FIFA> Persahabatan 2017> Ogos | Persahabatan 2017> Ogos' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
15:30 | Kongo | - | Kongo DR | 0: 0 (0: 0) | |
FIFA> Kelab Persahabatan 2017> Minggu | Kelab Persahabatan 2017> Minggu' sempadan = '0' /> | ||||
18:00 | CA Osasuna | - | SD Eibar | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | Cadiz CF | - | UD Las Palmas | 0: 1 (0: 1) | |
18:00 | SC Cambuur | - | Helmond Sport | 2: 1 (2: 0) | |
19:30 | Getafe CF | - | Atletico Madrid | 0: 0 (0: 0) | |
20:30 | Valencia CF | - | Atalanta | 1: 2 (1: 1) | |
9:00 Malam | Malaga CF | - | Villarreal CF | 1: 0 (0: 0) | |
FIFA> Persahabatan U18 2017> Ogos | U18 Friendlies 2017> Ogos' border = '0' /> | ||||
09:20 | cili | - | Republik Czech | 4: 2 (0: 0, 1: 1) pso | |
UEFA> U19 Wanita EURO 2017 Nordirland> Kumpulan A | U19 Wanita EURO 2017 Nordirland> Kumpulan A' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | Jerman | - | Sepanyol | 2: 0 (1: 0) | |
19:00 | Ireland Utara | - | Scotland | 1: 1 (0: 0) | |
UEFA> U19 Wanita EURO 2017 Nordirland> Kumpulan B | U19 Wanita EURO 2017 Nordirland> Kumpulan B' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | Itali | - | Perancis | 1: 6 (1: 2) | |
19:00 | Belanda | - | Inggeris | 2: 0 (2: 0) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Pusingan ke-16 | Copa Libertadores 2017> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
01:45 | Santos FC | - | Athletico Paranaense | 1: 0 (0: 0) | |
01:45 | San Lorenzo | - | Emelec | 5: 4 (0: 0, 0: 1) pso | |
CONCACAF> Liga CONCACAF 2017> Pusingan ke-16 | Liga CONCACAF 2017> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
01:00 | Kerajaan Arab | - | FC Tengah | 3: 0 (2: 0) | |
03:00 | LD Alajuelense | - | Olympia | 0: 1 (0: 1) | |
03:00 | Penyamun Belmopan | - | Walter Ferretti | 0: 1 (0: 1) | |
Armenia> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Pyunik FC | - | Gandzasar Kapan | 2: 1 (1: 1) | |
Australia> NPL Victoria 2017 | NPL Victoria 2017>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Meriam Oakleigh | - | Pascoe Vale SC | 1: 0 (0: 0) | |
Australia> NPL Queensland 2017 | NPL Queensland 2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Redlands United | - | Brisbane City FC | 2: 1 (1: 0) | |
Austria> 2. Liga 2017/2018 | 2. Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Austria Lustenau | - | Kapfenberger SV 1919 | 1: 2 (1: 1) | |
17:30 | TSV Hartberg | - | FC Liefering | 2: 2 (0: 1) | |
17:30 | FC Blau Weiß Linz | - | SV Meninggal | 1: 1 (0: 1) | |
17:30 | Floridsdorfer AC | - | 1. Wiener Neustädter SC | 0: 3 (0: 1) | |
19:30 | WSG Wattens | - | FC Wacker Innsbruck | 1: 3 (1: 2) | |
Austria> Regionalliga Ost 2017/2018 | Regionalliga Ost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | SC / ESV Parndorf | - | SKU Amstetten | 1: 1 (1: 0) | |
18:00 | Wien Pantas (A) | - | ASK-BSC Bruck / Leitha | 3: 6 (0: 4) | |
18:30 | Kelab sukan Vienna | - | TANYA Ebreichsdorf | 0: 3 (0: 2) | |
18:30 | SV Schwechat | - | Austria Vienna (A) | 0: 1 (0: 0) | |
18:30 | SV Tanduk | - | SC Neusiedl / Lihat 1919 | 3: 1 (2: 1) | |
