FIFA> Persahabatan 2016> Jun | Persahabatan 2016> Jun' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | Zimbabwe | - | Di Swaziland | 2: 2 (0: 1) | |
17:30 | Seychelles | - | Madagascar | 0: 1 (0: 1) | |
UEFA> EURO 2016 di Perancis> Kumpulan A | EURO 2016 di Frankreich> Kumpulan A' border = '0' /> | ||||
14:00 | Albania | - | Switzerland | 0: 1 (0: 1) | |
UEFA> EURO 2016 di Perancis> Kumpulan B | EURO 2016 di Perancis> Kumpulan B' sempadan = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Wales | - | Slovakia | 2: 1 (1: 0) | |
20:00 | Inggeris | - | Rusia | 1: 1 (0: 0) | |
CONMEBOL> Copa América 2016 Amerika Syarikat> Kumpulan D | Copa América 2016 Amerika Syarikat> Kumpulan D' border = '0' /> | ||||
00:00 | cili | - | Bolivia | 2: 1 (0: 0) | |
02:30 | Argentina | - | Panama | 5: 0 (1: 0) | |
OFC> OFC Nations Cup 2016 Papua-Neuguinea> Final | OFC Nations Cup 2016 Papua New Guinea> Final' border = '0' /> | ||||
07:00 | Papua New Guinea | - | New Zealand | 2: 4 (0: 0, 0: 0, 0: 0) pso | |
Argentina> B Nasional Pertama 2016 | Nasional Pertama B 2016>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Andes Lomas de Zamora | - | Institut Cordoba | 0: 0 (0: 0) | |
23:00 | Bengkel Cordoba | - | Brown de Adrogué | 0: 0 (0: 0) | |
Australia> NPL New South Wales 2016 | NPL New South Wales 2016>' border = '0' /> | ||||
09:30 | Jerung Sutherland | - | Sydney United 58 | 2: 2 (1: 0) | |
10:00 | Bonnyrigg White Eagles | - | APIA Leichhardt Tigers | 3: 5 (0: 2) | |
10:00 | Hakoah Sydney City East | - | Blacktown Spartans | 3: 2 (3: 1) | |
Australia> NPL Victoria 2016 | NPL Victoria 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Northcote City FC | - | Kesatria Melbourne | 5: 0 (3: 0) | |
06:00 | Avondale FC | - | Green Gully SC | 2: 3 (0: 1) | |
Australia> NPL Northern NSW 2016 | NPL Northern NSW 2016>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Newcastle United Jets (Y) | - | Weston Workers FC | 3: 0 (0: 0) | |
06:00 | Valentine Phoenix | - | Charlestown City Blues | 3: 2 (0: 1) | |
Australia> NPL Australia Barat 2016 | NPL Australia Barat 2016>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Balcatta FC | - | Cockburn City SC | 4: 2 (4: 1) | |
08:00 | Kemuliaan Perth (Y) | - | Bayswater City SC | 1: 5 (0: 2) | |
08:00 | Subiaco AFC | - | Stirling Lions SC | 1: 3 (0: 2) | |
08:00 | ECU Joondalup | - | Sorrento FC | 3: 0 (0: 0) | |
08:00 | Perth SC | - | Armadale SC | 3: 1 (1: 1) | |
08:00 | Floreat Athena | - | Inglewood United | 1: 1 (1: 1) | |
Australia> NPL Australia Selatan 2016 | NPL Australia Selatan 2016>' border = '0' /> | ||||
06:30 | Helang Biru Adelaide | - | Torrens Birkalla Barat | 0: 2 (0: 1) | |
06:30 | Adelaide United (Y) | - | Panther Adelaide Selatan | 1: 3 (0: 2) | |
06:30 | Campbelltown City SC | - | MetroStars SC | 2: 1 (1: 0) | |
06:30 | Adelaide City FC | - | Olimpik Adelaide | 4: 1 (1: 0) | |
Australia> NPL Capital Football 2016 | NPL Capital Football 2016>' border = '0' /> | ||||
05:00 | FFA CoE | - | Woden Weston FC | 4: 0 (2: 0) | |
08:30 | Belconnen United | - | Panorama Monaro | 4: 0 (3: 0) | |
Austria> Bundesliga Wanita 2015/2016 | Wanita Bundesliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Wanita Bola Sepak Carinthians | - | LUV Graz | 1: 0 (0: 0) | |
