FIFA> Persahabatan U18 2017> Mei | U18 Friendlies 2017> May' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
pukul lima petang | Switzerland | - | Belgium | 0: 1 (0: 1) | |
UEFA> Liga Juara-Juara 2016/2017> Separuh akhir | Liga Juara-Juara 2016/2017> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
19:45 | SEBAGAI Monaco | - | Juventus | 0: 2 (0: 1) | |
UEFA> Liga Europa 2016/2017> Separuh akhir | Liga Europa 2016/2017> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
17:45 | AFC Ajax | - | Lyon Olimpik | 4: 1 (2: 0) | |
UEFA> U17 EURO 2017 Croatia> Kumpulan A | U17 EURO 2017 Croatia> Kumpulan A' sempadan = '0' /> | ||||
12:15 | Turki | - | Sepanyol | 2: 3 (2: 2) | |
16:45 | Croatia | - | Itali | 0: 1 (0: 0) | |
UEFA> U17 EURO 2017 Croatia> Kumpulan B | U17 EURO 2017 Croatia> Kumpulan B' sempadan = '0' /> | ||||
11:00 | Scotland | - | Pulau Faroe | 2: 0 (0: 0) | |
13:00 | Hungary | - | Perancis | 3: 2 (1: 1) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Kumpulan 1 | Copa Libertadores 2017> Kumpulan 1' sempadan = '0' /> | ||||
01:00 | Atletik Negara | - | Pelajar | 4: 1 (2: 0) | |
01:45 | Botafogo - RJ | - | Barcelona | 0: 2 (0: 2) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Kumpulan 6 | Copa Libertadores 2017> Kumpulan 6' sempadan = '0' /> | ||||
23:30 | Sport Boys Warnes | - | Atlético Mineiro | 1: 5 (1: 2) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Kumpulan 8 | Copa Libertadores 2017> Kumpulan 8' sempadan = '0' /> | ||||
23:30 | Iquique | - | Grêmio Porto Alegre | 2: 1 (1: 1) | |
CONCACAF> Kejuaraan U17 2017 Panama> 2. Kumpulan Pusingan D | U17 Campeonato 2017 Panama> 2. Kumpulan Pusingan D' sempadan = '0' /> | ||||
21:30 | Honduras | - | PENGGUNAAN | 0: 3 | |
AFC> Piala AFC 2017> Kumpulan D | Piala AFC 2017> Kumpulan D' sempadan = '0' /> | ||||
11:00 | FC Alay Osh | - | FC Istiklol | 1: 4 (0: 2) | |
13:00 | Altyn Asyr FK | - | FC Dordoi | 3: 0 (3: 0) | |
AFC> AFC Cup 2017> Kumpulan E | Piala AFC 2017> Kumpulan E' sempadan = '0' /> | ||||
12:00 | Maziya S&RC | - | Mohun Bagan FC | 5: 2 (3: 0) | |
13:10 | Dhaka Abahani Limited | - | Bengaluru FC | 2: 0 (0: 0) | |
AFC> Piala AFC 2017> Kumpulan F | Piala AFC 2017> Kumpulan F' sempadan = '0' /> | ||||
13:35 | Johor Darul Ta'zim | - | Magwe FC | 3: 1 (1: 1) | |
13:35 | Global Cebu FC | - | Boeung Ket FC | 3: 1 (2: 0) | |
AFC> AFC Cup 2017> Kumpulan G | Piala AFC 2017> Kumpulan G' sempadan = '0' /> | ||||
12:30 | Hanoi FC | - | Felda United FC | 4: 1 (0: 0) | |
12:30 | Tampines Rovers | - | Ceres - Negros FC | 2: 4 (1: 3) | |
AFC> AFC Cup 2017> Kumpulan I | Piala AFC 2017> Kumpulan I' border = '0' /> | ||||
07:30 | Kelab Sukan Kigwancha | - | 25 April | 0: 0 (0: 0) | |
Argentina> Bahagian Pertama 2016/2017 | Bahagian Pertama 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Lanús | - | Velez Sarsfield | 2: 0 (1: 0) | |
