Perlawanan bola sepak pada »05/10/2018

Gambaran keseluruhan perlawanan bola sepak untuk 05/10/2018



. .
FIFA> Persahabatan 2018> Oktober FIFA>Oktober Persahabatan 2018> Oktober' border = '0' />
13:30 Bangladesh - Filipina 0: 1 (0: 1)
FIFA> Kelab Persahabatan 2018> Minggu FIFA>Minggu Kelab Persahabatan 2018> Minggu' sempadan = '0' />
10:30 Serigala Wollongong - Mariners Pantai Tengah 1: 3 (1: 2)
FIFA> Kelayakan Piala Dunia Wanita Eropah 2017/2018> Playoffs Halbfinale FIFA>Separuh akhir playoff Kelayakan Piala Dunia Wanita Eropah 2017/2018> Separuh akhir playoff' sempadan = '0' />
19:00 Belanda - Denmark 2: 0 (2: 0)
19:30 Belgium - Switzerland 2: 2
FIFA> Persahabatan Wanita 2018> Oktober FIFA>Oktober Persahabatan Wanita 2018> Oktober' border = '0' />
14:00 Malta - Hungary 0: 1 (0: 1)
20:00 Perancis - Australia 2: 0 (0: 0)
FIFA> Persahabatan U17 2018> Oktober FIFA>Oktober U17 Persahabatan 2018> Oktober' sempadan = '0' />
16:00 Mexico - PENGGUNAAN 2: 0 (1: 0)
18:45 Argentina - cili 1: 0 (0: 0)
Kelayakan FIFA> Piala Adidas Generasi U17 2018/2019> Kumpulan A FIFA>Kelayakan Kumpulan A Piala Adidas Generasi U17 2018/2019> Kumpulan A' border = '0' />
16:00 Galaxy Los Angeles - Rapid Colorado 2: 1
18:30 Seattle Sounders - Portland Timbers 5: 3 pso
9:00 Malam Tasik Garam Sebenar - Gempa Bumi San Jose 3: 1
Kelayakan FIFA> Piala Adidas Generasi U17 2018/2019> Kumpulan B FIFA>Kelayakan Kumpulan B Piala Adidas Generasi U17 2018/2019> Kumpulan B' border = '0' />
14:30 Houston Dynamo - Bomba Chicago 2: 1
pukul lima petang Toronto FC - Krew Columbus 2: 0
19:30 FC Dallas - Bandar Sukan Kansas 3: 0
Kelayakan FIFA> Piala Adidas Generasi U17 2018/2019> Kumpulan C FIFA>Kelayakan Kumpulan C Piala Adidas Generasi U17 2018/2019> Kumpulan C' border = '0' />
15:00 New York City FC - Kesatuan Philadelphia 1: 0
17:30 Revolusi New England - Atlanta United FC 3: 2 pso
20:00 D.C. United - Bandar Orlando 5: 0
UEFA> Kelayakan EURO Wanita U19 2018/2019> Kumpulan 4 UEFA>Kumpulan 4 Kelayakan EURO Wanita U19 2018/2019> Kumpulan 4' sempadan = '0' />
14:00 Norway - Bosnia-Herzegovina 10: 0
14:00 Republik Czech - Georgia 7: 0
UEFA> Kelayakan EURO Wanita U19 2018/2019> Kumpulan 7 UEFA>Kumpulan 7 Kelayakan EURO Wanita U19 2018/2019> Kumpulan 7' sempadan = '0' />
10:30 Rusia - Montenegro 3: 0
17:30 Austria - Latvia 3: 1
UEFA> Kelayakan EURO Wanita U19 2018/2019> Kumpulan 8 UEFA>Kumpulan 8 Kelayakan EURO Wanita U19 2018/2019> Kumpulan 8' sempadan = '0' />
13:00 Ireland - Pulau Faroe 3: 0
16:00 Ukraine - Lithuania 2: 0
UEFA> Kelayakan EURO Wanita U19 2018/2019> Kumpulan 9 UEFA>Kumpulan 9 Kelayakan EURO Wanita U19 2018/2019> Kumpulan 9' sempadan = '0' />
14:00 Jerman - Estonia 21: 0
19:00 Ireland Utara - Kosovo 0: 0