pukul lima petang | SV Neulengbach | - | Ribut Graz | 2: 3 (0: 0) | |
18:00 | FSK St. Percikan Pölten | - | SKV Altenmarkt | 6: 0 (3: 0) | |
Belarus> Kubok 2016/2017> 1. Pusingan | Kubok 2016/2017> 1. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
14:00 | FK Kletsk | - | Khimik Svetlogorsk | 1: 5 | |
14:00 | Neman-Agro Stoŭbcy | - | Oshmyany FK | 2: 1 | |
15:00 | FK Gorki | - | Volna Pinsk | 5: 1 | |
15:00 | Montazhnik Mozyr | - | FK Smolevichy-STI | 2: 3 | |
15:00 | FK Senno | - | Luch Minsk | 3: 0 | |
15:00 | Kalinkovichi menegak | - | Dnepr Mogilev | 2: 1 | |
15:00 | UAS Zhitkovichi | - | FK Orsha | 0: 7 (0: 2) | |
15:00 | Zabudova-2007 | - | FK Lida | 0: 1 | |
15:00 | MKK-Dnepr Rohachev | - | FK Baranovichi | 2: 7 | |
16:00 | FK Osipovichi | - | FK Gomelzheldortrans | 1: 2 (0: 1, 1: 1) aet | |
16:00 | Victoria Maryina Gorka | - | FK Smorgon | 0: 5 (0: 3) | |
16:00 | FK Molodechno | - | FK Gomel | 0: 2 (0: 2) | |
pukul lima petang | DSK Gomel | - | Torpedo Minsk | 0: 4 (0: 2) | |
Brazil> Serie A 2016 | Série A 2016>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Antarabangsa | - | Amerika - MG | 3: 1 (2: 1) | |
20:00 | Jambatan hitam | - | Chapecoense | 2: 1 (1: 0) | |
22:30 | Fluminense RJ | - | Grêmio Porto Alegre | 1: 1 (0: 1) | |
Brazil> Série B 2016 | Série B 2016>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Goias | - | Barat - SP | 1: 1 (1: 0) | |
00:30 | Sampaio Corraa - MA | - | Criciuma - SC | 1: 0 (1: 0) | |
20:00 | Avaí - SC | - | Joinville - SC | 0: 1 (0: 1) | |
20:00 | Brazil de Pelotas - RS | - | Tupi - MG | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Londrina - PR | - | Villa Nova - PERGI | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Nautikal - PE | - | Kelab Parana | 5: 1 (2: 0) | |
20:30 | Atlético Goianiense | - | Vasco da Gama | 2: 1 (1: 1) | |
Kanada> Liga Bola Sepak 2016 | Liga Bola Sepak 2016>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Helang Putih Serbia | - | Penembak Wilayah York | 0: 1 (0: 1) | |
China> Liga Super 2016 | Liga Super 2016>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Hangzhou Greentown | - | Guangzhou R & F | 0: 1 (0: 1) | |
10:30 | Shanghai SIPG | - | Jianggs Suning | 1: 2 (0: 1) | |
12:35 | Henan Jianye | - | Shanghai Shenhua | 1: 1 (1: 1) | |
12:35 | Guangzhou Evergrande | - | Shijiazhuang Pernah Cerah | 0: 0 (0: 0) | |
12:35 | Tianjin Teda | - | Yanbian FC | 1: 0 (0: 0) | |
China> Liga Satu 2016 | Liga Satu 2016>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Guizhou Hengfeng Zhicheng FC | - | Dalian Yifang FC | 0: 0 (0: 0) | |
09:00 | Hunan Billows | - | Qingdao Jonoon | 2: 0 (1: 0) | |
12:00 | Zhèjiāng Yìténg | - | Shanghai Shenxin | 1: 0 (0: 0) | |
12:35 | Beijing BG | - | Shenzhen FC | 0: 3 (0: 1) | |
Colombia> Playera Apertura Primera A 2016> Separuh akhir | Primera A 2016 Apertura Playoffs> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
9:00 Malam | Atletik Negara | - | Atlético Junior | 2: 4 (0: 0, 0: 0) pso | |
Denmark> 2. Promosi Bahagian 2015/2016 | 2. Promosi Bahagian 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Brønshøj BK | - | Middelfart Boldklub | 3: 1 (1: 1) | |
14:00 | BK Frem Copenhagen | - | Thisted FC | 1: 3 (0: 0) | |
