FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> Pusingan Kedua Kumpulan A | Kelayakan WC Asia 2019-2021> Kumpulan Pusingan ke-2' sempadan = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
06:30 | Guam | - | Filipina | 1: 4 (0: 2) | |
16:00 | Maledives | - | China | 0: 5 (0: 2) | |
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Kumpulan Pusingan B | Kelayakan WC Asia 2019-2021> 2. Kumpulan Pusingan B' sempadan = '0' /> | ||||
12:10 | Taiwan | - | Nepal | 0: 2 (0: 1) | |
16:30 | Kuwait | - | Australia | 0: 3 (0: 3) | |
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Kumpulan Pusingan C | Kelayakan WC Asia 2019-2021> 2. Kumpulan Pusingan C' sempadan = '0' /> | ||||
12:30 | Kemboja | - | Bahrain | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Hong Kong | - | Iran | 0: 2 (0: 1) | |
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Kumpulan Pusingan D | Kelayakan WC Asia 2019-2021> 2. Kumpulan Pusingan D' sempadan = '0' /> | ||||
12:45 | Singapura | - | Palestin | 2: 1 (2: 1) | |
pukul lima petang | Yaman | - | Arab Saudi | 2: 2 (2: 1) | |
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Kumpulan Pusingan E | WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Kumpulan Pusingan E' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | Afghanistan | - | Bangladesh | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Qatar | - | India | 0: 0 (0: 0) | |
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> Pusingan Kedua Kumpulan F | Kelayakan WC Asia 2019-2021> Pusingan ke-2 Kumpulan F' border = '0' /> | ||||
10:00 | Mongolia | - | Tajikistan | 0: 1 (0: 0) | |
13:20 | Myanmar | - | Jepun | 0: 2 (0: 2) | |
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> Pusingan Kedua Kumpulan G | Kelayakan WC Asia 2019-2021> Kumpulan G Pusingan 2' sempadan = '0' /> | ||||
13:30 | Indonesia | - | Thailand | 0: 3 (0: 0) | |
13:45 | Malaysia | - | Emiriah UA | 1: 2 (1: 1) | |
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> Kumpulan Pusingan ke-2 H | Kelayakan WC Asia 2019-2021> Kumpulan H pusingan ke-2' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | Sri Lanka | - | Korea Utara | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Turkmenistan | - | Korea Selatan | 0: 2 (0: 1) | |
FIFA> WC Qualifiers Africa 2019-2021> 1. Pusingan | WC Qualifiers Africa 2019-2021> 1. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
13:00 | Malawi | - | Botswana | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | Zimbabwe | - | Somalia | 3: 1 (0: 0) | |
14:00 | Di Swaziland | - | Djibouti | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Mozambik | - | Mauritius | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | Angola | - | Gambia | 2: 1 (1: 0) | |
pukul lima petang | Untuk pergi | - | Komoro | 2: 0 (1: 0) | |
pukul lima petang | Rwanda | - | Seychelles | 7: 0 (4: 0) | |
17:30 | Guinea-Bissau | - | Sao Tome dan Principe | 2: 1 (0: 1) | |
18:00 | Namibia | - | Eritrea | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | Sudan | - | Chad | 0: 0 (0: 0) | |
FIFA> Persahabatan 2019> September | Persahabatan 2019> September' border = '0' /> | ||||
16:30 | Oman | - | Lubnan | 1: 0 (0: 0) | |
pukul lima petang | Jordan | - | Paraguay | 2: 4 (2: 0) | |
18:00 | Tunisia | - | Pantai Gading | 1: 2 (0: 0) | |
19:30 | Ukraine | - | Nigeria | 2: 2 (0: 2) | |
19:45 | Ireland | - | Bulgaria | 3: 1 (0: 0) | |