19:00 | FCM Traiskirchen | - | FC Marchfeld Mannsdorf | 1: 1 (0: 0) | |
Austria> Regionalliga pertengahan 2017/2018 | Regionalliga pertengahan 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Union St. Florian | - | Sturm Graz (A) | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | TuS Bad Gleichenberg | - | Deutschlandsberger SC | 2: 4 (1: 3) | |
18:00 | SC Weiz | - | Hari Semua Orang Suci UPS | 4: 0 (1: 0) | |
18:00 | SC Kalsdorf | - | SV Lafnitz | 0: 1 (0: 1) | |
18:00 | FC Gleisdorf 09 | - | Tali pinggang kesatuan | 3: 1 (2: 1) | |
18:00 | Union Vöcklamarkt | - | FC Juniors OÖ | 0: 1 (0: 1) | |
18:00 | SK Austria Klagenfurt | - | Maju Steyr | 0: 2 (0: 1) | |
Austria> Regionalliga Barat (-2019) 2017/2018 | Regionalliga Barat (-2019) 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FC Kufstein | - | SC Schwaz | 0: 1 (0: 0) | |
18:30 | SV Wals-Grünau | - | USK Maximarkt Anif | 0: 1 (0: 0) | |
Azerbaijan> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Neftchi PFK | - | Karabakh FC | 1: 3 (0: 2) | |
Belarus> Kejuaraan 2017 | Cempionat 2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FK Isloch Minsk | - | FK Gorodeya | 0: 4 (0: 2) | |
pukul lima petang | BATE Borisov | - | Dinamo brest | 1: 0 (0: 0) | |
Belgium> Kelas pertama A 2017/2018 | Kelas pertama A 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:30 | SV Zulte Waregem | - | Kelab Brugge KV | 1: 2 (0: 1) | |
Belgium> Bahagian pertama B 2017/2018 Tempoh 1 | Kelas pertama B 2017/2018 Tempoh 1>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Cercle Bruges | - | Union St. Gilloise | 2: 0 (0: 0) | |
Bolivia> Liga Profesional 2017 Clausura | Liga Profesional 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Kapal tangki minyak Yacuiba | - | Saint Joseph | 1: 0 (1: 0) | |
Brazil> Série B 2017 | Série B 2017>' border = '0' /> | ||||
23:15 | Brazil de Pelotas - RS | - | Guarani - SP | 1: 0 (0: 0) | |
Bulgaria> Liga Parva 2017/2018 | Parva Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:15 | Cherno Lebih Varna | - | Slavia Sofia | 1: 1 (1: 0) | |
19:00 | September Sofia | - | CSKA Sofia | 0: 1 (0: 1) | |
Croatia> 1. HNL 2017/2018 | 1. HNL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | HNK Rijeka | - | Dinamo Zagreb | 0: 2 (0: 2) | |
20:00 | Hajduk Berpisah | - | Slup Belupo | 1: 0 (0: 0) | |
Republik Czech> liga bola sepak pertama 2017/2018 | Liga bola sepak pertama 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Slavia Prague | - | Vysočina Jihlava | 2: 0 (2: 0) | |
Republik Czech> liga bola sepak ke-2 2017/2018 | Liga bolasepak ke-2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | FK Ústí nad Labem | - | SFC Opava | 2: 5 (0: 2) | |
pukul lima petang | MFK Vítkovice | - | 1. SC Znojmo | 1: 1 (0: 0) | |
Denmark> Superliga 2017/2018 | Superliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Silkeborg JIKA | - | FC Helsingør | 4: 1 (3: 0) | |
Denmark> Kolam Divisyen 2 1 2017/2018 | Bahagian 2 Bahagian 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Hvidovre JIKA | - | Næstved BK | 3: 0 (0: 0) | |