14:00 | Amager ke hadapan | - | Hvidovre JIKA | 2: 1 (1: 0) | |
14:00 | BK Marienlyst | - | AB Gladsaxe | 0: 3 (0: 2) | |
14:00 | Hellerup I. | - | Brabrand JIKA | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | Nykøbing FC | - | Aarhus Fremad | 2: 0 (2: 0) | |
Denmark> 2. Perwakilan Bahagian 2015/2016 | 2. Perwakilan Bahagian 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | AB Tårnby | - | Saya Skovbakken | 4: 1 (2: 0) | |
14:00 | Dalum JIKA | - | BK Avarta | 3: 0 (0: 0) | |
14:00 | Næsby BK | - | Holbæk B&I | 4: 1 (4: 0) | |
14:00 | IGF yang lebih teruk | - | B 1908 Amager | 5: 2 (3: 1) | |
14:00 | Membengkak JIKA | - | B.93 Kopenhagen | 3: 2 (1: 0) | |
14:00 | FC Svendborg | - | Jammerbugt FC | 3: 3 (3: 2) | |
Mesir> Liga Perdana 2015/2016 | Premiership 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
9:00 Malam | Ittihad El-Shorta | - | Zamalek | 2: 3 (0: 1) | |
Finland> Ykkönen 2016 | Nombor satu 2016>' border = '0' /> | ||||
11:30 | FC Jazz Pori | - | KPV Kokkola | 2: 3 (0: 0) | |
Indonesia> Liga 1 2016 | Liga 1 2016>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Perseru Serui | - | Air mani Padang | 2: 0 (0: 0) | |
13:30 | Bhayangkara Surabaya United | - | Persib Bandung | 4: 1 (2: 0) | |
15:00 | Bali United | - | Persela Lamongan | 3: 1 (1: 0) | |
Jepun> Liga J1 2016 1. Fasa | Liga J1 2016 1. Fasa>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Albirex Niigata | - | Omiya Ardija | 1: 0 (1: 0) | |
06:00 | Gamba Osaka | - | Shonan Bellmare | 3: 3 (1: 1) | |
07:00 | Glee Iwata | - | FC Tokyo | 0: 0 (0: 0) | |
07:00 | Yokohama F. Marinos | - | Kawasaki Frontale | 0: 2 (0: 1) | |
07:30 | Ventforet Kofu | - | Wasap Fukuoka | 1: 0 (1: 0) | |
08:00 | Vissel Kobe | - | Sanfrecce Hiroshima | 1: 1 (1: 1) | |
11:00 | Kashiwa Reysol | - | Vegalta Sendai | 0: 2 (0: 1) | |
11:00 | Nagoya Grampus | - | Sagan Tosu | 0: 1 (0: 1) | |
11:00 | Berlian Merah Urawa | - | Tanduk Kashima | 0: 2 (0: 0) | |
Kazakhstan> Liga Perdana 2016 | Liga Perdana 2016>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FK Astana | - | Zhetysu Taldykorgan | 1: 0 (1: 0) | |
12:00 | Shakter Karaganda | - | FK Kairat | 0: 5 (0: 1) | |
13:00 | FK Ordabasy | - | Irtysh Pavlodar | 2: 0 (1: 0) | |
14:30 | FK Akzhayik | - | FK Taraz | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | FK Atyrau | - | FK Okzhetpes | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | FK Aktobe | - | Tobyl kostanay | 0: 1 (0: 0) | |
Latvia> Virsliga 2016 | Virsliga 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Riga FC | - | FS Metta / LU | 2: 1 (1: 0) | |
pukul lima petang | FK Liepāja | - | FK Jelgava | 0: 1 (0: 0) | |
Lithuania> LFF Cup 2016> 3. Pusingan | LFF Taurė 2016> 3. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
11:00 | FA Dainava | - | FK Palanga | 1: 6 | |
14:00 | Kesihatan Kybartai | - | FK Panevėžys | 0: 1 | |
15:00 | Tahap Kaunas | - | FK Trakai | 0: 2 | |
15:00 | FK Eurostandartas | - | ŠSPC Radviliškis | 2: 4 aet | |
15:30 | Masa depan Vilnius | - | FK Atlanta | 0: 7 | |
pukul lima petang | DFK Dainava | - | FC Džiugas | 3: 5 | |
Nigeria> Liga Profesional 2016 | Liga Profesional 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Pahlawan El-Kanemi | - | Pahlawan Abia | 2: 0 | |
