FIFA> Persahabatan 2018> September | Persahabatan 2018> September' sempadan = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | Timor-Leste | - | Negara Brunei | 3: 1 (2: 0) | |
FIFA> Kelayakan Piala Dunia Wanita Eropah 2017/2018> Kumpulan 5 | Kelayakan Piala Dunia Wanita Eropah 2017/2018> Kumpulan 5' sempadan = '0' /> | ||||
15:55 | Iceland | - | Jerman | 0: 2 (0: 1) | |
FIFA> Persahabatan Wanita 2018> September | Persahabatan Wanita 2018> September' sempadan = '0' /> | ||||
04:00 | PENGGUNAAN | - | cili | 3: 0 (2: 0) | |
14:00 | Latvia | - | Lithuania | 4: 0 (3: 0) | |
20:00 | Perancis | - | Mexico | 4: 0 (1: 0) | |
FIFA> Persahabatan U18 2018> September | U18 Friendlies 2018> September' border = '0' /> | ||||
10:00 | Turki | - | Kazakhstan | 0: 1 (0: 1) | |
CONCACAF> Kejuaraan Wanita Wanita QF 2018 Zon Caribbean> Pusingan Akhir | |||||
01:00 | Trinidad & Tobago | - | Jamaica | 1: 4 (1: 0) | |
Albania> Kategoria Atas 2018/2019 | Kategoria Superiore 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:45 | Pejuang Gjirokastra | - | Flamurtari Vlora | 0: 1 (0: 1) | |
18:45 | FC Partizani | - | KS Kastrioti | 1: 0 (1: 0) | |
Algeria> Ligue 1 2018/2019 | Ligue 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | CR Bélouizdad | - | DRB Tadjenanet | 2: 1 (0: 0) | |
pukul lima petang | SEBAGAI Aïn M'lila | - | JS Kabylie | 0: 0 (0: 0) | |
pukul lima petang | Paradou AC | - | Medea Olimpik | 3: 0 (1: 0) | |
17:45 | US Abb Beles | - | MC Oran | 3: 1 (2: 0) | |
17:45 | MO Béjaïa | - | CS Constantine | 1: 0 (1: 0) | |
20:00 | CA Bordj Bou Arreridj | - | NA Hussein Dey | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | JS Saoura | - | Penggera USM | 3: 0 (3: 0) | |
9:00 Malam | MC Alger | - | ES Setif | 0: 1 (0: 0) | |
Argentina> Bahagian Pertama 2018/2019 | Bahagian Pertama 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
01:00 | San Martin de San Juan | - | Taufan | 1: 2 (1: 2) | |
17:15 | Pertahanan dan Keadilan | - | Belgrano dari Córdoba | 1: 1 (0: 1) | |
19:30 | Banfield | - | Penaung Paraná | 1: 0 (1: 0) | |
21:45 | Bengkel Cordoba | - | Godoy Cruz | 1: 0 (0: 0) | |
Argentina> B Nasional Pertama 2018/2019 | B Nasional Pertama 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Institut Cordoba | - | Pertanian Carlos Casares | 0: 1 (0: 0) | |
01:05 | Temperley | - | Villa Dalmine | 0: 2 (0: 0) | |
18:00 | Sarmiento de Junín | - | Atletik Rafaela | 1: 1 (0: 0) | |
19:30 | Ferro Carril Oeste | - | Guillermo Brown dari Puerto Madryn | 2: 0 (2: 0) | |
19:30 | Brown de Adrogué | - | Olympus Bahia Blanca | 3: 0 (2: 0) | |
20:05 | Junior Chacarita | - | Platense | 0: 2 (0: 1) | |
Argentina> Primera B Metropolitana 2018/2019 | Metropolitan pertama B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:05 | Almirante Brown oleh Isidro Casanova | - | Semua lelaki | 2: 0 (1: 0) | |
Armenia> Liga Perdana 2018/2019 | Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Alashkert | - | Artsakh FC | 6: 0 | |
13:00 | Pyunik FC | - | Lori FC | 0: 3 | |
13:00 | Banant FC | - | Gandzasar Kapan | 1: 0 | |
16:00 | FC Ararat-Armenia | - | Shirak FC | 3: 1 | |
Australia> NPL New South Wales 2018 Akhir> Final Awal | NPL New South Wales 2018 Final> Final Awal' border = '0' /> | ||||
10:30 | Sydney United 58 | - | APIA Leichhardt Tigers | 3: 5 (1: 0, 1: 1, 1: 1) pso | |
Australia> NPL Northern NSW 2018 Final> Separuh Akhir | NPL Northern NSW 2018 Final> Separuh Akhir' border = '0' /> | ||||
06:30 | Edgeworth FC | - | Lambton jaffas | 3: 2 (0: 0, 1: 1) aet | |
Australia> NPL Australia Barat 2018 Akhir> Separuh Akhir Major | NPL Australia Barat 2018 2018> Separuh Akhir Major' border = '0' /> | ||||
08:00 | Perth SC | - | Kemuliaan Perth (Y) | 2: 4 (1: 1, 2: 2, 3: 3) pso | |
Australia> NPL Australia Barat 2018 Akhir> Separuh Akhir Minor | NPL Australia Barat 2018 2018> Separuh Akhir Minor' border = '0' /> | ||||
12:00 | Cockburn City SC | - | Bayswater City SC | 5: 4 (2: 1, 3: 3, 3: 3) pso | |
Australia> NPL Australia Selatan 2018 Akhir> Akhir | NPL Australia Selatan 2018 Akhir> Final' border = '0' /> | ||||
10:30 | Campbelltown City SC | - | Adelaide City FC | 1: 0 (0: 0) | |
Australia> NPL Capital Football 2018 Final> Final Awal | NPL Capital Football 2018 Final> Final Awal' border = '0' /> | ||||
07:00 | Canberra FC | - | Cooma FC | 5: 0 (1: 0) | |
Australia> NPL Tasmania 2018 | NPL Tasmania 2018>' border = '0' /> | ||||
05:00 | South Hobart FC | - | Rangers Utara | 3: 1 (2: 0) | |
05:00 | Hobart Zebras | - | Launceston City FC | 4: 4 (2: 2) | |
05:00 | Kingborough Lions United | - | Bandar Devonport | 0: 4 (0: 2) | |
05:00 | Clarence United | - | Warriors Olympia FC | 1: 1 (1: 1) | |
Austria> Bundesliga 2018/2019 | Bundesliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Austria Vienna | - | SV Mattersburg | 2: 1 (0: 1) | |
16:00 | SCR Altach | - | SKN St. Pölten | 1: 2 (0: 1) | |
16:00 | FC Wacker Innsbruck | - | TSV Hartberg | 2: 1 (1: 1) | |
Austria> 2. Liga 2018/2019 | 2. Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Austria Lustenau | - | FC Liefering | 1: 0 (1: 0) | |
Austria> Regionalliga pertengahan 2018/2019 | Regionalliga pertengahan 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | TuS Bad Gleichenberg | - | Tali pinggang kesatuan | 3: 1 (2: 0) | |
17:30 | Grazer AK | - | FC Gleisdorf 09 | 2: 2 (2: 2) | |
Austria> Regionalliga Barat (-2019) 2018/2019 | Regionalliga Barat (-2019) 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SV Wörgl | - | SCR Altach (A) | 0: 4 (0: 1) | |
14:00 | USK Maximarkt Anif | - | FC Kitzbühel | 2: 0 (2: 0) | |
15:00 | FC Kufstein | - | TSV St. Johann | 1: 3 (0: 2) | |
15:00 | FC Dornbirn | - | SV Wals-Grünau | 2: 0 (1: 0) | |
pukul lima petang | SC Schwaz | - | FC Langenegg | 3: 1 (1: 0) | |
Belarus> Kejuaraan 2018 | Cempionat 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Dnepr Mogilev | - | Luch Minsk | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | FK Isloch Minsk | - | FK Gomel | 0: 1 (0: 1) | |
17:30 | Dinamo brest | - | FK Minsk | 2: 1 (1: 1) | |
Belgium> Kelas pertama A 2018/2019 | Kelas pertama A 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | SEBAGAI Eupen | - | Gabus Piawai | 2: 1 (0: 1) | |
19:00 | Sporting Lokeren | - | Waasland-Beveren | 1: 0 (0: 0) | |
19:00 | Sint-Truidense VV | - | KV Ostend | 1: 0 (0: 0) | |
19:30 | Sporting Charleroi | - | Mouscron Royal Excel | 3: 1 (2: 0) | |
Belgium> Eerste Klasse B 2018/2019 Tempoh 1 | Kelas pertama B 2018/2019 Tempoh 1>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Oud-Heverlee Leuven | - | KVC Westerlo | 1: 3 (0: 1) | |
19:30 | KSV Roeselare | - | Lommel SK | 2: 2 (1: 2) | |
Belgium> U18 Elite 2018/2019 | U18 Elite 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | KRC Genk | - | Sporting Charleroi | 2: 0 | |
12:30 | Sint-Truidense VV | - | Kelab Brugge KV | 3: 5 | |
13:00 | Gabus Piawai | - | Oud-Heverlee Leuven | 1: 2 | |
13:00 | Cercle Bruges | - | KV Mechelen | 0: 3 | |
13:30 | Sporting Lokeren | - | KAA Gent | 3: 2 | |
Belgium> U16 Elite 2018/2019 | U16 Elite 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | SV Zulte Waregem | - | RSC Anderlecht | 0: 3 | |
13:00 | KAA Gent | - | Sporting Lokeren | 2: 4 | |
13:00 | Sporting Charleroi | - | KRC Genk | 0: 7 | |
13:00 | Kelab Brugge KV | - | Sint-Truidense VV | 2: 5 | |
1:15 tengah hari | KV Mechelen | - | Cercle Bruges | 3: 2 | |
14:00 | Oud-Heverlee Leuven | - | Gabus Piawai | 4: 2 | |
Bolivia> Liga Profesional 2018 Clausura | Liga Profesional 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Sport Boys Warnes | - | Potosí Nasional | 2: 1 (2: 0) | |
20:00 | Kelab Aurora | - | Paling kuat | 1: 2 (0: 2) | |
9:00 Malam | Bolivar | - | Jorge Wilstermann | 2: 1 (1: 0) | |
22:15 | Pari Diraja | - | CD Guabirá | 2: 1 (0: 0) | |
Bosnia-Herzegovina> Liga Perdana 2018/2019 | Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Tuzla City | - | Zvijezda 09 Bijeljina | 3: 1 (2: 0) | |
16:00 | FK Krupa | - | Zrinjski Mostar | 1: 2 (1: 1) | |
16:00 | Pekerja Bijeljina | - | NK GOŠK Gabela | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | FK Mladost Doboj-Kakanj | - | Sloboda Tuzla | 1: 0 (1: 0) | |
