FIFA> Persahabatan U16 2017> Mei | U16 Persahabatan 2017> May' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
09:30 | Belarus | - | Moldavia | 1: 1 | |
CONCACAF> Kejuaraan U17 2017 Panama> 2. Kumpulan Pusingan D | U17 Campeonato 2017 Panama> 2. Kumpulan Pusingan D' border = '0' /> | ||||
23:30 | Cuba | - | Honduras | 1: 7 | |
AFC> AFC Cup 2017> Kumpulan C | Piala AFC 2017> Kumpulan C' sempadan = '0' /> | ||||
16:00 | Kelab Saham | - | Nejmeh SC | 3: 1 (1: 1) | |
16:00 | Al Wehdat | - | Al Muharraq | 3: 2 (2: 0) | |
Austria> 2. Liga 2016/2017 | 2. Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | SV Tanduk | - | Floridsdorfer AC | 0: 2 (0: 2) | |
Austria> Regionalliga Ost 2016/2017 | Regionalliga Ost 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Kelab sukan Vienna | - | Vienna FC yang pertama | 1: 0 (0: 0) | |
15:30 | FC Stadlau | - | FC Admira Wacker (A) | 3: 0 (0: 0) | |
15:30 | SC Ritzing | - | Wien Pantas (A) | 3: 1 (0: 0) | |
15:30 | SKU Amstetten | - | SV Schwechat | 3: 0 (1: 0) | |
15:30 | Austria Vienna (A) | - | TANYA Ebreichsdorf | 2: 4 (0: 3) | |
15:30 | SC Mannsdorf | - | SC Neusiedl / Lihat 1919 | 5: 1 (1: 1) | |
Austria> Regionalliga Barat (-2019) 2016/2017 | Regionalliga Barat (-2019) 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | SV Grödig | - | TSV St. Johann | 3: 1 (1: 0) | |
10:00 | FC Kufstein | - | VfB Hohenems | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | SCR Altach (A) | - | USC Eugendorf | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | SV Wörgl | - | FC Dornbirn | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | FC Pinzgau Saalfelden | - | SC Schwaz | 0: 3 (0: 1) | |
16:00 | SV Seekirchen | - | FC Wacker Innsbruck (A) | 3: 0 (2: 0) | |
16:00 | Austria Salzburg | - | FC Keras | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | USK Maximarkt Anif | - | Salzburg AK 1914 | 2: 1 (1: 1) | |
Belgium> Bahagian Pertama A 2016/2017 Playoff I. | Bahagian Pertama A 2016/2017 Playoff I>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Kelab Brugge KV | - | SV Zulte Waregem | 2: 1 (2: 1) | |
Belgium> Kumpulan Pro Liga Pro 2016/2017 1 | Reserve Pro League 2016/2017 Kumpulan 1>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Sporting Lokeren II | - | Liège Standard II | 5: 2 | |
Belgium> Kumpulan Pro Reserve 2016/2017 Kumpulan 2 | Reserve Pro League 2016/2017 Kumpulan 2>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Waasland-Beveren II | - | KV Mechelen II | 0: 1 | |
18:30 | KV Oostende II | - | KVC Westerlo II | 0: 0 | |
Bolivia> Liga Profesional 2017 Apertura | Liga Profesional 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Mekar | - | Minyak Timur | 0: 3 (0: 2) | |
Bulgaria> Parva Liga 2016/2017 Abstieg | Parva Liga 2016/2017 Abstieg>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Slavia Sofia | - | FK Vereya | 0: 1 (0: 0) | |
Bulgaria> Kejuaraan Parva Liga 2016/2017 | Kejuaraan Parva Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | PFC Ludogorets Razgrad | - | Cherno Lebih Varna | 4: 0 (4: 0) | |
Colombia> Pembukaan Pertama 2017 | Pembukaan A 2017 Pertama>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Atlético Junior | - | Medellin Bebas | 2: 0 (1: 0) | |
02:00 | Sukan Tolima | - | Santa Fe | 3: 1 (1: 0) | |
Croatia> 1. HNL 2016/2017 | 1. HNL 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | NK Osijek | - | Lokomotiva Zagreb | 1: 0 (0: 0) | |
Republik Czech> liga bola sepak pertama 2016/2017 | Liga bola sepak pertama 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Slovan Liberec | - | Bohemia 1905 | 4: 1 (3: 0) | |
Denmark> Superliga 2016/2017 | Superliga 2016/2017 degradasi>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Silkeborg JIKA | - | Aarhus GF | 0: 2 (0: 1) | |
England> Liga Perdana 2016/2017 | Liga Perdana 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Watford FC | - | Liverpool FC | 0: 1 (0: 1) | |
