FIFA> Persahabatan U18 2018> November | U18 Persahabatan 2018> November' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
12:30 | Montenegro | - | Hungary | 1: 2 (0: 1) | |
FIFA> Persahabatan U16 2018> November | U16 Persahabatan 2018> November' border = '0' /> | ||||
13:00 | Perancis | - | Jepun | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Austria | - | Inggeris | 2: 4 (0: 0) | |
FIFA> Persahabatan Wanita U16 2018> November | Persahabatan Wanita U16 2018> November' border = '0' /> | ||||
10:00 | Jerman | - | Denmark | 2: 1 (1: 1) | |
FIFA> Persahabatan U15 2018> November | U15 Persahabatan 2018> November' border = '0' /> | ||||
15:00 | Hungary | - | Austria | 4: 1 (3: 0) | |
UEFA> Liga Juara-Juara Wanita 2018/2019> Pusingan ke-16 | Liga Juara-Juara Wanita 2018/2019> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
17:30 | Slavia Prague | - | FC Rosengård | 0: 0 (0: 0) | |
19:30 | Glasgow City FC | - | FC Barcelona | 0: 3 (0: 1) | |
UEFA> Kelayakan U17 EURO 2018/2019> Kumpulan 5 | Kelayakan U17 EURO 2018/2019> Kumpulan 5' sempadan = '0' /> | ||||
13:00 | Switzerland | - | Scotland | 1: 1 (0: 1) | |
13:00 | Kosovo | - | Cyprus | 1: 0 (0: 0) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2018> Separuh akhir | Copa Libertadores 2018> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
00:45 | Pokok Kelapa Sawit | - | Boca Juniors | 2: 2 (0: 1) | |
CONMEBOL> Copa Sudamericana 2018> Suku akhir | Copa Sudamericana 2018> Suku akhir' sempadan = '0' /> | ||||
00:45 | Athletico Paranaense | - | Bahia - BA | 4: 1 (0: 1, 0: 1) pso | |
CONCACAF> U20 Championship 2018 USA> Kumpulan A | U20 Championship 2018 USA> Kumpulan A' border = '0' /> | ||||
17:45 | Trinidad & Tobago | - | St. Vincent / Grenadines | 3: 2 | |
20:00 | Nama Surin | - | Kepulauan Virgin | 13: 2 | |
22:00 | PENGGUNAAN | - | Puerto Rico | 7: 1 | |
CONCACAF> U20 Championship 2018 USA> Kumpulan C | U20 Championship 2018 USA> Kumpulan C' border = '0' /> | ||||
15:30 | Cuba | - | Belize | 6: 1 | |
17:45 | Antigua & Barbuda | - | St Martin | 6: 1 | |
CONCACAF> U20 Championship 2018 USA> Kumpulan E | U20 Championship 2018 USA> Kumpulan E' border = '0' /> | ||||
15:30 | Haiti | - | St. Lucia | 1: 0 | |
22:30 | Costa rica | - | Bermuda | 5: 0 | |
AFC> U19 Championship 2018 Indonesien> Separuh akhir | U19 Championship 2018 Indonesien> Separuh akhir' border = '0' /> | ||||
09:00 | Qatar | - | Korea Selatan | 1: 3 (0: 3) | |
12:30 | Jepun | - | Arab Saudi | 0: 2 (0: 2) | |
Argentina> Piala Argentina 2018> Suku akhir | Copa Argentina 2018> Suku akhir' suku = '0' /> | ||||
18:30 | Budak Tua Newell | - | Rosario Tengah | 1: 2 (0: 0) | |
Australia> Liga W Wanita 2018/2019 | Liga W Wanita 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Kemenangan Melbourne | - | Newcastle United Jets | 2: 1 (2: 1) | |
Austria> ÖFB-Cup 2018/2019> Pusingan ke-16 | ÖFB-Cup 2018/2019> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
10:00 | Grazer AK | - | Kapfenberger SV 1919 | 3: 0 (1: 0) | |
