Jadual Kosta Rika »Bahagian Pertama 2017/2018 Apertura»



Primera División 2017/2018 Apertura Jadual: Di sini anda akan mendapat semua perlawanan dalam gambaran keseluruhan



2020/2021 Penutupan 2020/2021 Perwakilan Pembukaan 2020/2021 Pembukaan Playoff 2020/2021 Pembukaan 2019/2020 Penutupan Playoff 2019/2020 Penutupan 2019/2020 Pembukaan Playoffs 2019/2020 Pembukaan 2018/2019 Penutupan Playoffs 2018/2019 Penutupan 2018/2019 Pembukaan Playoff Pembukaan 2018/2019 2017/2018 Penutup Akhir 2017/2018 Penutupan 2017/2018 Cl. Kuadrangular 2017/2018 Pembukaan Akhir 2017/2018 Pembukaan 2017/2018 Ap Kuadrangular 2016/2017 Musim Panas 2016/2017 Musim Panas 2016/2017 Musim Sejuk 2016 2017 Musim Sejuk 2015/2016 Musim Panas 2015/2016 Musim Panas 2015/2016 Musim Musim Sejuk 2015/2016 Musim Sejuk 2014/2015 Musim Panas 2014/2015 Musim Panas 2014/2015 Musim Musim Sejuk 2014/2015 Musim Sejuk 2013/2014 Musim Panas 2013/2014 Musim panas 2013/2014 Playoff musim sejuk 2013/2014 musim sejuk 2012/2013 playoff musim panas 2012/2013 musim panas 2012/2013 playoff musim sejuk 2012/2013 musim sejuk 2011/2012 playoff musim panas 2011/2012 musim panas 2011/2012 playoff musim sejuk 2011/2012 musim sejuk 2010/2011 Playoff musim panas 2010/201 1 Musim Panas 2010/2011 Playoff Musim Sejuk 2010/2011 Musim Sejuk 2009/2010 Playoff Musim Panas 2009/2010 Musim Panas 2009/2010 Playoff Musim Sejuk 2009/2010 Musim Sejuk


1. Bulat
07/29/2017 23:00 Kelab Bola Sepak UCR - CS Cartaginés 0: 0 (0: 0)
07/30/2017 03:00 CS Herediano - Guadeloupe 0: 0 (0: 0)
18:00 Perbandaran Greece - LD Alajuelense 0: 3 (0: 0)
18:00 Sukan Saprissa - AD Carmelita 4: 2 (3: 1)
22:00 Lemon FC - Perbandaran Liberia 2: 1 (1: 1)
22:00 Orang Suci Guápiles - Perbandaran Pérez Zeledón 4: 0 (0: 0)
2. Bulat
05/08/2017 9:00 Malam AD Carmelita - Kelab Bola Sepak UCR 1: 2 (0: 1)
08/06/2017 03:00 Perbandaran Liberia - CS Herediano 0: 2 (0: 2)
18:00 Perbandaran Pérez Zeledón - Sukan Saprissa 1: 2 (0: 2)
18:30 LD Alajuelense - Orang Suci Guápiles 2: 2 (1: 2)
9:00 Malam Guadeloupe - Perbandaran Greece 0: 3 (0: 2)
23:00 CS Cartaginés - Lemon FC 0: 0 (0: 0)
3. Bulat
08/09/2017 03:20 Perbandaran Pérez Zeledón - Perbandaran Greece 2: 2 (1: 0)
22:00 Kelab Bola Sepak UCR - Perbandaran Liberia 0: 0 (0: 0)
08/10/2017 03:00 CS Herediano - Lemon FC 2: 0 (1: 0)
