FIFA> Kelab Persahabatan 2018> Minggu | Kelab Persahabatan 2018> Minggu' sempadan = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | Eintracht Frankfurt | - | FC Kazanka Moscow | 5: 3 | |
17:45 | FC Barcelona | - | Espanyol Barcelona | 4: 2 (0: 0, 0: 0) pso | |
FIFA> Persahabatan Wanita 2018> Mac | Persahabatan Wanita 2018> Mac' border = '0' /> | ||||
09:00 | Slovakia | - | Republik Czech | 2: 5 (1: 1) | |
09:00 | Finland | - | Hungary | 2: 0 (1: 0) | |
09:00 | Wales | - | Austria | 2: 3 (0: 1, 1: 1) pso | |
12:00 | Korea Utara | - | Switzerland | 2: 1 (1: 0) | |
13:00 | Afrika Selatan | - | Belgium | 1: 2 (1: 1) | |
14:00 | China | - | Rusia | 2: 1 (0: 1) | |
14:55 | Kanada | - | Jepun | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Portugal | - | Australia | 2: 1 (1: 1) | |
16:00 | Itali | - | Sepanyol | 0: 2 (0: 0) | |
18:30 | Iceland | - | Denmark | 5: 4 (0: 0, 1: 1) pso | |
18:30 | Korea Selatan | - | Norway | 0: 0 | |
18:30 | Belanda | - | Sweden | dibatalkan. | |
9:00 Malam | Perancis | - | Jerman | 3: 0 (1: 0) | |
UEFA> Liga Juara-Juara 2017/2018> Pusingan ke-16 | Liga Juara-Juara 2017/2018> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
19:45 | Tottenham Hotspur | - | Juventus | 1: 2 (1: 0) | |
19:45 | Manchester City | - | FC Basel | 1: 2 (1: 1) | |
UEFA> Kelayakan U17 EURO 2017/2018> Kumpulan E | Kelayakan U17 EURO 2017/2018> Kumpulan E' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | Belanda | - | Iceland | 2: 1 (2: 0) | |
18:00 | Itali | - | Turki | 2: 0 (0: 0) | |
CONMEBOL> Copa Sudamericana 2018> 1. Pusingan | Copa Sudamericana 2018> 1. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
00:45 | Caracas FC | - | Everton | 0: 1 (0: 0) | |
00:45 | Kolon Santa Fe | - | Zamora FC | 1: 0 (0: 0) | |
22:15 | CA Cerro | - | Sukan Rosario | 2: 0 (0: 0) | |
22:15 | Umum Diaz | - | Barcelona | 2: 1 (0: 0) | |
CAF> Liga Juara-Juara CAF 2018> 1. Pusingan | Liga Juara-Juara CAF 2018> 1. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
12:00 | Gor Mahia FC | - | Harapan Tunis | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | St. George SC | - | KCCA FC | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | Zanaco FC | - | Mbabane Swallows | 1: 2 (1: 0) | |
13:00 | ZESCO United | - | ASEC Mimosas | 0: 1 (0: 1) | |
13:30 | TP Mazembe | - | UD Songo | 4: 0 (1: 0) | |
15:00 | Bintang Kastam | - | ES Setif | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | MFM FC | - | MC Alger | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | SEBAGAI Togo-Port | - | Al Hilal Omdurman | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | CD 1 Ogos | - | Kecerdasan BidVest | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Sukan Rayon | - | Mamelodi Sundowns | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | Wydad AC | - | Kelab Atletik Williamsville | 7: 2 (2: 2) | |
20:00 | Difa d'el Jadida | - | AS Vita Club | 1: 0 (1: 0) | |
CONCACAF> CONCACAF Champions League 2018> Suku akhir | Liga Juara-Juara CONCACAF 2018> Suku akhir' sempadan = '0' /> | ||||
01:00 | CF Amerika | - | Taurus FC | 4: 0 (1: 0) | |
03:00 | Kelab Tijuana | - | New York RB | 0: 2 (0: 1) | |
AFC> Liga Juara-Juara AFC 2018> Kumpulan F | Liga Juara-Juara AFC 2018> Kumpulan F' border = '0' /> | ||||
10:00 | Kawasaki Frontale | - | Kemenangan Melbourne | 2: 2 (1: 1) | |
12:00 | Shanghai SIPG | - | Ulsan hyundai | 2: 2 (1: 1) | |
AFC> Liga Juara-Juara AFC 2018> Kumpulan H | AFC Champions League 2018> Kumpulan H' sempadan = '0' /> | ||||
08:30 | Sydney FC | - | Tanduk Kashima | 0: 2 (0: 1) | |