Perancis> Ligue 2 2016/2017 | Ligue 2 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Lensa RC | - | Stadium Laval | 2: 0 (0: 0) | |
Jerman> Regionalliga Bayern 2016/2017 | Regionalliga Bayern 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:15 | Wacker Burghausen | - | SpVgg Tidak Bercakap | 0: 1 (0: 0) | |
Jerman> Bayernliga Nord 2016/2017 | Bayernliga Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SC Eltersdorf | - | Alemannia Haibach | 4: 2 (1: 1) | |
Jerman> Bayernliga Süd 2016/2017 | Bayernliga Süd 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SpVgg Hankofen-Menyapa | - | TSV Landsberg | 2: 1 (0: 1) | |
Jerman> Oberliga NOFV-Nord 2016/2017 | Oberliga NOFV-Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Malchower SV 90 | - | 1. FC Frankfurt (Oder) | 3: 0 (2: 0) | |
Jerman> Oberliga NOFV-Süd 2016/2017 | Oberliga NOFV-Süd 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Bischofswerdaer FV | - | Askania Bernburg | 4: 1 (2: 0) | |
13:00 | Germania Halberstadt | - | VFC Plauen | 2: 1 (0: 0) | |
Jerman> Liga Schleswig-Holstein 2016/2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
13:00 | Helai NTSV 08 | - | TSV Lägerdorf | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | SV Friesland 03 | - | Kilia Kiel | 3: 1 (1: 0) | |
Jerman> Bundesliga Wanita 2016/2017 | Wanita Bundesliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Bayern Munich | - | 1899 Hoffenheim | 2: 0 (2: 0) | |
Jerman> Wanita 2. Bundesliga Utara (-2018) 2016/2017 | Wanita 2. Bundesliga Utara (-2018) 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | VfL Wolfsburg II | - | Bramfelder SV | 8: 0 (5: 0) | |
13:00 | BV Cloppenburg | - | Arminia Bielefeld | 4: 3 (3: 3) | |
Jerman> Wanita 2. Bundesliga Selatan (-2018) 2016/2017 | Wanita 2. Bundesliga Selatan (-2018) 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | 1. FC Cologne | - | Kebun anggur SV 67 | 1: 0 (1: 0) | |
13:00 | TSV Crailsheim | - | TSV Schott Mainz | 2: 1 (2: 0) | |
Greece> Liga Bola Sepak 2016/2017 | Liga Bola Sepak 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | AEL Kalloni | - | Panelefsiniakos Elefsinas | 1: 3 (1: 1) | |
Iceland> Úrvalsdeild 2017 | Úrvalsdeild 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Momen lebar | - | KA Akureyri | 1: 3 (0: 2) | |
20:15 | KR Reykjavík | - | Víkingur Reykjavík | 1: 2 (1: 0) | |
20:15 | UMF Grindavík | - | UMF Stjarnan | 2: 2 (2: 1) | |
Indonesia> Liga 1 2017 | Liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Persiba Balikpapan | - | Arema Cronus FC | 0: 1 (0: 0) | |
Ireland> Piala Liga 2017> Suku akhir | Piala Liga 2017> Suku akhir' sempadan = '0' /> | ||||
15:00 | Sligo Rovers | - | Galway United | 1: 3 (0: 0, 0: 0, 2: 2) pso | |
16:00 | Bandar Cork | - | Atletik St Patrick | 2: 0 (0: 0) | |
pukul lima petang | Dundalk FC | - | Waterford FC | 3: 0 (0: 0) | |
Itali> Serie B 2016/2017 | Serie B 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Bola Sepak Benevento | - | Avellino AS | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | Hellas Verona | - | Vicenza Calcio | 3: 2 (1: 1) | |
19:30 | Salernitana AS 1919 | - | Bola Sepak Frosinone | 1: 3 (0: 3) | |
Kuwait> Liga Perdana 2016/2017 | Liga Perdana 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:35 | Al Salibikhaet SC | - | Al Shabab | 0: 2 (0: 1) | |
15:35 | Al Salmiya SC | - | Al Fahaheel | 4: 2 (1: 1) | |
18:10 | Al Kuwait SC | - | Kazma SC | 2: 1 (0: 1) | |
18:10 | Al Yarmouk | - | Al Nasr SC | 0: 1 (0: 1) | |
Luxembourg> Nationaldivision 2016/2017 | Nationaldivision 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Seorang Strassen | - | Pemuda Esch | 1: 1 | |
Mexico> Bahagian Primera 2016/2017 Clausura | Bahagian Pertama 2016/2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Puebla FC | - | Kelab Necaxa | 0: 1 (0: 0) | |
Norway> Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Sarpsborg 08 | - | Rosenborg BK | 1: 2 (0: 1) | |