08/24/2017 03:00 Sukan Saprissa - CS Cartaginés 3: 0 (1: 0)
08/31/2017 03:00 AD Carmelita - LD Alajuelense 1: 1 (0: 0)
03:00 Orang Suci Guápiles - Guadeloupe 0: 2 (0: 0)
4. Bulat
08/13/2017 02:00 Perbandaran Liberia - Guadeloupe 4: 1 (2: 0)
18:00 LD Alajuelense - CS Herediano 0: 1 (0: 0)
18:00 CS Cartaginés - Orang Suci Guápiles 0: 0 (0: 0)
18:00 Perbandaran Pérez Zeledón - AD Carmelita 3: 1 (0: 0)
20:30 Lemon FC - Sukan Saprissa 3: 1 (3: 1)
22:00 Kelab Bola Sepak UCR - Perbandaran Greece 1: 2 (0: 0)
5. Bulat
08/20/2017 02:00 AD Carmelita - CS Cartaginés 1: 1 (1: 0)
02:00 Orang Suci Guápiles - Perbandaran Liberia 4: 2 (1: 0)
03:00 CS Herediano - Perbandaran Greece 2: 1 (2: 0)
18:00 Perbandaran Pérez Zeledón - Lemon FC 2: 0 (0: 0)
18:00 Sukan Saprissa - Kelab Bola Sepak UCR 1: 0 (0: 0)
08/21/2017 00:00 Guadeloupe - LD Alajuelense 1: 1 (1: 1)
6. Bulat
08/27/2017 18:00 LD Alajuelense - Sukan Saprissa 2: 0 (0: 0)
22:00 Guadeloupe - Perbandaran Pérez Zeledón 1: 2 (0: 1)
22:00 Perbandaran Liberia - AD Carmelita 2: 1 (0: 0)
22:00 Lemon FC - Kelab Bola Sepak UCR 2: 1 (2: 1)
22:00 Perbandaran Greece - Orang Suci Guápiles 2: 1 (1: 1)
23:00 CS Cartaginés - CS Herediano 0: 1 (0: 1)
7. Bulat
09/02/2017 9:00 Malam AD Carmelita - Guadeloupe 3: 1 (1: 0)
09/03/2017 02:00 LD Alajuelense - Perbandaran Pérez Zeledón 3: 3 (2: 1)
02:00 Orang Suci Guápiles - Lemon FC 2: 2 (1: 2)
20:00 Kelab Bola Sepak UCR - CS Herediano 0: 0 (0: 0)
23:00 CS Cartaginés - Perbandaran Liberia 1: 0 (1: 0)
04/09/2017 19:00 Sukan Saprissa - Perbandaran Greece 6: 1
8. Bulat
09/09/2017 9:00 Malam AD Carmelita - Orang Suci Guápiles 1: 1 (0: 1)
09/10/2017 03:00 CS Herediano - Sukan Saprissa 1: 1 (0: 1)
18:00 Perbandaran Pérez Zeledón - Kelab Bola Sepak UCR 3: 1 (1: 1)
18:00 Perbandaran Greece - Lemon FC 3: 3 (1: 1)
22:00 Guadeloupe - CS Cartaginés 2: 3 (0: 0)
23:30 Perbandaran Liberia - LD Alajuelense 0: 2 (0: 1)
9. Bulat
09/17/2017 03:00 CS Herediano - Perbandaran Pérez Zeledón 2: 1 (0: 0)
18:00 Perbandaran Liberia - Perbandaran Greece 1: 4 (1: 2)
18:00 Sukan Saprissa - Guadeloupe 1: 0 (0: 0)
20:00 Kelab Bola Sepak UCR - Orang Suci Guápiles 0: 2 (0: 2)
22:00 Lemon FC - AD Carmelita 2: 2 (0: 2)
23:00 CS Cartaginés - LD Alajuelense 2: 2 (1: 1)
10. Bulat
09/20/2017 22:00 Guadeloupe - Lemon FC 1: 3 (0: 0)