10:00 | Suwon Bluewings | - | Shanghai Shenhua | 1: 1 (0: 0) | |
AFC> Piala AFC 2018> Kumpulan D | Piala AFC 2018> Kumpulan D' sempadan = '0' /> | ||||
08:00 | FC Alay Osh | - | Altyn Asyr FK | 3: 6 (1: 3) | |
13:00 | FC Istiklol | - | Ahal FK | 1: 0 (1: 0) | |
AFC> Piala AFC 2018> Kumpulan E | Piala AFC 2018> Kumpulan E' sempadan = '0' /> | ||||
10:15 | Dhaka Abahani Limited | - | Sinaran Baru | 0: 1 (0: 0) | |
AFC> Piala AFC 2018> Kumpulan G | Piala AFC 2018> Kumpulan G' sempadan = '0' /> | ||||
07:30 | Bali United | - | FLC Thanh Hoa | 3: 1 (0: 1) | |
09:00 | Yangon United | - | Global Cebu FC | 3: 0 (1: 0) | |
AFC> Piala AFC 2018> Kumpulan I | Piala AFC 2018> Kumpulan I' border = '0' /> | ||||
07:30 | 25 April | - | Hwaebul SC | 1: 0 (0: 0) | |
12:00 | Benfica dari Macau | - | Hang Yuen FC | 3: 2 (0: 2) | |
Argentina> B Pertama Nasional 2017/2018 | B Nasional Pertama 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Rivadavia bebas | - | Boca Unidos | 1: 1 (1: 0) | |
Armenia> Piala 2017/2018> Separuh akhir | Piala 2017/2018> Separuh akhir' sempadan = '0' /> | ||||
10:00 | Gandzasar Kapan | - | Shirak FC | 1: 1 (1: 1) | |
Bolivia> Liga Profesional 2018 Apertura | Liga Profesional 2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
22:15 | CD Guabirá | - | Pemusnah | 0: 0 (0: 0) | |
Bosnia-Herzegovina> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Pejuang Banja Luka | - | Zrinjski Mostar | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | FK Sarajevo | - | Sloboda Tuzla | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | FK Mladost Doboj-Kakanj | - | NK GOŠK Gabela | 1: 1 (1: 0) | |
14:00 | Široki Brijeg | - | FK Krupa | 1: 1 (1: 0) | |
14:00 | NK Vitez | - | Pekerja Bijeljina | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Željezničar Sarajevo | - | Keluli Zenica | 3: 1 (1: 0) | |
Brazil> Campeonato Carioca 2018 Piala Rio | Campeonato Carioca 2018 Piala Rio>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Botafogo - RJ | - | Bangu - RJ | 1: 0 | |
18:45 | Madureira - RJ | - | Cabofriense - RJ | 0: 2 | |
19:00 | Portugis - RJ | - | Nova Iguaçu - RJ | 2: 1 | |
19:00 | Macaé Esporte - RJ | - | Volta Redonda - RJ | 1: 1 | |
22:30 | Vasco da Gama | - | Fluminense RJ | 0: 0 | |
Brazil> Campeonato Paulista 2018 | Kejuaraan Paulista 2018>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Linense - SP | - | Santo André - SP | 1: 0 | |
22:30 | Grêmio Novorizontino - SP | - | Santos FC | 2: 1 | |
Bulgaria> Liga Parva 2017/2018 | Parva Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Botev Plovdiv | - | Vitosha Bistritsa | 3: 0 (2: 0) | |
13:00 | Septemvri Sofia | - | Lokomotiv Plovdiv | 3: 1 (2: 0) | |
15:30 | Cherno More Varna | - | Levski Sofia | 2: 3 (1: 2) | |
Colombia> Pembukaan Pertama 2018 | Pembukaan Pertama 2018>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Ekuiti | - | Boyacá Chicó | 4: 0 (2: 0) | |
23:00 | Sekali Caldas | - | Medellin Bebas | 3: 2 (1: 0) | |
Croatia> 1. HNL 2017/2018 | 1. HNL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | HNK Rijeka | - | Dinamo Zagreb | 4: 1 (1: 1) | |
Cyprus> Kypello Kyprou 2017/2018> Suku akhir | Kypello Kyprou 2017/2018> Suku akhir' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | Nea Salamina | - | APOEL Nikosia | 0: 3 (0: 2) | |
15:00 | PAEEK | - | AEK Larnaca | 1: 4 (0: 1) | |
pukul lima petang | Paphos FC | - | Doxa Katokopias FC | 2: 1 (0: 1) | |
Republik Czech> Pohár FAČR 2017/2018> Suku akhir | Pohár FAČR 2017/2018> Suku akhir' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | FK Jablonec | - | 1. FC Slovácko | 3: 1 (1: 0) | |