UEFA> Kelayakan EURO Wanita U19 2018/2019> Kumpulan 12 UEFA>Kumpulan 12 Kelayakan EURO Wanita U19 2018/2019> Kumpulan 12' sempadan = '0' />
09:00 Iceland - Armenia 4: 0
14:00 Belgium - Wales 3: 1
CONMEBOL> Copa Libertadores 2018> Suku akhir CONMEBOL>Suku akhir Copa Libertadores 2018> Suku akhir' sempadan = '0' />
01:45 pelayaran - Boca Juniors 1: 1 (0: 0)
CONCACAF> Kejuaraan Wanita Wanita 2018 di den USA> Kumpulan A CONCACAF>Kumpulan A
00:30 PENGGUNAAN - Mexico 6: 0
CONCACAF> Kejuaraan Wanita Wanita 2018 di den USA> Kumpulan B CONCACAF>Kumpulan B
22:00 Costa rica - Cuba 8: 0
Algeria> Ligue 1 2018/2019  Algeria> Ligue 1 2018/2019>' border = '0' />
16:00 DRB Tadjenanet - MO Béjaïa 1: 2 (1: 0)
16:00 NA Hussein Dey - Paradou AC 2: 1 (0: 0)
pukul lima petang CS Constantine - CR Bélouizdad 1: 1 (1: 0)
17:45 JS Kabylie - Medea Olimpik 1: 1 (0: 0)
17:45 CA Bordj Bou Arreridj - SEBAGAI Aïn M'lila 2: 0 (0: 0)
19:00 JS Saoura - US Abb Beles 3: 0 (1: 0)
Argentina> B Nasional Pertama 2018/2019  Argentina> B Nasional Pertama 2018/2019>' border = '0' />
20:30 Deportivo Morón - Pertanian Carlos Casares 1: 0 (0: 0)
Australia> Piala FFA 2018> Separuh akhir  Australia>Separuh akhir Piala FFA 2018> Separuh akhir' sempadan = '0' />
10:30 Bentleigh Greens - Adelaide United 0: 2 (0: 1)
Austria> 2. Liga 2018/2019  Austria> 2. Liga 2018/2019>' border = '0' />
18:10 SV Meninggal - FC Wacker Innsbruck (A) 1: 0 (1: 0)
18:10 Kapfenberger SV 1919 - SK Austria Klagenfurt 3: 1 (0: 1)
18:10 FC Liefering - SV Lafnitz 1: 2 (0: 0)
18:10 SKU Amstetten - 1. Wiener Neustädter SC 2: 3 (1: 1)
18:10 Austria Vienna (A) - WSG Wattens 1: 2 (0: 1)
18:10 Maju Steyr - Austria Lustenau 1: 5 (1: 2)
18:10 SV Tanduk - Floridsdorfer AC 1: 3 (1: 1)
Austria> Regionalliga Ost 2018/2019  Austria> Regionalliga Ost 2018/2019>' border = '0' />
18:00 SKN St. Pölten (A) - FC Stadlau 2: 1 (1: 1)
18:00 Wien Pantas (A) - SV Leobendorf 1: 1 (1: 1)
18:00 SC / ESV Parndorf - Kelab sukan Vienna 2: 1 (1: 0)
18:30 FC Mannsdorf / Großenzersdorf - Tukang batu FC 2: 0 (1: 0)
Austria> Regionalliga pertengahan 2018/2019  Austria> Regionalliga pertengahan 2018/2019>' border = '0' />
18:00 Hari Semua Orang Suci UPS - ATSV Stadl-Takut 2: 0 (0: 0)
18:00 Union Vöcklamarkt - Sturm Graz (A) 4: 1 (2: 0)
18:00 Völkermarkter ST 1868 - FC Lendorf 0: 1 (0: 1)
18:00 FC Gleisdorf 09 - TuS Bad Gleichenberg 3: 0 (0: 0)
18:00 SC Weiz - Deutschlandsberger SC 2: 4 (0: 2)
Austria> Regionalliga Barat (-2019) 2018/2019  Austria> Regionalliga Barat (-2019) 2018/2019>' border = '0' />
18:00 SV Seekirchen - TSV St. Johann 5: 4 (3: 0)
18:00 SV Wals-Grünau - FC Pinzgau Saalfelden 2: 2 (0: 0)
Azerbaijan> Liga Perdana 2018/2019  Azerbaijan> Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' />