19:00 | Keluli Zenica | - | FK Sarajevo | 0: 0 (0: 0) | |
Brazil> Serie A 2018 | Série A 2018>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Victoria - BA | - | Amerika - MG | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Grêmio Porto Alegre | - | Botafogo - RJ | 4: 0 (2: 0) | |
23:00 | Vasco da Gama | - | Santos FC | 0: 3 (0: 1) | |
Brazil> Série B 2018 | Série B 2018>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Jambatan hitam | - | Villa Nova - PERGI | 1: 1 (1: 0) | |
01:30 | CR Brazil - AL | - | Sampaio Corraa - MA | 2: 1 (1: 0) | |
20:30 | Avaí - SC | - | Figueirense - SC | 0: 1 (0: 1) | |
23:00 | Goias | - | Kekuatan | 3: 1 (2: 0) | |
Bulgaria> Liga Parva 2018/2019 | Parva Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:30 | September Sofia | - | Etar Veliko Tarnovo | 0: 2 (0: 1) | |
16:45 | Botev Plovdiv | - | CSKA Sofia | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Levski Sofia | - | PFC Beroe | 1: 0 (0: 0) | |
Kanada> Liga Bola Sepak 2018 | Soccer League 2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Helang Putih Serbia | - | Galaxy Brantford | 0: 1 | |
01:30 | SC Waterloo | - | Bandar Hamilton | 3: 0 | |
Chile> Bahagian Pertama 2018 | Bahagian Pertama 2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Universiti Chile | - | Sukan Temuco | 2: 1 (1: 0) | |
16:00 | Iquique | - | O'Higgins | 3: 1 (3: 0) | |
19:00 | saint Louis | - | Audax Italiano | 0: 0 (0: 0) | |
21:30 | Kesatuan Sepanyol | - | Universiti Katolik | 1: 1 (0: 1) | |
China> Liga Super 2018 | Liga Super 2018>' border = '0' /> | ||||
12:35 | Dalian Yifang FC | - | Shandong Luneng | 4: 3 (2: 0) | |
12:35 | Guangzhou R & F | - | Tianjin Teda | 2: 0 (1: 0) | |
12:35 | Hebei China Fortune FC | - | Shanghai SIPG | 1: 1 (1: 1) | |
China> Liga Satu 2018 | Liga Satu 2018>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Harapan | - | Shijiazhuang Pernah Cerah | 2: 1 (1: 0) | |
12:30 | Musim Bunga Heilongjiang Lava | - | Yanbian FC | 2: 0 (0: 0) | |
12:30 | Zhèjiāng Yìténg | - | Meizhou Meixian Techand | 3: 3 (2: 3) | |
12:30 | Meizhou Hakka | - | Shanghai Shenxin | 2: 1 (2: 0) | |
13:00 | Xinjiang Tianshan Leopard FC | - | Wuhan Zall FC | 0: 5 (0: 3) | |
Colombia> Penutupan Pertama 2018 | Penutupan 2018 Pertama>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Boyacá Chicó | - | Ekuiti | 0: 1 (0: 1) | |
22:00 | Atletik Huila | - | Leones FC | 2: 3 (1: 2) | |
Costa Rica> Pembukaan Bahagian Pertama 2018/2019 | Bahagian Pertama 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
20:30 | AD Carmelita | - | Perbandaran Greece | 1: 2 (1: 2) | |
Croatia> 1. HNL 2018/2019 | 1. HNL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Slup Belupo | - | Hajduk Berpisah | 1: 1 (1: 1) | |
20:00 | NK Osijek | - | Lokomotiva Zagreb | 2: 1 (1: 0) | |
Croatia> HNL ke-2 2018/2019 | 2. HNL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:30 | NK Solin | - | Hajduk Split II | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Dinamo Zagreb II | - | NK BSK Bijelo Brdo | 3: 1 (0: 1) | |
18:00 | NK Zadar | - | HNK Šibenik | 0: 2 (0: 1) | |
18:30 | NK Varaždin SN | - | NK Lučko | 1: 0 (1: 0) | |
Cyprus> Bahagian Pertama 2018/2019 | Bahagian Pertama 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | AEL Limassol | - | Doxa Katokopias FC | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | Paphos FC | - | Anorthosis Famagusta FC | 1: 1 (0: 1) | |
Republik Czech> liga bola sepak pertama 2018/2019 | 1. liga bola sepak 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Slovan Liberec | - | Baník Ostrava | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | FC FASTAV Zlín | - | 1. FK Příbram | 3: 0 (3: 0) | |
16:00 | FK Mladá Boleslav | - | FK Teplice | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | SFC Opava | - | FK Jablonec | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | Slavia Prague | - | Viktoria Plzeň | 4: 0 (2: 0) | |
Republik Czech> liga bola sepak ke-2 2018/2019 | Liga bolasepak ke-2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
09:15 | FK Pardubice | - | Budejovice Czech | 2: 0 (0: 0) | |
09:15 | FK Baník Sokolov | - | Viktoria Zizkov | 1: 0 (0: 0) | |
Denmark> Superliga 2018/2019 | Superliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SønderjyskE | - | Hobro I. | 1: 1 (1: 0) | |
Denmark> 1. Bahagian 2018/2019 | 1. Bahagian 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | FC Fredericia | - | HB Køge | 3: 1 (0: 1) | |
12:30 | Lyngby BK | - | Viborg FF | 0: 5 (0: 1) | |
12:30 | Næstved BK | - | FC Roskilde | 3: 1 (0: 1) | |
Denmark> Kolam Divisyen 2 1 2018/2019 | 2. Bahagian Kolam 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Vejgaard BK | - | Tarup-Paarup JIKA | 1: 2 (1: 1) | |
13:00 | Dalum JIKA | - | Brabrand JIKA | 0: 1 (0: 1) | |
13:00 | Jammerbugt FC | - | Skive I. | 2: 0 (1: 0) | |
13:00 | IGF yang lebih teruk | - | FC Sydvest 05 | 1: 1 (1: 0) | |
13:00 | Aarhus Fremad | - | Membongkok JIKA | 1: 1 (1: 0) | |
Denmark> Kolam Divisyen 2 2 2018/2019 | 2. Kolam Renang Bahagian 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Skovshoved JIKA | - | Vanløse JIKA | 1: 1 (0: 1) | |
12:00 | Hellerup I. | - | Slagelse B&I | 3: 3 (1: 0) | |
13:00 | BK Marienlyst | - | BK Avarta | 1: 4 (0: 1) | |
13:00 | Hillerød GI | - | BK Frem Copenhagen | 2: 1 (0: 0) | |
13:00 | Middelfart Boldklub | - | Brønshøj BK | 3: 1 (2: 0) | |
14:00 | B.93 Kopenhagen | - | AB Gladsaxe | 1: 4 (1: 1) | |
Denmark> Liga Remaja U19 Remaja 2018/2019 | Youth U19 Drenge Ligaen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Aarhus GF | - | SønderjyskE | 1: 2 (1: 1) | |
12:00 | Aalborg BK | - | Esbjerg fB | 2: 4 (2: 0) | |
12:00 | Odense BK | - | FC Copenhagen | 2: 3 (2: 2) | |
12:00 | Silkeborg JIKA | - | Brøndby JIKA | 2: 1 (1: 1) | |
Denmark> Bahagian Remaja U19 Remaja 2018/2019 | Youth U19 Boys Division 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:00 | B.93 Kopenhagen | - | AB Gladsaxe | 1: 2 (0: 1) | |
12:00 | Randers SK Freja | - | Hvidovre JIKA | 1: 1 (0: 1) | |
1:15 tengah hari | FC Roskilde | - | AC Horsens | 5: 0 (2: 0) | |
13:30 | HB Køge | - | Hellerup I. | 1: 1 (1: 1) | |
14:00 | Thisted FC | - | Næstved BK | 2: 0 (0: 0) | |
Denmark> Pemuda B U17 Drenge Ligaen 2018/2019 | Youth B U17 Drenge Ligaen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:45 | Aarhus GF | - | SønderjyskE | 4: 1 (2: 1) | |
14:15 | Aalborg BK | - | Esbjerg fB | 1: 2 (1: 2) | |
14:15 | Odense BK | - | FC Copenhagen | 4: 4 (1: 1) | |
14:30 | Silkeborg JIKA | - | Brøndby JIKA | 2: 2 (0: 1) | |
Denmark> Bahagian Belia B U17 Remaja 2018/2019 | Youth B U17 Boys Division 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:00 | HB Køge | - | Hellerup I. | 3: 1 (1: 0) | |
11:00 | Slagelse B&I | - | Hvidovre JIKA | 0: 0 (0: 0) | |
1:15 tengah hari | FC Roskilde | - | AC Horsens | 2: 2 (2: 0) | |
14:00 | Thisted FC | - | Næstved BK | 0: 2 (0: 0) | |
Ecuador> Peringkat Kedua Serie A 2018 | Peringkat Kedua Serie A 2018>' border = '0' /> | ||||
21:30 | Universiti Katolik | - | Nasional | 1: 2 (0: 2) | |
Mesir> Liga Perdana 2018/2019 | Premiership 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
20:00 | ENPPI | - | Zamalek | 1: 4 (0: 2) | |
England> Liga Perdana 2018/2019 | Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Bandar Leicester | - | Liverpool FC | 1: 2 (0: 2) | |
15:00 | Brighton & Hove Albion | - | Fulham FC | 2: 2 (0: 1) | |
15:00 | Chelsea FC | - | AFC Bournemouth | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Istana Kristal | - | Southampton FC | 0: 2 (0: 0) | |
15:00 | Everton FC | - | Bandar Huddersfield | 1: 1 (1: 1) | |
15:00 | West Ham United | - | Wolverhampton Wanderers | 0: 1 (0: 0) | |
17:30 | Bandaraya Manchester | - | Newcastle United | 2: 1 (1: 1) | |
England> Kejuaraan 2018/2019 | Kejuaraan 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Bandar Birmingham | - | Queens Park Rangers | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Brentford FC | - | Hutan Nottingham | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Membaca FC | - | Sheffield Rabu | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | Bandar Hull | - | Derby County | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | Preston North End | - | Pengembara Bolton | 2: 2 (2: 2) | |