Denmark> Kolam Divisyen 2 3 2017/2018 | 2. Bahagian Kolam 3 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:45 | IGF yang lebih teruk | - | Ringkøbing JIKA | 1: 2 (1: 0) | |
England> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Arsenal FC | - | Bandar Leicester | 4: 3 (2: 2) | |
England> Divisyen Liga Perdana U23 1 2017/2018 | |||||
19:00 | Sunderland AFC U23 | - | Tottenham Hotspur U23 | 2: 1 (0: 1) | |
19:00 | Swansea City U23 | - | Liverpool FC U23 | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | West Ham United U23 | - | Everton FC U23 | 0: 0 (0: 0) | |
19:05 | Manchester City U23 | - | Chelsea FC U23 | 0: 0 (0: 0) | |
England> Divisyen Liga Perdana U23 2 2017/2018 | |||||
14:00 | Fulham FC U23 | - | Middlesbrough FC U23 | 1: 2 (0: 1) | |
19:00 | Stoke City U23 | - | Newcastle United U23 | 3: 4 (1: 2) | |
Estonia> Liga Juara-Juara 2017 | Liga Juara-Juara 2017>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Pasukan Bandar Paide | - | JK Trans Narva | 3: 1 (1: 0) | |
pukul lima petang | FC Flora | - | Masa depan Viljandi | 3: 2 (0: 2) | |
pukul lima petang | FC Infonet | - | FC Levadia | 2: 1 (2: 0) | |
Kepulauan Faroe> Effodeildin 2017 | Effodeildin 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | KÍ Klaksvík | - | Viking | 1: 1 (1: 1) | |
Finland> Ykkönen 2017 | Nombor Satu 2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | OPS Oulu | - | KPV Kokkola | 0: 3 (0: 2) | |
16:30 | TPS Turku | - | FC Honka | 1: 0 (0: 0) | |
Perancis> Ligue 1 2017/2018 | Ligue 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | OGC Bagus | - | ESTAC Troyes | 1: 2 (0: 0) | |
19:45 | Stadium Rennes | - | Lyon Olimpik | 1: 2 (0: 0) | |
Perancis> Ligue 2 2017/2018 | Ligue 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Paris FC | - | Le Havre AC | 0: 3 (0: 1) | |
19:00 | Stadium Brest | - | GFC Ajaccio | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Chamois Niortais | - | AJ Auxerre | 2: 0 (0: 0) | |
19:00 | Orlans AS | - | AC Ajaccio | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Quevilly-Rouen AS | - | FC Bourg-Peronnas | 1: 4 (0: 1) | |
19:00 | Lawatan FC | - | Stadium Reims | 0: 1 (0: 0) | |
19:00 | Valenciennes FC | - | Kaki Clermont | 0: 0 (0: 0) | |
Perancis> Nasional 2017/2018 | Nasional 2017/2018>' sempadan = '0' /> | ||||
19:00 | Avranches AS | - | Dunkirk USL | 1: 1 (0: 0) | |
19:00 | SEBAGAI Béziers | - | Concarneau AS | 1: 0 (1: 0) | |
19:00 | FC Chambly | - | Vendée Les Herbiers | 0: 2 (0: 0) | |
19:00 | SO Cholet | - | Bintang Merah FC | 1: 2 (0: 1) | |
19:00 | Marseille Consolat | - | Créteil-Lusitanos AS | 2: 1 (2: 0) | |
19:00 | Kaki Grenoble 38 | - | Rodez AF | 1: 1 (0: 0) | |
19:00 | Stadium Laval | - | Perjanjian SSG | 1: 1 (0: 1) | |
19:00 | SEBAGAI Lyon Duchere | - | Pau FC | 2: 1 (1: 1) | |
Jerman> DFB-Pokal 2017/2018> 1. Pusingan | DFB-Pokal 2017/2018> 1. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
18:00 | TuS Koblenz | - | Dynamo Dresden | 2: 3 (1: 1) | |
19:45 | Makanan merah dan putih | - | Bor. Mönchengladbach | 1: 2 (1: 0) | |
19:45 | Karlsruher SC | - | Bayer Leverkusen | 0: 3 (0: 0, 0: 0) aet | |