15:00 Zira FK - Gabala FK 1: 0 (0: 0)
16:00 Sabail FC - Sumgayit FK 2: 0 (2: 0)
17:15 Neftchi PFK - FK Sabah 2: 0 (1: 0)
Bahrain> Liga Perdana 2018/2019  Bahrain> Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' />
14:45 Kelab Manama - Kelab Riffa Timur 1: 1 (0: 1)
14:45 Budaiya - Al Hala 0: 1 (0: 0)
17:45 Al Shabab - Riffa SC 0: 4 (0: 0)
Belarus> Kejuaraan 2018  Belarus> Cempionat 2018>' border = '0' />
14:00 Torpedo Minsk - FK Minsk 1: 0 (1: 0)
pukul lima petang FK Gorodeya - Luch Minsk 1: 1 (1: 1)
Belgium> Kelas pertama A 2018/2019  Belgium> Kelas pertama A 2018/2019>' border = '0' />
19:30 Cercle Bruges - Sporting Charleroi 2: 1 (1: 1)
Belgium> Eerste Klasse B 2018/2019 Tempoh 1  Belgium> Kelas pertama B 2018/2019 Tempoh 1>' border = '0' />
19:30 KV Mechelen - Oud-Heverlee Leuven 3: 0 (2: 0)
Bosnia-Herzegovina> Liga Perdana 2018/2019  Bosnia-Herzegovina> Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' />
pukul lima petang Željezničar Sarajevo - Keluli Zenica 3: 2 (1: 1)
Brazil> Serie A 2018  Brazil> Série A 2018>' border = '0' />
23:00 Sukan - PE - Antarabangsa 2: 1 (0: 0)
Brazil> Série B 2018  Brazil> Série B 2018>' border = '0' />
23:00 São Bento - SP - Guarani - SP 1: 0 (0: 0)
Bulgaria> Liga Parva 2018/2019  Bulgaria> Parva Liga 2018/2019>' border = '0' />
18:00 Cherno Lebih Varna - FK Vereya 4: 2 (2: 0)
China> Liga Super 2018  China> Liga Super 2018>' border = '0' />
12:35 Beijing Renhe FC - Henan Jianye 1: 0 (0: 0)
12:35 Shandong Luneng - Tianjin Quanjian FC 3: 2 (2: 1)
Croatia> 1. HNL 2018/2019  Croatia> 1. HNL 2018/2019>' border = '0' />
pukul lima petang NK Inter Zapresic - Lokomotiva Zagreb 2: 1 (1: 1)
Croatia> HNL ke-2 2018/2019  Croatia> 2. HNL 2018/2019>' border = '0' />
14:30 NK Sesvete - NK Solin 3: 0 (1: 0)
14:30 NK Kustošija - NK Osijek II 0: 1 (0: 0)
Republik Czech> liga bola sepak pertama 2018/2019  Czech Republic> 1. liga bola sepak 2018/2019>' border = '0' />
pukul lima petang FC FASTAV Zlín - Slovan Liberec 0: 1 (0: 0)
Republik Czech> liga bola sepak ke-2 2018/2019  Czech Republic> Liga bolasepak ke-2 2018/2019>' border = '0' />
16:00 MFK Vítkovice - FC Sellier & Bellot Vlašim 1: 0 (1: 0)
pukul lima petang 1. SC Znojmo - FC Zbrojovka Brno 0: 1 (0: 1)
pukul lima petang Vysočina Jihlava - MFK Chrudim 2: 0 (0: 0)
Denmark> Superliga 2018/2019  Denmark> Superliga 2018/2019>' border = '0' />
18:00 SønderjyskE - Vejle BK 3: 0 (0: 0)
Denmark> 1. Bahagian 2018/2019  Denmark> 1. Bahagian 2018/2019>' border = '0' />
pukul lima petang Viborg FF - HB Køge 3: 1 (0: 1)
Denmark> Kolam Divisyen 2 1 2018/2019  Denmark> 2. Bahagian Kolam 1 2018/2019>' border = '0' />
18:30 Membongkok JIKA - Jammerbugt FC 3: 1 (1: 0)
Denmark> Liga Remaja U19 Remaja 2018/2019  Denmark> Youth U19 Drenge Ligaen 2018/2019>' border = '0' />
