2020/2021 Penutupan 2020/2021 Perwakilan Pembukaan 2020/2021 Pembukaan Playoff 2020/2021 Pembukaan 2019/2020 Penutupan Playoff 2019/2020 Penutupan 2019/2020 Pembukaan Playoffs 2019/2020 Pembukaan 2018/2019 Penutupan Playoffs 2018/2019 Penutupan 2018/2019 Pembukaan Playoff Pembukaan 2018/2019 2017/2018 Penutup Akhir 2017/2018 Penutupan 2017/2018 Cl. Kuadrangular 2017/2018 Pembukaan Akhir 2017/2018 Pembukaan 2017/2018 Ap Kuadrangular 2016/2017 Musim Panas 2016/2017 Musim Panas 2016/2017 Musim Sejuk 2016 2017 Musim Sejuk 2015/2016 Musim Panas 2015/2016 Musim Panas 2015/2016 Musim Musim Sejuk 2015/2016 Musim Sejuk 2014/2015 Musim Panas 2014/2015 Musim Panas 2014/2015 Musim Musim Sejuk 2014/2015 Musim Sejuk 2013/2014 Musim Panas 2013/2014 Musim panas 2013/2014 Playoff musim sejuk 2013/2014 musim sejuk 2012/2013 playoff musim panas 2012/2013 musim panas 2012/2013 playoff musim sejuk 2012/2013 musim sejuk 2011/2012 playoff musim panas 2011/2012 musim panas 2011/2012 playoff musim sejuk 2011/2012 musim sejuk 2010/2011 Playoff musim panas 2010/201 1 Musim Panas 2010/2011 Playoff Musim Sejuk 2010/2011 Musim Sejuk 2009/2010 Playoff Musim Panas 2009/2010 Musim Panas 2009/2010 Playoff Musim Sejuk 2009/2010 Musim Sejuk |
1. Bulat | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
07/29/2017 | 23:00 | Kelab Bola Sepak UCR | - | CS Cartaginés | 0: 0 (0: 0) | |
07/30/2017 | 03:00 | CS Herediano | - | Guadeloupe | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | Perbandaran Greece | - | LD Alajuelense | 0: 3 (0: 0) | ||
18:00 | Sukan Saprissa | - | AD Carmelita | 4: 2 (3: 1) | ||
22:00 | Lemon FC | - | Perbandaran Liberia | 2: 1 (1: 1) | ||
22:00 | Orang Suci Guápiles | - | Perbandaran Pérez Zeledón | 4: 0 (0: 0) | ||
2. Bulat | ||||||
05/08/2017 | 9:00 Malam | AD Carmelita | - | Kelab Bola Sepak UCR | 1: 2 (0: 1) | |
08/06/2017 | 03:00 | Perbandaran Liberia | - | CS Herediano | 0: 2 (0: 2) | |
18:00 | Perbandaran Pérez Zeledón | - | Sukan Saprissa | 1: 2 (0: 2) | ||
18:30 | LD Alajuelense | - | Orang Suci Guápiles | 2: 2 (1: 2) | ||
9:00 Malam | Guadeloupe | - | Perbandaran Greece | 0: 3 (0: 2) | ||
23:00 | CS Cartaginés | - | Lemon FC | 0: 0 (0: 0) | ||
3. Bulat | ||||||
08/09/2017 | 03:20 | Perbandaran Pérez Zeledón | - | Perbandaran Greece | 2: 2 (1: 0) | |
22:00 | Kelab Bola Sepak UCR | - | Perbandaran Liberia | 0: 0 (0: 0) | ||
08/10/2017 | 03:00 | CS Herediano | - | Lemon FC | 2: 0 (1: 0) | |
08/24/2017 | 03:00 | Sukan Saprissa | - | CS Cartaginés | 3: 0 (1: 0) | |
08/31/2017 | 03:00 | AD Carmelita | - | LD Alajuelense | 1: 1 (0: 0) | |
03:00 | Orang Suci Guápiles | - | Guadeloupe | 0: 2 (0: 0) | ||
4. Bulat | ||||||
08/13/2017 | 02:00 | Perbandaran Liberia | - | Guadeloupe | 4: 1 (2: 0) | |