15:00 | Sheffield United | - | Vila Aston | 4: 1 (3: 0) | |
15:00 | West Bromwich Albion | - | Bandar Stoke | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Atletik Wigan | - | Rotherham United | 1: 0 (0: 0) | |
17:30 | Millwall FC | - | Bandar Swansea | 1: 2 (0: 0) | |
England> Liga Satu 2018/2019 | Liga Satu 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Accrington Stanley | - | Scunthorpe United | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Barnsley FC | - | Gillingham FC | 2: 1 (2: 0) | |
15:00 | Burton Albion | - | AFC Wimbledon | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Bandar Coventry | - | Rochdale AFC | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Bandar Fleetwood | - | Bandar Bradford | 2: 1 (1: 1) | |
15:00 | Peterborough United | - | Doncaster Rovers | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Portsmouth FC | - | Plymouth Argyle | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Bandar Shrewsbury | - | Bristol Rovers | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Southend United | - | Charlton Athletic | 1: 2 (0: 0) | |
15:00 | Sunderland AFC | - | Oxford United | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Walsall FC | - | Blackpool FC | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Wycombe Wanderers | - | Bandar Luton | 1: 1 (1: 0) | |
England> Liga Dua 2018/2019 | Liga Dua 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Bury FC | - | Morecambe FC | 3: 2 (2: 1) | |
15:00 | Bandar Cheltenham | - | Colchester United | 1: 3 (0: 2) | |
15:00 | Crewe Alexandra | - | Bandar Macclesfield | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | Bandar Exeter | - | Bandar Lincoln | 0: 3 (0: 2) | |
15:00 | Bandar Grimsby | - | Bandar Yeovil | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Bandar Mansfield | - | Carlisle United | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Bandar Northampton | - | Tranmere Rovers | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Daerah Notts | - | Hutan Hijau Hutan | 1: 3 (0: 1) | |
15:00 | Atletik Oldham | - | Bandar Crawley | 2: 1 (1: 1) | |
15:00 | Port Vale FC | - | Daerah Newport | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Stevenage FC | - | Cambridge United | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Bandar Swindon | - | Milton Keynes Dons | 1: 1 (0: 1) | |
England> Liga Kebangsaan 2018/2019 | Liga Kebangsaan 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Barrow AFC | - | Solihull Moors | 1: 2 (0: 0) | |
15:00 | Kayu Boreham | - | Bandar Braintree | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Chesterfield FC | - | Leyton Orient | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Dagenham & Redbridge | - | Bandar Salford | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Dover Athletic | - | Barnet FC | 1: 2 (0: 2) | |
15:00 | Ebbsfleet United | - | AFC Fylde | 1: 3 (0: 0) | |
15:00 | Gateshead FC | - | Maidstone United | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Bandar Harrogate | - | Eastleigh FC | 4: 0 (1: 0) | |
15:00 | Havant & Waterlooville | - | Hartlepool United | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | Maidenhead United | - | Bromley FC | 2: 2 (1: 0) | |
15:00 | Sutton United | - | Bandar Halifax | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Wrexham AFC | - | Bandar Aldershot | 2: 0 (0: 0) | |
England> Liga Nasional Utara 2018/2019 | Liga Nasional Utara 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | AFC Telford United | - | Ashton United | 2: 1 | |
15:00 | Blyth Spartans | - | Altrincham FC | 2: 1 | |
15:00 | Boston United | - | Penghalang Kidderminster | 0: 2 | |
15:00 | Bandar Brackley | - | Chorley FC | 2: 2 | |
15:00 | Curzon Ashton | - | Nuneaton Borough | 0: 1 | |
15:00 | Darlington FC | - | Bandar Alfreton | 0: 1 | |
15:00 | Guiseley AFC | - | Chester FC | 1: 1 | |
15:00 | Hereford FC | - | Bandaraya York | 1: 1 | |
15:00 | Southport FC | - | Bandar Spennymoor | 1: 1 | |
15:00 | Daerah Stockport | - | Leamington | 3: 1 | |
England> Liga Nasional Selatan 2018/2019 | Liga Nasional Selatan 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Bandar Chelmsford | - | Bandar Slough | 0: 1 | |
15:00 | Bandar Chippenham | - | Concord Rangers | 4: 1 | |
15:00 | Dusun Dulwich | - | Hampton & Richmond Borough | 0: 2 | |
15:00 | East Thurrock United | - | Bandar Mandi | 1: 0 | |
15:00 | Bandar Hungerford | - | Bandar Gloucester | 1: 2 | |
15:00 | Bandar St. Albans | - | Dartford FC | 2: 0 | |
15:00 | Torquay United | - | Bandar Hemel Hempstead | 2: 0 | |
15:00 | Wealdstone FC | - | Bandar Truro | 3: 0 | |
15:00 | Welling United FC | - | Bandaraya Oxford | 3: 2 | |
15:00 | Weston-super-Mare AFC | - | Eastbourne Borough | 0: 1 | |
15:00 | Woking FC | - | Bandar Billericay | 2: 1 | |
England> Divisyen Liga Perdana U23 2 2018/2019 | |||||
12:00 | Newcastle United U23 | - | Membaca FC U23 | 2: 4 (2: 4) | |
13:00 | Fulham FC U23 | - | Southampton FC U23 | 1: 1 (0: 0) | |
England> Liga Perdana U18 2018/2019 Utara | Liga Perdana U18 2018/2019 Utara>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Newcastle United | - | Wolverhampton Wanderers | 1: 0 (1: 0) | |
11:00 | Bandar Stoke | - | Liverpool FC | 1: 2 (0: 0) | |
England> Liga Perdana U18 2018/2019 Selatan | Liga Perdana U18 2018/2019 Selatan>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Chelsea FC | - | Arsenal FC | 3: 1 (1: 0) | |
11:00 | West Ham United | - | Fulham FC | 4: 1 (1: 0) | |
11:00 | Bandar Leicester | - | Bandar Swansea | 1: 0 (0: 0) | |
11:30 | Southampton FC | - | Tottenham Hotspur | 2: 5 (1: 2) | |
England> Liga Perdana U18 2018/2019 Utara | Liga Perdana U18 2018/2019 Utara>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Bandaraya Manchester | - | Derby County | 2: 2 (0: 1) | |
England> Liga Perdana U18 2018/2019 Selatan | Liga Perdana U18 2018/2019 Selatan>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Membaca FC | - | Brighton & Hove Albion | 3: 2 (2: 1) | |
England> Liga Perdana U18 2018/2019 Utara | Liga Perdana U18 2018/2019 Utara>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Middlesbrough FC | - | Manchester United | 3: 1 (2: 1) | |
England> Liga Perdana U18 2018/2019 Selatan | Liga Perdana U18 2018/2019 Selatan>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Vila Aston | - | Bandar Norwich | 7: 1 (1: 0) | |
England> U18 Youth Alliance 2018/2019 Bahagian Timur Laut | U18 Youth Alliance 2018/2019 Bahagian Timur Laut>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Hartlepool United | - | Bandar Huddersfield (U17) | 4: 0 | |
11:00 | Bandar Bradford | - | Bandar Grimsby | 0: 3 | |
11:00 | Chesterfield FC | - | Rotherham United | 4: 0 | |
12:00 | Daerah Notts | - | Atletik Oldham | 4: 3 | |
12:00 | Bandar Mansfield | - | Bandar Lincoln | 3: 3 | |
Estonia> Liga Juara-Juara 2018 | Liga Juara-Juara 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FC Kuressaare | - | Masa depan Viljandi | 1: 4 (0: 1) | |
11:00 | Pasukan Bandar Paide | - | JK Tammeka | 2: 1 (2: 0) | |
14:00 | FCI Levadia | - | JK Tallinna Kalev | 3: 2 (3: 1) | |
Kepulauan Faroe> Effodeildin 2018 | Effodeildin 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | HB Tórshavn | - | AB Argir | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | NSÍ Runavík | - | B36 Tórshavn | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | TB Tvøroyri / FC Suðuroy / Royn | - | EB / Strim | 2: 1 (1: 1) | |
16:00 | Skala JIKA | - | 07 Barat | 5: 0 (3: 0) | |
Finland> Veikkausliiga 2018 | Veikkausliiga 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SJK Seinäjoki | - | Kuopio PS | 1: 2 (1: 0) | |
Finland> Ykkönen 2018 | Nombor satu 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Tahun FF | - | KPV Kokkola | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Kelab 04 | - | JJK Jyväskylä | 2: 2 (0: 1) | |
15:00 | AC Oulu | - | Helsinki IFK | 2: 1 (2: 0) | |
15:00 | AC Kajaani | - | KTP | 3: 1 (1: 1) | |