Norway> Bahagian 1 2016 | Bahagian 1 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Mjøndalen JIKA | - | Bola Sepak anesane | 2: 0 (1: 0) | |
Norway> Jabatan Bahagian 2 1 2016 | 2. Bahagian Avdeling 1 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Grorud IL | - | Oppsal JIKA | 1: 4 (0: 1) | |
15:00 | Tromsdalen UIL | - | Finnsnes IL | 3: 1 (1: 1) | |
16:00 | Ullern JIKA | - | Harstad IL | 3: 4 (1: 1) | |
Norway> Jabatan Bahagian 2 2 2016 | 2. Division Avdeling 2 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | IL Stjørdals-Blink | - | Brattvåg IL | 4: 0 (3: 0) | |
15:00 | Strindheim IL | - | Byåsen Toppfotball | 3: 1 (1: 1) | |
15:00 | Nardo FK | - | Brumunddal | 1: 1 (0: 0) | |
pukul lima petang | Bola Sepak Elverum | - | SK Gjøvik-Lyn | 5: 0 (5: 0) | |
Norway> 2. Divisjon 3 (- 2016) 2016 | 2. Penggal 3 (- 2016) 2016>' sempadan = '0' /> | ||||
13:00 | Førde IL | - | SK Vard | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Fana IL | - | Stord IL | 4: 0 (1: 0) | |
15:00 | FK Vidar | - | Nest-Sotra | 0: 4 (0: 1) | |
15:00 | Lysekloster IL | - | Egersunds IK | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Bola Sepak Sola | - | FK Fyllingsdalen | 1: 3 (1: 1) | |
Norway> 2. Divisjon 4 (- 2016) 2016 | 2. Penggal 4 (- 2016) 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Pors Grenland | - | Bærum SK | 2: 4 (0: 0) | |
15:00 | Penanya SK | - | Vindbjart FK | 4: 1 (4: 0) | |
15:00 | Fram Larvik | - | Lumut FK | 5: 2 (2: 1) | |
Norway> Toppserien Wanita 2016 | Siri Teratas Wanita 2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Avaldsnes IL | - | Arna-Bjørnar | 3: 0 (1: 0) | |
14:00 | Kolbotn IL | - | Stabæk FK | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | Vålerenga JIKA | - | Urædd FK | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | SK Trondheims-Ørn | - | Røa IL | 0: 1 (0: 0) | |
Poland> Perwakilan I Liga 2016> Perwakilan | Relegation I Liga 2016> Perwakilan' border = '0' /> | ||||
14:00 | Wisła Pulawy | - | MKS Kluczbork | dnp | |
Singapura> Liga Perdana 2016 | Liga Perdana 2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Tampines Rovers | - | Brunei DPMM FC | 4: 3 (2: 1) | |
13:00 | Singa Muda | - | Home United | 2: 2 (1: 0) | |
Afrika Selatan> Playoff Promosi 2015/2016> Perlawanan | Playoff Promosi 2015/2016> Perlawanan' sempadan = '0' /> | ||||
14:00 | Taman Highlands | - | Tuks FC | 1: 0 (0: 0) | |
Korea Selatan> Liga K 1 2016 | Liga K 1 2016>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Ulsan hyundai | - | Sangju Sangmu | 1: 0 (1: 0) | |
10:00 | Suwon Bluewings | - | Incheon United | 2: 2 (0: 0) | |
11:00 | Jeju United | - | Gwangju FC | 3: 2 (2: 1) | |
Korea Selatan> Liga K 2 2016 | Liga K 2 2016>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Daegu FC | - | Seoul E-Land FC | 0: 0 (0: 0) | |
09:00 | Gyeongnam FC | - | Warga Daejeon | 4: 4 (3: 2) | |
Sepanyol> Promosi Primera 2015/2016> Separuh akhir | Promosi Primera 2015/2016> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
18:00 | Gimnastik | - | CA Osasuna | 2: 3 (1: 1) | |
Sepanyol> Promosi Segunda B Promosi 2015/2016> pusingan ke-2 | Segunda B Promosi 2015/2016> pusingan ke-2' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Real Madrid Castilla | - | Lleida Esportiu | 0: 3 (0: 1) | |
