FIFA> U21 Persahabatan 2018> Mei | U21 Persahabatan 2018> May' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
14:55 | Singapura | - | Timor-Leste | 1: 2 (1: 0) | |
15:00 | Myanmar | - | Kemboja | 1: 2 (1: 2) | |
FIFA> Persahabatan Wanita U17 2018> Mei | Persahabatan Wanita U17 2018> May' border = '0' /> | ||||
10:00 | Republik Czech | - | Jerman | 3: 4 | |
UEFA> Liga Juara-Juara 2017/2018> Separuh akhir | Liga Juara-Juara 2017/2018> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
19:45 | SEBAGAI Roma | - | Liverpool FC | 4: 2 (1: 2) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2018> Kumpulan 3 | Copa Libertadores 2018> Kumpulan 3' sempadan = '0' /> | ||||
23:15 | Atletik Tucuman | - | Peñarol | 1: 0 (0: 0) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2018> Kumpulan 6 | Copa Libertadores 2018> Kumpulan 6' sempadan = '0' /> | ||||
01:30 | Nasional | - | Santos FC | 1: 0 (0: 0) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2018> Kumpulan 8 | Copa Libertadores 2018> Kumpulan 8' sempadan = '0' /> | ||||
23:15 | Atlético Junior | - | Boca Juniors | 1: 1 (1: 0) | |
AFC> Piala AFC 2018> Kumpulan D | Piala AFC 2018> Kumpulan D' sempadan = '0' /> | ||||
13:30 | Altyn Asyr FK | - | FC Alay Osh | 5: 0 (2: 0) | |
AFC> Piala AFC 2018> Kumpulan E | Piala AFC 2018> Kumpulan E' sempadan = '0' /> | ||||
12:00 | Sinaran Baru | - | Dhaka Abahani Limited | 5: 1 (1: 0) | |
15:30 | Bengaluru FC | - | Aizawl FC | 5: 0 (3: 0) | |
AFC> Piala AFC 2018> Kumpulan I | Piala AFC 2018> Kumpulan I' border = '0' /> | ||||
07:30 | Hwaebul SC | - | 25 April | 0: 2 (0: 2) | |
12:00 | Hang Yuen FC | - | Benfica dari Macau | 1: 4 (1: 2) | |
Armenia> Liga Perdana 2017/2018 | Liga Perdana 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | FC Alashkert | - | Shirak FC | 0: 0 | |
pukul lima petang | Pyunik FC | - | Banant FC | 2: 1 | |
Australia> NPL Australia Barat 2018 | NPL Australia Barat 2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Joondalup United | - | Stirling Lions SC | 0: 2 (0: 2) | |
12:00 | Armadale SC | - | Kemuliaan Perth (Y) | 1: 1 (0: 0) | |
12:00 | Floreat Athena | - | Cockburn City SC | 0: 4 (0: 0) | |
12:00 | ECU Joondalup | - | Balcatta FC | 1: 4 (0: 1) | |
12:00 | Forrestfield United | - | Subiaco AFC | 0: 0 (0: 0) | |
12:00 | Inglewood United | - | Perth SC | 3: 2 (1: 1) | |
13:30 | Sorrento FC | - | Bayswater City SC | 2: 4 (1: 1) | |
Belarus> Kubok 2017/2018> Separuh akhir | Kubok 2017/2018> Separuh akhir' sempadan = '0' /> | ||||
15:45 | Dnepr Mogilev | - | Dinamo brest | 1: 4 (0: 1) | |
17:45 | Neman grodno | - | BATE Borisov | 0: 0 (0: 0) | |
Bosnia-Herzegovina> BiH Cup 2017/2018> Final | BiH Cup 2017/2018> Final' border = '0' /> | ||||
16:30 | Željezničar Sarajevo | - | FK Krupa | 2: 0 (1: 0) | |
Brazil> Copa do Brasil 2018> Pusingan ke-16 | Copa do Brasil 2018> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
23:30 | Atlético Mineiro | - | Chapecoense | 0: 0 (0: 0) | |
23:30 | Jambatan hitam | - | Flamengo RJ | 0: 1 (0: 1) | |
China> Piala 2018> Pusingan ke-16 | Piala 2018> Pusingan 16' = = 0 '/> | ||||
08:00 | Bandar Shenyang | - | Guangzhou R & F | 1: 2 (1: 1) | |
09:00 | Hebei China Fortune FC | - | Shandong Luneng | 2: 3 (0: 1) | |
12:30 | Shanghai SIPG | - | Beijing Renhe FC | 4: 3 (0: 0, 0: 0, 0: 0) pso | |
12:35 | Guangzhou Evergrande | - | Guizhou Hengfeng | 1: 4 (1: 1, 2: 2, 2: 2) pso | |
12:35 | Nantong Zhiyun | - | Sichuan Jiuniu | 8: 9 (0: 1, 1: 1, 1: 1) pso | |