Perancis> Ligue 1 2018/2019 | Ligue 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Nimes Olimpik | - | Paris Saint Germain | 2: 4 (0: 2) | |
19:00 | Angers SCO | - | OSC Lille | 1: 0 (0: 0) | |
19:00 | Dijon FCO | - | SM Caen | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | EA Guingamp | - | Toulouse FC | 1: 2 (1: 2) | |
19:00 | Stadium Reims | - | Montpellier HSC | 0: 1 (0: 0) | |
19:00 | RC Strasbourg | - | FC Nantes | 2: 3 (1: 2) | |
Perancis> Ligue 2 2018/2019 | Ligue 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Metz | - | Lensa RC | 2: 0 (0: 0) | |
Perancis> Nasional 2018/2019 | Nasional 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Stadium Laval | - | Concarneau AS | 2: 0 (0: 0) | |
Perancis> Kejuaraan Kebangsaan Remaja Gr.A 2018/2019 | 'border =' 0 '/> | ||||
14:00 | Paris FC | - | Orlans AS | 1: 1 | |
Perancis> Kejuaraan Kebangsaan Remaja Gr.B 2018/2019 | Youth Championnat National Gr.B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | RC Strasbourg | - | US Torcy | 3: 2 | |
Perancis> Kejuaraan Nasional Remaja Gr.C 2018/2019 | Youth National Championship Gr.C 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Trélissac FC | - | FC Nantes | 2: 4 | |
Perancis> Kejuaraan Kebangsaan Remaja Gr.D 2018/2019 | Youth National Championship Gr.D 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SEBAGAI Cannes | - | OGC Bagus | 2: 0 | |
14:30 | Castelnau Le Cres FC | - | SC Toulon | 4: 2 | |
Georgia> Liga Erovnuli 2018 | Liga Erovnuli 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Kolkheti Poti | - | Dila Gori | 0: 2 (0: 1) | |
Jerman> Bundesliga 2018/2019 | Bundesliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:30 | 1899 Hoffenheim | - | Sc freiburg | 3: 1 (0: 1) | |
14:30 | Bayer Leverkusen | - | VfL Wolfsburg | 1: 3 (1: 1) | |
14:30 | Eintracht Frankfurt | - | Werder Bremen | 1: 2 (0: 1) | |
14:30 | FC Augsburg | - | Bor. Mönchengladbach | 1: 1 (1: 0) | |
14:30 | 1. FC Nürnberg | - | 1. FSV Mainz 05 | 1: 1 (0: 1) | |
17:30 | VfB Stuttgart | - | Bayern Munich | 0: 3 (0: 1) | |
Jerman> Bundesliga ke-2 2018/2019 | 2. Bundesliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Arminia Bielefeld | - | Jahn Regensburg | 5: 3 (3: 2) | |
12:00 | MSV Duisburg | - | SpVgg Greuther Fürth | 0: 1 (0: 1) | |
Jerman> 3. Liga 2018/2019 | 3. Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Hallescher FC | - | VfL Osnabrück | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | Prussia Munster | - | KFC Uerdingen 05 | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | SV Meppen | - | Hansa Rostock | 1: 3 (0: 2) | |
13:00 | Wurzburger Kickers | - | SV Wehen Wiesbaden | 3: 1 (1: 1) | |
13:00 | SpVgg Tidak Bercakap | - | Eintracht Braunschweig | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | Karlsruher SC | - | Peminat sukan Lotte | 1: 3 (1: 3) | |
Jerman> Regionalliga Nord 2018/2019 | Regionalliga Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Perhubungan Flensburg 08 | - | VfL Oldenburg | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | SSV Jeddeloh | - | Rehden hitam putih | 2: 1 (1: 0) | |
Jerman> Regionalliga Nordost 2018/2019 | Regionalliga Nordost 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Bischofswerdaer FV | - | Hertha BSC II | 0: 1 (0: 0) | |
13:05 | BFC Dynamo | - | 1. FC Lok Leipzig | 1: 0 (1: 0) | |
13:30 | Erfurt Merah dan Putih | - | FSV Budissa Bautzen | 1: 0 (1: 0) | |
Jerman> Regionalliga Barat 2018/2019 | Regionalliga Barat 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SG Wattenscheid 09 | - | Rot-Weiß Oberhausen | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Alemannia Aachen | - | SV Rödinghausen | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | Viktoria Cologne | - | SC Wiedenbrück | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | SV Lippstadt 08 | - | TV Herkenrath | 2: 1 (1: 0) | |
13:00 | Bor. Mönchengladbach II | - | Wuppertal SV | 2: 1 (1: 0) | |
13:00 | SV 19 Straelen | - | 1. FC Kaan-Marienborn | 3: 2 (0: 1) | |
Jerman> Regionalliga Südwest 2018/2019 | Regionalliga Südwest 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC 08 Homburg | - | 1899 Hoffenheim II | 1: 2 (1: 0) | |
13:00 | FC-Astoria Walldorf | - | 1. FSV Mainz 05 II | 0: 2 (0: 0) | |
13:00 | FK Pirmasens | - | SC Freiburg II | 1: 4 (0: 1) | |
13:00 | SV 07 Elversberg | - | SSV Ulm 1846 | 0: 1 (0: 0) | |
Jerman> Regionalliga Bayern 2018/2019 | Regionalliga Bayern 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | 1. FC Nürnberg II | - | SV Heimstetten | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | FV Illertissen | - | SV Schalding-Heining | 0: 2 (0: 2) | |
13:00 | SpVgg Greuther Fürth II | - | TSV 1860 Rosenheim | 0: 1 (0: 1) | |
13:00 | Wacker Burghausen | - | TSV Buchbach | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | FC Ingolstadt 04 II | - | VfR Garching | 3: 0 (2: 0) | |
Jerman> Bayernliga Nord 2018/2019 | Bayernliga Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SpVgg Bayern Hof | - | FSV Erlangen-Bruck | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | Würzburger FV | - | SpVgg Jahn Forchheim | 3: 1 (2: 0) | |
15:00 | DJK Gebenbach | - | SpVgg Ansbach | 5: 2 (3: 2) | |
15:00 | TSV Aubstadt | - | ASV Neumarkt | 6: 0 (2: 0) | |
15:00 | ATSV Erlangen | - | Würzburger Kickers II | 3: 0 (1: 0) | |
Jerman> Bayernliga Süd 2018/2019 | Bayernliga Süd 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SV Pullach | - | TuS Holzkirchen | 3: 1 (3: 1) | |
15:00 | FC Ismaning | - | DJK Vilzing | 3: 1 (0: 1) | |
15:00 | TSV Kottern-St. Mang | - | TSV Noerdlingen | 4: 0 (2: 0) | |
16:00 | FC Unterföhring | - | SV Kirchanschöring | 2: 2 (1: 2) | |
Jerman> Bremenliga 2018/2019 | Bremenliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | TuS Schwachhausen | - | ESC Geestemünde | 2: 3 (2: 0) | |
14:00 | Blumenthaler SV | - | OSC Bremerhaven | 1: 1 (0: 0) | |
Jerman> Hessenliga 2018/2019 | Hessenliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Kuasa Turki Friedberg | - | FC Ederbergland | 4: 0 (2: 0) | |
14:00 | FC Giessen | - | Hessen Kassel | 3: 1 (1: 1) | |
14:00 | Huenfeld SV | - | SpVgg Neu-Isenburg | 0: 2 (0: 2) | |
14:00 | Bavaria Alzenau | - | SG Baroque bandar Fulda-Lehnerz | 2: 1 (2: 1) | |
14:00 | KSV Baunatal | - | SC Waldgirmes | 3: 0 (1: 0) | |
14:30 | FSC Lohfelden | - | SV Buchonia Flieden | 1: 1 (1: 1) | |
Jerman> Oberliga Niedersachsen 2018/2019 | Oberliga Niedersachsen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Perpaduan Braunschweig II | - | Arminia Hanover | 3: 3 (2: 2) | |
15:00 | 1. FC Wunstorf | - | MTV Wolfenbüttel | 1: 2 (0: 0) | |
15:00 | Atlas Delmenhorst | - | Concord Northeim | 0: 0 (0: 0) | |
Jerman> Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019 | Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Goeppinger SV | - | 1. CfR Pforzheim | 2: 0 (1: 0) | |
13:00 | Normannia Gmuend | - | Kesatuan Sukan Neckarsulm | 1: 3 (1: 0) | |
13:00 | SSV Reutlingen | - | SGV Freiberg | 4: 0 (2: 0) | |
14:00 | FC 08 Villingen | - | FC Germania Friedrichstal | 6: 3 (3: 1) | |
14:30 | SV Oberachern | - | TSV Ilshofen | 1: 1 (0: 0) | |
14:30 | FSV 08 Bissingen | - | TSG Backnang | 2: 0 (0: 0) | |
14:30 | SV Spielberg | - | FV Ravensburg | 2: 2 (0: 2) | |
14:30 | Bahlinger SC | - | Stuttgart Kickers | 2: 1 (2: 0) | |
Jerman> Oberliga Hamburg 2018/2019 | Oberliga Hamburg 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SV Curslack-Neuengamme | - | Meiendorfer SV | 0: 0 (0: 0) | |
Jerman> Oberliga Niederrhein 2018/2019 | Oberliga Niederrhein 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SC Düsseldorf-Barat | - | VfB Homberg | 1: 3 (0: 2) | |
Jerman> Oberliga NOFV-Nord 2018/2019 | Oberliga NOFV-Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Brandenburger SC Süd | - | SV Lichtenberg 47 | 0: 3 (0: 3) | |
Jerman> Oberliga NOFV-Süd 2018/2019 | Oberliga NOFV-Süd 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | VfB 1921 Krieschow | - | Unit FC Rudolstadt | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | Union Sandersdorf | - | Wacker Nordhausen II | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | BSG Chemie Leipzig | - | FC Carl Zeiss Jena II | 3: 0 (0: 0) | |