Belgium> Kelas pertama A 2018/2019 | Kelas pertama A 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:30 | RSC Anderlecht | - | Sporting Lokeren | 1: 1 (0: 0) | |
pukul lima petang | SV Zulte Waregem | - | Gabus Piawai | 3: 1 (1: 1) | |
Brazil> Série B 2018 | Série B 2018>' border = '0' /> | ||||
22:15 | Criciuma - SC | - | Goias | 2: 2 (0: 1) | |
Bulgaria> Kupa 2018/2019> Pusingan ke-16 | Kupa 2018/2019> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
pukul lima petang | PFC Beroe | - | Botev Plovdiv | 3: 4 (0: 0, 0: 0, 0: 0) pso | |
Colombia> Promosi 2018> Kumpulan A | Promosi 2018> Kumpulan A' sempadan = '0' /> | ||||
00:30 | Cúcuta Deportivo | - | Cartagena sebenar | 3: 0 (1: 0) | |
Colombia> Promosi 2018> Kumpulan B | Promosi 2018> Kumpulan B' sempadan = '0' /> | ||||
20:00 | Union Magdalena | - | Valledupar FC Sebenar | 2: 0 (1: 0) | |
Republik Czech> liga bola sepak ke-2 2018/2019 | Liga bolasepak ke-2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | FK Ústí nad Labem | - | FC Hradec Králové | 0: 1 (0: 0) | |
Denmark> Piala DBU 2018/2019> Pusingan ke-16 | DBU Pokalen 2018/2019> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
18:30 | FC Midtjylland | - | FC Copenhagen | 2: 0 (2: 0) | |
Ecuador> Peringkat Kedua Serie A 2018 | Peringkat Kedua Serie A 2018>' border = '0' /> | ||||
00:15 | Bebas dari Lembah | - | Bandaraya Guayaquil | 4: 0 (1: 0) | |
Mesir> Liga Perdana 2018/2019 | Premiership 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Haras El Hodood | - | Al-Mokawloon | 0: 0 (0: 0) | |
15:30 | PetroJet FC | - | Misr lel-Maqasah SC | 0: 1 (0: 0) | |
18:30 | Wadi Degla FC | - | Zamalek | 2: 4 (1: 2) | |
El Salvador> Pembukaan Bahagian Pertama 2018/2019 | Bahagian Pertama 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Luis Angel Firpo | - | Chalatenango | 0: 2 (0: 1) | |
England> Piala Liga 2018/2019> Pusingan ke-16 | Piala Liga 2018/2019> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
19:45 | Manchester City | - | Fulham FC | 2: 0 (1: 0) | |
England> Liga Perdana U18 2018/2019 Utara | Liga Perdana U18 2018/2019 Utara>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Liverpool FC | - | Everton FC | 4: 3 (1: 1) | |
Perancis> Nasional 2018/2019 | Nasional 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:30 | SO Cholet | - | FC Chambly | 2: 2 (0: 2) | |
Jerman> Regionalliga Südwest 2018/2019 | Regionalliga Südwest 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | 1. FC Saarbrücken | - | 1899 Hoffenheim II | 5: 0 (4: 0) | |
Jerman> Bayernliga Süd 2018/2019 | Bayernliga Süd 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | TSV Noerdlingen | - | TSV 1896 Rain am Lech | 3: 4 (1: 3) | |
Jerman> Oberliga Niederrhein 2018/2019 | Oberliga Niederrhein 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | VfB Homberg | - | 1. FC Bocholt | 1: 1 (0: 1) | |
Gibraltar> Divisyen Perdana 2018/2019 | Premier Divison 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Gibraltar Phoenix | - | Lions Gibraltar | 1: 0 (1: 0) | |
