangan Kanazawa | 3: 2 (2: 1) | |
06:00 | Montedio Yamagata | - | Kamatamare Sanuki | 2: 1 (1: 0) | |
08:00 | JEF United Chiba | - | Tokyo Verdy | 2: 2 (0: 0) | |
08:00 | Thespakusatsu Gunma | - | Roasso Kumamoto | 1: 1 (0: 0) | |
08:00 | Kyoto Sanga FC | - | Renofa Yamaguchi | 3: 0 (2: 0) | |
11:00 | Ehime FC | - | Tokushima Vortis | 0: 2 (0: 2) | |
11:00 | Okayama burung | - | Matsumoto Yamaga | 2: 1 (1: 0) | |
Latvia> Virsliga 2016 | Virsliga 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Sekolah Bola Sepak FK Riga | - | BFC Daugavpils | 0: 0 (0: 0) | |
Lithuania> LFF Cup 2016> 3. Pusingan | LFF Taurė 2016> 3. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
10:00 | FK Nevėžis | - | Utenis Utena | 2: 0 | |
10:00 | Radviliškis lokomotif | - | FK Banga Gargždai | 2: 3 | |
16:00 | Kruša Vilnius | - | Rumah Api Klaipeda | 1: 3 | |
16:00 | FK Lietava Jonava | - | FK Sūduva | 0: 1 | |
Nigeria> Liga Profesional 2016 | Liga Profesional 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Plateau United | - | Enugu Rangers | 2: 0 | |
16:00 | Nasarawa United | - | Ifeanyi Uba | 4: 2 | |
16:00 | Rivers United | - | MFM FC | 4: 1 | |
16:00 | Tahi bintang | - | Bernyanyi Aba | 1: 0 | |
16:00 | Bintang Cahaya Matahari | - | Bintang Lobi | 1: 0 | |
16:00 | Ikorodu United | - | Akwa United | 1: 1 | |
16:00 | Heartland FC | - | Pelancong Wikki | 0: 0 | |
16:00 | Tiang Kano | - | Warri Serigala | 2: 2 | |
16:00 | Giwa FC | - | Tornado Niger | dnp | |
Norway> Bahagian 1 2016 | Bahagian 1 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Bola Sepak Sandefjord | - | Kristiansund BK | 0: 0 (0: 0) | |
pukul lima petang | Fredrikstad FK | - | Bryne FK | 2: 1 (1: 0) | |
pukul lima petang | IL Hødd | - | KFUM Oslo | 1: 2 (0: 1) | |
pukul lima petang | Levanger FK | - | Strømmen JIKA | 2: 2 (2: 0) | |
pukul lima petang | Raufoss IL | - | FK Jerv | 0: 1 (0: 1) | |
pukul lima petang | Sandnes Ulf | - | Ranheim IL | 2: 0 (1: 0) | |
pukul lima petang | Ullensaker / Kisa IL | - | Kongsvinger IL | 2: 2 (1: 0) | |
Norway> Jabatan Bahagian 2 1 2016 | 2. Bahagian Avdeling 1 2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Mo IL | - | Bola Sepak Kjels | 0: 2 (0: 0) | |
13:00 | JIKA tinggi | - | Stabæk JIKA II | 5: 0 (1: 0) | |
16:00 | Bola Sepak Skeid | - | Tromsø IL II | 4: 1 (2: 0) | |
16:30 | Follo FK | - | FK Senja | 2: 0 (1: 0) | |
Norway> Jabatan Bahagian 2 2 2016 | 2. Bahagian Avdeling 2 2016>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Hamarkameratene | - | Hønefoss BK | 1: 2 (1: 1) | |
pukul lima petang | Tynset JIKA | - | Nybergsund IL-Trysil | 0: 1 (0: 0) | |
Norway> 2. Divisjon 3 (- 2016) 2016 | 2. Penggal 3 (- 2016) 2016>' sempadan = '0' /> | ||||
14:30 | Vålerenga JIKA II | - | Florø SK | 0: 1 (0: 0) | |
pukul lima petang | Jum'at Oslo FK | - | Lørenskog JIKA | 3: 1 (2: 0) | |
Norway> 2. Divisjon 4 (- 2016) 2016 | 2. Penggal 4 (- 2016) 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Strømsgodset JIKA II | - | Flekkerøy IL | 3: 2 (1: 1) | |
16:00 | Kvik Halden | - | FK Tønsberg | 2: 1 (1: 0) | |
pukul lima petang | FK Ørn-Horten | - | FK Arendal | 0: 3 (0: 0) | |
Norway> Toppserien Wanita 2016 | Siri Teratas Wanita 2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Klepp IL | - | Medkila IL | 4: 1 (2: 1) | |
14:00 | IL Sandviken | - | Wanita LSK | 0: 1 (0: 1) | |
Peru> Bahagian Pertama 2016 Clausura | Primera División 2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
9:00 Malam | Universiti Sukan | - | Sukan Huancayo | 0: 3 (0: 1) | |
Romania> Playoff 1/2 2015/2016> Akhir | Playoff 1/2 2015/2016> Final' border = '0' /> | ||||
11:00 | UTA Arad | - | Sukarelawan FC | 1: 0 (0: 0) | |
Korea Selatan> Liga K 1 2016 | Liga K 1 2016>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Seongnam FC | - | Jeonbuk FC | 2: 2 (0: 0) | |