13:00 | FSV 63 Luckenwalde | - | BSG Wismut Gera | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | Dewan VfL 96 | - | Askania Bernburg | 1: 0 (0: 0) | |
Jerman> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2018/2019 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:30 | SC 07 Idar-Oberstein | - | TSG Pfeddersheim | 0: 3 (0: 3) | |
13:30 | SV Röchling Völklingen | - | Arminia Ludwigshafen | 4: 0 (1: 0) | |
14:00 | Eintracht Trier | - | FC Karbach | 4: 0 (3: 0) | |
14:30 | Hassia Bingen | - | TuS Mechtersheim | 0: 3 (0: 2) | |
14:30 | 1. FC Kaiserslautern II | - | FV Engers 07 | 0: 1 (0: 0) | |
14:30 | FC Hertha Wiesbach | - | FV 07 Diefflen | 0: 0 (0: 0) | |
Jerman> Oberliga Westfalen 2018/2019 | Oberliga Westfalen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Schalke 04 II | - | 1. FC Gievenbeck | 0: 2 (0: 1) | |
Jerman> Liga Schleswig-Holstein 2018/2019 | Liga Schleswig-Holstein 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | TSV Schilksee | - | PSV Union Neumünster | dibatalkan. | |
13:00 | SV Eutin 08 | - | Badan TSV | 2: 3 (1: 2) | |
14:00 | TSV Bordesholm | - | Heider SV | 1: 0 (0: 0) | |
Jerman> Belia DFB-Junioren-Vereinspokal 2018/2019> pusingan pertama | Belia DFB-Junioren-Vereinspokal 2018/2019> 1. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
10:00 | 1. FC Kaiserslautern | - | FC Augsburg | 1: 4 (0: 2) | |
10:00 | TuS Komet Arsten | - | Hertha BSC | 0: 5 (0: 3) | |
10:00 | 1. FC Saarbrücken | - | 1. FC Magdeburg | 0: 1 (0: 1) | |
10:00 | SG 99 Andernach | - | RB Leipzig | 0: 8 (0: 4) | |
10:00 | Viktoria Cologne | - | VfB Stuttgart | 0: 3 (0: 2) | |
10:00 | Erfurt Merah dan Putih | - | FC Schalke 04 | 0: 1 (0: 0) | |
10:00 | TeBe Berlin | - | Borussia Dortmund | 0: 1 (0: 0) | |
10:00 | VfL Bochum | - | Holstein Kiel | 6: 2 (3: 0) | |
10:00 | Hamburger SV | - | Sc freiburg | 1: 2 (1: 1) | |
10:00 | 1899 Hoffenheim | - | Bayern Munich | 1: 3 (0: 3) | |
11:00 | FSV Frankfurt | - | FC St. Pauli | 2: 3 (0: 1) | |
12:00 | Offenburg FV | - | Sv sandhausen | 2: 4 (2: 2) | |
Jerman> Belia B Bundesliga Nord / Nordost 2018/2019 | Youth B Bundesliga Nord / Nordost 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Tenaga Cottbus | - | 1. FC Union Berlin | 1: 4 (0: 3) | |
12:00 | SC Borgfeld | - | Hannover 96 | 1: 2 (1: 1) | |
12:00 | RB Leipzig | - | TeBe Berlin | 5: 1 (4: 1) | |
12:00 | Hertha BSC | - | VfL Wolfsburg | 2: 2 (0: 2) | |
Jerman> Pemuda B Bundesliga West 2018/2019 | Youth B Bundesliga West 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | FC Hennef 05 | - | Fortuna Dusseldorf | 1: 1 (0: 0) | |
10:00 | FC Schalke 04 | - | Makanan merah dan putih | 1: 1 (0: 0) | |
10:00 | Prussia Munster | - | Arminia Bielefeld | 2: 0 (0: 0) | |
10:00 | Bayer Leverkusen | - | MSV Duisburg | 3: 1 (0: 0) | |
10:00 | SC Paderborn 07 | - | Borussia Dortmund | 2: 5 (1: 1) | |
14:00 | VfL Bochum | - | Bor. Mönchengladbach | 2: 1 (1: 0) | |
Jerman> Belia B Bundesliga Selatan / Barat Daya 2018/2019 | Pemuda B Bundesliga Selatan / Barat Daya 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | FC Ingolstadt 04 | - | 1899 Hoffenheim | 0: 4 (0: 3) | |
11:00 | 1. FC Heidenheim 1846 | - | FC Augsburg | 1: 5 (1: 3) | |
12:00 | Eintracht Frankfurt | - | VfB Stuttgart | 3: 4 (2: 2) | |
12:00 | SV Wehen Wiesbaden | - | 1. FSV Mainz 05 | 2: 4 (0: 4) | |
13:00 | Bayern Munich | - | Stuttgart Kickers | 1: 0 (0: 0) | |
Greece> Liga Super 2018/2019 | Liga Super 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:15 | Panathinaikos | - | Lamia | 3: 1 (1: 1) | |
19:30 | Asteras Tripolis | - | AEK Athen | 0: 1 (0: 1) | |
19:30 | Atromitos | - | Xanthi FC | 0: 0 (0: 0) | |
Honduras> Liga Nasional 2018/2019 Apertura | Liga Kebangsaan 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:15 | Kemajuan Honduras | - | Real de Minas | 0: 1 (0: 0) | |
Hong Kong> Liga Perdana 2018/2019 | Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Dreams FC | - | Hong Kong Pegasus FC | 1: 4 (1: 2) | |
Hungary> NB I 2018/2019 | NB I 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Debrecen VSC | - | Kemajuan di Szombathely | 1: 1 (1: 1) | |
18:30 | Mezõkövesd-Zsóry | - | Puskás FC | 2: 0 (1: 0) | |
18:30 | Újpest FC | - | Budapest Honvéd | 0: 0 (0: 0) | |
18:30 | MTK Budapest | - | Kisvárda FC | 0: 1 (0: 1) | |
18:30 | Diósgyőr VTK | - | Paks SE | 0: 0 (0: 0) | |
Iceland> divisyen 1 2018 | 1. deild 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | JT Grand | - | ÍA Akranes | 2: 3 | |
Ireland> Bahagian Pertama 2018 | Bahagian Pertama 2018>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Bandar Longford | - | Cabinteely FC | 4: 1 (2: 0) | |
Israel> Ligat ha'Al 2018/2019 | 'border =' 0 '/> | ||||
16:00 | Hapoel Ra'anana | - | Ironi kiryat shmona | 2: 1 (1: 1) | |
16:45 | Maccabi Haifa | - | FC Ashdod | 2: 0 (0: 0) | |
18:00 | Maccabi Netanya | - | Bnei Sachnin FC | 1: 1 (1: 1) | |
18:45 | Hapoel Tel Aviv | - | Hapoel Haifa | 1: 0 (0: 0) | |
Itali> Serie A 2018/2019 | Serie A 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Bologna FC | - | Antara | 0: 3 (0: 0) | |
19:30 | Parma Calcio 1913 | - | Juventus | 1: 2 (1: 1) | |
Itali> Serie B 2018/2019 | Serie B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Carpi FC | - | SEBAGAI Benteng | 0: 1 (0: 0) | |
pukul lima petang | Bola Sepak Cosenza | - | Hellas Verona | 0: 3 dis. | |
pukul lima petang | Padua Bola Sepak | - | Venezia FC | 1: 0 (1: 0) | |
pukul lima petang | Bola Sepak Rempah | - | Brescia Calcio | 3: 2 (2: 2) | |
Itali> Piala Itali Serie C 2018/2019> Kumpulan M | Piala Itali Serie C 2018/2019> Kumpulan M' sempadan = '0' /> | ||||
19:30 | Siracusa AS | - | Reggina 1914 | 3: 3 (0: 1) | |
Itali> Piala Itali Serie D 2018/2019> 1. Pusingan | Coppa Italia Serie D 2018/2019> 1. Pusingan' sempadan = '0' /> | ||||
14:00 | Gsd Ambrosiana | - | Ciliverghe Mazzano | 3: 2 | |
14:00 | Reggio Audace FC | - | Bola Sepak Lentigione | 1: 0 | |
15:00 | AC Belluno | - | Trento Calcio 1921 | 2: 4 pso | |
15:00 | Union Arzignanochiampo | - | ASD Cartigliano | 2: 1 | |
15:00 | USD Fezzanese | - | USD Lavagnese 1919 | 2: 4 pso | |
16:30 | Axys Zola | - | Mantua 1911 SSD | 0: 1 | |
Jepun> Liga J1 2018 | Liga J1 2018>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Consadole Sapporo | - | Vissel Kobe | 3: 1 (1: 0) | |
10:30 | Yokohama F. Marinos | - | Kashiwa Reysol | 3: 1 (1: 0) | |
11:00 | Gamba Osaka | - | Kawasaki Frontale | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | Glee Iwata | - | Nagoya Grampus | 1: 6 (0: 1) | |
11:00 | Sanfrecce Hiroshima | - | Tanduk Kashima | 3: 1 (2: 1) | |
11:00 | Berlian Merah Urawa | - | Cherry Osaka | 1: 2 (1: 1) | |
11:00 | Vegalta Sendai | - | Shimizu S-Pulse | 2: 1 (1: 0) | |
Jepun> Liga J2 2018 | Liga J2 2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Mitos HollyHock | - | Matsumoto Yamaga | 1: 1 (1: 0) | |
10:00 | Yokohama FC | - | Kyoto Sanga FC | 3: 1 (1: 0) | |
10:00 | Ventforet Kofu | - | Machida Zelvia | 0: 2 (0: 2) | |
10:00 | FC Gifu | - | Omiya Ardija | 0: 1 (0: 0) | |
10:00 | Kamatamare Sanuki | - | Tokushima Vortis | 0: 4 (0: 2) | |
10:00 | Wasap Fukuoka | - | Oita Trinita | 1: 0 (0: 0) | |
11:00 | Montedio Yamagata | - | Roasso Kumamoto | 2: 1 (1: 0) | |
11:00 | Tochigi SC | - | Okayama pegar | 0: 1 (0: 1) | |
11:00 | Cawangan Kanazawa | - | Tokyo Verdy | 0: 1 (0: 0) | |
11:00 | Renofa Yamaguchi | - | JEF United Chiba | 0: 4 (0: 1) | |
11:00 | Ehime FC | - | Albirex Niigata | 0: 0 (0: 0) | |
Jepun> Liga J3 2018 | Liga J3 2018>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Kataller Toyama | - | FC Tokyo II | 0: 1 (0: 0) | |
Kosovo> Superliga 2018/2019 | Superliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:45 | KF Llapi | - | KF Ferizaj | 5: 1 | |
15:45 | KF Feronikeli | - | KF Balkan | 1: 0 | |
Kuwait> Liga Perdana 2018/2019 | Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:45 | Al Kuwait SC | - | Al Shabab | 4: 0 (2: 0) | |
19:00 | Al Salmiya SC | - | Al Arabi SC | 2: 1 (0: 0) | |
Latvia> Virsliga 2018 | Virsliga 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FK Ventspils | - | Sekolah Bola Sepak FK Riga | 2: 0 (1: 0) | |