pukul lima petang FC Copenhagen - FC Nordsjælland 2: 2 (2: 2)
Mesir> Liga Perdana 2018/2019  Egypt> Premiership 2018/2019>' border = '0' />
14:00 The Daklyeh - Nogoom FC 1: 2 (0: 1)
pukul lima petang El-Entag El-Harby - ENPPI 2: 2 (2: 1)
England> Liga Perdana 2018/2019  England> Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' />
20:00 Brighton & Hove Albion - West Ham United 1: 0 (1: 0)
Perancis> Ligue 1 2018/2019  France> Ligue 1 2018/2019>' border = '0' />
19:45 Toulouse FC - OGC Bagus 1: 1 (0: 1)
Perancis> Ligue 2 2018/2019  France> Ligue 2 2018/2019>' border = '0' />
19:00 GFC Ajaccio - Orlans AS 0: 2 (0: 1)
19:00 LB Chateauroux - ESTAC Troyes 0: 3 (0: 1)
19:00 Kaki Grenoble 38 - Kaki Clermont 1: 0 (1: 0)
19:00 Le Havre AC - SEBAGAI Béziers 2: 3 (1: 2)
19:00 FC Lorient - SEBAGAI Nancy 4: 1 (2: 0)
19:00 Chamois Niortais - Paris FC 1: 0 (1: 0)
19:00 Bintang Merah FC - AC Ajaccio 2: 0 (1: 0)
19:00 Valenciennes FC - Stadium Brest 1: 3 (1: 1)
Perancis> Nasional 2018/2019  France> Nasional 2018/2019>' border = '0' />
19:00 ME Drancy - Avranches AS 1: 0 (1: 0)
19:00 Stadium Laval - FC Chambly 2: 0 (0: 0)
19:00 SEBAGAI Lyon Duchere - Marignane Gignac 1: 1 (1: 0)
19:00 Concarneau AS - Lawatan FC 0: 0 (0: 0)
19:00 SO Cholet - Perjanjian SSG 1: 1 (1: 1)
19:00 Quevilly-Rouen AS - Pau FC 2: 0 (2: 0)
19:00 Rodez AF - FC Villefranche Beaujolais 1: 1 (0: 1)
Georgia> Liga Erovnuli 2018  Georgia> Liga Erovnuli 2018>' border = '0' />
13:00 Kolkheti Poti - Chikhura Sachkhere 0: 1 (0: 1)
Jerman> Bundesliga 2018/2019  Germany> Bundesliga 2018/2019>' border = '0' />
19:30 Werder Bremen - VfL Wolfsburg 2: 0 (1: 0)
Jerman> Bundesliga ke-2 2018/2019  Germany> 2. Bundesliga 2018/2019>' border = '0' />
17:30 VfL Bochum - Arminia Bielefeld 1: 0 (1: 0)
17:30 SV Darmstadt 98 - Hamburger SV 1: 2 (0: 2)
Jerman> 3. Liga 2018/2019  Germany> 3. Liga 2018/2019>' border = '0' />
18:00 Hansa Rostock - Karlsruher SC 1: 0 (0: 0)
Jerman> Regionalliga Barat 2018/2019  Germany> Regionalliga Barat 2018/2019>' border = '0' />
18:00 Viktoria Cologne - TV Herkenrath 6: 1 (3: 0)
Jerman> Regionalliga Südwest 2018/2019  Germany> Regionalliga Südwest 2018/2019>' border = '0' />
18:00 FSV Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 II 0: 0 (0: 0)
Jerman> Regionalliga Bayern 2018/2019  Germany> Regionalliga Bayern 2018/2019>' border = '0' />
18:00 TSV Buchbach - FV Illertissen 0: 1 (0: 0)
18:00 SV Heimstetten - Bayern Munich II 0: 4 (0: 3)
18:30 FC Memmingen - FC Ingolstadt 04 II 1: 1 (0: 0)
Jerman> Bremenliga 2018/2019  Germany> Bremenliga 2018/2019>' border = '0' />
18:30 FC Oberneuland - BTS Neustadt 3: 1 (1: 1)
18:30 Brinkumer SV - OSC Bremerhaven 4: 0 (0: 0)