19:45 | Holstein Kiel | - | Eintracht Braunschweig | 2: 1 (0: 0) | |
Jerman> Regionalliga Nord 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | SV Drochtersen / Assel | - | VfL Wolfsburg II | 1: 1 (0: 0) | |
Jerman> Regionalliga Südwest 2017/2018 | Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | TSV Steinbach | - | TSV Schott Mainz | 5: 1 (0: 1) | |
Jerman> Regionalliga Bayern 2017/2018 | Regionalliga Bayern 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | VfB Eichstätt | - | Bayern Munich II | 2: 3 (2: 2) | |
17:30 | FC Unterföhring | - | SpVgg Upper Franconia Bayreuth | 2: 2 (1: 0) | |
18:00 | FC Ingolstadt 04 II | - | TSV Buchbach | 1: 2 (0: 2) | |
Jerman> Bayernliga Nord 2017/2018 | Bayernliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | SpVgg Bayern Hof | - | SC Eltersdorf | 1: 1 (1: 0) | |
17:30 | TSV Großbardorf | - | 1. Pasir FC | 1: 0 (1: 0) | |
Jerman> Bayernliga Süd 2017/2018 | Bayernliga Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | SB Chiemgau Traunstein | - | TSV 1865 Dachau | 1: 6 (0: 4) | |
Jerman> Liga Bremen 2017/2018 | Liga Bremen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Brinkumer SV | - | ESC Geestemünde | 6: 2 (4: 2) | |
18:00 | Homeland Sport Bremen | - | FC Oberneuland | 2: 2 (1: 1) | |
Jerman> Oberliga Niedersachsen 2017/2018 | Oberliga Niedersachsen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | TuS Bersenbrück | - | BV Cloppenburg | 4: 0 (1: 0) | |
Jerman> Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018 | Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | SSV Reutlingen | - | FV Ravensburg | 1: 1 (1: 0) | |
Jerman> Oberliga Hamburg 2017/2018 | Oberliga Hamburg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | TuS Dassendorf | - | SV Rugenbergen | 3: 0 (2: 0) | |
Jerman> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:45 | Koblenz Merah dan Putih | - | FC 08 Homburg | 1: 3 (1: 2) | |
Jerman> Oberliga Westfalen 2017/2018 | Oberliga Westfalen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | TSG Sprockhövel | - | Westfalia Herne | 0: 2 (0: 0) | |
Jerman> Bundesliga Belia Selatan / Barat Daya 2017/2018 | Youth Bundesliga South / Southwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | SpVgg Tidak Bercakap | - | 1. FC Heidenheim 1846 | 3: 1 (2: 1) | |
Jerman> Belia B Bundesliga Selatan / Barat Daya 2017/2018 | Pemuda B Bundesliga Selatan / Barat Daya 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | VfB Stuttgart | - | Stuttgart Kickers | 7: 2 (3: 1) | |
Iceland> divisyen 1 2017 | 1. deild 2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Akór Akureyri | - | ÍR Reykjavík | 0: 0 (0: 0) | |
20:15 | Grótta | - | Haukar Hafnarfjörður | 1: 1 (0: 0) | |
20:15 | Keflavík ÍF | - | Þróttur Reykjavík | 1: 0 (0: 0) | |
20:15 | Leiknir Reykjavík | - | Fylkir Reykjavík | 1: 0 (1: 0) | |
Indonesia> Liga 1 2017 | Liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Mitra kukar | - | PS Barito Putera | 3: 2 (1: 1) | |
12:30 | Sriwijaya FC | - | Air mani Padang | 0: 0 (0: 0) | |