12:35 | Chongqing Lifan | - | Dalian Yifang FC | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Beijing Guoan | - | Tianjin Teda | 1: 0 (0: 0) | |
Republik Czech> liga bola sepak ke-2 2017/2018 | Liga bolasepak ke-2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | MFK Vítkovice | - | FC Sellier & Bellot Vlašim | 4: 0 (1: 0) | |
Denmark> 1. Bahagian 2017/2018 | 1. Bahagian 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | FC Fredericia | - | FC Roskilde | 0: 0 (0: 0) | |
Mesir> Liga Perdana 2017/2018 | Premiership 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Kelab Al-Masry | - | ENPPI | 1: 1 (0: 0) | |
El Salvador> Perwakilan Bahagian Pertama 2017/2018> Akhir | Primera División 2017/2018 Perwakilan> Final' border = '0' /> | ||||
02:00 | Sonsonate FC | - | Naga | 3: 2 | |
England> Playoff 2017/2018 National League> Kelayakan | Playoff 2017/2018 Liga Kebangsaan> Kelayakan' border = '0' /> | ||||
19:00 | Bandar Aldershot | - | Ebbsfleet United | 4: 5 (0: 0, 0: 0, 1: 1) pso | |
England> Divisyen Liga Perdana U23 1 2017/2018 | |||||
19:00 | Tottenham Hotspur U23 | - | Manchester City U23 | 0: 5 (0: 2) | |
Estonia> Liga Juara-Juara 2018 | Liga Juara-Juara 2018>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Pärnu JK Bravery | - | Pasukan Bandar Paide | 1: 1 (0: 0) | |
pukul lima petang | JK Tallinna Kalev | - | Masa depan Viljandi | 1: 2 (0: 0) | |
17:30 | FC Flora | - | JK Nõmme Kalju | 3: 3 (0: 1) | |
Perancis> Bahagian Wanita 1 2017/2018 | Bahagian Wanita 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Fleury 91 | - | Lyon Olimpik | 1: 3 (0: 1) | |
Georgia> Liga Erovnuli 2018 | Liga Erovnuli 2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Ahli metalurgi Rustavi | - | Lokomotiv Tbilisi | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Dila Gori | - | Dinamo Tbilisi | 1: 1 (1: 1) | |
Jerman> Regionalliga Nord 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | SSV Jeddeloh | - | Hamburger SV II | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | FC St. Pauli II | - | VfL Wolfsburg II | 0: 1 (0: 1) | |
Jerman> Regionalliga Nordost 2017/2018 | Regionalliga Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Wacker Nordhausen | - | BFC Dynamo | 3: 2 (2: 2) | |
18:00 | SV Babelsberg 03 | - | FC Viktoria 1889 Berlin | 3: 1 (2: 0) | |
18:00 | VfB Auerbach | - | Germania Halberstadt | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Union Fürstenwalde | - | VSG Altglienicke | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | 1. FC Lok Leipzig | - | TSG Neustrelitz | 7: 0 (3: 0) | |
Jerman> Regionalliga Barat 2017/2018 | Regionalliga Barat 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Alemannia Aachen | - | Viktoria Cologne | 0: 4 (0: 4) | |
18:00 | Westfalia Rhynern | - | Wuppertal SV | 1: 3 (0: 0) | |
18:30 | Borussia Dortmund II | - | SC Verl | 0: 0 (0: 0) | |
Jerman> Oberliga Niedersachsen 2017/2018 | Oberliga Niedersachsen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:45 | TB Uphusen | - | SVG Göttingen 07 | 2: 1 (1: 0) | |
Jerman> Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018 | Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | FC Nöttingen | - | SSV Reutlingen | 3: 4 (3: 4) | |
Jerman> Oberliga Hamburg 2017/2018 | Oberliga Hamburg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Pinneberg VfL | - | SV Rugenbergen | 2: 1 (0: 0) | |
