FIFA> Kelab Persahabatan 2018> Minggu | Kelab Persahabatan 2018> Minggu' sempadan = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
07:00 | Shakhtar Donetsk | - | AIK Solna | 2: 0 (0: 0) | |
09:00 | Shanghai Shenxin | - | Borussia Dortmund II | 0: 3 (0: 1) | |
11:00 | Široki Brijeg | - | NK Celje | 2: 0 (1: 0) | |
12:30 | FC Nordsjælland | - | FC Roskilde | 1: 2 (1: 1) | |
13:00 | ŁKS Łódź | - | FK Gorodeya | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | FK Dukla Prague | - | Újpest FC | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Dynamo Moscow | - | FK Amkar Perm | 2: 1 (2: 0) | |
15:00 | SV Meninggal | - | Shanghai Shenxin | 5: 0 (2: 0) | |
15:00 | Warta Poznań | - | Widzew Lodz | 0: 1 (0: 1) | |
15:30 | Zenit St. Petersburg | - | Bintang merah | 1: 0 (1: 0) | |
15:30 | Viktoria Plzeň | - | Guizhou Hengfeng | 2: 1 (1: 0) | |
17:30 | Sparta Prague | - | Spartak Moskva | 1: 2 (1: 1) | |
FIFA> Persahabatan U18 2018> Februari | U18 Persahabatan 2018> Februari' sempadan = '0' /> | ||||
14:00 | Perancis | - | Itali | 1: 1 (1: 0) | |
UEFA> Liga Belia Remaja 2017/2018> Play-off | Youth Youth League 2017/2018> Play-off' border = '0' /> | ||||
15:00 | Željezničar Sarajevo | - | Atletico Madrid | 1: 3 (1: 2) | |
16:00 | FK Krasnodar | - | Real Madrid | 0: 3 (0: 0, 0: 0) pso | |
pukul lima petang | Molde FK | - | SEBAGAI Monaco | 2: 4 (1: 1, 2: 2) pso | |
pukul lima petang | RB Salzburg | - | CP Sukan | 5: 2 (2: 1) | |
17:30 | FK Brodarac | - | Manchester United | 0: 2 (0: 2) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2018> 2. Pusingan | Copa Libertadores 2018> 2. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
00:30 | Bebas dari Lembah | - | Banfield | 2: 2 (1: 1) | |
00:30 | FBC Melgar | - | Pengembara Santiago | 0: 1 (0: 1) | |
23:45 | Nasional | - | Chapecoense | 1: 0 (1: 0) | |
23:45 | Vasco da Gama | - | Universiti Concepcion | 2: 0 (2: 0) | |
Argentina> B Pertama Nasional 2017/2018 | B Nasional Pertama 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
23:00 | Semua lelaki | - | Ferro Carril Oeste | 3: 3 (2: 2) | |
Belgium> Belia B Elite U17 2017/2018 | Youth B Elite U17 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Oud-Heverlee Leuven | - | Gabus Piawai | 1: 1 | |
Bolivia> Liga Profesional 2018 Apertura | Liga Profesional 2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Saint Joseph | - | Pari Diraja | 3: 0 (2: 0) | |
19:00 | Kelab Aurora | - | Sport Boys Warnes | 2: 2 (2: 1) | |
Brazil> Copa do Brasil 2018> 1. Pusingan | Copa do Brasil 2018> 1. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
18:00 | Ceilândia - DF | - | Avaí - SC | 2: 3 (1: 1) | |
18:30 | Atlético Itapemirim - ES | - | Mendayung - PA | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | Tinggi - PI | - | Atlético Goianiense | 2: 1 (1: 0) | |
21:30 | São Caetano - SP | - | Criciuma - SC | 1: 1 (0: 1) | |
21:30 | Parnahyba - PI | - | Coritiba FC | 1: 1 (0: 0) | |
21:30 | Globe - RN | - | Victoria - BA | 0: 2 (0: 2) | |
21:30 | Santos - AP | - | Sukan - PE | 1: 2 (0: 0) | |
22:30 | Cianorte - PR | - | ABC - RN | 2: 0 (0: 0) | |
23:30 | Union Rondonópolis - MT | - | CR Brazil - AL | 1: 3 (0: 1) | |
23:30 | Rel - CE | - | Amanah - SE | 2: 1 (1: 0) | |
23:30 | Sinop - MT | - | Goias | 0: 1 (0: 1) | |
23:30 | Corumbaense - MS | - | ASA - AL | 1: 0 (0: 0) | |
23:45 | Atlético Acreano - AC | - | Atlético Mineiro | 1: 1 (1: 1) | |
23:45 | Brusque - sc | - | Ceará - CE | 0: 1 (0: 0) | |