20:00 | Maghribi | - | Niger | 1: 0 (1: 0) | |
FIFA> Persahabatan U21 2019> September | U21 Persahabatan 2019> September' border = '0' /> | ||||
19:00 | Hungary | - | Norway | 0: 3 (0: 1) | |
FIFA> Persahabatan U19 2019> September | U19 Friendlies 2019> September' border = '0' /> | ||||
11:00 | Latvia | - | Cyprus | 2: 1 (1: 0) | |
12:00 | Belgium | - | Republik Czech | 2: 2 (2: 1) | |
12:00 | Turki | - | Austria | 2: 0 (1: 0) | |
14:15 | Israel | - | Hungary | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | Georgia | - | Poland | 2: 1 (1: 1) | |
16:00 | Serbia | - | Montenegro | 2: 0 (0: 0) | |
18:00 | Belanda | - | Portugal | 4: 0 (2: 0) | |
FIFA> Persahabatan Wanita U19 2019> September | Persahabatan Wanita U19 2019> September' border = '0' /> | ||||
11:15 | Portugal | - | Turki | 3: 0 (1: 0) | |
FIFA> Persahabatan U18 2019> September | U18 Friendlies 2019> September' border = '0' /> | ||||
13:00 | Lithuania | - | Turki | 0: 3 (0: 1) | |
15:00 | Brazil | - | Australia | 4: 0 (3: 0) | |
19:00 | Inggeris | - | Korea Selatan | 2: 0 (2: 0) | |
FIFA> Persahabatan U17 2019> September | U17 Friendlies 2019> September' border = '0' /> | ||||
10:30 | Switzerland | - | Austria | 3: 2 (1: 1) | |
10:30 | Norway | - | Finland | 4: 1 (2: 1) | |
10:30 | Romania | - | Georgia | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | Poland | - | Inggeris | 1: 3 (2: 2, 2: 2) pso | |
UEFA> Kelayakan EURO 2019/2020> Kumpulan A | Kelayakan EURO 2019/2020> Kumpulan A' sempadan = '0' /> | ||||
19:45 | Inggeris | - | Kosovo | 5: 3 (5: 1) | |
19:45 | Montenegro | - | Republik Czech | 0: 3 (0: 0) | |
UEFA> Kelayakan EURO 2019/2020> Kumpulan B | Kelayakan EURO 2019/2020> Kumpulan B' sempadan = '0' /> | ||||
19:45 | Lithuania | - | Portugal | 1: 5 (1: 1) | |
19:45 | Luxembourg | - | Serbia | 1: 3 (0: 1) | |
UEFA> Kelayakan EURO 2019/2020> Kumpulan H | Kelayakan EURO 2019/2020> Kumpulan H' sempadan = '0' /> | ||||
19:45 | Albania | - | Iceland | 4: 2 (1: 0) | |
19:45 | Perancis | - | Andorra | 3: 0 (1: 0) | |
19:45 | Moldavia | - | Turki | 0: 4 (0: 1) | |
UEFA> Kelayakan U21 EURO 2019/2020> Kumpulan 1 | Kelayakan U21 U21 2019/2020> Kumpulan 1' sempadan = '0' /> | ||||
17:30 | Itali | - | Luxembourg | 5: 0 (2: 0) | |
17:30 | Sweden | - | Ireland | 1: 3 (1: 0) | |
UEFA> Kelayakan U21 U21 2019/2020> Kumpulan 2 | Kelayakan EURO U21 2019/2020> Kumpulan 2' sempadan = '0' /> | ||||
17:30 | Azerbaijan | - | Georgia | 0: 3 (0: 1) | |
17:30 | Liechtenstein | - | Switzerland | 0: 5 (0: 1) | |
UEFA> Kelayakan U21 EURO 2019/2020> Kumpulan 4 | Kelayakan U21 EURO 2019/2020> Kumpulan 4' sempadan = '0' /> | ||||
15:30 | Yunani | - | Lithuania | 1: 0 (0: 0) | |
19:00 | Croatia | - | Scotland | 1: 2 (1: 0) | |
UEFA> Kelayakan U21 EURO 2019/2020> Kumpulan 5 | Kelayakan EURO U21 2019/2020> Kumpulan 5' sempadan = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Poland | - | Estonia | 4: 0 (1: 0) | |
18:00 | Serbia | - | Latvia | 1: 1 (0: 1) | |
18:30 | Bulgaria | - | Rusia | 0: 0 (0: 0) | |
UEFA> Kelayakan U21 EURO 2019/2020> Kumpulan 6 | Kelayakan EURO U21 2019/2020> Kumpulan 6' sempadan = '0' /> | ||||
14:00 | Kazakhstan | - | Israel | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Macedonia Utara | - | Pulau Faroe | 7: 1 (3: 1) | |
18:45 | Sepanyol | - | Montenegro | 2: 0 (2: 0) | |