Argentina> B Pertama Kebangsaan 2016/2017 | B Pertama 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Institut Cordoba | - | Parana Atletik | 1: 0 (0: 0) | |
Argentina> Piala Argentina 2017> 1. Pusingan | Copa Argentina 2017> 1. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
22:00 | Banfield | - | Chaco Selamanya | 1: 0 (0: 0) | |
Austria> Regionalliga Barat (-2019) 2016/2017 | Regionalliga Barat (-2019) 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Salzburg AK 1914 | - | FC Pinzgau Saalfelden | 0: 1 (0: 0) | |
Belgium> Pemain B Elite U17 2016/2017 1 | |||||
17:30 | KAA Gent | - | SV Zulte Waregem | 0: 2 | |
China> Piala 2017> 3. Pusingan | Piala 2017> 3. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
07:00 | Yunnan Lijiang FC | - | Shanghai Shenhua | 0: 3 (0: 2) | |
07:00 | Shanghai Sunfun | - | Henan Jianye | 1: 5 (1: 3) | |
07:00 | Musim Bunga Heilongjiang Lava | - | Chongqing Lifan | 1: 0 (1: 0) | |
07:00 | Dalian Yifang FC | - | Tianjin Quanjian FC | 0: 2 (0: 0) | |
07:30 | Beijing Renhe FC | - | Beijing Guoan | 0: 5 (0: 2) | |
11:35 | Shanghai Shenxin | - | Guizhou Hengfeng Zhicheng FC | 5: 3 (2: 0) | |
11:35 | Shijiazhuang Pernah Cerah | - | Shanghai SIPG | 0: 2 (0: 2) | |
Kosta Rika> Perlawanan Musim Panas Bahagian Pertama 2016/2017> Kuadrangular | Primera División 2016/2017 Summer Playoffs> Quadrangular' border = '0' /> | ||||
22:00 | Lemon FC | - | CS Herediano | 1: 2 (0: 1) | |
22:15 | Orang Suci Guápiles | - | Sukan Saprissa | 2: 2 (1: 1) | |
Cyprus> Kypello Kyprou 2016/2017> Separuh akhir | Kypello Kyprou 2016/2017> Separuh akhir' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | Anorthosis Famagusta FC | - | Apollon Limassol | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | APOEL Nikosia | - | Doxa Katokopias FC | 5: 0 (3: 0) | |
Republik Czech> liga bola sepak ke-2 2016/2017 | Liga bolasepak ke-2 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:10 | 1. SC Znojmo | - | Sigma Olomouc | 1: 4 (0: 3) | |
Mesir> Liga Perdana 2016/2017 | Premiership 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:45 | Kelab Sukan Smouha | - | The Daklyeh | 2: 2 (1: 1) | |
17:30 | Zamalek | - | Ismaily | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Kelab Al-Masry | - | Al-Mokawloon | 1: 1 (0: 1) | |
El Salvador> Divisyen Pertama 2016/2017 Clausura Playoffs> Suku akhir | Primera División 2016/2017 Clausura Playoffs> Suku akhir' sempadan = '0' /> | ||||
22:00 | Perbandaran Limeño | - | Helang | 1: 1 | |
England> Playoff 2016/2017 Liga Kebangsaan> Separuh akhir | Playoff 2016/2017 Liga Kebangsaan> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
19:00 | Bandar Aldershot | - | Tranmere Rovers | 0: 3 (0: 1) | |
Perancis> Bahagian Wanita 1 2016/2017 | Bahagian Wanita 1 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Girondins Bordeaux | - | Lyon Olimpik | 0: 1 | |
14:00 | FC Metz-Algrange | - | Paris Saint Germain | 0: 2 | |