Jerman> Oberliga Niedersachsen 2018/2019  Germany> Oberliga Niedersachsen 2018/2019>' border = '0' />
19:00 BV Cloppenburg - SC Spelle-Venhaus 2: 5 (2: 3)
Jerman> Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019  Germany> Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019>' border = '0' />
18:00 FC Nöttingen - SSV Reutlingen 5: 0 (3: 0)
Jerman> Oberliga Hamburg 2018/2019  Germany> Oberliga Hamburg 2018/2019>' border = '0' />
18:30 TuS Osdorf - WTSV Concordia 3: 3 (2: 0)
18:30 Victoria Hamburg - TSV Sasel 3: 3 (0: 0)
19:00 FC Süderelbe - SV Curslack-Neuengamme 2: 4 (1: 1)
Jerman> Oberliga NOFV-Süd 2018/2019  Germany> Oberliga NOFV-Süd 2018/2019>' border = '0' />
18:00 VFC Plauen - VfL 05 Hohenstein-Ernstthal 6: 1 (2: 1)
Jerman> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2018/2019  Germany> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2018/2019>' border = '0' />
18:30 TSV Schott Mainz - FV Engers 07 2: 2 (0: 0)
Gibraltar> Divisyen Perdana 2018/2019  Gibraltar> Premier Divison 2018/2019>' border = '0' />
19:30 Lions Gibraltar - Eropah FC 0: 2
Hong Kong> Liga Perdana 2018/2019  Hong Kong> Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' />
13:00 Hong Kong Pegasus FC - Lee Man FC 4: 0 (1: 0)
India> Liga Super India 2018/2019  India> Liga Super India 2018/2019>' border = '0' />
15:00 Kerala Blasters - Mumbai City FC 1: 1 (1: 0)
Indonesia> Liga 1 2018  Indonesia> Liga 1 2018>' border = '0' />
12:30 Persela Lamongan - PSIS Semarang 1: 1 (0: 0)
Iraq> Liga Super 2018/2019  Iraq> Liga Super 2018/2019>' border = '0' />
13:30 Al Hudood - Naft Al Junoob 0: 1 (0: 1)
15:45 Al shorta - Al Talaba 0: 0 (0: 0)
15:45 Erbil SC - Al Sinaat Al Kahrabaiya 1: 1 (1: 0)
Ireland> Bahagian Perdana 2018  Ireland> Bahagian Perdana 2018>' border = '0' />
19:45 Bohemian FC - Waterford FC 1: 3 (1: 2)
19:45 Dundalk FC - Atletik St Patrick 1: 1 (0: 0)
19:45 Shamrock Rovers - Bandar Cork 0: 0 (0: 0)
19:45 Limerick FC - Bandar Derry 0: 1 (0: 1)
Ireland> Playoffs 1/2 2018> 1. Pusingan  Ireland>1. Pusingan Playoff 1/2 2018> 1. Pusingan' batas = '0' />
19:45 Drogheda United - Shelbourne FC 0: 1 (0: 1)
Itali> Serie A 2018/2019  Italy> Serie A 2018/2019>' border = '0' />
19:30 Torino FC - Bola Sepak Frosinone 3: 2 (1: 0)
Itali> Serie B 2018/2019  Italy> Serie B 2018/2019>' border = '0' />
20:00 Hellas Verona - AS Lecce 0: 2 (0: 1)
Itali> Kejuaraan Musim Semi Remaja 1 2018/2019  Italy> Youth Campionato Spring 1 2018/2019>' border = '0' />
14:00 Genoa CFC - AC Milan 0: 1 (0: 0)
14:00 Sassuolo Calcio - Sampdoria 1: 1 (0: 0)
Jepun> Liga J1 2018  Japan> Liga J1 2018>' border = '0' />
11:35 Yokohama F. Marinos - Consadole Sapporo 2: 1 (2: 1)
Jepun> Pusingan 2 Liga Bola Sepak Jepun 2018  Japan> Liga Bolasepak Jepun 2018 Pusingan ke-2>' border = '0' />