UEFA> Kelayakan U21 EURO 2019/2020> Kumpulan 7 | Kelayakan EURO U21 2019/2020> Kumpulan 7' sempadan = '0' /> | ||||
18:00 | Belarus | - | Portugal | 0: 2 (0: 0) | |
18:00 | Belanda | - | Cyprus | 5: 1 (3: 1) | |
UEFA> Kelayakan U21 U21 2019/2020> Kumpulan 8 | Kelayakan U21 EURO 2019/2020> Kumpulan 8' sempadan = '0' /> | ||||
16:30 | Ukraine | - | Malta | 4: 0 (3: 0) | |
pukul lima petang | Finland | - | Ireland Utara | 1: 1 (1: 1) | |
17:30 | Denmark | - | Romania | 2: 1 (1: 0) | |
UEFA> U21 Kelayakan EURO 2019/2020> Kumpulan 9 | Kelayakan U21 EURO 2019/2020> Kumpulan 9' sempadan = '0' /> | ||||
19:00 | Belgium | - | Bosnia-Herzegovina | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Wales | - | Jerman | 1: 5 (0: 4) | |
UEFA> Kelayakan EURO Wanita U17 2019/2020> Kumpulan 7 | Kelayakan EURO Wanita U17 2019/2020> Kumpulan 7' sempadan = '0' /> | ||||
13:00 | Ireland | - | Albania | 10: 0 | |
13:00 | Lithuania | - | Yunani | 0: 3 | |
CONCACAF> CONCACAF Nations League A 2019/2020> Kumpulan C | CONCACAF Nations League A 2019/2020> Kumpulan C' border = '0' /> | ||||
02:00 | Trinidad & Tobago | - | Martinique | 2: 2 (1: 0) | |
CONCACAF> CONCACAF Nations League A 2019/2020> Kumpulan D | CONCACAF Nations League A 2019/2020> Kumpulan D' border = '0' /> | ||||
23:00 | Haiti | - | Curaçao | 1: 1 (1: 1) | |
CONCACAF> CONCACAF Nations League B 2019/2020> Kumpulan B | CONCACAF Nations League B 2019/2020> Kumpulan B' sempadan = '0' /> | ||||
9:00 Malam | Montserrat | - | St. Lucia | 1: 1 (1: 0) | |
23:00 | Dom. Republik | - | Penyelamat | 1: 0 (1: 0) | |
CONCACAF> CONCACAF Nations League B 2019/2020> Kumpulan C | CONCACAF Nations League B 2019/2020> Kumpulan C' border = '0' /> | ||||
00:00 | Guyana | - | Jamaica | 0: 4 (0: 3) | |
CONCACAF> CONCACAF Nations League C 2019/2020> Kumpulan D | CONCACAF Nations League C 2019/2020> Kumpulan D' border = '0' /> | ||||
20:00 | Orang Turki & Caicos | - | Guadeloupe | 0: 3 (0: 1) | |
Argentina> Nasional Pertama B 2019/2020 Zon B | Nasional Pertama B 2019/2020 Zon B>' sempadan = '0' /> | ||||
00:30 | Ramon Santamarina | - | Brown de Adrogué | 2: 1 (1: 1) | |
01:05 | Atletik Rafaela | - | Quilmes | 0: 0 (0: 0) | |
Argentina> Piala Argentina 2019> Pusingan ke-16 | Copa Argentina 2019> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
23:10 | Kolon Santa Fe | - | Atletik Tucuman | 4: 3 (0: 0, 1: 1) pso | |
Argentina> Pembukaan Primera B Metropolitana 2019/2020 | Pembukaan Metropolitan B 2019/2020 Pertama>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Justo José de Urquiza | - | Pembela Bersatu Zárate | 2: 1 (2: 0) | |
Australia> NPL Australia Barat 2019 Akhir> Final Awal | NPL Australia Barat 2019 Akhir> Final awal' border = '0' /> | ||||
13:00 | Perth SC | - | Floreat Athena | 2: 1 (1: 0, 1: 1) aet | |
Brazil> Série B 2019 | Série B 2019>' border = '0' /> | ||||
22:45 | CR Brazil - AL | - | Brazil de Pelotas - RS | 3: 1 (2: 0) | |
Brazil> U20 Campeonato Brasileiro 2019 | U20 Campeonato Brasileiro 2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Jambatan hitam | - | Sukan - PE | 1: 2 (1: 2) | |
Colombia> Penutupan Pertama A 2019 | Penutupan A 2019 Pertama>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Patriots FC | - | Ekuiti | 1: 1 (1: 0) | |
Republik Czech> Pohár FAČR 2019/2020> 2. Pusingan | Piala FACR 2019/2020> 2. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
15:30 | FC Hlučín | - | MFK Vítkovice | 4: 2 | |