Brazil> Campeonato Paulista 2018 | Kejuaraan Paulista 2018>' border = '0' /> | ||||
23:45 | Sao Paulo FC | - | CA Bragantino | 1: 0 | |
Costa Rica> Divisyen Pertama 2017/2018 Clausura | Bahagian Pertama 2017/2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | AD Carmelita | - | Kelab Bola Sepak UCR | 1: 0 (0: 0) | |
9:00 Malam | Guadeloupe | - | Lemon FC | 1: 2 (1: 0) | |
Cyprus> Bahagian Pertama 2017/2018 | Bahagian Pertama 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Anorthosis Famagusta FC | - | Omonia Nicosia | 1: 2 (0: 0) | |
16:00 | AEL Limassol | - | Ermis Aradippou | 1: 0 (1: 0) | |
pukul lima petang | Doxa Katokopias FC | - | Apollon Limassol | 0: 2 (0: 0) | |
El Salvador> Bahagian Pertama 2017/2018 Clausura | Bahagian Pertama 2017/2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
9:00 Malam | Helang | - | Isidro Metapan | 2: 0 (1: 0) | |
21:15 | Berani | - | Perbandaran Limeño | 2: 2 (0: 0) | |
21:30 | Pasaquina FC | - | Naga | 1: 2 (1: 1) | |
England> Piala FA 2017/2018> 4. Pusingan | Piala FA 2017/2018> 4. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
19:45 | Tottenham Hotspur | - | Daerah Newport | 2: 0 (2: 0) | |
Perancis> Piala Perancis 2017/2018> Pusingan ke-16 | Coupe de France 2017/2018> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
17:30 | FC Metz | - | SM Caen | 2: 3 (0: 0, 1: 1, 2: 2) pso | |
17:30 | Lensa RC | - | ESTAC Troyes | 1: 0 (0: 0) | |
17:30 | FC Chambly | - | Granvillaise AS | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Montpellier HSC | - | Lyon Olimpik | 1: 2 (1: 2) | |
Jerman> DFB-Pokal 2017/2018> Suku akhir | DFB-Pokal 2017/2018> Suku akhir' sempadan = '0' /> | ||||
17:30 | Eintracht Frankfurt | - | 1. FSV Mainz 05 | 3: 0 (1: 0) | |
19:45 | FC Schalke 04 | - | VfL Wolfsburg | 1: 0 (1: 0) | |
Jerman> Regionalliga Südwest 2017/2018 | Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Waldhof Mannheim | - | Stuttgart Kickers | 3: 0 (2: 0) | |
Greece> Kypello Elladas 2017/2018> Suku akhir | Kypello Elladas 2017/2018> Suku akhir' sempadan = '0' /> | ||||
15:15 | AE Lárissa | - | BUKAN Giannina | 3: 2 (1: 1, 1: 2) aet | |
17:30 | AEK Athen | - | Olympiakos Piraäus | 2: 1 (0: 0) | |
19:45 | Lamia | - | Panionios GSS | 1: 4 (1: 2) | |
Greece> Liga Bola Sepak 2017/2018 | Liga Bola Sepak 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Chania Kissamikos | - | AO Trikala | 3: 0 (0: 0) | |
Honduras> Liga Kebangsaan 2017/2018 Clausura | Liga Kebangsaan 2017/2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
9:00 Malam | Masyarakat yang sebenar | - | Maraton | 1: 0 (1: 0) | |
India> Liga Super India 2017/2018 | Liga Super India 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | NorthEast United FC | - | FC Pune City | 0: 1 (0: 0) | |
India> Liga-I 2017/2018 | Liga-I 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Minerva Punjab FC | - | Shillong Lajong FC | 3: 2 (2: 0) | |
12:00 | Chennai City FC | - | Mohun Bagan FC | 0: 0 (0: 0) | |
Iran> Liga Pro Teluk Parsi 2017/2018 | Liga Teluk Parsi Pro 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:45 | Traktor Sazi | - | Gostaresh Foulad FC | 2: 1 (0: 1) | |
13:30 | Sanat Naft FC | - | Persepolis | 0: 3 (0: 2) | |
Iraq> Liga Super 2017/2018 | Liga Super 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:45 | Al Zawra'a | - | Al Najaf | 2: 1 (2: 0) | |
Israel> Piala Negeri 2017/2018> Suku Akhir | Piala Negeri 2017/2018> Suku akhir' suku = '0' /> | ||||
pukul lima petang | FC Ashdod | - | Hapoel Ra'anana | 1: 1 (0: 0) | |