05:00 Naga Ryutsu Keizai - ReinMeer Aomori 0: 1 (0: 1)
Kuwait> Liga Perdana 2018/2019  Kuwait> Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' />
16:00 Al Tadamun - Al Salmiya SC 0: 1 (0: 0)
18:20 Kazma SC - Qadsia SC 1: 2 (0: 1)
Lithuania> Lyga 2018  Lithuania> Lyga 2018>' border = '0' />
14:00 Kaunas Žalgiris - FK Palanga 2: 0 (1: 0)
Malta> Liga Perdana 2018/2019  Malta> Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' />
pukul lima petang Pietá Hotspurs - Mosta FC 3: 1 (2: 0)
18:00 Valletta FC - Balzan FC 4: 1 (1: 1)
19:15 Hamrun Spartan - Pengembara Sliema 0: 0 (0: 0)
Mexico> Premier Promosi 2018/2019  Mexico> Premier de Ascenso 2018/2019>' border = '0' />
16:00 Pumas UNAM II - Cruz Azul Hidalgo 0: 1 (0: 1)
16:00 CF Amerika II - Buaya Tabasco 2: 2 (2: 2)
Mexico> Pembukaan Pasukan Asas U20 2018/2019  Mexico> Pasukan Asas U20 2018/2019 Pembukaan>' border = '0' />
15:00 CD Veracruz - Kelab Necaxa 0: 3 (0: 2)
pukul lima petang Santos Laguna - Atlas Guadalajara 4: 3 (2: 0)
18:00 Deportivo Guadalajara - Pumas UNAM 2: 0 (0: 0)
Mexico> Pembukaan Pasukan Asas U17 2018/2019  Mexico> Pembukaan Pasukan Asas U17 2018/2019>' border = '0' />
15:00 CD Veracruz - Kelab Necaxa 1: 0 (1: 0)
15:00 Santos Laguna - Atlas Guadalajara 1: 0 (0: 0)
15:00 Deportivo Guadalajara - Pumas UNAM 4: 3 (1: 1)
Belanda> Eredivisie 2018/2019  Netherlands> Eredivisie 2018/2019>' border = '0' />
19:00 FC Utrecht - NAC Breda 2: 1 (1: 0)
Belanda> Bahagian Pertama 2018/2019  Netherlands> Eerste Divisie 2018/2019>' border = '0' />
19:00 FC Volendam - RKC Waalwijk 1: 0 (1: 0)
19:00 FC Dordrecht - SC Cambuur 3: 1 (1: 0)
19:00 MVV - FC Den Bosch 0: 3 (0: 2)
19:00 FC Eindhoven - FC Twente 1: 1 (0: 0)
19:00 Pergilah Helang - Sparta Rotterdam 2: 2 (1: 0)
19:00 Roda JC Kerkrade - PSV muda 2: 3 (2: 1)
19:00 Ajax muda - SC Telstar 3: 0 (0: 0)
19:00 TOP Kami - FC Utrecht (J) 2: 1 (1: 0)
19:00 Almere City FC - NEC Nijmegen 1: 0 (1: 0)
19:00 AZ Alkmaar (J) - Helmond Sport 2: 2 (1: 1)
Ireland Utara> Liga Perdana 2018/2019  Northern Ireland> Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' />
19:45 Ards FC - Institut FC Drumahoe 0: 1 (0: 0)
19:45 Crusaders FC - Cliftonville FC 3: 2 (1: 1)
Peru> Divisyen Pertama 2018 Clausura  Peru> Bahagian Pertama 2018 Clausura>' border = '0' />
02:00 Universiti Sukan - Sukan Huancayo 1: 0 (1: 0)
Poland> Ekstraklasa 2018/2019  Poland> Ekstraklasa 2018/2019>' border = '0' />
pukul lima petang Tembaga Legnica - Piast Gliwice 2: 2 (2: 2)
19:30 Gornik Zabrze - Lech Poznan 2: 2 (1: 0)
Poland> Liga I 2018/2019  Poland> I Liga 2018/2019>' border = '0' />
19:45 FKS Stal Mielec - Odra Opole 1: 1 (0: 0)
Portugal> Liga Perdana 2018/2019  Portugal> Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' />