Greece> Kypello Elladas 2018/2019> Kumpulan 1 | Kypello Elladas 2018/2019> Kumpulan 1' sempadan = '0' /> | ||||
17:30 | BUKAN Giannina | - | Thyella Kamari | 5: 0 (3: 0) | |
Greece> Kypello Elladas 2018/2019> Kumpulan 5 | Kypello Elladas 2018/2019> Kumpulan 5' sempadan = '0' /> | ||||
15:15 | PRU Panachaiki | - | Olympiakos Piraäus | 0: 2 (0: 1) | |
Greece> Kypello Elladas 2018/2019> Kumpulan 6 | Kypello Elladas 2018/2019> Kumpulan 6' sempadan = '0' /> | ||||
13:00 | Apollon Smyrnis | - | Apollon Paralimniou | 5: 0 (1: 0) | |
Greece> Kypello Elladas 2018/2019> Kumpulan 7 | Kypello Elladas 2018/2019> Kumpulan 7' sempadan = '0' /> | ||||
13:00 | AO Kerkyra | - | Xanthi FC | 0: 1 (0: 0) | |
Guatemala> Liga Nasional 2018/2019 Apertura | Liga Kebangsaan 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Cobán Imperial | - | Iztapa | 2: 1 (0: 0) | |
02:00 | Perbandaran CSD | - | Komunikasi | 2: 0 (2: 0) | |
Honduras> Liga Nasional 2018/2019 Apertura | Liga Kebangsaan 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Serigala UPNFM | - | Olympia | 2: 1 | |
India> Liga Super India 2018/2019 | Liga Super India 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Jamshedpur FC | - | FC Goa | 4: 1 (1: 1) | |
India> Liga-I 2018/2019 | Liga-I 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Shillong Lajong FC | - | Benggala Timur FC | 1: 3 (0: 2) | |
11:30 | Chennai City FC | - | Saudara Churchill | 2: 2 (1: 0) | |
Itali> Kumpulan Serie D A 2018/2019 | Serie D Group A 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | USD Fezzanese | - | AC Bra | 0: 2 | |
Kuwait> Liga Perdana 2018/2019 | Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:35 | Al Nasr SC | - | Al Tadamun | 0: 1 (0: 0) | |
14:35 | Al Shabab | - | Al Fahaheel | 1: 1 (0: 0) | |
16:55 | Al Arabi SC | - | Kazma SC | 1: 1 (0: 0) | |
Mexico> Copa MX 2018/2019 Apertura> Akhir | Copa MX 2018/2019 Apertura> Final' border = '0' /> | ||||
02:36 | CF Monterrey | - | Palang Biru | 0: 2 (0: 1) | |
Belanda> Piala KNVB 2018/2019> 2. Pusingan | piala KNVB 2018/2019> 2. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
17:30 | NEC Nijmegen | - | Nasib baik | 2: 3 (2: 1) | |
19:45 | Feyenoord | - | ADO Den Haag | 5: 1 (2: 1) | |
Norway> Cupen 2018> Separuh akhir | Cupen 2018> Separuh akhir' sempadan = '0' /> | ||||
18:05 | Rosenborg BK | - | saya mulakan | 2: 1 (0: 1) | |
Peru> Divisyen Pertama 2018 Clausura | Primera División 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:30 | Kesatuan Sekerja | - | Sukan Binari | 1: 1 (1: 0) | |
22:45 | Sukan Huancayo | - | Sukan Rosario | 1: 1 (0: 0) | |
Romania> Piala Romania 2018/2019> Pusingan ke-16 | Cupa Romaniei 2018/2019> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
pukul lima petang | FK Csikszereda | - | Dinamo Bucharest | 6: 5 (0: 0, 2: 2, 3: 3) pso | |
19:45 | FC Dunărea Călărași | - | FCSB | 2: 1 (0: 0) | |
Rusia> Kubok 2018/2019> Pusingan ke-16 | Kubok 2018/2019> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | Krylia Sovetov | - | FK Krasnodar | 1: 2 (0: 0, 1: 1) aet | |