Iran> Liga Teluk Parsi Pro 2017/2018 | Liga Teluk Parsi Pro 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:20 | FC Mashhad | - | Foolad FC | 1: 2 (1: 2) | |
pukul lima petang | Paykan FC | - | Fc zob ahan | 0: 0 (0: 0) | |
pukul lima petang | Sepahan FC | - | Pars Jonoubi Jam | 1: 1 (0: 0) | |
17:15 | Esteghlal | - | Traktor Sazi | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Sanat Naft FC | - | Padideh fc | 2: 0 (1: 0) | |
Ireland> Piala FAI 2017> 1. Pusingan | Piala FAI 2017> 1. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
19:00 | Cabinteely FC | - | UC Dublin | 3: 1 (1: 0) | |
19:45 | Waterford FC | - | Shelbourne FC | 0: 3 (0: 0) | |
20:00 | Wexford FC | - | Crumlin United | 1: 2 (1: 1) | |
20:00 | Cari Harps | - | Bohemian FC | 4: 3 (2: 1, 3: 3) aet | |
20:00 | Shamrock Rovers | - | Glenville FC | 1: 0 (1: 0) | |
Itali> Coppa Italia 2017/2018> 3. Pusingan | Coppa Italia 2017/2018> 3. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
20:15 | Torino FC | - | Bola Sepak Trapani | 7: 1 (5: 1) | |
Jepun> Liga J2 2017 | Liga J2 2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | JEF United Chiba | - | Renofa Yamaguchi | 2: 1 (0: 0) | |
10:00 | Ehime FC | - | Mitos HollyHock | 0: 0 (0: 0) | |
10:00 | FC Gifu | - | Okayama pegar | 1: 1 (0: 1) | |
10:00 | Thespakusatsu Gunma | - | Kamatamare Sanuki | 1: 2 (0: 1) | |
10:00 | Kyoto Sanga FC | - | Wasap Fukuoka | 0: 1 (0: 0) | |
10:00 | Montedio Yamagata | - | Cawangan Kanazawa | 2: 1 (1: 0) | |
10:30 | Tokyo Verdy | - | Roasso Kumamoto | 1: 0 (0: 0) | |
11:00 | Oita Trinita | - | Machida Zelvia | 1: 3 (0: 2) | |
11:00 | Tokushima Vortis | - | Yokohama FC | 2: 2 (1: 1) | |
11:00 | V-Varen Nagasaki | - | Shonan Bellmare | 0: 2 (0: 1) | |
Kazakhstan> Liga Perdana 2017 | Liga Perdana 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Aktobe | - | FK Astana | 0: 3 (0: 1) | |
Mexico> Premier de Ascenso 2017/2018 Pembukaan | Premier de Ascenso 2017/2018 Pembukaan>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Kelab Tijuana II | - | Tepatitlan | 3: 3 | |
18:00 | CF Pachuca II | - | Deportivo Toluca II | 0: 1 | |
22:00 | Deportivo Guadalajara II | - | Matamoros helang | 2: 2 | |
Mexico> Pembukaan Pasukan Asas U20 2017/2018 | Pasukan Asas U20 2017/2018 Pembukaan>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Puebla FC | - | Kelab Tijuana | 3: 1 | |
15:00 | Atlas Guadalajara | - | CF Amerika | 1: 2 | |
Mexico> Pembukaan Pasukan Asas U17 2017/2018 | Pasukan Asas U17 2017/2018 Pembukaan>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Atlas Guadalajara | - | CF Amerika | 3: 2 | |
18:00 | Puebla FC | - | Kelab Tijuana | 1: 3 | |
Belanda> Eredivisie 2017/2018 | Eredivisie 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | ADO Den Haag | - | FC Utrecht | 0: 3 (0: 1) | |
Ireland Utara> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Ballymena United | - | Crusaders FC | 1: 4 (0: 0) | |
Norway> Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Bola Sepak Sandefjord | - | Sogndal IL | 2: 1 (1: 0) | |
Norway> Toppserien Wanita 2017 | Siri Teratas Wanita 2017>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Avaldsnes IL | - | Saya Besar | 5: 0 (4: 0) | |
