Perlawanan bola sepak pada »09/08/2018

Gambaran keseluruhan perlawanan bola sepak untuk 09/08/2018



. .
FIFA> Kelab Persahabatan 2018> Minggu FIFA>Minggu Kelab Persahabatan 2018> Minggu' sempadan = '0' />
18:00 FC Eindhoven - Sharjah FC 4: 3 (3: 2)
19:00 Aris Saloniki - AE Lárissa 1: 1
19:30 Bola Sepak Frosinone - Betis sebenar 1: 3
FIFA> Piala Dunia Wanita U20 2018 Perancis> Kumpulan C FIFA>Kumpulan C Piala Dunia Wanita U20 2018 Perancis> Kumpulan C' border = '0' />
15:30 Sepanyol - Jepun 1: 0 (1: 0)
18:30 PENGGUNAAN - Paraguay 6: 0 (3: 0)
FIFA> Piala Dunia Wanita U20 2018 Perancis> Kumpulan D FIFA>Kumpulan D Piala Dunia Wanita U20 2018 Perancis> Kumpulan D' border = '0' />
12:30 Jerman - China 2: 0 (2: 0)
15:30 Haiti - Nigeria 0: 1 (0: 1)
FIFA> Persahabatan U19 2018> Ogos FIFA>Ogos U19 Persahabatan 2018> Ogos' border = '0' />
pukul lima petang Romania - Israel 0: 2 (0: 0)
FIFA> Persahabatan U18 2018> Ogos FIFA>Ogos U18 Persahabatan 2018> Ogos' border = '0' />
17:30 Slovenia - Itali 2: 1 (2: 1)
FIFA> Persahabatan U17 2018> Ogos FIFA>Ogos U17 Friendlies 2018> Ogos' border = '0' />
12:00 Denmark - Sweden 2: 1 (1: 1)
12:00 Ireland Utara - Finland 1: 3 (1: 1)
15:00 Pulau Faroe - China 1: 1 (0: 1)
19:00 Norway - Iceland 1: 2 (1: 2)
FIFA> Persahabatan U16 2018> Ogos FIFA>Ogos U16 Persahabatan 2018> Ogos' border = '0' />
09:30 Thailand - Myanmar 1: 0 (0: 0)
13:00 Indonesia - Malaysia 1: 0 (0: 0)
UEFA> Europa League Qual. 2018/2019> 3. Pusingan UEFA>3. Pusingan Europa League Qual. 2018/2019> 3. Pusingan 'sempadan =' 0 '/>
15:00 FK Ufa - Kemajuan Niedercorn 2: 1 (1: 0)
pukul lima petang FC Alashkert - CFR Cluj 0: 2 (0: 1)
pukul lima petang FK Spartaks - FK Sūduva 0: 1 (0: 0)
pukul lima petang Hapoel Haifa - Atalanta 1: 4 (1: 2)
17:30 RB Leipzig - Universiti CS Craiova 3: 1 (1: 0)
18:00 PFC Ludogorets Razgrad - Zrinjski Mostar 1: 0 (1: 0)
18:00 Sheriff FC - Valur Reykjavík 1: 0 (0: 0)
18:00 Hapoel Be'er Sheva - APOEL Nikosia 2: 2 (1: 2)
18:00 Torpedo Kutaisi - FK Kukësi 5: 2 (4: 1)
18:00 FK Mariupol - Girondins Bordeaux 1: 3 (1: 2)
18:00 Dinamo Minsk - Zenit St. Petersburg 4: 0 (3: 0)
18:00 Ribut Graz - AEK Larnaca 0: 2 (0: 0)
18:00 Sigma Olomouc - FK Kairat 2: 0 (1: 0)
18:00 FK SEBAGAI Trenčín - Feyenoord 4: 0 (3: 0)
18:00 Apollon Limassol - Dinamo brest 4: 0 (0: 0)
18:20 Jagiellonia Białystok - KAA Gent 0: 1 (0: 0)
18:45 CSKA Sofia - FC Copenhagen 1: 2 (1: 0)
18:45 FC Nordsjælland - Partizan 1: 2 (0: 1)
19:00 Olimpija Ljubljana - HJK Helsinki 3: 0 (1: 0)
19:00 KRC Genk - Lech Poznan 2: 0 (1: 0)
19:00 Olympiakos Piraäus - FC Luzern 4: 0 (3: 0)
19:00 Kepantasan - FC Basel 0: 1 (0: 0)
19:00 Istanbul Basaksehir - Burnley FC 0: 0 (0: 0)
19:00 Besiktas - KERANA 1: 0 (1: 0)
19:30 Zorya Lugansk - Sporting Braga 1: 1 (0: 0)
19:45 Bandar Cork - Rosenborg BK 0: 2 (0: 2)
19:45 Orang Suci Baru - FC Midtjylland 0: 2 (0: 2)
19:45 Hibernian FC - Molde FK 0: 0 (0: 0)
19:45 Hajduk Berpisah - FCSB 0: 0 (0: 0)
19:45 Sarpsborg 08 - HNK Rijeka 1: 1 (0: 0)
19:45 Rangers FC - NK Maribor 3: 1 (1: 1)
19:45 Spartak Subotica - Brøndby JIKA 0: 2 (0: 1)
20:00 Legia Warsaw - F91 Dudelange 1: 2 (1: 1)
20:05 Slovan Bratislava - Rapid Vienna 2: 1 (1: 1)
20:45 Sevilla FC - FK Žalgiris 1: 0 (1: 0)
CONMEBOL> Copa Libertadores 2018> Pusingan ke-16 CONMEBOL>Pusingan 16 Copa Libertadores 2018> Pusingan 16' sempadan = '0' />
01:45 Colo-Colo - Korintus SP 1: 0 (1: 0)
01:45 Flamengo RJ - pelayaran 0: 2 (0: 1)
23:30 Kelab Lumba - Plat Sungai 0: 0 (0: 0)