16:00 | Slavia Prague | - | Slovan Liberec | 2: 0 (2: 0) | |
Denmark> Liga Remaja U19 Remaja 2017/2018 | Youth U19 Drenge Ligaen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Silkeborg JIKA | - | Esbjerg fB | 3: 1 (1: 0) | |
Mesir> Liga Perdana 2017/2018 | Premiership 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Kelab Sukan Raja | - | PetroJet FC | 1: 1 (1: 1) | |
15:30 | Al Nasr FC | - | Tala'ea El-Gaish SC | 1: 0 (1: 0) | |
El Salvador> Bahagian Pertama 2017/2018 Clausura | Bahagian Pertama 2017/2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
9:00 Malam | Helang | - | Pasaquina FC | 1: 2 (1: 1) | |
21:30 | Berani | - | ANDA LAKUKAN | 2: 3 (2: 3) | |
21:30 | Perbandaran Limeño | - | Naga | 1: 1 (0: 1) | |
England> Kejuaraan 2017/2018 | Kejuaraan 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Leeds United | - | Wolverhampton Wanderers | 0: 3 (0: 2) | |
England> Divisyen Liga Perdana U23 2 2017/2018 | |||||
19:00 | Norwich City U23 | - | Fulham FC U23 | 0: 3 (0: 1) | |
Jerman> 3. Liga 2017/2018 | 3. Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Hallescher FC | - | Werder Bremen II | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Karlsruher SC | - | SG Sonnenhof Großaspach | 3: 1 (0: 0) | |
18:00 | Fortuna Cologne | - | Chemnitzer FC | 3: 0 (3: 0) | |
18:00 | FSV Zwickau | - | Hansa Rostock | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | VfR Aalen | - | Prussia Munster | 0: 0 (0: 0) | |
Jerman> Regionalliga Nord 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Hamburger SV II | - | Eintracht Norderstedt | 5: 1 (1: 1) | |
18:00 | Perpaduan Braunschweig II | - | FC St. Pauli II | 1: 1 (0: 0) | |
Jerman> Regionalliga Barat 2017/2018 | Regionalliga Barat 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Westfalia Rhynern | - | SC Wiedenbrück | 1: 0 (0: 0) | |
Jerman> Regionalliga Südwest 2017/2018 | Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Hessen Kassel | - | 1899 Hoffenheim II | 2: 1 (0: 1) | |
Jerman> Regionalliga Bayern 2017/2018 | Regionalliga Bayern 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Wacker Burghausen | - | VfR Garching | 4: 1 (2: 1) | |
Jerman> Oberliga Hamburg 2017/2018 | Oberliga Hamburg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | TSV Sasel | - | Pinfeb VfL | 1: 2 (0: 1) | |
Jerman> Oberliga Niederrhein 2017/2018 | Oberliga Niederrhein 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FSV Vohwinkel | - | TV Jahn Hiesfeld | 3: 4 (3: 3) | |
Jerman> Oberliga Westfalen 2017/2018 | Oberliga Westfalen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:45 | SC Paderborn 07 II | - | TuS Haltern | 0: 1 (0: 0) | |
Jerman> Youth Bundesliga Utara / Timur Laut 2017/2018 | Youth Bundesliga Nord / Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Hannover 96 | - | FC St. Pauli | 2: 1 (0: 0) | |
Gibraltar> Divisyen Perdana 2017/2018 | Premier Divison 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Lincoln Red Imps | - | Gibraltar United FC | 4: 0 (3: 0) | |
Greece> Liga Bola Sepak 2017/2018 | Liga Bola Sepak 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Acharnaikos FC | - | Chania Kissamikos | 0: 3 dis. | ||
AE Karaiskakis | - | Veria FC | 3: 0 dis. | ||
13:00 | Kallithea GS | - | Aris Saloniki | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | Apollo Lárissa | - | Sparta FC | 2: 0 (1: 0) | |
13:00 | AO Trikala | - | Doxa Dramas FC | 0: 1 (0: 1) | |
13:00 | Apollon Pontou | - | Panserraikos | 2: 1 (2: 1) | |
13:00 | Aiginiakos FC | - | OFI Heraklion | 0: 3 (0: 1) | |