14:00 | FK Spartaks | - | FK Liepāja | 2: 2 (1: 1) | |
15:00 | Riga FC | - | Valmiera Glass ViA | 3: 0 (0: 0) | |
pukul lima petang | FS Metta / LU | - | FK Jelgava | 3: 0 (1: 0) | |
Lithuania> LFF Taurė 2018> Suku akhir | LFF Taurė 2018> Suku akhir' sempadan = '0' /> | ||||
11:00 | Harapan Vilnius | - | FC Stumbras | 0: 3 | |
Luxembourg> Nationaldivision 2018/2019 | Nationaldivision 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Victoria Rosport | - | Etzella Ettelbruck | 0: 3 | |
Mexico> Pembukaan Bahagian Pertama 2018/2019 | Bahagian Pertama 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Monarcas Morelia | - | Ayam Putih | 1: 4 (0: 1) | |
03:00 | Puebla FC | - | CF Monterrey | 2: 1 (0: 1) | |
03:06 | Kelab Tijuana | - | Kelab Necaxa | 1: 0 (0: 0) | |
23:00 | Palang Biru | - | CD Veracruz | 4: 1 (1: 0) | |
Mexico> Premier Promosi 2018/2019 | Premier de Ascenso 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Dorados UACH | - | Kelab Bola Sepak Tecos | 2: 1 (2: 1) | |
01:30 | Athletic Reynosa | - | Pasifik F. C. | 0: 1 (0: 1) | |
02:00 | Coras Nayarit | - | Burung Nuri UCOL | 0: 0 (0: 0) | |
02:00 | Murcielagos FC | - | Roadrunner UAT II | 2: 2 (2: 2) | |
16:00 | Cimarrones de Sonora II | - | Matamoros helang | 1: 1 (1: 1) | |
pukul lima petang | Coyotes of Tlaxcala | - | Pantai Inter | 1: 1 (1: 1) | |
18:00 | Deportivo Toluca II | - | Pumas UNAM II | 3: 2 (3: 2) | |
22:00 | Albinegros Orizaba | - | Tuxtla FC | 0: 1 (0: 1) | |
22:00 | Zamora sebenar | - | Buaya Tabasco | 3: 2 (3: 2) | |
23:00 | Pelopor Cancun | - | CF Amerika II | 2: 2 (2: 2) | |
23:00 | Yalmakan FC | - | Tuzos dari UAZ | 1: 1 (1: 1) | |
23:00 | Tepatitlan | - | Singa Hitam II | 2: 0 (2: 0) | |
Mexico> Liga Promosi (2004-2020) 2018/2019 Apertura | Liga Promosi (2004-2020) 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Colts UAEM | - | Venados FC | 0: 0 (0: 0) | |
02:00 | Atlante | - | Dorados dari Sinaloa | 1: 0 (0: 0) | |
02:08 | UAT Roadrunner | - | Pelombong Zacatecas | 1: 2 (0: 0) | |
04:30 | Cimarrones dari Sonora | - | Kelab Bola Sepak TM | 2: 1 (2: 0) | |
23:00 | Atletik Zacatepec | - | Alebrijes dari Oaxaca | 0: 0 (0: 0) | |
Mexico> Pembukaan Pasukan Asas U20 2018/2019 | Pasukan Asas U20 2018/2019 Pembukaan>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Palang Biru | - | CD Veracruz | 0: 1 (0: 1) | |
9:00 Malam | Kelab Leon | - | Pumas UNAM | 1: 0 (0: 0) | |
9:00 Malam | UANL Tigres | - | Atlas Guadalajara | 0: 4 (0: 2) | |
22:00 | Deportivo Guadalajara | - | CF Pachuca | 2: 2 (1: 0) | |
23:45 | Kelab Tijuana | - | Kelab Necaxa | 4: 1 (2: 0) | |
Mexico> Pembukaan Pasukan Asas U17 2018/2019 | Pembukaan Pasukan Asas U17 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Kelab Leon | - | Pumas UNAM | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | UANL Tigres | - | Atlas Guadalajara | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Deportivo Guadalajara | - | CF Pachuca | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Palang Biru | - | CD Veracruz | 0: 0 (0: 0) | |
20:45 | Kelab Tijuana | - | Kelab Necaxa | 1: 3 (0: 2) | |
Mexico> Pembukaan Pasukan Asas U15 2018/2019 | Pembukaan Pasukan Asas U15 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | UANL Tigres | - | Kelab Leon | 2: 1 (0: 1) | |
16:00 | BUAP Serigala | - | CD Veracruz | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | Pumas UNAM | - | Kelab Tijuana | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | CF Pachuca | - | Palang Biru | 3: 0 (3: 0) | |
16:00 | Santos Laguna | - | CF Monterrey | 2: 2 (1: 2) | |
16:00 | Kelab Necaxa | - | Atlas Guadalajara | 2: 1 (0: 0) | |
22:00 | CF Amerika | - | Puebla FC | 2: 0 (1: 0) | |
22:00 | Deportivo Guadalajara | - | Monarcas Morelia | 0: 0 (0: 0) | |
Moldova> Bahagian Nasional 2018 | Bahagian Nasional 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Harap Nisporeni | - | CS Petrocub | 1: 2 (1: 2) | |
15:00 | FC Zaria | - | FC Milsami | 3: 4 (2: 2) | |
15:00 | Dynamo Auto | - | FC Zimbru | 3: 0 dis. | |
Montenegro> 1. CFL 2018/2019 | 1. CFL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FK Rudar Pljevlja | - | FK Lovćen | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Iskra Danilovgrad | - | FK Mornar Bar | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | FK Zeta | - | FK Grbalj Radanovići | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | FK Budućnost Podgorica | - | OFK Petrovac | 1: 1 (1: 1) | |
Belanda> Eredivisie 2018/2019 | Eredivisie 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | VVV Venlo | - | sc Heerenveen | 1: 1 (0: 1) | |
18:45 | PSV Eindhoven | - | Willem II | 6: 1 (4: 0) | |
18:45 | SBV Excelsior | - | ADO Den Haag | 2: 4 (0: 2) | |
19:45 | Nasib baik | - | FC Utrecht | 1: 1 (0: 0) | |
Belanda> Bahagian Kedua 2018/2019 | Bahagian Kedua 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:30 | GVVV | - | Sparta Rotterdam (J) | 3: 4 (0: 3) | |
13:30 | HHC Hardenberg | - | SVV Scheveningen | 0: 1 (0: 0) | |
13:30 | Amsterdamsche FC | - | SV Spakenburg | 1: 0 (1: 0) | |
13:30 | BVV Barendrecht | - | Royal HFC | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | Burung IJsselmeer | - | VV Sint Bavo | 3: 3 (3: 1) | |
14:30 | VV Katwijk | - | Budak Cossack | 1: 1 (0: 0) | |
14:30 | Rijnsburgse Boys | - | Excelsior Maassluis | 2: 2 (2: 2) | |
15:00 | Kelajuan (J) | - | Young Almere City FC | 1: 1 (0: 1) | |
Belanda> Bahagian Ketiga Sabtu 2018/2019 | Bahagian Ketiga Sabtu 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:30 | AFC Ajax Sabtu | - | Kraf Ido ASWH | 2: 2 (1: 0) | |
13:30 | DVS'33 | - | ASV De Dijk | 6: 0 (4: 0) | |
13:30 | ODIN '59 | - | Budak Harkemase | 2: 1 (0: 0) | |
13:30 | SteDoCo | - | VV Noordwijk | 2: 2 (1: 2) | |
13:30 | VVOG Harderwijk | - | FC Lancar | 2: 1 (0: 1) | |
13:45 | HSV Hoek | - | VV Eemdijk | 3: 2 (2: 1) | |
14:00 | FC Groningen (J) | - | Anak lelaki Pantas | 1: 2 (1: 1) | |
14:00 | ONS Sneek | - | Achilles'29 | 4: 0 (1: 0) | |
pukul lima petang | VV SJC | - | VV DOVO Veenendaal | 1: 8 (0: 3) | |
Belanda> Bahagian Ketiga Ahad 2018/2019 | Bahagian Ketiga Ahad 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:00 | VV UNA / Brinvast | - | VV OJC Rosmalen | 6: 0 (3: 0) | |
Belanda> Belia Eredivisie U19 2018/2019 | Youth Eredivisie U19 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Willem II | - | AFC Ajax | 0: 3 (0: 2) | |
12:00 | Kepantasan | - | Sparta Rotterdam | 1: 3 (0: 2) | |
13:30 | sc Heerenveen | - | PSV Eindhoven | 0: 3 (0: 1) | |
13:30 | FC Utrecht | - | FC Volendam | 3: 1 (2: 1) | |
13:45 | NEC / FC Oss | - | NAC Breda | 3: 2 (3: 1) | |
14:00 | Fc Groningen | - | ADO Den Haag | 3: 0 (1: 0) | |
14:00 | AZ Alkmaar | - | Feyenoord | 1: 2 (1: 1) | |
Macedonia Utara> 1. MFL 2018/2019 | 1. MFL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:15 | FK Belasica | - | Vardar Skopje | 1: 1 (0: 0) | |
15:15 | FK Renova | - | GP Macedonia | 1: 1 (1: 1) | |
15:15 | Sileks Kratovo | - | FK Pobeda | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | FK Rabotnicki | - | Akademi Pandev | 1: 0 (1: 0) | |
Ireland Utara> Liga Perdana 2018/2019 | Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Bandar Warrenpoint | - | Ballymena United | 1: 6 (0: 4) | |
15:00 | Glenavon FC | - | Glentoran Belfast | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Institut FC Drumahoe | - | Dungannon Swift | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Linfield FC | - | Ards FC | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Newry City FC | - | Cliftonville FC | 1: 0 (0: 0) | |
Norway> Eliteserien 2018 | Eliteserien 2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Strømsgodset JIKA | - | Tromsø IL | 2: 4 (1: 2) | |
pukul lima petang | Stabæk JIKA | - | Bola Sepak Sandefjord | 3: 3 (1: 1) | |
Norway> Jabatan Bahagian 2 1 2018 | 2. Bahagian Avdeling 1 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Grorud IL | - | Bola Sepak Elverum | 3: 3 (2: 1) | |
15:00 | Penanya SK | - | Fram Larvik | 3: 1 (1: 0) | |
15:00 | JIKA tinggi | - | Raufoss IL | 1: 2 (0: 2) | |
Norway> Jabatan Bahagian 2 2 2018 | 2. Division Avdeling 2 2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Bola Sepak Skeid | - | KFUM Oslo | 2: 3 (1: 1) | |