09/21/2017 03:00 LD Alajuelense - Kelab Bola Sepak UCR 2: 1 (1: 0)
03:00 Perbandaran Pérez Zeledón - CS Cartaginés 3: 3 (1: 1)
03:00 Sukan Saprissa - Perbandaran Liberia 4: 0 (1: 0)
09/27/2017 22:00 AD Carmelita - Perbandaran Greece 0: 1 (0: 1)
09/28/2017 03:00 Orang Suci Guápiles - CS Herediano 1: 4 (1: 0)
11. Bulat
09/24/2017 03:00 CS Herediano - AD Carmelita 2: 0 (0: 0)
18:00 Perbandaran Greece - CS Cartaginés 0: 0 (0: 0)
18:00 Orang Suci Guápiles - Sukan Saprissa 3: 2 (1: 1)
18:00 Kelab Bola Sepak UCR - Guadeloupe 2: 1 (0: 0)
20:30 Lemon FC - LD Alajuelense 1: 1 (0: 0)
21:30 Perbandaran Liberia - Perbandaran Pérez Zeledón 2: 2 (1: 1)
12. Bulat
10/01/2017 18:00 LD Alajuelense - Perbandaran Greece 3: 0 (1: 0)
18:00 CS Cartaginés - Kelab Bola Sepak UCR 1: 1 (1: 1)
18:00 Perbandaran Pérez Zeledón - Orang Suci Guápiles 4: 1 (2: 0)
9:00 Malam Perbandaran Liberia - Lemon FC 3: 1 (1: 1)
22:00 Guadeloupe - CS Herediano 1: 2 (0: 0)
10/03/2017 02:00 AD Carmelita - Sukan Saprissa 0: 2 (0: 2)
13. Bulat
10/09/2017 19:00 Kelab Bola Sepak UCR - AD Carmelita 1: 0 (0: 0)
10/11/2017 22:00 Lemon FC - CS Cartaginés 3: 1 (2: 1)
22:00 Perbandaran Greece - Guadeloupe 1: 1 (1: 0)
10/12/2017 03:00 CS Herediano - Perbandaran Liberia 4: 1 (1: 1)
03:00 Orang Suci Guápiles - LD Alajuelense 2: 1 (1: 1)
03:00 Sukan Saprissa - Perbandaran Pérez Zeledón 1: 2 (0: 1)
14. Bulat
10/15/2017 02:00 LD Alajuelense - AD Carmelita 1: 3 (1: 2)
18:00 CS Cartaginés - Sukan Saprissa 3: 4 (0: 2)
18:00 Perbandaran Greece - Perbandaran Pérez Zeledón 0: 3 (0: 1)
20:00 Guadeloupe - Orang Suci Guápiles 0: 4 (0: 3)
20:30 Lemon FC - CS Herediano 1: 1 (1: 1)
9:00 Malam Perbandaran Liberia - Kelab Bola Sepak UCR 2: 3 (2: 1)
15. Bulat
10/22/2017 03:00 CS Herediano - LD Alajuelense 3: 2 (1: 2)
18:00 Perbandaran Greece - Kelab Bola Sepak UCR 1: 0 (0: 0)
18:00 Sukan Saprissa - Lemon FC 5: 2 (2: 1)
20:00 Guadeloupe - Perbandaran Liberia 4: 0 (1: 0)
9:00 Malam AD Carmelita - Perbandaran Pérez Zeledón 2: 1 (2: 1)
11/09/2017 02:00 Orang Suci Guápiles - CS Cartaginés 4: 0 (2: 0)
16. Bulat
10/25/2017 03:00 LD Alajuelense - Guadeloupe 0: 1 (0: 0)
21:30 Kelab Bola Sepak UCR - Sukan Saprissa 1: 1 (1: 0)
22:00 Lemon FC - Perbandaran Pérez Zeledón 2: 2 (2: 0)
22:00 Perbandaran Greece - CS Herediano 0: 1 (0: 1)
10/26/2017 03:00 CS Cartaginés - AD Carmelita 2: 6 (0: 2)