18:00 | LD Alajuelense | - | CS Herediano | 0: 1 (0: 0) | ||
18:00 | CS Cartaginés | - | Orang Suci Guápiles | 0: 0 (0: 0) | ||
18:00 | Perbandaran Pérez Zeledón | - | AD Carmelita | 3: 1 (0: 0) | ||
20:30 | Lemon FC | - | Sukan Saprissa | 3: 1 (3: 1) | ||
22:00 | Kelab Bola Sepak UCR | - | Perbandaran Greece | 1: 2 (0: 0) | ||
5. Bulat | ||||||
08/20/2017 | 02:00 | AD Carmelita | - | CS Cartaginés | 1: 1 (1: 0) | |
02:00 | Orang Suci Guápiles | - | Perbandaran Liberia | 4: 2 (1: 0) | ||
03:00 | CS Herediano | - | Perbandaran Greece | 2: 1 (2: 0) | ||
18:00 | Perbandaran Pérez Zeledón | - | Lemon FC | 2: 0 (0: 0) | ||
18:00 | Sukan Saprissa | - | Kelab Bola Sepak UCR | 1: 0 (0: 0) | ||
08/21/2017 | 00:00 | Guadeloupe | - | LD Alajuelense | 1: 1 (1: 1) | |
6. Bulat | ||||||
08/27/2017 | 18:00 | LD Alajuelense | - | Sukan Saprissa | 2: 0 (0: 0) | |
22:00 | Guadeloupe | - | Perbandaran Pérez Zeledón | 1: 2 (0: 1) | ||
22:00 | Perbandaran Liberia | - | AD Carmelita | 2: 1 (0: 0) | ||
22:00 | Lemon FC | - | Kelab Bola Sepak UCR | 2: 1 (2: 1) | ||
22:00 | Perbandaran Greece | - | Orang Suci Guápiles | 2: 1 (1: 1) | ||
23:00 | CS Cartaginés | - | CS Herediano | 0: 1 (0: 1) | ||
7. Bulat | ||||||
09/02/2017 | 9:00 Malam | AD Carmelita | - | Guadeloupe | 3: 1 (1: 0) | |
09/03/2017 | 02:00 | LD Alajuelense | - | Perbandaran Pérez Zeledón | 3: 3 (2: 1) | |
02:00 | Orang Suci Guápiles | - | Lemon FC | 2: 2 (1: 2) | ||
20:00 | Kelab Bola Sepak UCR | - | CS Herediano | 0: 0 (0: 0) | ||
23:00 | CS Cartaginés | - | Perbandaran Liberia | 1: 0 (1: 0) | ||
04/09/2017 | 19:00 | Sukan Saprissa | - | Perbandaran Greece | 6: 1 | |
8. Bulat | ||||||
09/09/2017 | 9:00 Malam | AD Carmelita | - | Orang Suci Guápiles | 1: 1 (0: 1) | |
09/10/2017 | 03:00 | CS Herediano | - | Sukan Saprissa | 1: 1 (0: 1) | |
18:00 | Perbandaran Pérez Zeledón | - | Kelab Bola Sepak UCR | 3: 1 (1: 1) | ||
18:00 | Perbandaran Greece | - | Lemon FC | 3: 3 (1: 1) | ||
22:00 | Guadeloupe | - | CS Cartaginés | 2: 3 (0: 0) | ||
23:30 | Perbandaran Liberia | - | LD Alajuelense | 0: 2 (0: 1) | ||
9. Bulat | ||||||
09/17/2017 | 03:00 | CS Herediano | - | Perbandaran Pérez Zeledón | 2: 1 (0: 0) | |
18:00 | Perbandaran Liberia | - | Perbandaran Greece | 1: 4 (1: 2) | ||
18:00 | Sukan Saprissa | - | Guadeloupe | 1: 0 (0: 0) | ||
20:00 | Kelab Bola Sepak UCR | - | Orang Suci Guápiles | 0: 2 (0: 2) | ||
22:00 | Lemon FC | - | AD Carmelita | 2: 2 (0: 2) | ||
23:00 | CS Cartaginés | - | LD Alajuelense | 2: 2 (1: 1) | ||
10. Bulat | ||||||
09/20/2017 | 22:00 | Guadeloupe | - | Lemon FC | 1: 3 (0: 0) | |
09/21/2017 | 03:00 | LD Alajuelense | - | Kelab Bola Sepak UCR | 2: 1 (1: 0) | |
03:00 | Perbandaran Pérez Zeledón | - | CS Cartaginés | 3: 3 (1: 1) | ||
03:00 | Sukan Saprissa | - | Perbandaran Liberia | 4: 0 (1: 0) | ||