14:00 | Bola Sepak Kjels | - | IL Stjørdals-Blink | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Flekkerøy IL | - | SK Vard | 2: 1 (2: 0) | |
16:00 | IL Hødd | - | Egersunds IK | 2: 2 (1: 0) | |
Paraguay> Divisyen Pertama 2018 Clausura | Bahagian Pertama 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:10 | Deportivo Capiatá | - | Sportivo Luqueño | 2: 1 (0: 1) | |
9:00 Malam | Matahari amerika | - | Kelab Nasional | 1: 1 (1: 0) | |
Peru> Divisyen Pertama 2018 Clausura | Bahagian Pertama 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
Pedagang Bersatu | - | Ayacucho FC | 0: 3 dis. | ||
21:30 | Sporting Cristal | - | Budak Sukan | 4: 0 (2: 0) | |
23:45 | Garcilaso sebenar | - | Sukan Huancayo | 2: 2 (2: 1) | |
Poland> Ekstraklasa 2018/2019 | Ekstraklasa 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Arka Gdynia | - | Zagłębie Sosnowiec | 2: 2 (1: 1) | |
pukul lima petang | Slask Wroclaw | - | Wisla Krakow | 0: 1 (0: 0) | |
19:30 | Lech Poznan | - | Piast Gliwice | 1: 1 (1: 0) | |
Poland> Liga I 2018/2019 | I Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Rakow Częstochowa | - | OKS Stomil Olsztyn | 2: 0 (0: 0) | |
15:45 | ŁKS Łódź | - | Bytovia Bytów | 2: 3 (0: 1) | |
16:00 | Chojniczanka Chojnice | - | Gks katowice | 2: 1 (0: 1) | |
16:00 | GKS Jastrzębie | - | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 4: 2 (1: 2) | |
pukul lima petang | GKS Tychy '71 | - | Warta Poznań | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Hutan Niepołomice | - | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 3: 2 (1: 2) | |
18:10 | Sandecja Nowy Sącz | - | FKS Stal Mielec | 2: 0 (0: 0) | |
Portugal> Liga Perdana 2018/2019 | Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:30 | The Belenenses | - | Vitoria Setúbal | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | CD Santa Clara | - | Pandangan yang baik | 4: 2 (1: 1) | |
9:00 Malam | CP Sukan | - | CD Feirense | 1: 0 (0: 0) | |
Portugal> Liga Kedua 2018/2019 | Liga Kedua 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:15 | Akademik Coimbra | - | SL Benfica B | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | CD Mafra | - | UD Oliveirense | 1: 1 (1: 1) | |
pukul lima petang | CD Cova Piedade | - | GD Estoril | 0: 4 (0: 1) | |
pukul lima petang | FC Porto B | - | Akademik Viseu | 2: 1 (0: 1) | |
pukul lima petang | Sukan Braga B | - | FC Penafiel | 0: 3 (0: 2) | |
Qatar> Liga Bintang Qatar 2018/2019 | Qatar Stars League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:10 | Al Rayyan | - | Al kharitiyath | 2: 1 (1: 0) | |
17:20 | Al Arabi | - | Umm-Salal | 5: 1 (2: 0) | |
Romania> Liga 1 2018/2019 | Liga 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Hermannstadt | - | Gaz Metan Mediaş | 0: 1 (0: 0) | |
16:30 | Astra Giurgiu | - | Sukarelawan FC | 0: 0 (0: 0) | |
19:30 | Universiti CS Craiova | - | Dinamo Bucharest | 3: 0 (1: 0) | |
Rusia> Liga Perdana 2018/2019 | Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Krylia Sovetov | - | Anzhi Makhachkala | 1: 0 (0: 0) | |
14:30 | CSKA Moscow | - | FK Ural | 4: 0 (2: 0) | |
pukul lima petang | FK Krasnodar | - | Lokomotiv Moscow | 2: 1 (1: 1) | |
Rusia> 1. Bahagian 2018/2019 | 1. Bahagian 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Tenaga udara | - | Mordovia Saransk | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | FK Tom Tomsk | - | SKA-Khabarovsk | 4: 1 (1: 1) | |
13:00 | Fakel Voronezh | - | Zenit St. Petersburg 2 | 2: 2 (1: 1) | |
14:00 | Shinnik yaroslavl | - | Olimpiyets Nizhny Novgorod | 1: 0 (0: 0) | |
14:30 | Spartak Moskva 2 | - | Baltika Kaliningrad | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Avangard Kursk | - | FK Torpedo Armavir | 1: 0 (1: 0) | |
15:30 | FK Tambov | - | Sibir Novosibirsk | 3: 1 (0: 1) | |
16:00 | FK Chertanovo | - | FK Tyumen | 4: 0 (1: 0) | |
16:00 | PFC Sochi | - | FK Krasnodar 2 | 1: 1 (1: 0) | |
Arab Saudi> Liga Perdana 2018/2019 | Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:20 | Al Ahli SFC | - | Al Taawoun | 1: 1 (0: 1) | |
Scotland> Liga Perdana 2018/2019 | Premiership 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Aberdeen FC | - | Kilmarnock FC | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Dundee FC | - | Motherwell FC | 1: 3 (0: 0) | |
15:00 | Hamilton Akademik | - | St. Johnstone FC | 1: 2 (0: 2) | |
15:00 | Jantung Midlothian | - | St. Mirren FC | 4: 1 (4: 1) | |
15:00 | Livingston FC | - | Hibernian FC | 2: 1 (0: 0) | |
Scotland> Kejuaraan 2018/2019 | Kejuaraan 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Alloa Athletic | - | Dundee United | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Dunfermline Athletic | - | Inverness CT | 0: 3 (0: 0) | |
15:00 | Partick Thistle | - | Greenock Morton FC | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Permaisuri Selatan | - | Ayr United | 5: 0 (4: 0) | |
15:00 | Ross County FC | - | Falkirk FC | 2: 0 (0: 0) | |
Scotland> Liga Satu 2018/2019 | Liga Satu 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Airdrieonians FC | - | Stranraer FC | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Arbroath FC | - | Brechin City FC | 2: 2 (2: 0) | |
15:00 | Montrose FC | - | East Fife FC | 0: 2 (0: 2) | |
15:00 | Raith Rovers | - | Atletik Forfar | 4: 0 (1: 0) | |
15:00 | Stenhousemuir FC | - | Dumbarton FC | 2: 1 (1: 1) | |
Scotland> Liga Dua 2018/2019 | Liga Dua 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Albion Rovers | - | Berwick Rangers | 3: 5 (2: 2) | |
15:00 | Atletik Annan | - | Clyde FC | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Bandar Elgin | - | Stirling Albion FC | 0: 3 (0: 3) | |
15:00 | Peterhead FC | - | Edinburgh City FC | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Queen's Park FC | - | Cowdenbeath FC | 0: 0 (0: 0) | |
Serbia> Liga Super 2018/2019 | Liga Super 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Zemun | - | FC Rad Belgrade | 1: 0 (0: 0) | |
pukul lima petang | FC Cukaricki-Stankom | - | Radnicki Nis | 1: 1 (1: 1) | |
19:00 | FK Napredak | - | FK Voždovac | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Pekerja Surdulica | - | Proleter Novi Sad | 0: 0 (0: 0) | |
Singapura> Piala Singapura 2018> Suku akhir | Piala Singapura 2018> Suku akhir' sempadan = '0' /> | ||||
10:30 | Balestier Khalsa | - | Geylang International | 1: 0 (0: 0) | |
10:30 | Albirex Niigata (S) | - | Hougang United | 2: 0 (1: 0) | |
Slovakia> Liga Super 2018/2019 | Liga Super 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:45 | MŠK Žilina | - | Slovan Bratislava | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | MFK Zemplin Michalovce | - | Železiarne Podbrezová | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | FC Nitra | - | Zlaté Moravce | 4: 1 (1: 1) | |
18:00 | MFK Ružomberok | - | FK Senica | 4: 0 (2: 0) | |
18:00 | DAC Dunajská Streda | - | ŠKF Sereď | 5: 0 (3: 0) | |
Korea Selatan> Liga K 1 2018 | Liga K 1 2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Sangju Sangmu | - | Naga Jeonnam | 1: 2 (0: 1) | |
12:00 | Gangwon FC | - | FC Seoul | 0: 0 (0: 0) | |
Korea Selatan> Liga K 2 2018 | Liga K 2 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FC Anyang | - | Asan Mugunghwa FC | 3: 0 (1: 0) | |
11:00 | Gwangju FC | - | Busan IPark | 3: 3 (2: 0) | |
Sepanyol> Bahagian Pertama 2018/2019 | Bahagian Pertama 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Vigo Celtic | - | Atletico Madrid | 2: 0 (0: 0) | |
19:45 | Real Madrid | - | CD Leganés | 4: 1 (1: 1) | |
Sepanyol> Bahagian Kedua 2018/2019 | Bahagian Kedua 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | CD Lugo | - | CD Numancia | 3: 2 (0: 2) | |
pukul lima petang | Elche CF | - | CF Reus Deportiu | 0: 2 (0: 1) | |
pukul lima petang | Zaragoza sebenar | - | UD Las Palmas | 1: 1 (1: 0) | |
18:00 | Cadiz CF | - | Oviedo sebenar | 1: 1 (0: 0) | |
19:30 | CD Tenerife | - | Deportivo La Coruña | 2: 2 (0: 1) | |
Sepanyol> Segunda B Kumpulan 1 2018/2019 | Kumpulan B Kedua 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | CD Guijuelo | - | CF Fuenlabrada | 1: 0 (0: 0) | |
17:30 | Rapid Bouzas | - | CDA Navalcarnero | 0: 3 (0: 1) | |