CONMEBOL> Copa Sudamericana 2018> 2. Pusingan CONMEBOL>2. Pusingan Copa Sudamericana 2018> 2. Pusingan' sempadan = '0' />
01:45 CA Cerro - Bahia - BA 1: 1 (0: 1)
23:30 Vasco da Gama - LDU Quito 1: 0 (0: 0)
CONCACAF> Liga CONCACAF 2018> Pusingan ke-16 CONCACAF>Pusingan 16 Liga CONCACAF 2018> Pusingan 16' sempadan = '0' />
01:00 Walter Ferretti - Kelab Franciscan 4: 1 (0: 0, 1: 0) pso
03:00 Santa Tecla FC - CS Herediano 2: 1 (2: 1)
OFC> U19 Championship 2018 Tahiti> Kumpulan A OFC>Kumpulan A U19 Championship 2018 Tahiti> Kumpulan A' border = '0' />
02:00 New Zealand - Tonga 14: 0 (5: 0)
05:00 Tahiti - Papua New Guinea 6: 0 (4: 0)
Argentina> Piala Argentina 2018> 2. Pusingan  Argentina>2. Pusingan Copa Argentina 2018> 2. Pusingan' sempadan = '0' />
01:15 Jeneral Lamadrid - Platense 0: 1 (0: 1)
Bolivia> Liga Profesional 2018 Clausura  Bolivia> Liga Profesional 2018 Clausura>' border = '0' />
20:00 Jorge Wilstermann - Saint Joseph 3: 1 (0: 1)
Kanada> Kejuaraan Kanada 2018> Akhir  Canada>Final Canadian Championship 2018> Final' border = '0' />
03:00 Kepingan Putih Vancouver - Toronto FC 2: 2
Denmark> Bahagian Remaja U19 Remaja 2018/2019  Denmark> Youth U19 Boys Division 2018/2019>' border = '0' />
16:00 AC Horsens - Randers SK Freja 0: 3 (0: 1)
Iceland> divisyen 1 2018  Iceland> 1. deild 2018>' border = '0' />
19:00 Sehingga Reykjavík - Akór Akureyri 3: 3
20:15 HK Kópavogur - Þróttur Reykjavík 0: 1
20:15 UMF Njarðvík - ÍA Akranes 1: 2
20:15 ÍR Reykjavík - Leiknir Reykjavík 1: 0
Iran> Liga Teluk Parsi Pro 2018/2019  Iran> 'border =' 0 '/>
pukul lima petang Esteghlal Khuzestan - Persepolis 0: 0 (0: 0)
pukul lima petang Nassaji mazandaran - Pars Jonoubi Jam 1: 1 (1: 0)
pukul lima petang Saipa FC - Fc zob ahan 0: 0 (0: 0)
Mexico> Pembukaan Copa MX 2018/2019> Kumpulan 2  Mexico>Kumpulan 2 Copa MX 2018/2019 Apertura> Kumpulan 2' sempadan = '0' />
03:00 Kelab Tijuana - Deportivo Toluca 2: 0 (1: 0)
Mexico> Pembukaan Copa MX 2018/2019> Kumpulan 6  Mexico>Kumpulan 6 Copa MX 2018/2019 Apertura> Kumpulan 6' sempadan = '0' />
01:00 Palang Biru - Atlas Guadalajara 2: 2 (2: 1)
Mexico> Pembukaan Copa MX 2018/2019> Kumpulan 8  Mexico>Kumpulan 8 Copa MX 2018/2019 Apertura> Kumpulan 8' sempadan = '0' />
03:00 Alebrijes dari Oaxaca - Deportivo Guadalajara 0: 0 (0: 0)
Mexico> Pembukaan Copa MX 2018/2019> Kumpulan 9  Mexico>Kumpulan 9 Copa MX 2018/2019 Apertura> Kumpulan 9' sempadan = '0' />
01:00 UANL Tigres - Penanam kopi Tapachula 0: 0 (0: 0)
Paraguay> Divisyen Pertama 2018 Clausura  Paraguay> Primera División 2018 Clausura>' border = '0' />
23:00 Matahari amerika - Berdikari dari Campo Grande 2: 1 (2: 0)
Afrika Selatan> Liga Bola Sepak Premier 2018/2019  South Africa> Liga Bola Sepak Premier 2018/2019>' border = '0' />
14:00 Taman Highlands - Leopard Hitam 2: 2 (1: 0)
USA> Kejohanan USL 2018  USA> USL Championship 2018>' border = '0' />
00:30 Kemerdekaan Charlotte - Bethlehem Steel FC 0: 3 (0: 1)
00:30 Tampa Bay Rowdies - Bateri Charleston 0: 0 (0: 0)
01:30 Tulsa Roughnecks - OKC Energy FC 0: 3 (0: 1)
03:00 SLC Monarchs Sebenar - Reno 1868 FC 2: 1 (2: 1)
AS> Piala Terbuka A.S. 2018> Separuh akhir  USA>Separuh akhir Piala Terbuka A.S. 2018> Separuh akhir' border = '0' />
00:00 Kesatuan Philadelphia - Bomba Chicago 3: 0 (0: 0)
01:30 Houston Dynamo - Los Angeles FC 7: 6 (2: 1, 3: 3, 3: 3) pso
Amerika Syarikat> Liga Bola Sepak Wanita Kebangsaan 2018  USA>
03:00 Utah Royals FC - Semangat Washington 1: 0 (0: 0)