11/16/2017 02:00 Perbandaran Liberia - Orang Suci Guápiles 0: 2 (0: 0)
17. Bulat
10/28/2017 9:00 Malam AD Carmelita - Perbandaran Liberia 1: 4 (1: 1)
21:30 Kelab Bola Sepak UCR - Lemon FC 1: 1 (1: 1)
10/29/2017 02:00 CS Herediano - CS Cartaginés 3: 0 (1: 0)
pukul lima petang Perbandaran Pérez Zeledón - Guadeloupe 1: 1 (1: 1)
pukul lima petang Sukan Saprissa - LD Alajuelense 2: 0 (2: 0)
20:00 Orang Suci Guápiles - Perbandaran Greece 5: 0 (2: 0)
18. Bulat
11/01/2017 9:00 Malam Guadeloupe - AD Carmelita 1: 1 (0: 1)
9:00 Malam Lemon FC - Orang Suci Guápiles 1: 1 (0: 0)
11/02/2017 02:00 CS Herediano - Kelab Bola Sepak UCR 5: 0 (2: 0)
02:00 Perbandaran Liberia - CS Cartaginés 0: 3 (0: 2)
02:00 Perbandaran Pérez Zeledón - LD Alajuelense 3: 2 (0: 1)
11/03/2017 02:00 Perbandaran Greece - Sukan Saprissa 1: 1 (0: 0)
19. Bulat
11/04/2017 20:30 Kelab Bola Sepak UCR - Perbandaran Pérez Zeledón 0: 1 (0: 1)
11/05/2017 pukul lima petang Sukan Saprissa - CS Herediano 1: 1 (1: 0)
19:30 Lemon FC - Perbandaran Greece 1: 2 (1: 0)
20:00 Orang Suci Guápiles - AD Carmelita 3: 2 (1: 0)
22:00 CS Cartaginés - Guadeloupe 0: 0 (0: 0)
22:30 LD Alajuelense - Perbandaran Liberia 3: 0 (2: 0)
20. Bulat
11/12/2017 01:00 LD Alajuelense - CS Cartaginés 3: 3 (3: 2)
pukul lima petang Perbandaran Pérez Zeledón - CS Herediano 0: 1 (0: 0)
pukul lima petang Perbandaran Greece - Perbandaran Liberia 4: 0 (2: 0)
20:00 Orang Suci Guápiles - Kelab Bola Sepak UCR 0: 0 (0: 0)
9:00 Malam Guadeloupe - Sukan Saprissa 1: 2 (0: 1)
11/14/2017 01:00 AD Carmelita - Lemon FC 0: 1 (0: 1)
21. Bulat
11/18/2017 20:30 Kelab Bola Sepak UCR - LD Alajuelense 0: 1 (0: 0)
11/19/2017 02:00 CS Herediano - Orang Suci Guápiles 2: 2 (2: 1)
pukul lima petang CS Cartaginés - Perbandaran Pérez Zeledón 2: 0 (1: 0)
pukul lima petang Perbandaran Greece - AD Carmelita 1: 1 (0: 0)
19:30 Lemon FC - Guadeloupe 2: 1 (1: 1)
22:00 Perbandaran Liberia - Sukan Saprissa 1: 5 (0: 3)
22. Bulat
11/22/2017 01:00 AD Carmelita - CS Herediano 0: 1 (0: 0)
9:00 Malam Guadeloupe - Kelab Bola Sepak UCR 1: 1 (1: 0)
11/23/2017 02:00 LD Alajuelense - Lemon FC 3: 2 (2: 1)
02:00 CS Cartaginés - Perbandaran Greece 2: 2 (1: 1)
02:00 Perbandaran Pérez Zeledón - Perbandaran Liberia 4: 0 (0: 0)
02:00 Sukan Saprissa - Orang Suci Guápiles 1: 2 (1: 1)