09/27/2017 | 22:00 | AD Carmelita | - | Perbandaran Greece | 0: 1 (0: 1) | |
09/28/2017 | 03:00 | Orang Suci Guápiles | - | CS Herediano | 1: 4 (1: 0) | |
11. Bulat | ||||||
09/24/2017 | 03:00 | CS Herediano | - | AD Carmelita | 2: 0 (0: 0) | |
18:00 | Perbandaran Greece | - | CS Cartaginés | 0: 0 (0: 0) | ||
18:00 | Orang Suci Guápiles | - | Sukan Saprissa | 3: 2 (1: 1) | ||
18:00 | Kelab Bola Sepak UCR | - | Guadeloupe | 2: 1 (0: 0) | ||
20:30 | Lemon FC | - | LD Alajuelense | 1: 1 (0: 0) | ||
21:30 | Perbandaran Liberia | - | Perbandaran Pérez Zeledón | 2: 2 (1: 1) | ||
12. Bulat | ||||||
10/01/2017 | 18:00 | LD Alajuelense | - | Perbandaran Greece | 3: 0 (1: 0) | |
18:00 | CS Cartaginés | - | Kelab Bola Sepak UCR | 1: 1 (1: 1) | ||
18:00 | Perbandaran Pérez Zeledón | - | Orang Suci Guápiles | 4: 1 (2: 0) | ||
9:00 Malam | Perbandaran Liberia | - | Lemon FC | 3: 1 (1: 1) | ||
22:00 | Guadeloupe | - | CS Herediano | 1: 2 (0: 0) | ||
10/03/2017 | 02:00 | AD Carmelita | - | Sukan Saprissa | 0: 2 (0: 2) | |
13. Bulat | ||||||
10/09/2017 | 19:00 | Kelab Bola Sepak UCR | - | AD Carmelita | 1: 0 (0: 0) | |
10/11/2017 | 22:00 | Lemon FC | - | CS Cartaginés | 3: 1 (2: 1) | |
22:00 | Perbandaran Greece | - | Guadeloupe | 1: 1 (1: 0) | ||
10/12/2017 | 03:00 | CS Herediano | - | Perbandaran Liberia | 4: 1 (1: 1) | |
03:00 | Orang Suci Guápiles | - | LD Alajuelense | 2: 1 (1: 1) | ||
03:00 | Sukan Saprissa | - | Perbandaran Pérez Zeledón | 1: 2 (0: 1) | ||
14. Bulat | ||||||
10/15/2017 | 02:00 | LD Alajuelense | - | AD Carmelita | 1: 3 (1: 2) | |
18:00 | CS Cartaginés | - | Sukan Saprissa | 3: 4 (0: 2) | ||
18:00 | Perbandaran Greece | - | Perbandaran Pérez Zeledón | 0: 3 (0: 1) | ||
20:00 | Guadeloupe | - | Orang Suci Guápiles | 0: 4 (0: 3) | ||
20:30 | Lemon FC | - | CS Herediano | 1: 1 (1: 1) | ||
9:00 Malam | Perbandaran Liberia | - | Kelab Bola Sepak UCR | 2: 3 (2: 1) | ||
15. Bulat | ||||||
10/22/2017 | 03:00 | CS Herediano | - | LD Alajuelense | 3: 2 (1: 2) | |
18:00 | Perbandaran Greece | - | Kelab Bola Sepak UCR | 1: 0 (0: 0) | ||
18:00 | Sukan Saprissa | - | Lemon FC | 5: 2 (2: 1) | ||
20:00 | Guadeloupe | - | Perbandaran Liberia | 4: 0 (1: 0) | ||
9:00 Malam | AD Carmelita | - | Perbandaran Pérez Zeledón | 2: 1 (2: 1) | ||
11/09/2017 | 02:00 | Orang Suci Guápiles | - | CS Cartaginés | 4: 0 (2: 0) | |
16. Bulat | ||||||
10/25/2017 | 03:00 | LD Alajuelense | - | Guadeloupe | 0: 1 (0: 0) | |
21:30 | Kelab Bola Sepak UCR | - | Sukan Saprissa | 1: 1 (1: 0) | ||
22:00 | Lemon FC | - | Perbandaran Pérez Zeledón | 2: 2 (2: 0) | ||
22:00 | Perbandaran Greece | - | CS Herediano | 0: 1 (0: 1) | ||
10/26/2017 | 03:00 | CS Cartaginés | - | AD Carmelita | 2: 6 (0: 2) | |
11/16/2017 | 02:00 | Perbandaran Liberia | - | Orang Suci Guápiles | 0: 2 (0: 0) | |