Jerman> Oberliga Niederrhein 2017/2018 | Oberliga Niederrhein 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Cronenberger SC | - | SC Düsseldorf-Barat | 0: 7 (0: 4) | |
Jerman> Oberliga NOFV-Nord 2017/2018 | Oberliga NOFV-Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | SV Lichtenberg 47 | - | Hansa Rostock II | 2: 2 (0: 1) | |
19:00 | SV Altlüdersdorf | - | SC Staaken | 2: 2 (0: 1) | |
Jerman> Oberliga Westfalen 2017/2018 | Oberliga Westfalen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | FC Schalke 04 II | - | TSG Sprockhövel | 2: 0 (0: 0) | |
18:45 | Arminia Bielefeld II | - | TuS Haltern | 0: 1 (0: 1) | |
Jerman> Liga Schleswig-Holstein 2017/2018 | Liga Schleswig-Holstein 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | VfR Neumünster | - | TSV Schilksee | 0: 3 (0: 1) | |
Jerman> Bundesliga Wanita 2017/2018 | Wanita Bundesliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Werder Bremen | - | VfL Wolfsburg | 0: 5 (0: 3) | |
Ghana> Liga Perdana 2018 | Liga Perdana 2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Emas Ashanti | - | Sebelas Keajaiban | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Dreams FC | - | Sekutu Antara | 3: 2 (0: 1) | |
16:00 | Berekum Chelsea | - | WAFA | 1: 2 (1: 1) | |
16:00 | Hati Oak | - | Profesional Liberty | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | Bechem United | - | Jerung Elmina | 3: 3 (0: 2) | |
16:00 | Karela FC | - | Asante Kotoko | 3: 2 (2: 1) | |
Gibraltar> Divisyen Perdana 2017/2018 | Premier Divison 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Lynx FC | - | Lincoln Red Imps | 0: 1 | |
Iraq> Liga Super 2017/2018 | Liga Super 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Al Najaf | - | Al Bahri | 2: 0 (1: 0) | |
14:30 | Amanat Baghdad | - | Al Quwa Al Jawiya | 0: 1 (0: 1) | |
Itali> Kejuaraan Musim Semi Remaja 1 2017/2018 | Youth Campionato Spring 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Torino FC | - | ACF Fiorentina | 4: 1 (3: 1) | |
Jepun> Liga J1 2018 | Liga J1 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Gamba Osaka | - | Vegalta Sendai | 1: 0 (0: 0) | |
11:00 | Tanduk Kashima | - | V-Varen Nagasaki | 2: 1 (2: 1) | |
11:00 | Kawasaki Frontale | - | Berlian Merah Urawa | 0: 2 (0: 1) | |
11:00 | Nagoya Grampus | - | Cherry Osaka | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Shonan Bellmare | - | Kashiwa Reysol | 1: 2 (0: 2) | |
11:00 | Vissel Kobe | - | FC Tokyo | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Yokohama F. Marinos | - | Glee Iwata | 1: 3 (0: 2) | |
11:30 | Sanfrecce Hiroshima | - | Shimizu S-Pulse | 2: 0 (1: 0) | |
12:00 | Sagan Tosu | - | Consadole Sapporo | 1: 2 (0: 0) | |
Kosovo> Superliga 2017/2018 | Superliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | KF Liria | - | KF Trepça'89 | 0: 2 | |
15:00 | KF Gjilan | - | Drita Gjilan | 1: 1 | |
15:00 | KF Feronikeli | - | Prishtina KF | 0: 0 | |
15:00 | KF Llapi | - | FK Drenica | 1: 0 | |
Liechtenstein> Piala 1 FL 2017/2018> Akhir | FL 1 Cup 2017/2018> Final' border = '0' /> | ||||
17:30 | FC Vaduz | - | FC Balzers | 3: 0 (2: 0) | |
Lithuania> Lyga 2018 | Lyga 2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Palanga | - | FK Trakai | 1: 0 (1: 0) | |
18:00 | FK Žalgiris | - | FK Sūduva | 2: 3 (2: 2) | |
Malaysia> Liga Super 2018 | Liga Super 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Johor Darul Ta'zim | - | Selangor FA | 2: 0 (0: 0) | |
14:00 | PKNP FC | - | Kelantan FA | 2: 0 (2: 0) | |
14:00 | Kuala Lumpur FA | - | PKNS FC | 2: 1 (2: 1) | |