13:00 | Panegialios FC | - | Anagennisi Karditsa | 0: 0 (0: 0) | |
Guatemala> Liga Kebangsaan 2017/2018 Clausura | Liga Kebangsaan 2017/2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Perbandaran CSD | - | Sanarate | 0: 2 (0: 2) | |
20:00 | Deportivo Malacateco | - | Cobán Imperial | 1: 0 (1: 0) | |
9:00 Malam | Deportivo Guastatoya | - | Komunikasi | 1: 0 (1: 0) | |
21:30 | GFC lama | - | Deportivo Petapa | 1: 2 (0: 1) | |
Honduras> Liga Kebangsaan 2017/2018 Clausura | Liga Kebangsaan 2017/2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Masyarakat yang sebenar | - | Olympia | 0: 2 (0: 1) | |
Hungary> Piala Hungary 2017/2018> Pusingan ke-16 | Magyar Kupa 2017/2018> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
12:00 | Senyer Camifex | - | MTK Budapest | 2: 0 (2: 0) | |
pukul lima petang | Budapest Honvéd | - | BFC Siófok | 2: 1 (1: 0) | |
India> Perlawanan Liga Super India 2017/2018> Separuh akhir | Perlawanan Liga Super India 2017/2018> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
14:30 | FC Pune City | - | Bengaluru FC | 0: 0 (0: 0) | |
Iraq> Liga Super 2017/2018 | Liga Super 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Al Kahraba | - | Al Hussein | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Naft Maysan | - | Al Zawra'a | 1: 2 (1: 0) | |
Itali> Kumpulan Serie D A 2017/2018 | Serie D Group A 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | AC Bra | - | Inveruno AS | 1: 2 | |
Itali> Kumpulan D Serie D 2017/2018 | Serie D Group D 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | ACD Castelvetro | - | Forlì FC | 1: 2 | |
Jepun> Piala Liga 2018> Kumpulan A | Piala Liga 2018> Kumpulan A' sempadan = '0' /> | ||||
10:00 | Vegalta Sendai | - | Albirex Niigata | 1: 1 (0: 0) | |
10:30 | Yokohama F. Marinos | - | FC Tokyo | 1: 0 (1: 0) | |
Jepun> Piala Liga 2018> Kumpulan B | Piala Liga 2018> Kumpulan B' sempadan = '0' /> | ||||
10:00 | Ventforet Kofu | - | Consadole Sapporo | 3: 0 (2: 0) | |
10:00 | Shimizu S-Pulse | - | Glee Iwata | 1: 0 (0: 0) | |
Jepun> Piala Liga 2018> Kumpulan C | Piala Liga 2018> Kumpulan C' sempadan = '0' /> | ||||
10:00 | Nagoya Grampus | - | Berlian Merah Urawa | 1: 4 (0: 4) | |
10:00 | Gamba Osaka | - | Sanfrecce Hiroshima | 0: 4 (0: 3) | |
Jepun> Piala Liga 2018> Kumpulan D | Piala Liga 2018> Kumpulan D' border = '0' /> | ||||
10:00 | Shonan Bellmare | - | Sagan Tosu | 1: 0 (1: 0) | |
10:00 | Vissel Kobe | - | V-Varen Nagasaki | 2: 2 (0: 2) | |
Kuwait> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:05 | Qadsia SC | - | Al Tadamun | 2: 1 (0: 1) | |
16:30 | Al Nasr SC | - | Al Arabi SC | 1: 3 (1: 2) | |
Lithuania> Lyga 2018 | Lyga 2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Atlanta | - | Kaunas Žalgiris | 0: 1 (0: 1) | |
17:30 | FK Trakai | - | FC Stumbras | 1: 1 (1: 0) | |
Luxembourg> Nationaldivision 2017/2018 | Nationaldivision 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | F91 Dudelange | - | Mondorf AS | 4: 2 (1: 1) | |
18:30 | CS FOLA Esch | - | Kemajuan Niedercorn | 2: 4 (1: 2) | |
18:30 | Esch AS | - | RM Hamm Benfica | 2: 3 (0: 0) | |
18:30 | FC Perbezaan 03 | - | Pemuda Esch | 2: 0 (2: 0) | |
18:30 | RFCU Luxembourg | - | AS Hostert | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Seorang Strassen | - | Victoria Rosport | 1: 4 (1: 1) | |
19:00 | Union Titus Pétange | - | FC Rodange 91 | 1: 1 (0: 0) | |
Mexico> Premier de Ascenso 2017/2018 Penutup | Premier de Ascenso 2017/2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Kelab Leon II | - | Santos Laguna II | 1: 0 | |