Jerman> Regionalliga Nord 2016/2017 | Regionalliga Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | VfL Wolfsburg II | - | Lueneburg SK Hansa | 1: 1 (0: 0) | |
Jerman> Regionalliga Nordost 2016/2017 | Regionalliga Nordost 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Wacker Nordhausen | - | BFC Dynamo | 1: 1 (1: 0) | |
pukul lima petang | ZFC Meuselwitz | - | FC Schoenberg 95 | 0: 1 (0: 0) | |
Jerman> Bayernliga Nord 2016/2017 | Bayernliga Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | DJK Ammerthal | - | VfB Eichstätt | 1: 2 (0: 1) | |
Jerman> Bayernliga Süd 2016/2017 | Bayernliga Süd 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | TSV 1883 Bogen | - | TSV Kottern-St. Mang | 5: 2 (2: 0) | |
17:30 | SV Kirchanschöring | - | SV Heimstetten | 3: 2 (2: 0) | |
Jerman> Hessenliga 2016/2017 | Hessenliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Hessen Dreieich | - | Rot-Weiss Frankfurt | 2: 4 (0: 4) | |
Jerman> Oberliga Hamburg 2016/2017 | Oberliga Hamburg 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | SV Halstenbek-Rellingen | - | SV Curslack-Neuengamme | 1: 2 (0: 0) | |
17:30 | Pinneberg VfL | - | Niendorfer TSV | 1: 0 (1: 0) | |
17:45 | TSV Buchholz 08 | - | Victoria Hamburg | 2: 0 (0: 0) | |
Jerman> Oberliga Niederrhein 2016/2017 | Oberliga Niederrhein 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FC Kray | - | SSVg Velbert | 3: 6 (2: 2) | |
18:30 | SpVg Schonnebeck | - | Makanan hitam dan putih | 2: 1 (1: 1) | |
18:30 | SC Kapellen-Erft | - | VfR Krefeld-Fischeln | 3: 4 (0: 2) | |
18:30 | Germania Ratingen 04/19 | - | SC Düsseldorf-Barat | 3: 3 (1: 2) | |
18:30 | KFC Uerdingen 05 | - | TSV Meerbusch | 2: 0 (1: 0) | |
18:30 | TuRU Düsseldorf | - | TV Jahn Hiesfeld | 0: 2 (0: 0) | |
18:30 | SV Hönnepel-Niedermörmter | - | Sportfreunde Baumberg | 1: 1 (1: 1) | |
19:00 | Cronenberger SC | - | VfB 03 Hilden | 3: 0 (2: 0) | |
Jerman> Oberliga NOFV-Nord 2016/2017 | Oberliga NOFV-Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FC Strausberg | - | Hertha Zehlendorf | 1: 4 (1: 2) | |
Jerman> Oberliga NOFV-Süd 2016/2017 | Oberliga NOFV-Süd 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Dewan VfL 96 | - | BSG Chemie Leipzig | 0: 4 (0: 1) | |
Jerman> Liga Schleswig-Holstein 2016/2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
18:00 | Medan kematian SV | - | VfR Neumünster | 1: 1 (1: 1) | |
Honduras> Liga Kebangsaan 2016/2017 Clausura Playoffs> 1. Pusingan | Liga Nasional 2016/2017 Clausura Playoffs> 1. Pusingan' border = '0' /> | ||||
9:00 Malam | Masyarakat yang sebenar | - | Sepanyol sebenar | 2: 1 (0: 1) | |
22:30 | Maraton | - | Kemajuan Honduras | 1: 0 (0: 0) | |
Indonesia> Liga 1 2017 | Liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Mitra kukar | - | Persela Lamongan | 3: 2 (1: 0) | |
12:30 | Gresik United | - | Persib Bandung | 0: 1 (0: 0) | |
12:30 | Sriwijaya FC | - | Bhayangkara FC | 1: 2 (0: 1) | |