17. Bulat | ||||||
10/28/2017 | 9:00 Malam | AD Carmelita | - | Perbandaran Liberia | 1: 4 (1: 1) | |
21:30 | Kelab Bola Sepak UCR | - | Lemon FC | 1: 1 (1: 1) | ||
10/29/2017 | 02:00 | CS Herediano | - | CS Cartaginés | 3: 0 (1: 0) | |
pukul lima petang | Perbandaran Pérez Zeledón | - | Guadeloupe | 1: 1 (1: 1) | ||
pukul lima petang | Sukan Saprissa | - | LD Alajuelense | 2: 0 (2: 0) | ||
20:00 | Orang Suci Guápiles | - | Perbandaran Greece | 5: 0 (2: 0) | ||
18. Bulat | ||||||
11/01/2017 | 9:00 Malam | Guadeloupe | - | AD Carmelita | 1: 1 (0: 1) | |
9:00 Malam | Lemon FC | - | Orang Suci Guápiles | 1: 1 (0: 0) | ||
11/02/2017 | 02:00 | CS Herediano | - | Kelab Bola Sepak UCR | 5: 0 (2: 0) | |
02:00 | Perbandaran Liberia | - | CS Cartaginés | 0: 3 (0: 2) | ||
02:00 | Perbandaran Pérez Zeledón | - | LD Alajuelense | 3: 2 (0: 1) | ||
11/03/2017 | 02:00 | Perbandaran Greece | - | Sukan Saprissa | 1: 1 (0: 0) | |
19. Bulat | ||||||
11/04/2017 | 20:30 | Kelab Bola Sepak UCR | - | Perbandaran Pérez Zeledón | 0: 1 (0: 1) | |
11/05/2017 | pukul lima petang | Sukan Saprissa | - | CS Herediano | 1: 1 (1: 0) | |
19:30 | Lemon FC | - | Perbandaran Greece | 1: 2 (1: 0) | ||
20:00 | Orang Suci Guápiles | - | AD Carmelita | 3: 2 (1: 0) | ||
22:00 | CS Cartaginés | - | Guadeloupe | 0: 0 (0: 0) | ||
22:30 | LD Alajuelense | - | Perbandaran Liberia | 3: 0 (2: 0) | ||
20. Bulat | ||||||
11/12/2017 | 01:00 | LD Alajuelense | - | CS Cartaginés | 3: 3 (3: 2) | |
pukul lima petang | Perbandaran Pérez Zeledón | - | CS Herediano | 0: 1 (0: 0) | ||
pukul lima petang | Perbandaran Greece | - | Perbandaran Liberia | 4: 0 (2: 0) | ||
20:00 | Orang Suci Guápiles | - | Kelab Bola Sepak UCR | 0: 0 (0: 0) | ||
9:00 Malam | Guadeloupe | - | Sukan Saprissa | 1: 2 (0: 1) | ||
11/14/2017 | 01:00 | AD Carmelita | - | Lemon FC | 0: 1 (0: 1) | |
21. Bulat | ||||||
11/18/2017 | 20:30 | Kelab Bola Sepak UCR | - | LD Alajuelense | 0: 1 (0: 0) | |
11/19/2017 | 02:00 | CS Herediano | - | Orang Suci Guápiles | 2: 2 (2: 1) | |
pukul lima petang | CS Cartaginés | - | Perbandaran Pérez Zeledón | 2: 0 (1: 0) | ||
pukul lima petang | Perbandaran Greece | - | AD Carmelita | 1: 1 (0: 0) | ||
19:30 | Lemon FC | - | Guadeloupe | 2: 1 (1: 1) | ||
22:00 | Perbandaran Liberia | - | Sukan Saprissa | 1: 5 (0: 3) | ||
22. Bulat | ||||||
11/22/2017 | 01:00 | AD Carmelita | - | CS Herediano | 0: 1 (0: 0) | |
9:00 Malam | Guadeloupe | - | Kelab Bola Sepak UCR | 1: 1 (1: 0) | ||
11/23/2017 | 02:00 | LD Alajuelense | - | Lemon FC | 3: 2 (2: 1) | |
02:00 | CS Cartaginés | - | Perbandaran Greece | 2: 2 (1: 1) | ||
02:00 | Perbandaran Pérez Zeledón | - | Perbandaran Liberia | 4: 0 (0: 0) | ||
02:00 | Sukan Saprissa | - | Orang Suci Guápiles | 1: 2 (1: 1) |