Norway> Jabatan Bahagian 2 1 2017 | 2. Bahagian Avdeling 1 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Vålerenga JIKA II | - | Follo FK | 3: 2 (1: 2) | |
Paraguay> Bahagian Pertama 2017 Apertura | Bahagian Pertama 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:10 | Guarani | - | Umum Diaz | 0: 0 (0: 0) | |
Peru> Kejohanan Musim Panas Bahagian Pertama 2017 | Kejohanan Musim Panas Divisi Pertama 2017>' border = '0' /> | ||||
00:15 | Sukan Rosario | - | Universiti San Martin | 1: 1 (1: 0) | |
Poland> Ekstraklasa 2016/2017 degradasi | Ekstraklasa 2016/2017 degradasi>' border = '0' /> | ||||
pukul lima petang | Zagłębie Lubin | - | KS Cracovia | 2: 2 (0: 2) | |
Romania> Perwakilan Liga 1 2016/2017 | Liga 1 2016/2017 Perwakilan>' border = '0' /> | ||||
15:30 | ACS Poli Timişoara | - | FC Botoşani | 1: 1 (1: 0) | |
Romania> Kejuaraan Liga 1 2016/2017 | Kejuaraan Liga 1 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Dinamo Bucharest | - | FCSB | 2: 1 (1: 0) | |
Rusia> Liga Perdana 2016/2017 | Liga Perdana 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FK Tom Tomsk | - | Zenit St. Petersburg | 0: 2 (0: 1) | |
13:30 | Krylia Sovetov | - | FK Orenburg | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | FK Krasnodar | - | Anzhi Makhachkala | 0: 0 (0: 0) | |
Slovakia> Slovensky Pohar 2016/2017> Akhir | Slovensky Pohar 2016/2017> Final' border = '0' /> | ||||
15:20 | MFK Skalica | - | Slovan Bratislava | 0: 3 (0: 1) | |
Afrika Selatan> Liga Bola Sepak Premier 2016/2017 | Liga Bola Sepak Premier 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Kecerdasan BidVest | - | Mamelodi Sundowns | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | Maritzburg United | - | Cape Town City FC | 1: 0 (0: 0) | |
Sepanyol> Bahagian Pertama 2016/2017 | Bahagian Pertama 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Malaga CF | - | Sevilla FC | 4: 2 (1: 1) | |
Sepanyol> Bahagian Kedua 2016/2017 | Bahagian Kedua 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | SD Huesca | - | Ray Vallecano | 2: 0 (0: 0) | |
18:00 | Gimnastik | - | CF Reus Deportiu | 0: 1 (0: 0) | |
Sweden> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Malmö FF | - | Örebro SK | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | Kalmar FF | - | Halmstads BK | 2: 0 (1: 0) | |
16:30 | Saya Sirius | - | Jönköpings Södra JIKA | 1: 1 (0: 0) | |
16:30 | Djurgårdens JIKA | - | IFK Norrköping | 3: 3 (1: 2) | |
Sweden> Superettan 2017 | Superettan 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Norrby JIKA | - | Åtvidabergs FF | 0: 3 (0: 2) | |
14:00 | Örgryte ADALAH | - | ÖÖ JIKA | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | Helsingborgs JIKA | - | Degerfors JIKA | 3: 0 (1: 0) | |
Sweden> Bahagian 1 Norra 2017 | Bahagian 1 Norra 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Carlstad United BK | - | Vasalunds JIKA | 1: 0 | |
16:00 | Enskede IK | - | Acropolis JIKA | 3: 5 | |
Sweden> Bahagian 1 Södra 2017 | Bahagian 1 Södra 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Kristianstad FC | - | Landskrona Bois | 1: 1 | |
Sweden> Wanita Damallsvenskan 2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
16:00 | Kopparbergs / Göteborg FC | - | Vittsjö GIK | 2: 0 (1: 0) | |
Switzerland> Liga Cabaran 2016/2017 | Challenge League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:45 | FC Schaffhausen | - | Servette Geneva | 2: 1 (2: 0) | |
Turki> SüperLig 2016/2017 | SuperLig 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Bursaspor | - | Galatasaray | 0: 5 (0: 2) | |
18:00 | Osmanlispor FK | - | Atiker Konyaspor | 0: 0 (0: 0) | |
Venezuela> Bahagian Pertama 2017 Apertura | Bahagian Pertama 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Carabobo FC | - | Caracas FC | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Athletic Socopó | - | Pelajar Merida | 0: 2 (0: 0) | |
20:00 | Deportivo La Guaira | - | Pelombong Guiana | 3: 1 (2: 0) | |
22:00 | Deportivo Táchira | - | Zamora FC | 0: 0 (0: 0) |