16:00 | Lobos BUAP II | - | Pumas UNAM II | 1: 5 | |
16:00 | Deportivo Toluca II | - | Puebla FC II | 0: 1 | |
16:00 | Deportivo Guadalajara II | - | Kelab Tijuana II | 1: 1 | |
pukul lima petang | Kelab Necaxa II | - | Dorados UACH | 2: 1 | |
18:00 | CF Pachuca II | - | Zamora sebenar | 2: 2 | |
9:00 Malam | Cruz Azul Hidalgo | - | Sporting Canamy | 1: 2 | |
9:00 Malam | Kelab Irapuato | - | Ayam Putih II | 1: 1 | |
22:00 | Tuxtla FC | - | Pelopor Cancun | 1: 0 | |
22:00 | Burung Nuri UCOL | - | Pasifik F. C. | 0: 0 | |
22:00 | CD Veracruz II | - | Cruz Azul II | 1: 0 | |
22:00 | Gavilanes de Matamoros | - | Deportivo Tepic | 1: 1 | |
Mexico> Copa MX 2017/2018 Clausura> Pusingan ke-16 | Copa MX 2017/2018 Clausura> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
01:00 | Penanam kopi Tapachula | - | Monarcas Morelia | 4: 2 (1: 2) | |
01:00 | Kelab Necaxa | - | Atlas Guadalajara | 2: 1 (0: 0) | |
03:05 | Deportivo Toluca | - | Alebrijes dari Oaxaca | 2: 0 (1: 0) | |
03:05 | Kelab Bola Sepak TM | - | Santos Laguna | 0: 1 (0: 1) | |
Mexico> Pasukan Asas U15 2017/2018 Penutup | Pasukan Asas U15 2017/2018 Penutup>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Kelab Leon | - | Atlas Guadalajara | 0: 1 | |
Macedonia Utara> 1. MFL 2017/2018 | 1. MFL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Sileks Kratovo | - | FK Skopje | 0: 1 (0: 1) | |
Macedonia Utara> Piala Macedonia 2017/2018> Suku Akhir | Kup na Makedonija 2017/2018> Suku akhir' sempadan = '0' /> | ||||
13:00 | KF Shkëndija 79 | - | Vardar Skopje | 4: 0 (0: 0) | |
Portugal> Liga Kedua 2017/2018 | Liga Kedua 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | CD kebangsaan | - | FC Porto B | 6: 0 (2: 0) | |
San Marino> Kejuaraan 2017/2018 | Kejuaraan 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | FC Fiorentino | - | SS Murata | 2: 0 (1: 0) | |
19:45 | SS Virtus | - | dan kebebasan; | 0: 2 (0: 1) | |
19:45 | Folgore SS / Falciano | - | SP Cailungo | 2: 0 (1: 0) | |
Arab Saudi> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Al Nassr | - | Al Shabab | 1: 0 (0: 0) | |
Scotland> Liga Perdana 2017/2018 | Premiership 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Kilmarnock FC | - | St. Johnstone FC | 2: 0 (1: 0) | |
Serbia> Liga Super 2017/2018 | Liga Super 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | OFK Bačka | - | Pekerja Surdulica | 4: 2 (2: 1) | |
14:00 | Pejuang Cacak | - | FC Cukaricki-Stankom | 2: 2 (1: 0) | |
14:00 | FK Voždovac | - | Mladost Lucani | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | FK Javour | - | Radnicki Nis | 1: 3 (0: 0) | |
14:00 | FC Macva Sabac | - | FK Napredak | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | Spartak Subotica | - | FK Zemun | 1: 2 (1: 0) | |
14:30 | Partizan | - | FC Rad Belgrade | 3: 1 (1: 1) | |
pukul lima petang | Vojvodina | - | Bintang merah | 1: 2 (0: 1) | |
Slovenia> PrvaLiga 2017/2018 | PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | NK Celje | - | ND Gorica | 2: 0 (1: 0) | |
pukul lima petang | Olimpija Ljubljana | - | NK Aluminij | 5: 1 (2: 1) | |
Afrika Selatan> Liga Bola Sepak Premier 2017/2018 | Liga Bola Sepak Premier 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Bloemfontein Celtic | - | Polokwane City FC | 0: 2 (0: 2) | |
Turki> 1. Lig 2017/2018 | 1. Lig 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Adana Demirspor | - | Denizlispor | 3: 1 (1: 1) | |
13:00 | BB Erzurumspor | - | Eskisehirspor | 2: 1 (1: 0) | |
16:00 | Caykur Rizespor | - | Gaziantepspor | 5: 1 (2: 0) | |
16:00 | Balikesirspor | - | Boluspor | 0: 2 (0: 1) |