14:00 | Melaka United | - | Perak TBG | 1: 2 (0: 1) | |
Mexico> Pasukan Asas U20 2017/2018 Clausura Playoffs> Suku akhir | Pasukan Asas U20 2017/2018 Penutupan Playoff> Suku akhir' suku = '0' /> | ||||
18:00 | Puebla FC | - | UANL Tigres | 2: 1 | |
18:00 | CF Pachuca | - | Deportivo Guadalajara | 2: 3 | |
22:00 | Palang Biru | - | CF Amerika | 0: 0 | |
Mexico> Pasukan Asas U17 2017/2018 Clausura Playoffs> Suku akhir | Pasukan Asas U17 2017/2018 Penutupan Playoff> Suku akhir' suku = '0' /> | ||||
15:00 | Kelab Necaxa | - | CF Amerika | 0: 2 | |
15:30 | CF Pachuca | - | Deportivo Guadalajara | 2: 0 | |
Montenegro> Piala Montenegro 2017/2018> Separuh akhir | Piala Montenegro 2017/2018> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Grbalj Radanovići | - | OSK Igalo | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | Mladost Podgorica | - | FK Budućnost Podgorica | 4: 3 (1: 1, 1: 2, 2: 2) pso | |
Maghribi> Botola Pro 1 2017/2018 | Botola Pro 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Cepat Oued Zem | - | Raja Casablanca | 3: 1 (2: 0) | |
18:00 | Moghreb dari Tetouan | - | RS Berkane | 1: 0 (0: 0) | |
Nigeria> Liga Profesional 2018 | Liga Profesional 2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Plateau United | - | Pelancong Wikki | 1: 1 | |
16:00 | Pergi pusing | - | MFM FC | 1: 0 | |
16:00 | Tiang Kano | - | Akwa United | 1: 0 | |
Macedonia Utara> 1. MFL 2017/2018 | 1. MFL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Akademi Pandev | - | FK Pobeda Junior | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | FK Pelister | - | FK Renova | 3: 2 (1: 1) | |
15:00 | KF Shkëndija 79 | - | FK Rabotnicki | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Vardar Skopje | - | FK Skopje | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | KF Skopje | - | Sileks Kratovo | 1: 1 (1: 1) | |
Norway> Cupen 2018> 2. Pusingan | Cupen 2018> 2. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | FK Mjølner | - | IL Stjørdals-Blink | 2: 1 (1: 0) | |
16:30 | Saya sampah | - | Levanger FK | 0: 3 (0: 1) | |
pukul lima petang | Lysekloster IL | - | FK Haugesund | 1: 2 (0: 1) | |
pukul lima petang | SK Sotra | - | SK Brann | 0: 4 (0: 3) | |
pukul lima petang | Strømmen JIKA | - | Bærum SK | 1: 2 (0: 0) | |
pukul lima petang | FK Ørn-Horten | - | Sarpsborg 08 | 0: 6 (0: 4) | |
pukul lima petang | FK Arendal | - | saya mulakan | 0: 3 (0: 0) | |
pukul lima petang | Fredrikstad FK | - | Kemungkinan BK | 1: 3 (0: 2) | |
pukul lima petang | Bola Sepak Elverum | - | KFUM Oslo | 2: 3 (1: 1, 1: 1) aet | |
pukul lima petang | Bola Sepak Skeid | - | Bola Sepak Sandefjord | 3: 0 (1: 0) | |
pukul lima petang | Steinkjer IFK | - | Rosenborg BK | 0: 5 (0: 3) | |
pukul lima petang | Egersunds IK | - | FK Jerv | 2: 1 (1: 1) | |
pukul lima petang | Notodden FK | - | Penanya SK | 3: 0 (0: 0) | |
pukul lima petang | IL Hødd | - | Florø SK | 1: 0 (0: 0, 0: 0) aet | |
pukul lima petang | Brattvåg IL | - | Molde FK | 1: 0 (0: 0, 0: 0) aet | |
pukul lima petang | Bergsøy IL | - | Kristiansund BK | 0: 6 (0: 3) | |
pukul lima petang | Sandnes Ulf | - | FK Vidar | 1: 0 (1: 0) | |
pukul lima petang | Harstad IL | - | FK Bodø / Glimt | 2: 5 (1: 1) | |
pukul lima petang | FK Fyllingsdalen | - | Sogndal IL | 2: 1 (1: 0, 1: 1) aet | |
pukul lima petang | Valdres FK | - | Strømsgodset JIKA | 1: 3 (0: 1) | |
pukul lima petang | Hamarkameratene | - | Hønefoss BK | 4: 0 (0: 0, 0: 0) aet | |
pukul lima petang | JIKA tinggi | - | Tromsdalen UIL | 3: 1 (0: 0, 1: 1) aet | |