pukul lima petang | SK Trondheims-Ørn | - | Wanita LSK | 4: 1 (3: 0) | |
Paraguay> Divisyen Pertama 2017 Clausura | Bahagian Pertama 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Umum Diaz | - | Bebas daripada Campo Grande | 4: 0 (2: 0) | |
Poland> Ekstraklasa 2017/2018 | Ekstraklasa 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Legia Warsaw | - | Piast Gliwice | 3: 1 (1: 0) | |
Poland> I Liga 2017/2018 | I Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | OKS Stomil Olsztyn | - | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 3: 1 (0: 0) | |
19:45 | Gks katowice | - | Hutan Niepołomice | 1: 2 (0: 0) | |
Portugal> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
20:30 | CP Sukan | - | Vitoria Setúbal | 1: 0 (0: 0) | |
Romania> Liga 1 2017/2018 | Liga 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:00 | ACS Poli Timişoara | - | FC Viitorul Constanța | 0: 0 (0: 0) | |
Arab Saudi> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Al Qadsiah | - | Al Ra'ed | 2: 1 (0: 1) | |
18:55 | Al Ettifaq | - | Al Ahli SFC | 2: 1 (0: 0) | |
18:55 | Al Ittihad | - | Al Batin | 1: 3 (0: 1) | |
Scotland> Liga Perdana 2017/2018 | Premiership 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Partick Thistle | - | Celtic FC | 0: 1 (0: 1) | |
Singapura> Piala Singapura 2017> Suku akhir | Piala Singapura 2017> Suku akhir' sempadan = '0' /> | ||||
12:30 | Hougang United | - | Nagaworld FC | 4: 1 (2: 0) | |
12:30 | Global Cebu FC | - | Boeung Ket FC | 1: 2 (1: 1) | |
Slovakia> Liga Super 2017/2018 | Liga Super 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | FC Nitra | - | Zlaté Moravce | 1: 0 (0: 0) | |
Slovenia> PrvaLiga 2017/2018 | PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | NK Celje | - | NK Triglav | 1: 1 (0: 0) | |
19:20 | NK Maribor | - | NK Domžale | 0: 0 (0: 0) | |
Sweden> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Malmö FF | - | Kalmar FF | 6: 0 (2: 0) | |
Turki> SüperLig 2017/2018 | SuperLig 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Istanbul Basaksehir | - | Bursaspor | 1: 0 (1: 0) | |
Turki> 1. Lig 2017/2018 | 1. Lig 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | MKE Ankaragucu | - | BB Erzurumspor | 0: 0 (0: 0) | |
Ukraine> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Dynamo Kiev | - | Di sekitar Kropyvnytskyi | 3: 0 (0: 0) | |
USA> Kejohanan USL 2017 | USL Championship 2017>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Tulsa Roughnecks | - | Saint Louis FC | 2: 1 (1: 0) | |
Amerika Syarikat> Liga Bola Sepak Wanita Kebangsaan 2017 | |||||
01:00 | FC Kansas City | - | Keberanian NC | 0: 1 (0: 0) | |
Uzbekistan> Liga Super 2017 | Liga Super 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Bunyodkor PFK | - | FC Olmaliq | 1: 0 (1: 0) | |
Wales> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Bandar Bala | - | AFC Newtown | 3: 0 (2: 0) | |
19:45 | Bandar Bangor | - | Orang Suci Baru | 5: 2 (2: 2) | |
19:45 | Bandar Prestatyn | - | Nomad Connah's Quay | 0: 4 (0: 2) |