18:00 | UD SS Reyes | - | CF Antarabangsa | 3: 0 dis. | |
Sepanyol> Segunda B Kumpulan 2 2018/2019 | Kumpulan B Kedua 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | SD Leioa | - | CD Calahorra | 1: 1 (0: 0) | |
pukul lima petang | Arenas de Getxo | - | CD Izarra | 0: 1 (0: 0) | |
17:30 | CD Mirandés | - | Perlumbaan Santander | 1: 1 (1: 1) | |
18:00 | SD Gernika | - | Sukan Gijon B | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | Sociedad Sebenar B | - | Budaya Durango | 3: 0 (1: 0) | |
19:00 | UD Logroñés | - | Barakaldo CF | 1: 1 (1: 1) | |
19:30 | Gimnastik Torrelavega | - | Atletik Bilbao B | 0: 0 (0: 0) | |
Sepanyol> Segunda B Kumpulan 3 2018/2019 | Kumpulan B Kedua 3 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Penumpuan UB | - | CE Sabadell | 2: 0 (1: 0) | |
17:15 | CD Ebro | - | CF Badalona | 0: 0 (0: 0) | |
18:30 | FC Barcelona B | - | SD Ejea | 0: 1 (0: 0) | |
18:30 | Ontinyent CF. | - | CD Castellón | 2: 1 (0: 1) | |
19:00 | UE Cornellà | - | Naikkan UD B | 1: 0 (1: 0) | |
Sepanyol> Segunda B Kumpulan 4 2018/2019 | Kumpulan B Kedua 4 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Talavera CF | - | UD Almeria B | 2: 0 (0: 0) | |
Sweden> Allsvenskan 2018 | Allsvenskan 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | AIK Solna | - | BK Häcken | 3: 0 (3: 0) | |
pukul lima petang | Örebro SK | - | Östersunds FK | 2: 1 (1: 0) | |
Sweden> Superettan 2018 | Superettan 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | IK Brage | - | Saya Frej | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Degerfors JIKA | - | Helsingborgs JIKA | 1: 1 (0: 0) | |
Sweden> Bahagian 1 Norra 2018 | Bahagian 1 Norra 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | BK Maju | - | FC Linköping City | 3: 1 | |
15:00 | Bahasa Arab-Syria JIKA | - | Sandvikens JIKA | 1: 2 | |
15:00 | Karlslunds JIKA | - | Syrianska FC | 0: 1 | |
Sweden> Divisyen 1 Södra 2018 | Division 1 Södra 2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Tvååkers JIKA | - | SK Ljungskile | 1: 2 | |
14:00 | Grebbestads JIKA | - | Eskilsminne JIKA | 2: 2 | |
14:00 | Åtvidabergs FF | - | Utsiktens BK | 2: 1 | |
15:00 | Oskarshamns AIK | - | Lunds BK | 2: 2 | |
15:00 | Skövde AIK | - | Kristianstad FC | 0: 0 | |
Switzerland> Liga Super 2018/2019 | Liga Super 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FC Lugano | - | FC Zurich | 1: 0 (1: 0) | |
18:00 | FC Sion | - | Budak Muda BSC | 0: 3 (0: 1) | |
Switzerland> Liga Cabaran 2018/2019 | Challenge League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | FC Rapperswil-Jona | - | FC Aarau | 2: 1 (1: 0) | |
pukul lima petang | FC Winterthur | - | FC Schaffhausen | 1: 1 (1: 1) | |
Switzerland> Liga Promosi 2018/2019 | Liga Promosi 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SC Cham | - | Yverdon-Sport FC | 0: 3 (0: 1) | |
15:00 | FC Breitenrain Bern | - | AC Bellinzona | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | SC YF / Juventus Zurich | - | FC Sion II | 1: 3 (1: 1) | |
15:00 | FC La Chaux-de-Fonds | - | FC Wohlen | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | FC Bavois | - | FC Münsingen | 1: 1 (0: 1) | |
15:30 | SC Brühl | - | FC Köniz | 1: 2 (0: 1) | |
16:00 | Stadium Lausanne-Ouchy | - | FC Basel II | 2: 1 (2: 1) | |
16:00 | Stadium Nyonnais | - | FC Zurich II | 3: 0 (1: 0) | |
Switzerland> Swiss 1.Liga Kumpulan 1 2018/2019 | Swiss 1.Liga Group 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Thun II | - | Vevey United | 1: 2 (1: 1) | |
16:00 | FC Azzurri 90 LS | - | FC Meyrin | 0: 2 (0: 1) | |
16:00 | FC Echallens | - | FC Fribourg | 3: 0 (2: 0) | |
16:00 | FC Naters | - | Sukan Martigny | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | FC Bulle | - | Pasukan Vaud | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | FC Lancy | - | Anak Muda BSC II | 2: 0 (0: 0) | |
pukul lima petang | CS Chênois | - | Etoile Carouge FC | 1: 2 (1: 0) | |
Switzerland> Swiss 1. Liga Kumpulan 2 2018/2019 | Swiss 1. Liga Kumpulan 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Basel Bintang Hitam FC | - | Pindah 94 | 3: 1 | |
15:00 | FC Schötz | - | FC Solothurn | 1: 3 | |
15:00 | Grasshopper Club Zurich II | - | Budak Tua BSC | 2: 2 | |
15:00 | FC Luzern II | - | FC Langenthal | 0: 2 | |
16:00 | SC Zofingen | - | SR Delémont | 1: 1 | |
pukul lima petang | FC Biel / Bienne | - | SC Buochs | 5: 1 | |
19:00 | FC Bassecourt | - | SC Goldau | 4: 2 | |
Switzerland> Swiss 1.Liga Group 3 2018/2019 | Swiss 1.Liga Group 3 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Mendrisio | - | FC Tuggen | 0: 0 | |
15:00 | FC Wettswil-Bonstetten | - | FC Gossau | 2: 1 | |
15:00 | FC United Zürich | - | SV Höngg | 1: 6 | |
15:00 | Bintang Merah FC Zürich | - | FC St. Gallen II | 2: 2 | |
15:00 | UPS Eschen / Mauren | - | FC Kesembilan 04 | 4: 2 | |
Switzerland> Liga U18 U18 2018/2019 1. Fasa | Liga U18 U18 2018/2019 1. Fasa>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Zurich | - | FC Biel / Bienne | 0: 0 (0: 0) | |
1:15 tengah hari | Pasukan Vaud | - | Grasshopper Club Zurich | 0: 4 (0: 3) | |
13:30 | FCO St. Gallen / Wil | - | FC Thun | 1: 2 (0: 0) | |
14:45 | Pasukan Aargau | - | FC Winterthur | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Pasukan FC Luzern / SC Kriens | - | Budak Muda BSC | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Pasukan Ticino | - | FC Basel | 1: 1 (1: 0) | |
15:30 | Servette Geneva | - | FC Sion | 3: 1 (2: 1) | |
Tunisia> Ligue 1 2018/2019 | Ligue 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Stadium Tunisia | - | Stadium Gabesian | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | SEBAGAI Gabes | - | CA Bizertin | 0: 2 (0: 2) | |
16:00 | Kelab Afrika | - | Monastir AS | 1: 0 (1: 0) | |
17:45 | Kelab Sukan Sfaxien | - | Tataouine AS | 2: 1 (0: 1) | |
Turki> SüperLig 2018/2019 | SuperLig 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:15 | Fenerbahce | - | Kayserispor | 2: 3 (1: 0) | |
17:15 | Akhisar Belediyespor | - | Sivasspor | 1: 1 (0: 0) | |
19:45 | Trabzonspor | - | Galatasaray | 4: 0 (3: 0) | |
19:45 | Alanyaspor | - | Goztepe | 1: 0 (0: 0) | |
Turki> 1. Lig 2018/2019 | 1. Lig 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Umraniyespor | - | Giresunspor | 2: 0 (2: 0) | |
17:15 | Eskisehirspor | - | Karabukspor | 2: 0 (2: 0) | |
17:30 | Elazigspor | - | Balikesirspor | 1: 2 (1: 0) | |
19:45 | Altay Izmir | - | Adanaspor | 2: 2 (0: 1) | |
Turki> Liga 2 Putih 2018/2019 | Liga 2 Putih 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Hacettepe | - | Usakspor | 0: 0 (0: 0) | |
14:30 | Keçiörengücü | - | Sakaryaspor | 1: 1 (0: 0) | |
Ukraine> Liga Perdana 2018/2019 | Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Shakhtar Donetsk | - | FK Mariupol | 2: 0 (1: 0) | |
Uruguay> Divisyen Pertama 2018 Clausura | Bahagian Pertama 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Rampla Juniors | - | Montevideo Wanderers | 0: 1 (0: 0) | |
19:30 | Phoenix | - | Plat Sungai | 1: 3 (1: 1) | |
20:00 | Nasional | - | Berlumba | 1: 0 (0: 0) | |
Amerika Syarikat> Major League Soccer 2018 | Major League Soccer 2018>' border = '0' /> | ||||
9:00 Malam | Seattle Sounders | - | Bandar Sukan Kansas | 3: 1 (1: 1) | |
USA> Kejohanan USL 2018 | Kejuaraan USL 2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | New York RB II | - | Ottawa Fury | 1: 0 (1: 0) | |
00:30 | Louisville City FC | - | Bateri Charleston | 2: 2 (2: 2) | |
01:00 | Toronto FC II | - | Atlanta United 2 | 1: 2 (0: 1) | |
Venezuela> Divisyen Pertama 2018 Clausura | Bahagian Pertama 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
9:00 Malam | Pelajar dari Caracas | - | Deportivo La Guaira | 2: 3 (1: 1) | |
22:00 | Aragua FC | - | Deportivo Anzoátegui | 0: 0 (0: 0) | |
23:00 | Monagas | - | Trujillanos FC | 1: 1 (0: 1) | |
Wales> Liga Perdana 2018/2019 | Liga Perdana 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Bandar Carmarthen | - | Metropolitan Cardiff | 2: 0 (1: 0) | |
14:30 | AFC Newtown | - | Bandar Bala | 2: 0 (1: 0) | |
14:30 | Barry Town United | - | Nomad Connah's Quay | 2: 0 (1: 0) | |
19:30 | Cefn Druids | - | Llandudno FC | 2: 1 (1: 1) |