pukul lima petang | Nest-Sotra | - | Bola Sepak anesane | 6: 5 (1: 0, 2: 2, 3: 3) pso | |
pukul lima petang | Fram Larvik | - | Mjøndalen JIKA | 2: 3 (1: 1, 1: 1) aet | |
pukul lima petang | Bola Sepak Kjels | - | Ullensaker / Kisa IL | 0: 3 (0: 1) | |
17:15 | FK Senja | - | Tromsø IL | 0: 1 (0: 0, 0: 0) aet | |
18:00 | Bryne FK | - | Viking FK | 1: 0 (0: 0) | |
Norway> Toppserien Wanita 2018 | Siri Teratas Wanita 2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Lyn Oslo | - | Vålerenga JIKA | 1: 1 (1: 1) | |
Poland> Piala Poland 2017/2018> Akhir | Puchar Polski 2017/2018> Final' border = '0' /> | ||||
15:00 | Legia Warsaw | - | Arka Gdynia | 2: 1 (2: 0) | |
Portugal> Liga Kedua 2017/2018 | Liga Kedua 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Vitória Guimarães B | - | FC Porto B | 0: 1 (0: 1) | |
Rusia> 1. Bahagian 2017/2018 | 1. Bahagian 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
07:00 | Tenaga udara | - | Avangard Kursk | 2: 2 (2: 1) | |
11:00 | Enisey Krasnoyarsk | - | Volgar astrakhan | 2: 1 (0: 0) | |
12:00 | FK Orenburg | - | Sibir Novosibirsk | 1: 0 (1: 0) | |
13:00 | Spartak Moskva 2 | - | Dinamo St. Petersburg | 2: 2 (1: 0) | |
13:30 | FK Tambov | - | FK Tyumen | 3: 1 (1: 0) | |
14:00 | Baltika Kaliningrad | - | Shinnik yaroslavl | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Fakel Voronezh | - | FK Tom Tomsk | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Rotor Volgograd | - | Krylia Sovetov | 0: 2 (0: 2) | |
15:00 | Zenit St. Petersburg 2 | - | FK Khimki | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | Kuban Krasnodar | - | Olimpiyets Nizhny Novgorod | 0: 0 (0: 0) | |
Scotland> Playoff 2017/2018 Liga Satu> Separuh akhir | Playoff 2017/2018 Liga Satu> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
19:45 | Stirling Albion FC | - | Peterhead FC | 0: 1 (0: 1) | |
Scotland> Kejuaraan Playoff 2017/2018> Separuh akhir | Kejuaraan Playoff 2017/2018> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
19:45 | Alloa Athletic | - | Raith Rovers | 2: 0 (1: 0) | |
19:45 | Arbroath FC | - | Dumbarton FC | 1: 2 (0: 0) | |
Singapura> Liga Perdana 2018 | Liga Perdana 2018>' border = '0' /> | ||||
12:45 | Tampines Rovers | - | Balestier Khalsa | 1: 0 (0: 0) | |
12:45 | Warriors FC | - | Brunei DPMM FC | 2: 2 (2: 1) | |
12:45 | Hougang United | - | Home United | 3: 3 (0: 2) | |
Slovenia> PrvaLiga 2017/2018 | PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | NK Triglav | - | NK Krško | 2: 0 (2: 0) | |
15:00 | Rudar Velenje | - | NK Maribor | 1: 3 (0: 1) | |
pukul lima petang | NK Domžale | - | NK Ankaran | 4: 0 (2: 0) | |
Korea Selatan> Liga K 1 2018 | Liga K 1 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Jeonbuk FC | - | Daegu FC | 2: 1 (2: 0) | |
11:30 | Suwon Bluewings | - | Ulsan hyundai | 0: 0 (0: 0) | |
11:30 | Gyeongnam FC | - | FC Seoul | 0: 0 (0: 0) | |
11:30 | Pohang Steelers | - | Incheon United | 0: 0 (0: 0) | |
11:30 | Jeju United | - | Gangwon FC | 3: 5 (3: 3) | |
11:30 | Sangju Sangmu | - | Naga Jeonnam | 1: 1 (1: 0) | |
Sweden> Allsvenskan 2018 | Allsvenskan 2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Saya Sirius | - | AIK Solna | 2: 3 (2: 1) | |
USA> Kejohanan USL 2018 | Kejuaraan USL 2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Ottawa Fury | - | New York RB II | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | Rio Grande Valley FC | - | Reno 1868 FC | 0: 0 (0: 0) |