15:30 CD Tondela - CD kebangsaan 1: 1 (0: 0)
18:00 CD Santa Clara - GD Chaves 1: 0 (0: 0)
20:30 CD Feirense - The Belenenses 0: 0 (0: 0)
Qatar> Liga Bintang Qatar 2018/2019  Qatar> Qatar Stars League 2018/2019>' border = '0' />
15:40 Al Gharafa - Al Arabi 3: 0 (3: 0)
17:50 Qatar SC - Al kharitiyath 2: 0 (2: 0)
Romania> Liga 1 2018/2019  Romania> Liga 1 2018/2019>' border = '0' />
19:00 FC Politehnica Iași - FC Viitorul Constanța 1: 2 (1: 2)
Rusia> Liga Perdana 2018/2019  Russia> Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' />
17:30 Arsenal Tula - FK Ufa 1: 1 (0: 1)
San Marino> Campionato 2018/2019 1. Fasa  San Marino> Kejuaraan 2018/2019 1. Fasa>' border = '0' />
20:15 SP La Fiorita - FC Domagnano 1: 0
Arab Saudi> Liga Perdana 2018/2019  Saudi Arabia> Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' />
16:25 Al Taawoun - Al Shabab 1: 1 (0: 1)
16:45 Kelab Ohod - Al Batin 0: 1 (0: 0)
16:50 Al Ahli SFC - Al Faisaly 2: 0 (2: 0)
18:40 Al Nassr - Al Hazem 5: 1 (1: 1)
Serbia> Liga Super 2018/2019  Serbia> Liga Super 2018/2019>' border = '0' />
pukul lima petang Partizan - FK Voždovac 4: 0 (2: 0)
Slovenia> PrvaLiga 2018/2019  Slovenia> PrvaLiga 2018/2019>' border = '0' />
16:30 NK Krško - Rudar Velenje 0: 0 (0: 0)
Afrika Selatan> Liga Bola Sepak Premier 2018/2019  South Africa> Liga Bola Sepak Premier 2018/2019>' border = '0' />
19:00 Maritzburg United - Cape Town City FC 0: 0 (0: 0)
Sepanyol> Bahagian Pertama 2018/2019  Spain> Bahagian Pertama 2018/2019>' border = '0' />
20:00 Athletic Bilbao - Masyarakat yang sebenar 1: 3 (1: 1)
Sweden> Allsvenskan 2018  Sweden> Allsvenskan 2018>' border = '0' />
18:00 Östersunds FK - Dalkurd FF 3: 0 (2: 0)
Sweden> Superettan 2018  Sweden> Superettan 2018>' border = '0' />
18:00 IK Brage - AFC Eskilstuna 0: 0 (0: 0)
Switzerland> Liga Cabaran 2018/2019  Switzerland> Challenge League 2018/2019>' border = '0' />
19:00 FC Schaffhausen - FC Rapperswil-Jona 1: 0 (1: 0)
Turki> SüperLig 2018/2019  Turkey> SuperLig 2018/2019>' border = '0' />
18:00 SK Kasimpasa - Goztepe 3: 1 (1: 0)
Turki> 1. Lig 2018/2019  Turkey> 1. Lig 2018/2019>' border = '0' />
pukul lima petang Altay Izmir - Genclerbirligi 0: 1 (0: 1)
pukul lima petang Eskisehirspor - Hatayspor 0: 3 (0: 1)
UA Emirates> Liga Teluk Arab UAE 2018/2019  UA Emirates> Liga Teluk Arab UAE 2018/2019>' border = '0' />
14:10 Kelab Emirates - Al Wahda 1: 3 (1: 3)
14:25 Al Dhafra - Al Wasl 2: 1 (1: 1)
pukul lima petang Al Fujairah SC - Al Ain FC 2: 2 (1: 1)
pukul lima petang Kelab Al Jazira - Sharjah FC 1: 1 (0: 0)
Wales> Liga Perdana 2018/2019  Wales> Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' />
19:45 Bandar Caernarfon - Bandar Bala 2: 2 (1: 1)
19:45 Cefn Druids - Bandar Aberystwyth 1: 0 (0: 0)