Jepun> Liga J2 2017 | Liga J2 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | V-Varen Nagasaki | - | Okayama pegar | 3: 0 (2: 0) | |
06:00 | Kamatamare Sanuki | - | JEF United Chiba | 1: 1 (0: 0) | |
06:00 | Montedio Yamagata | - | Mitos HollyHock | 0: 0 (0: 0) | |
06:00 | Oita Trinita | - | Matsumoto Yamaga | 0: 0 (0: 0) | |
07:00 | Thespakusatsu Gunma | - | FC Gifu | 0: 2 (0: 2) | |
07:00 | Machida Zelvia | - | Roasso Kumamoto | 2: 1 (1: 0) | |
07:00 | Nagoya Grampus | - | Kyoto Sanga FC | 1: 1 (0: 1) | |
07:00 | Tokyo Verdy | - | Cawangan Kanazawa | 2: 1 (0: 0) | |
08:00 | Shonan Bellmare | - | Renofa Yamaguchi | 1: 0 (1: 0) | |
08:00 | Tokushima Vortis | - | Wasap Fukuoka | 2: 1 (1: 1) | |
10:00 | Yokohama FC | - | Ehime FC | 4: 0 (2: 0) | |
Jepun> Pusingan 1 Liga Bolasepak Jepun 2017 | Liga Bolasepak Jepun 2017 Pusingan 1>' border = '0' /> | ||||
04:00 | Rindu Oita | - | Empat belas Mie | 1: 1 | |
05:00 | Honda FC | - | Maruyasu Okazaki | 3: 1 | |
05:00 | Naga Ryutsu Keizai | - | MIO Biwako Shiga | 2: 0 | |
05:00 | FC Osaka | - | Kunci Honda | 2: 0 | |
05:00 | Vanraure Hachinohe | - | Sony Sendai | 1: 2 | |
05:00 | ReinMeer Aomori | - | Anggur Tochigi | 1: 1 | |
05:00 | Tokyo Musashino City FC | - | FC Imabari | 3: 0 | |
06:00 | Briobecca Urayasu | - | Kelab Nara | 1: 2 | |
Jepun> Piala Liga 2017> Kumpulan A | Piala Liga 2017> Kumpulan A' sempadan = '0' /> | ||||
07:00 | Omiya Ardija | - | Vegalta Sendai | 1: 2 (0: 1) | |
07:00 | Kashiwa Reysol | - | Glee Iwata | 1: 2 (1: 0) | |
07:00 | FC Tokyo | - | Consadole Sapporo | 1: 0 (1: 0) | |
Jepun> Piala Liga 2017> Kumpulan B | Piala Liga 2017> Kumpulan B' sempadan = '0' /> | ||||
06:00 | Ventforet Kofu | - | Yokohama F. Marinos | 0: 1 (0: 1) | |
06:00 | Sanfrecce Hiroshima | - | Cherry Osaka | 0: 1 (0: 0) | |
08:00 | Vissel Kobe | - | Sagan Tosu | 1: 0 (1: 0) | |
Latvia> Piala Latvia 2016/2017> Separuh akhir | Piala Latvia 2016/2017> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Spartaks | - | Riga FC | 1: 2 | |
16:00 | FK Ventspils | - | Sekolah Bola Sepak FK Riga | 1: 0 | |
Lithuania> Lyga 2017 | Lyga 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Utenis Utena | - | FK Trakai | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | FK Žalgiris | - | FC Stumbras | 4: 1 (3: 0) | |
Mexico> Premier de Ascenso 2016/2017 Penutupan Liguilla Fi> Kumpulan A | Premier de Ascenso 2016/2017 Penutupan Liguilla Fi> Kumpulan A' border = '0' /> | ||||
16:00 | CF Amerika II | - | Deportivo Guadalajara II | 3: 1 | |
23:00 | Monarcas Morelia II | - | Santos Laguna II | 3: 0 | |
Mexico> Premier de Ascenso 2016/2017 Penutupan Liguilla Fi> Kumpulan B | Premier de Ascenso 2016/2017 Penutupan Liguilla Fi> Kumpulan B' sempadan = '0' /> | ||||
16:00 | Kelab Leon II | - | Ayam Putih II | 0: 0 | |
pukul lima petang | UANL Tigres II | - | Pumas UNAM II | 1: 0 | |