16:00 | FK Rostov | - | Zenit St. Petersburg | 3: 1 (1: 1) | |
pukul lima petang | Spartak Moskva | - | Anzhi Makhachkala | 1: 0 (1: 0) | |
Arab Saudi> Liga Perdana 2018/2019 | Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:35 | Al Fateh | - | Al Fayha | 1: 2 (0: 0) | |
15:00 | Al Batin | - | Al Hazem | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Al Faisaly | - | Al Ettifaq | 5: 1 (1: 0) | |
15:25 | Al Wehda | - | Al Shabab | 0: 1 (0: 0) | |
16:50 | Al Ittihad | - | Al Ra'ed | 1: 2 (0: 1) | |
Sepanyol> Copa del Rey 2018/2019> 4. Pusingan | Copa del Rey 2018/2019> 4. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
11:00 | Bersukan Gijon | - | SD Eibar | 2: 0 (0: 0) | |
15:15 | CF Villanovense | - | Sevilla FC | 0: 0 (0: 0) | |
15:15 | Vigo Celtic | - | Masyarakat yang sebenar | 1: 1 (0: 0) | |
17:30 | UD Almeria | - | Villarreal CF | 3: 3 (0: 0) | |
17:30 | Cadiz CF | - | Espanyol Barcelona | 2: 1 (2: 1) | |
19:45 | Perlumbaan Santander | - | Betis sebenar | 0: 1 (0: 1) | |
Sweden> Allsvenskan 2018 | Allsvenskan 2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Malmö FF | - | Örebro SK | 4: 0 (2: 0) | |
18:00 | Östersunds FK | - | AIK Solna | 1: 2 (0: 2) | |
Switzerland> Piala 2018/2019> Pusingan ke-16 | Piala 2018/2019> Pusingan 16' sempadan = '0' /> | ||||
18:30 | FC Rapperswil-Jona | - | SC Kriens | 1: 4 (0: 1) | |
18:30 | FC Chiasso | - | FC Luzern | 0: 2 (0: 0) | |
19:15 | FC St. Gallen | - | FC Sion | 1: 2 (0: 0, 1: 1) aet | |
Turki> Türkiye Kupasi 2018/2019> 4. Pusingan | Türkiye Kupasi 2018/2019> 4. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
10:00 | Sariyer SK | - | Caykur Rizespor | 1: 2 (1: 2) | |
10:00 | Gumushanespor | - | Giresunspor | 3: 5 (1: 2, 2: 2, 2: 2) pso | |
10:30 | Etimesgut Belediyespor | - | İstanbulspor AŞ | 2: 1 (1: 0) | |
12:00 | Adana Demirspor | - | Sukan Dersim | 3: 1 (1: 0, 1: 1) aet | |
14:00 | Menemen Belediyespor | - | Zonguldak Komurspor | 2: 0 (0: 0) | |
16:00 | Balikesirspor | - | Pendikspor | 3: 1 (2: 1) | |
16:00 | Goztepe | - | Cengelköyspor | 4: 0 (1: 0) | |
17:30 | Genclerbirligi | - | Diyarbekirspor | 1: 0 (0: 0) | |
UA Emirates> Liga Teluk Arab UAE 2018/2019 | Liga Teluk Arab UAE 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:50 | Dibba Al Fujairah | - | Kelab Al Jazira | 3: 3 (2: 2) | |
12:55 | Al Wasl | - | Al Fujairah SC | 6: 3 (2: 0) | |
15:30 | Al Wahda | - | Kelab Shabab Al Ahli | 2: 2 (1: 0) | |
Amerika Syarikat> Major League Soccer 2018 Playoffs> Kelayakan | Major League Soccer 2018 Playoffs> Qualifier' border = '0' /> | ||||
01:30 | FC Dallas | - | Portland Timbers | 1: 2 (0: 1) | |
Uzbekistan> kejuaraan Liga Super 2018 | Kejuaraan Liga Super 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Pakakor Tashkent | - | Navbahor Namangan | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | Buxoro FK | - | Bunyodkor PFK | 0: 2 (0: 0) | |
Uzbekistan> Penyingkiran Liga Super 2018 | Penyingkiran Liga Super 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Nasaf Karshi | - | FC Kokand 1912 | 1: 1 (1: 0) |