11:00 | Naga Jeonnam | - | Pohang Steelers | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Suwon FC | - | FC Seoul | 0: 3 (0: 1) | |
Korea Selatan> Liga K 2 2016 | Liga K 2 2016>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Busan IPark | - | Gangwon FC | 0: 0 (0: 0) | |
Sepanyol> Promosi Primera 2015/2016> Separuh akhir | Promosi Primera 2015/2016> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
18:00 | Girona FC | - | Cordoba CF | 3: 1 (0: 0, 2: 1) aet | |
Sepanyol> Promosi Segunda B Promosi 2015/2016> pusingan ke-2 | Segunda B Promosi 2015/2016> pusingan ke-2' border = '0' /> | ||||
10:30 | Atletik Sevilla | - | UD Logroñés | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | Perlumbaan Santander | - | Cadiz CF | 0: 1 (0: 0) | |
Sepanyol> Bahagian Pertama Wanita 2015/2016 | Bahagian Pertama Wanita 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Espanyol Barcelona | - | UD Collerense | 0: 0 | |
11:00 | CD Santa Teresa | - | Yayasan Albacete | 1: 0 | |
11:00 | Masyarakat yang sebenar | - | Sporting de Huelva | 0: 1 | |
11:00 | Oiartzun | - | Vallecano Ray | 0: 2 | |
11:00 | Oviedo Moderno CF | - | FC Barcelona | 0: 5 | |
11:00 | UDG Tenerife Selatan | - | Athletic Bilbao | 2: 1 | |
11:30 | Atletico Madrid | - | Pengangkutan Alcaine | 7: 2 | |
Sweden> Superettan 2016 | Superettan 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SK Ljungskile | - | Assyriska FF | 1: 1 (1: 1) | |
pukul lima petang | Syrianska FC | - | Dalkurd FF | 1: 2 (1: 0) | |
pukul lima petang | Trelleborgs FF | - | Ängelholms FF | 2: 0 (0: 0) | |
Sweden> Bahagian 1 Norra 2016 | Bahagian 1 Norra 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Enskede IK | - | JIKA Brommapojkarna | 1: 1 | |
Sweden> Divisyen 1 Södra 2016 | Division 1 Södra 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Husqvarna FF | - | Kristianstad FC | 0: 1 | |
Sweden> Wanita Damallsvenskan 2016 | 'border =' 0 '/> | ||||
13:00 | Djurgårdens JIKA | - | Kristianstads DFF | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | Eskilstuna United | - | Kopparbergs / Göteborg FC | 0: 0 (0: 0) | |
Thailand> Liga Thailand 1 2016 | Liga Thailand 1 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Navy FC | - | Suphanburi FC | 1: 1 | |
12:00 | Bangkok United | - | Chiangrai United | 2: 0 | |
13:00 | Buriram United | - | Ratchaburi Mitr Phol | 0: 1 | |
14:00 | Muangthong United | - | Chainat Hornbill FC | 2: 0 | |
Tunisia> Ligue 1 2015/2016 | Ligue 1 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | SEBAGAI Marsa | - | Bintang Sahel | 0: 3 (0: 0) | |
16:00 | Ben Guerdane AS | - | EO Sidi Bouzid | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | Kelab Afrika | - | CA Bizertin | 0: 1 (0: 0) | |
16:00 | EGS Gafsa | - | Harapan Tunis | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | CS Hammam-Lif | - | Stadium Tunisia | 2: 0 dis. | |
16:00 | IT Métlaoui | - | JS Kairouan | 1: 2 (1: 0) | |
16:00 | Kelab Sukan Sfaxien | - | SEBAGAI Kasserine | 6: 0 (4: 0) | |
16:00 | Stadium Gabesian | - | Harapan Zarzis | 2: 2 (2: 1) | |
Uruguay> Playoff Bahagian Pertama 2015/2016> Akhir | Bahagian Pertama 2015/2016 Playoff> Final' border = '0' /> | ||||
20:00 | Peñarol | - | Dataran Colonia | 3: 1 (0: 0, 1: 1) aet | |
Amerika Syarikat> Musim Bola Sepak 2016 Liga Bola Sepak Amerika Utara | |||||
00:00 | Ottawa Fury | - | Kilat OKC | 1: 1 (0: 1) | |
00:30 | Indy Eleven | - | Carolina RailHawks | 4: 1 (2: 1) | |
01:00 | Minnesota United FC | - | Miami FC | 3: 1 (0: 0) | |
9:00 Malam | FC Edmonton | - | Penyerang Benteng Lauderdale | 2: 1 (2: 0) | |
Amerika Syarikat> Liga Bola Sepak Wanita Kebangsaan 2016 | |||||
00:00 | Flash New York Barat | - | Kebanggaan Orlando | 1: 0 | |
00:00 | Sky Blue FC | - | FC Kansas City | 1: 1 | |
23:00 | Bintang Merah Chicago | - | Portland Thorns | 1: 1 |