20:00 | Hercules CF | - | CD Toledo | 2: 2 (2: 2) | |
Sepanyol> Bahagian Pertama Wanita 2015/2016 | Bahagian Pertama Wanita 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Valencia CF | - | Angkat UD | 3: 0 | |
Sweden> Superettan 2016 | Superettan 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | AFC United | - | Örgryte ADALAH | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Saya Frej | - | IFK Värnamo | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | GAIS Gothenburg | - | Saya Sirius | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Varbergs Bois | - | Degerfors JIKA | 2: 1 (1: 0) | |
pukul lima petang | Åtvidabergs FF | - | Halmstads BK | 1: 1 (0: 0) | |
Sweden> Bahagian 1 Norra 2016 | Bahagian 1 Norra 2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | IFK Luleå | - | Team ThorenGruppen FF | 0: 1 | |
15:00 | SK Västerås | - | Vasalunds JIKA | 1: 1 | |
15:00 | BK Maju | - | IK Brage | 0: 2 | |
15:00 | Acropolis JIKA | - | Carlstad United BK | 2: 1 | |
Sweden> Divisyen 1 Södra 2016 | Division 1 Södra 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | ÖÖ JIKA | - | Landskrona Bois | 2: 1 | |
15:00 | Qviding FIF | - | Mjällby AIF | 2: 1 | |
15:00 | Saya Oddevold | - | Utsiktens BK | 0: 1 | |
15:00 | Oskarshamns AIK | - | Perpaduan Prespa | 0: 3 | |
15:00 | FC Höllvikens | - | Tvååkers JIKA | 2: 0 | |
Sweden> Wanita Damallsvenskan 2016 | 'border =' 0 '/> | ||||
12:00 | Kvarnsvedens IK | - | Umeå I FF | 3: 1 (2: 1) | |
12:00 | Piteå JIKA | - | Linköpings FC | 1: 4 (1: 1) | |
13:00 | Vittsjö GIK | - | Mallbackens JIKA | 1: 1 (1: 1) | |
14:00 | FC Rosengård | - | KIF Örebro DFF | 3: 0 (1: 0) | |
Switzerland> Pusingan akhir Liga Super Wanita 2015/2016 | |||||
15:00 | Wanita FC Zurich | - | FC Staad | 7: 0 (4: 0) | |
pukul lima petang | Grasshopper Club Zurich | - | FC Luzern | 2: 2 (1: 0) | |
pukul lima petang | Wanita Lugano | - | FC Neunkirch | 1: 3 (0: 2) | |
pukul lima petang | Budak Muda BSC | - | FC Basel 1893 | 1: 2 (0: 0) | |
Switzerland> Perwakilan Wanita 2015/2016 | Perwakilan Wanita 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | FC Aarau | - | Wanita FC Yverdon | 0: 2 (0: 1) | |
pukul lima petang | FC St. Gallen | - | SC Derendingen | 1: 3 (0: 3) | |
Thailand> Liga Thailand 1 2016 | Liga Thailand 1 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Bangkok Glass FC | - | Sukhothai FC | 2: 1 | |
12:00 | Nakhon Ratchasima | - | Samut Prakan City FC | 1: 0 | |
13:00 | Sisaket FC | - | Chonburi FC | 1: 0 | |
13:00 | Army United FC | - | Super Power Samut Prakan | 2: 0 | |
14:00 | BEC Tero Sasana | - | Universiti BB Chulalongkorn | 1: 0 | |
Amerika Syarikat> Musim Musim Bunga 2016 Liga Bola Sepak Amerika Utara | |||||
9:00 Malam | Armada Jacksonville | - | Tampa Bay Rowdies | 1: 1 (0: 0) | |
Amerika Syarikat> Liga Bola Sepak Wanita Kebangsaan 2016 | |||||
00:00 | Boston Breakers | - | Semangat Washington | 1: 1 (1: 1) | |
Uzbekistan> Liga Super 2016 | Liga Super 2016>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Navbahor Namangan | - | Nasaf Karshi | 2: 2 | |
15:00 | Sho'rtan G'uzor | - | FC Olmaliq | 4: 3 | |
15:00 | Sogdiana Jizzakh | - | Pakakor Tashkent | 0: 1 | |
15:00 | Lokomotiv Tashkent | - | Buxoro FK | 3: 1 |