Mexico> Pasukan Asas U20 2016/2017 Penutup | Pasukan Asas U20 2016/2017 Penutupan>' border = '0' /> | ||||
17:15 | UANL Tigres | - | Deportivo Guadalajara | 2: 0 | |
Mexico> Pasukan Asas U17 2016/2017 Penutup | Pasukan Asas U17 2016/2017 Penutup>' border = '0' /> | ||||
15:00 | UANL Tigres | - | Deportivo Guadalajara | 0: 1 | |
Mexico> Penutupan Pasukan Asas U15 2016/2017 | Pasukan Asas U15 2016/2017 Penutupan>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Santos Laguna | - | CF Monterrey | 5: 0 | |
Moldova> Bahagian Nasional 2016/2017 | Bahagian Nasional 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Academia UTM | - | Dacia Chisinau | 0: 4 (0: 2) | |
15:00 | Harap Nisporeni | - | FC Zaria | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | CS Petrocub | - | Sheriff FC | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Dynamo Auto | - | FC Milsami | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | FC Saxan | - | CF Ungheni | 3: 0 (2: 0) | |
Maghribi> Botola Pro 1 2016/2017 | Botola Pro 1 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Ittihad Tanger | - | Kawkab AC Marrakech | 0: 2 (0: 0) | |
18:00 | Hassania US Agadir | - | Rabat FUS | 2: 1 (1: 1) | |
Nigeria> Liga Profesional 2017 | Liga Profesional 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Rivers United | - | Bintang Remo | 1: 0 | |
16:00 | Enugu Rangers | - | Plateau United | 1: 0 | |
Macedonia Utara> 1. MFL 2016/2017 | 1. MFL 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FK Bregalnica Stip | - | Vardar Skopje | 3: 3 (1: 2) | |
15:00 | GP Macedonia | - | Sileks Kratovo | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | FK Pobeda Junior | - | KF Shkëndija 79 | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | FK Rabotnicki | - | FK Pelister | 1: 1 (1: 1) | |
15:00 | FK Renova | - | KF Skopje | 2: 1 (1: 1) | |
Peru> Kejohanan Musim Panas Bahagian Pertama 2017 | Kejohanan Musim Panas Divisi Pertama 2017>' border = '0' /> | ||||
19:15 | Universiti San Martin | - | FBC Melgar | 1: 2 (0: 1) | |
21:30 | Sukan Huancayo | - | Perikatan Lima | 1: 2 (1: 1) | |
21:30 | Universiti Teknikal | - | Garcilaso sebenar | 2: 1 (1: 0) | |
San Marino> Kejuaraan Playoff 2017> 2. Pusingan | Campionato 2017 Playoff> 2. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
19:45 | Folgore SS / Falciano | - | Dan lelaki muda / Dogana | 3: 0 pso | |
Arab Saudi> Liga Perdana 2016/2017 | Liga Perdana 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:55 | Al Ettifaq | - | Al Shabab | 0: 1 (0: 0) | |
Slovakia> Liga Super 2016/2017 | Liga Super 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Tatran Presov | - | Zlaté Moravce | 1: 1 (0: 1) | |
Afrika Selatan> Liga Bola Sepak Premier 2016/2017 | Liga Bola Sepak Premier 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:30 | SuperSport United | - | Bloemfontein Celtic | 0: 0 (0: 0) | |
Korea Selatan> Liga K 1 2017 | Liga K 1 2017>' border = '0' /> | ||||