19:00 | Hapoel Be'er Sheva | - | Ironi kiryat shmona | 1: 1 (0: 1) | |
Itali> Kejuaraan Musim Semi Remaja 1 2017/2018 | Youth Campionato Spring 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Torino FC | - | SEBAGAI Roma | 0: 1 (0: 0) | |
Jamaica> Liga Perdana Kebangsaan 2017/2018 | Liga Perdana Kebangsaan 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Montego Bay United FC | - | Pelancong UWI | 0: 1 (0: 1) | |
20:00 | Reno FC | - | Bandar Lelaki | 1: 0 (0: 0) | |
22:00 | Cavalier FC | - | Sandal Pantai Selatan | 2: 1 (2: 1) | |
Malaysia> Liga Super 2018 | Liga Super 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Negeri Sembilan FA | - | Kuala Lumpur FA | 2: 0 (2: 0) | |
13:00 | PKNS FC | - | Pahang FA | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | Selangor FA | - | Melaka United | 4: 1 (1: 1) | |
13:00 | Kedah FA | - | Perak TBG | 1: 3 (0: 1) | |
Mexico> Copa MX 2017/2018 Clausura> Kumpulan 1 | Copa MX 2017/2018 Clausura> Kumpulan 1' sempadan = '0' /> | ||||
03:00 | Venados FC | - | Kelab Leon | 2: 2 (1: 0) | |
Mexico> Copa MX 2017/2018 Clausura> Kumpulan 3 | Copa MX 2017/2018 Clausura> Kumpulan 3' sempadan = '0' /> | ||||
03:00 | Dorados dari Sinaloa | - | UAT Roadrunner | 0: 1 (0: 1) | |
Mexico> Copa MX 2017/2018 Clausura> Kumpulan 5 | Copa MX 2017/2018 Clausura> Kumpulan 5' sempadan = '0' /> | ||||
01:00 | Serigala BUAP | - | FC Juárez | 3: 0 (1: 0) | |
Mexico> Copa MX 2017/2018 Clausura> Kumpulan 8 | Copa MX 2017/2018 Clausura> Kumpulan 8' sempadan = '0' /> | ||||
03:06 | Kelab Celaya | - | Atletik San Luis | 1: 0 (1: 0) | |
Mexico> Copa MX 2017/2018 Clausura> Kumpulan 9 | Copa MX 2017/2018 Clausura> Kumpulan 9' sempadan = '0' /> | ||||
03:00 | Cimarrones dari Sonora | - | Monarcas Morelia | 2: 0 (0: 0) | |
Belanda> Eredivisie 2017/2018 | Eredivisie 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | FC Twente | - | AZ Alkmaar | 0: 4 (0: 1) | |
17:30 | FC Utrecht | - | Sparta Rotterdam | 1: 0 (0: 0) | |
17:30 | PSV Eindhoven | - | SBV Excelsior | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | Willem II | - | VVV Venlo | 3: 0 (1: 0) | |
19:45 | NAC Breda | - | Heracles Almelo | 6: 1 (2: 1) | |
19:45 | Roda JC Kerkrade | - | AFC Ajax | 2: 4 (1: 2) | |
Nigeria> Liga Profesional 2018 | Liga Profesional 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Tornado Niger | - | Heartland FC | 1: 2 (0: 2) | |
Portugal> Piala 2017/2018> Separuh akhir | Piala 2017/2018> Separuh akhir' sempadan = '0' /> | ||||
20:15 | FC Porto | - | CP Sukan | 1: 0 (0: 0) | |
Sepanyol> Copa del Rey 2017/2018> Separuh akhir | Copa del Rey 2017/2018> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
20:30 | Sevilla FC | - | CD Leganés | 2: 0 (1: 0) | |
Sepanyol> Segunda B Kumpulan 1 2017/2018 | Kumpulan B Kedua 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | CD Guijuelo | - | Rapid Bouzas | 0: 0 (0: 0) | |
Switzerland> Liga Super Wanita Wanita 2017/2018 | |||||
19:00 | FC Luzern | - | Wanita FC Zurich | 0: 2 (0: 1) | |
Turki> Türkiye Kupasi 2017/2018> Suku akhir | Türkiye Kupasi 2017/2018> Suku akhir' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | Kayserispor | - | Akhisar Belediyespor | 2: 2 (1: 1) | |
17:30 | Fenerbahce | - | Giresunspor | 2: 1 (2: 1) | |
UA Emirates> Liga Teluk Arab UAE 2017/2018 | Liga Teluk Arab UAE 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:20 | Kelab Hatta | - | Al Wahda | 0: 1 (0: 0) | |
16:00 | Al Wasl | - | Kelab Al Jazira | 1: 1 (0: 1) |