Denmark> Piala DBU 2019/2020> Pusingan ke-2 | DBU Pokalen 2019/2020> 2. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
16:00 | Middelfart Boldklub | - | Skive I. | 0: 2 | |
16:15 | Varde JIKA | - | Thisted FC | 3: 4 | |
17:15 | B 1908 Amager | - | Hvidovre JIKA | 2: 5 | |
17:30 | FC Sønderborg | - | Viborg FF | 0: 4 | |
18:00 | Vendsyssel FF | - | Vejle BK | 1: 0 | |
Denmark> Liga Juara-Juara 2019/2020 | Reserve League 2019/2020 Autumn>' border = '0' /> | ||||
12:00 | FC Copenhagen II | - | Brøndby JIKA II | 3: 1 | |
12:00 | Esbjerg fB II | - | FC Midtjylland II | 1: 3 | |
Ekuador> Serie B 2019 | Serie B 2019>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Kedai Liga | - | Atlético Santo Domingo | 1: 0 (1: 0) | |
England> Piala Liga 2019/2020> 2. Pusingan | Piala Liga 2019/2020> 2. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
19:45 | Bandar Grimsby | - | Bandar Macclesfield | 5: 4 (0: 0, 0: 0) pso | |
England> Liga Nasional Utara 2019/2020 | Liga Nasional Utara 2019/2020>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Bandar Spennymoor | - | Blyth Spartans | 5: 0 | |
Jerman> Regionalliga Nordost 2019/2020 | Regionalliga Nordost 2019/2020>' border = '0' /> | ||||
16:15 | SV Lichtenberg 47 | - | Optik Rathenow | 0: 1 (0: 0) | |
Jerman> Piala Bavaria 2019/2020> Pusingan ke-16 | Bayerischer Pokal 2019/2020> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
18:30 | FC Memmingen | - | FV Illertissen | 2: 0 | |
Jamaica> Liga Perdana Kebangsaan 2019/2020 | Liga Perdana Kebangsaan 2019/2020>' border = '0' /> | ||||
02:30 | Pemandangan Pelabuhan | - | Cavalier FC | 3: 0 | |
Mexico> Pembukaan Liga Wanita MX Femenil 2019/2020 | Liga Wanita MX Femenil 2019/2020 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | FC Juárez | - | Kelab Necaxa | 0: 0 (0: 0) | |
01:00 | CF Monterrey | - | CF Amerika | 4: 1 (3: 0) | |
03:00 | Kelab Tijuana | - | Atletik San Luis | 3: 0 (2: 0) | |
Paraguay> Paraguay Cup 2019> Pusingan ke-16 | Copa Paraguay 2019> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
21:30 | 2 Mei | - | Guaireña FC | 3: 4 pso | |
23:45 | Sportivo Luqueño | - | Kelab Nasional | 2: 0 | |
Singapura> Liga Perdana 2019 | Liga Perdana 2019>' border = '0' /> | ||||
1:15 tengah hari | Brunei DPMM FC | - | Albirex Niigata (S) | 2: 0 (0: 0) | |
Slovakia> Slovensky Pohar 2019/2020> 3. Pusingan | Slovensky Pohar 2019/2020> 3. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | PŠC Pezinok | - | FK Senica | 0: 6 | |
15:00 | TJ Veľké Lovce | - | FC Nitra | 0: 7 | |
15:00 | FK Predmier | - | Tatran Liptovsky Mikulas | 1: 2 | |
15:00 | MŠK Fomat Martin | - | MFK Ružomberok | 0: 2 | |
15:30 | Slavia TU Kosice | - | MFK Zemplin Michalovce | 4: 3 (1: 1, 1: 1, 1: 1) pso | |
18:00 | FK Šalková | - | FK SEBAGAI Trenčín | 1: 5 | |
Switzerland> Swiss 1.Liga Group 3 2019/2020 | Swiss 1.Liga Group 3 2019/2020>' border = '0' /> | ||||
18:45 | FC Wettswil-Bonstetten | - | FC Kosova Zurich | 1: 1 (0: 0) | |
Venezuela> Divisyen Pertama 2019 Clausura | Bahagian Pertama 2019 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Zamora FC | - | Pelajar dari Caracas | 6: 1 (2: 0) | |
Wales> Liga Perdana 2019/2020 | Liga Perdana 2019/2020>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Nomad Connah's Quay | - | Cefn Druids | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | Orang Suci Baru | - | AFC Newtown | 2: 1 (2: 0) |