07:00 | Gwangju FC | - | Gangwon FC | 1: 1 (1: 1) | |
07:00 | Jeonbuk FC | - | Jeju United | 0: 4 (0: 1) | |
07:00 | Sangju Sangmu | - | Incheon United | 0: 1 (0: 0) | |
07:00 | FC Seoul | - | Naga Jeonnam | 1: 0 (1: 0) | |
07:00 | Suwon Bluewings | - | Pohang Steelers | 1: 0 (0: 0) | |
07:00 | Ulsan hyundai | - | Daegu FC | 1: 0 (1: 0) | |
Korea Selatan> Liga K 2 2017 | Liga K 2 2017>' border = '0' /> | ||||
07:00 | Asan Mugunghwa FC | - | Suwon FC | 1: 0 (0: 0) | |
07:00 | FC Anyang | - | Warga Daejeon | 3: 2 (2: 1) | |
07:00 | Gyeongnam FC | - | Busan IPark | 1: 0 (1: 0) | |
07:00 | Seongnam FC | - | Seoul E-Land FC | 0: 2 (0: 0) | |
11:00 | Bucheon FC 1995 | - | Ansan Greeners | 2: 0 (0: 0) | |
Sweden> Wanita Damallsvenskan 2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
18:00 | Eskilstuna United | - | FC Rosengård | 3: 2 (2: 0) | |
Switzerland> Liga Promosi 2016/2017 | Liga Promosi 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FC Tuggen | - | FC Köniz | 1: 1 | |
Thailand> Liga Thailand 1 2017 | Liga Thailand 1 2017>' border = '0' /> | ||||
11:45 | Suphanburi FC | - | Super Power Samut Prakan | 3: 1 | |
11:45 | Sukhothai FC | - | Chiangrai United | 2: 2 | |
12:00 | Navy FC | - | Nakhon Ratchasima | 0: 0 | |
12:00 | Samut Prakan City FC | - | Honda Honda Ladkrabang | 1: 0 | |
13:00 | Bangkok Glass FC | - | Buriram United | 2: 1 | |
13:00 | Ratchaburi Mitr Phol | - | Sisaket FC | 5: 2 | |
13:00 | Bangkok United | - | Muangthong United | 2: 4 | |
14:00 | Chonburi FC | - | Port FC | 2: 1 | |
14:00 | Polis Tero FC | - | Ubon UMT Bersatu | 2: 1 | |
Tunisia> Kejuaraan Ligue 1 2016/2017 | Kejuaraan Ligue 1 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Ben Guerdane AS | - | Harapan Tunis | 0: 2 (0: 1) | |
16:00 | Kelab Afrika | - | Bintang Sahel | 1: 2 (0: 2) | |
16:00 | Kelab Sukan Sfaxien | - | IT Métlaoui | 3: 0 (0: 0) | |
Turki> 1. Lig 2016/2017 | 1. Lig 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Bandirmaspor | - | Malatyaspor baru | 5: 0 (3: 0) | |
14:00 | Goztepe | - | Sivasspor | 0: 1 (0: 1) | |
15:30 | Sanliurfaspor | - | Balikesirspor | 2: 3 (0: 3) | |
16:30 | Elazigspor | - | Gaziantep Bld.Spor | 0: 0 (0: 0) | |
UA Emirates> Liga Teluk Arab UAE 2016/2017 | Liga Teluk Arab UAE 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:05 | Baniyas SC | - | Kelab Emirates | 4: 4 (2: 2) | |
15:05 | Bahasa Ittihad SCC | - | Al Ahli Dubai | 1: 1 (0: 1) | |
15:05 | Al Wahda | - | Dibba Al Fujairah | 2: 2 (2: 1) | |
18:00 | Sharjah FC | - | Al Ain FC | 2: 4 (1: 1) | |
18:00 | Kelab Al Jazira | - | Al Nasr SC | 1: 0 (0: 0) | |
Uzbekistan> Liga Super 2017 | Liga Super 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Bunyodkor PFK | - | Metallurg Bekobod | 1: 1 | |
Venezuela> Bahagian Pertama 2017 Apertura | Bahagian Pertama 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
23:30 | Zulia FC | - | Caracas FC | 3: 0 (1: 0) |